Кредит Плюс

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Кредит Плюс

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 5700 грн
До оплати: 10000 грн 15700 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: «Новорічний плюс» – акція від компанії CreditPlus


Компанія Кредит Плюс розпочала свою діяльність в лютому 2017 року. За відносно короткий час свого існування, вже встигла здобути широке визнання українців та скласти достойну конкуренцію найбільшим кредитним компаніям України. CreditPlus має зручний та надійний онлайн-сервіс, який дозволяє приймати та обробляти заявки в автоматичному режимі, відтак процес отримання кредиту онлайн займає не більше 15 хвилин.

Перший безкоштовний кредит: До 6 000 гривень на 30 днiв
Швидкість оформлення кредиту: 7 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Цілодобова служба підтримки клієнта
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Повторні позики можна оформляти зі знижками до 90%

Кредит Плюс відгуки

Кредит Плюс зовсім недавно розпочала свою діяльність. Не дивлячись на молодий вік компанії, вже заручилась довірою більшості українських позичальників завдяки особливому та уважному підходу до кожного клієнта, а також відкритій та чесній діяльності.

 • «Терміново знадобились гроші. Оскільки до зарплати було ще далеко, я вирішив оформити позику. Трохи пошукавши в інтернеті інформацію про те, де швидко і вигідно можна отримати кошти, я натрапив на компанію Кредит Плюс. Оформити договір вдалося справді через 20 хвилин» – Михайло, Дніпро.
 • «Оформляю позики в Credit Plus уже не перший раз. Завжди вдається сплачувати все вчасно, але останню позику, у зв’язку з затримкою зарплати, сплатити вчасно не вдалося. Я думала доведеться заплатити великий штраф за просрочку, та як виявилось в цій компанії передбачена послуга пролонгації» – Наталя, Київ.
 • «В компанії КредитПлюс насправді легко і просто оформлювати кредити онлайн. Немає надто довгих анкет та необхідності збирати багато документів. Роботою сервісу дуже задоволений» – Артур, Броди.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Кредит Плюс крок за кроком:

 1. Зайдіть на сайт компанії creditplus.ua
 2. Виберіть суму і термін позики
 3. Зареєструйтеся та заповніть онлайн-анкету
 4. Вкажіть номер банківської карти та дочекайтеся рішення

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Кредит Плюс:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для того, щоб оформити кредит онлайн в кредитній компанії Кредит Плюс, вам потрібно зайти на сайт компанії та вибрати суму і термін позики. Це зручно робити за допомогою калькулятора, що знаходиться на головній сторінці. Після цих дій перед вами відкриється вікно з реєстрацією. Вкажіть своє ім’я, прізвище та по батькові, номер телефону, електронну пошту, придумайте пароль та натисніть кнопку «зареєструватися». Отримавши в СМС код, введіть його в зазначеному полі й підтвердить реєстрацію.

В наступному вікні відкриється бланк заявки на кредит. Тут необхідно заповнити всі поля, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код та іншу соціальну інформацію. Пам’ятайте, що для успішного оформлення потрібно вказувати тільки правдиву інформацію. Заповнивши заявку, уважно перевірте, чи немає там помилок та вкажіть номер особистої банківської карти й натисніть «відправити».

Якщо всі дані вказані вірно, на протязі семи хвилин повинно прийти позитивне рішення щодо видачі кредиту. Останнє, що залишається зробити – це підписати онлайн-договор за допомогою коду отриманого в СМС. 


Способи отримання кредиту онлайн в Кредит Плюс

1.На банківську карту будь-якого банку України

Отримати гроші в Кредит Плюс можливо в будь-якому населеному пункті України. Для цього достатньо мати банківську карту, зареєстровану на власне ім’я та доступ до інтернету. Гроші на рахунок приходять миттєво. Рішення про оформлення позики саме в Кредит Плюс буде дійсно корисним тоді, коли гроші потрібні терміново.

Але майте на увазі, якщо на вашій карті немає жодних коштів, ви не зможете на цю карту отримати позику – компанія проводить верифікацію карти, перш ніж перерахувати кредитні кошти, а для цього потрібна, що найменше, 1 гривня. Тому подбайте про наявність цієї суми на своєму рахунку ще перед оформленням договору.

Якщо у вас виникають питання у процесі заповнення анкети, чи гроші не приходять надто довго, можете скористатися допомогою консультантів компанії по телефону, онлайн-чата або електронної пошти. Всі контактні дані розміщені на сайті Кредит Плюс знизу кожної сторінки.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1.  Банківською картою
 2.  В терміналі самообслуговування мережі ПриватБанку
 3.  Через Приват24
 4.  Банківським переказом

Компанія Кредит Плюс дбає про комфорт своїх клієнтів. Тому для зручності пропонує чотири основні способи, за допомогою яких можна погасити кредит. 

Перший і найбільш зручний – це погашення позики банківською картою. Для цього достатньо увійти до свого особистого кабінету на сайті компанії, та в розділі «погашення кредиту» виконати необхідні дії. 

Наступний спосіб погашення кредиту – це здійснення оплати готівкою в терміналах ПриватБанку. Виберіть на моніторі розділ «Комунальні платежі» та знайдіть компанію. Вкажіть свої паспортні дані, номер договору та внесіть гроші до термінала. Аналогічну операцію можна провести за допомогою програми Приват24. Тут потрібно вибрати розділ «мої платежі», заповнити всі обов’язкові поля та ввести код підтвердження платежу, отриманого в СМС. 

І останній спосіб – це погашення позики за допомогою банківського переказу. Оплату можна здійснити у будь-якому банку. Для цього необхідно вказати реквізити компанії Кредит Плюс (їх ви знайдете в додатку до кредитного договору), паспортні дані, ідентифікаційний код та номер договору, в призначенні платежу вкажіть « платіж за кредитом». Оплачуючи позику цим способом, враховуйте вартість комісії та проценти за дні, протягом яких буде відбуватися переказ коштів (на рахунок компанії гроші надійдуть через 2-3 дні після оплати).

Кредит Плюс - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 870

Контактні дані:

ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА»

Сурикова3А
03035 Київ

e-mail: info@creditplus.com.ua

телефон: 0800753363

www: creditplus.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Кредит Плюс

Що робити, якщо до зарплати ще далеко, а гроші потрібні терміново? Звичайно, можна позичити у друзів. Проте, якщо ви не хочете когось обтяжувати своїми проблемами, або вам не зручно звертатися з такою справою до друзів, найкращим варіантом буде оформлення короткострокового кредита онлайн в кредитнiй компанii.

Але тоді виникає друге питання – яку ж органiзацiю, серед представлених на українському ринку, вибрати? Ви не пожалкуєте, якщо звернетесь в CreditPlus, адже це високонадійна і професійна компанія, яка спеціалізується на простому онлайн-кредитуванні. Завдяки сучасному інтернет-сервісу можливо оформити позику до 10 000 тисяч гривень всього за 7 хвилин, при цьому вам навіть не доведеться виходити з дому.


Переваги і недоліки Кредит Плюс:

Переваги:

 • Для отримання кредиту онлайн потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Отримати кредит онлайн можуть усі повнолітні громадяни
 • Відсутність комісії за продовження термiну
 • Не потрібно надавати скановані копії документів
 • Нараховування відсотків тільки за фактичні дні користування

Недоліки:

 • Отримати кредит онлайн можна тільки на банківську карту
 • Без доступу в інтернет не можливо оформити кредиту

Переваги і недоліки Кредит Плюс - підсумки

Компанія CreditPlus офіційно зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «Авентус Україна» та працює з 2017 року. Відсоткова ставка по кредиту складає 1% за день користування. Проте, в компанії часто діють спеціальні акціі, а також надаються бонусні знижки постійним клієнтам, що дозволяє оформити позику на більш вигідних умовах. Кредит Плюс входить до єдиного державного реєстру кредитних компанiй, що засвідчує легальну діяльність та надійне надання послуг. 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Кредит Плюс

 ######  #### ##   ##  ###   ######  
##  ##  ##  ##  ##  ## ##  ##  ## 
##     ##  ## ##  ##  ## ##    
##  #### ##   ###  ##   ## ##  #### 
##  ##  ##  ## ##  ######### ##  ## 
##  ##  ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
 ######  #### ##   ## ##   ## ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Кредит Плюс

Ганна 2020-04-15 09:59:40 #806
Немає прихованих платежів і це головний плюс кредитування. Рекомендується.S
Анжела 2020-03-12 08:58:24 #777
В кредит плюс звертаюся в перші на оплату навчання доньки потрібно було знайти 2000 Грн. Заповнила заявку і подала на рішення. На протязі 5 хв прийшла відповідь. Кредит перевели на карту. Дуже просто і швидко.
Альбіна 2020-03-09 10:02:59 #765
Пригледіла курточку але не вистачало 2000 Грн. Оформила позику на 5 днів до авансу. Рішення швидке. За умовами все доступно ясно.
Василь 2020-03-07 10:44:03 #752
Взяв позику на подарунок коханій до 8 березня. Хороший сервіс з швидким рішення фінансового питання.
Савелій 2020-01-30 18:42:49 #715
Три тисячі на 12 днів з мінімальним відсотком. Вирішував фінансове питання в терміновому режимі переоформлення документів у нотаріуса.
Сільвія 2020-01-25 13:22:34 #686
Швидка обслуга! Гарний сервіс! За продовження кредитного договору комісії немає. Завжди працює служба підтримай відповідають на всі питання.
Алина 2020-01-02 09:41:17 #664
Це Ужас!!!!!Такого неадеквату в житті не бачила!!!Хамлять, погрожують, відсотки непонятні і великі. Ніколи неберіть в них кредиту, бо віддасте своє майно!!!!
Рома 2019-12-03 12:42:45 #635
Переваг однозначно більше ніж недоліків. Хоршо бонусні програми. Уже вчетверте беру кредит. Без відмови.
Олег 2019-11-04 19:41:36 #545
Вы думаете что кто - то верит вашим купленным отзывам? Нет! Такого беспредела как в кредит плюс нет ни где! Такие все смелые по телефону! Не вздумайте брать тут кредиты! Лучше украдите деньги, но здесь никогда!
Anastasiia Mielkova 2019-11-05 17:34:07 #546
Олег, спасибо за Ваш отзыв, но, предполагаем, что проблемы и угрозы начались после возникновения просрочки? Конечно, такое поведение нельзя поощрять. Если у Вас сохранились доказательства, что неправомерные действия совершали сотрудники компании Кредит Плюс или коллекторы, рекомендуем написать жалобу. В нашей статье https://loando.ua/ru/statia/kollektory-kto-oni-ih-prava-i-metody-raboty есть подробная информация как поступить в подобной ситуации
Володимир 2019-09-02 08:38:20 #444
Отримав перший кредит безвідсотковий. Вдячний! Оформлення не зайняло і 20 хвилин.
Сашко Бужинський 2019-07-29 22:31:57 #292
Допомогли дрібному підприємцю закрити діру у касі, за що їм велике спасибі! Про Кредит Плюс я тепер лише найкращої думки, - солідні, дорослі люди, які працюють професійно. Швидше за все не буду бігати по інших подібних компаніях, адже довіряю цій!
Олексій, Коростень 2019-07-03 21:35:10 #259
У минулому я з пересторогою дивився на подібні компанії, довіряв лише банкам. Врешті-решт, одного дня, з певних причин, я не зміг взяти позики в банку, і звернувся до CreditPlus, тому що мій знайомий рекомендував їх. Я не побачив жодних недоліків, лише плюси: швидкість та якість обслуговування. Крім того, дуже доброзичливі працівники, які відповідають на всі запитання.

Дивіться також:

Додати до порівняння