CCLOAN

Заповніть заявку
Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в CCLOAN

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1536 грн
До оплати: 7036 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сучасний ритм життя дуже швидкий і більшості людей катастрофічно не вистачає часу. А коли мова заходить про кредити в банку, то перед очима відразу спливає картинка виснажливого очікування в чималих чергах, збирання великого пакета документів та тривале перерахування коштів. Зазвичай в нас немає часу на все це, тому бажання брати такий кредит швидко пропадає, і як завжди, приходиться економити. Але, якщо ви не звикли себе обмежувати або не хочете відмовлятись від  довгоочікуваної поїздки чи покупки, вихід є.

Компанія CCLOAN добре розуміє наші потреби в швидкому кредитуванні, тому пропонує отримати кредит онлайн за 10 хвилин, без довідки про доходи, без поручителів та без застави. З документів знадобиться тільки паспорт та iдентифiкацiйний код, а оформити та підписати договір можна за допомогою інтернету, що також дозволяє заощадити наш час, який ми витратили б на дорогу до банку, у випадку оформлення банківського кредиту.

CCLOAN відгуки

Завдяки чесній діяльності та вигідним умовам кредитування, компанія користується популярністю українських позичальників. Клієнти вважають CCLOAN однією із найкращих кредитних компаній по рівню обслуговування. Найбільшим плюсом їх роботи є онлайн-сервіс, який працює цілодобово, тому надіслати заявки можна в будь-який час.

«CCLOAN – просто чудовий сервіс! Гроші потрібні були терміново, тому бігати по різних установах і збирати документи для оформлення кредиту в банку я не мав часу. Цю компанію знайшов в інтернеті, трохи почитав умови й вирішив оформити позику. Анкету заповнив за 5 хвилин, ще через 5 хвилин отримав рішення, після чого гроші миттєво були перераховані на мій рахунок. А оскільки, це був перший кредит у СС Лоун, то ще й мав можливість скористатися акцією «Перший кредит під 0%.» – Андрій, Луцьк

«Іноді звертаюсь в цю компанію за отриманням невеликої позики до зарплати, зазвичай це 2 000 – 3 000 гривень. Жодного разу не отримала відмову, гроші завжди перераховують швидко. Дякую CCLOAN за чудову роботу.» – Анна, Львів

«Перед тим, як оформити позику у CCLOAN, я пошукала трохи відгуків. Вони виявились достатньо різними. Хтось був задоволений, а хтось – ні. Особисто я маю тільки приємне враження від роботи компанії. Головне дотримуватись правил договору та вчасно все сплачувати.» – Володимир, Харків.


Як взяти кредит онлайн в CCLOAN крок за кроком:

 1. Зареєструйтеся на сайті
 2. Заповніть заявку на позику
 3. Зробіть фото з паспортом в руках
 4. Пройдіть верифікацію карти та оберіть необхідну суму й термін
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CCLOAN:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Компанія CCLOAN дбає про своїх клієнтів і розуміє, що час для них є дуже цінним ресурсом. Тому зробила процес оформлення позики надзвичайно простим і швидким. Вся процедура, починаючи від заповнення анкети й закінчуючи оформлення грошей на карту, забере не більше 10 хвилин.

Для початку зареєструйтеся на сайті та увійдіть в особистий кабінет. Потім, заповніть анкету, вказавши дані паспорта й коду. Після цього завантажте фотографію з паспортом в руках, який повинен бути відкритий на сторінці з актуальним знімком. Подбайте також про те, щоб фото було якісним і на ньому можливо було б розгледіти всі записи, в протилежному випадку в кредитi онлайн може бути відмовлено.

Далi, виберіть потрібну вам суму, термін та пройдіть верифікацію карти. Після цього на ваш телефон або електронну адресу прийде відповідь стосовно рішення по вашій заявці, тобто інформація про те, схвалена позика чи ні. Якщо відповідь позитивна, гроші будуть миттєво перераховані на карточку, вказану вами в анкеті.

Однак, пам’ятайте, перш ніж прийняти рішення про оформлення кредиту, добре проаналізуйте свою кредитоспроможність. Адже, разом з підписання договору, ви берете на себе велику відповідальність і зобов’язуєтесь дотримуватись всіх правил договору та вчасно погасити позику.


Способи отримання кредиту онлайн в CCLOAN

1.На карту одного з українських баків

Звертаючись в СС Лоун за позикою, ви можете розраховувати на суму від 400 до 10 000 гривень. Головні вимоги для отримання грошей – це громадянство України, вік - від 20 до 65 років, наявність паспорта та коду, й звичайно, банківська карта.

На даному етапі своєї роботи, компанія СС Лоун пропонує тільки один спосіб отримання грошей – на карту будь-якого банку України. Проте, варто зазначити, що даний спосіб є найбільш зручним і швидким, адже гроші на рахунок  ви отримуєте моментально.

Однак, майте на увазі, що карта повинна обов’язково бути зареєстрованою на ім’я позичальника. Таке обмеження введено для того, щоб виключити можливість незаконного оформлення позики особами, які якимось чином отримали доступ до ваших особистих даних. З цією ж метою проводиться і верифікація карти. Тому ви можете на 100% бути впевненими в надійності компанії та безпеці персональних даних.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою в особистому кабінеті
 2. В терміналах самообслуговування
 3. Банківським переказом

Кредитна компанiя CCLOAN пропонує декілька способів, за допомогою яких можна погасити позику. Тому кожен клієнт може вибрати найвигідніший і найзручніший спосіб оплати, відповідно до своїх обставин.

Перш за все, провести платіж по кредиту можна в особистому кабінеті. Це найбільш зручно робити з тієї ж карти на яку, власне, і була оформлена позика. Проте, якщо на даному рахунку відсутні кошти, ви можете скористатися будь-якою іншою платіжною карткою систем Mastercard або Visa.

Також, здійснити оплату можливо готівкою в терміналах самообслуговування. Це можуть бути термінали: ПриватБанку, СИСТЕМА, IBOX, TYME. При цьому варто враховувати, що в деяких з них знімається комісія від загальної суми платежу. Крім того, заздалегідь дізнайтеся реквізити компанії й номер договору, адже ці дані будуть потрібні при проведенні оплати за допомогою термінала.

Останній спосіб – це банківський переказ, який можна зробити в касі будь-якого українського банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Для цього також потрібно вказати реквізити СС Лоун, номер договору та свої паспортні дані.

Незалежно від того, який спосіб оплати ви виберете, головне робіть це вчасно. Так ви уникнете штрафів за прострочку, додаткових платежів та збережете хорошу кредитну історію.

CCLOAN - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 737

Контактні дані:

ТОВ «CC ЛОУН»

Кловський узвіз 7А
01021 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 044 222 77 33

www: ccloan.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 8:00 до 20:00
Субота – неділя: 10:00 до 18:00
Заповніть заявку

Опис CCLOAN

CCLOAN – це сучасний інтернет-сервіс, який дозволяє оформити кредит онлайн за лічені хвилини. Вся процедура відбувається виключно в онлайн-режимі, а гроші моментально перераховуються на будь-яку картку систем Mastercard і Visa. Компанія використовує високі стандарти захисту персональних даних клієнта, які відповідають міжнародними стандартами. Тому ви можете бути впевнені в безпеці ваших даних під час оформлення договору.


Переваги і недоліки CCLOAN:

Переваги:

 • Для оформлення кредита онлайн знадобиться мінімальний пакет документів
 • Процентна ставка 1,33% в день
 • Можливість скористатися послугою пролонгації необмежену кількість разів
 • Перша позика для нових клієнтів під 0%
 • Онлайн- сервіс працює без вихідних

Недоліки:

 • Можливість отримання грошей тільки на банківську карту
 • Вік від 20 років

Переваги і недоліки CCLOAN - підсумки

Найбільшою перевагою компанії СС Лоун являється максимально автоматизований процес оформлення договору і прийняття рішень, що дозволяє скоротити час отримання кредиту онлайн до 10 хвилин. А також спеціальна акція для нових клієнтів – сума до 3 000 гривень під 0%. Клієнти, які звертаються повторно, можуть отримати до 10 000 гривень, терміном до 29 днів. При цьому, якщо виникають проблеми з погашення кредиту, можливо скористатися послугою пролонгації і продовжити термін погашення ще на 29 днів.

Заповніть заявку


Додати відгук про CCLOAN

########  ####### ######## ####### ##   ## 
##   ## ##   ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##   ##  ##   ## ##   ## 
######## ##   ##  ##  ##   ## ######### 
##  ##  ##   ##  ##   ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ##   ## 
##   ## ####### ######## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння