Альфа-Банк

У переліку кредитних карток Альфа Банку є аж вісім цікавих пропозицій до вибору: Максимум, Максимум Готівка, Все просто, Альфа Travel, Максимум-Platinum, Альфа- Connect, Еко-Максимум, Фокс-Клуб.Усі вони мають кредитний ліміт до 200 000 гривень. Більшість з них містить в собі досить довгий пільговий період - до 62 днів. Деякі у колаборації з іншими компаніями пропонують клієнтам велику кількість бонусів, якими пізніше можна розраховуватися. Детальну інформацію про особливості карток та їх різницю наводимо далі.

Основні характеристики карти Альфа-Банк

Кредитна картка в Альфа-Банк
  Максимум Максимум Готівка Все просто Альфа Travel
Кредитний ліміт від 500 до 200 000 грн від 500 до 200 000 грн 5 000 грн, 10 000 грн або 15 000 грн від 500 до 200 000 грн
Оформлення картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно -
Обслуговування картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно 150 грн. *в рік
Пільговий період до 62 днів - - до 62 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 39,99% річних 26% річних 10 грн, 20 грн, 20 грн *вартість за день користування кредитом 39,99% річних
Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 50 грн.) 5% (мінімум 50 грн.) 400 грн, 800 грн, 1200 грн 5% (мінімум 50 грн.)
Комісія за зняття власних коштів в Україні 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн)
Комісія за зняття кредитних коштів в Україні 4% (мин.20 грн) 0 % 0 % 4% (мин.20 грн)
Комісія за зняття власних коштів за кордоном 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн) 4% (мин.20 грн)
Комісія за зняття кредитних коштів за кордоном 4% (мин.20 грн) 0 % 0 % 4% (мин.20 грн)
Валюта картки гривня гривня гривня гривня
 

Вимоги для отримання кредитної карти

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Постійне місце проживання
ІПН

Бонуси для власників кредитної картки

Альфа Банк пропонує своїм клієнтам великий перелік вигідних бонусних програм. Основною є послуга кешбек - повернення коштів за витрати. Додатково фінустанова розробила картки у співпраці із мережею магазинів Еко-маркет та оператором зв'язку Vodafone.

 • Кешбек до 20% - щомісяця клієнт обирає категорію товарів, за які він отримуватиме бонуси. Накопичені бонуси перераховуються у гроші. Чим частіше буде розрахунок карткою, тим більше буде кешбек і категорій товарів до вибору (максимально 5 категорій). Щомісячна сума кешбеку може сягати 5000 гривень.
 • Спеціальна програма від Еко-маркету. Така кредитна картка дозволяє накопичувати бонуси, які пізніше можна витрачати в мережі супермаркетів під час розрахунку.
 • Бонуси від Vodafone. Клієнти картки Альфа-Connect при її відкритті отримують одразу до 500 бонусів, а за кожні 100 гривень покупки до 20 бонусів. Пізніше їх можна обміняти на безкоштовні хвилини, sms та інші послуги оператора мобільного зв’язку.

Як відкрити кредитну картку?

Зробити собі кредитну картку від Альфа Банку можна декількома способами: заповнити коротку заяву онлайн на сайті банку, безпосередньо у відділені або подзвонивши на гарячу лінію. Проте навіть в електронній анкеті є кілька відмінностей. Для деяких карток висвітлюється коротка заява, де клієнт мусить вказати базову інформацію. Для інших буде дещо розширена анкета, де треба вказати номер паспорта, свій дохід й тип працевлаштування. Отож зазначити треба наступне:

 • ПІБ
 • номер телефона
 • ідентифікаційний номер (ІПН)
 • тип працевлаштування
 • область проживання
 • серію та номер паспорта або картки ID

Як тільки заява буде відправлена, її аналізують співробітники банку та за якийсь час зв’язуються з клієнтом телефоном. Вони завершують оформлення, уточнюють додаткові дані заявника та вказують спосіб отримання картки. Можна замовити кур'єром, забрати її особисто у пунктах видачі або у відділенні Альфа Банку.

Відмінності від інших карт

Головною відмінністю карток буде їх цільове призначення. Якщо клієнт багато подорожує і хоче робити це з комфортом і на високому рівні, доброю пропозицією буде оформлення карток Максимум-Travel або Максимум-Platinum. Вони мають багато бонусів для використання в аеропортах. Якщо потрібно оформити максимально універсальну картку, варто скористатися кредиткою Максимум або Максимум-Готівка.

Максимум
Ця картка позиціюється, як універсальна та базова кредитка Альфа Банку. Пільговий період сплати заборгованості складає 62 дні, а максимальний кредитний ліміт до 200 000 гривень. Аби її отримати треба заповнити коротку електронну заяву на сторінці банку.

Максимум Готівка
Для оформлення цієї картки треба вказати трохи більше контактної інформації. В її тарифах немає пільгового періоду, а відсоток за кредитними коштами складає 26% річних. Додатково діє послуга кешбеку та 0% розстрочки в разі покупки карткою по всьому світі.

Все просто
Пропозиція кредитної картки “Все просто” полягає на вибору певних кредитних лімітів 5 000, 10 000 чи 15 000 гривень та сплати постійної щомісячної комісії у розмірі 400, 800, 1200 грн. відповідно. Комісія за кредитними коштами стягується тільки за дні їх використання.

Альфа-Travel
Ця кредитка позиціонується, як бізнес-клас серед карток. Має унікальний дизайн, де замість традиційного номера зазначена злітна смуга. Має 62 днів пільгового періоду та до 200 000 гривень кредитного ліміту. Має послугу Консьєрж, користування бізнес-залами в аеропортах та Fast Line. Відсутня комісія за конвертацію валюти.

Максимум Platinum
Преміальна кредитна картка з великою кількістю переваг для тих, кто багато подорожує: консьєрж сервіс, вільний вхід до зони бізнес-лаунж Mastercard в аеропортах, послуга страхування подорожей. Додатково надається 0% розстрочки в разі сплати карткою по всьому світу, 2 рази на рік можна отримати кредитні канікули.

Альфа-Connect
Картка розроблена у співпраці із мобільним оператором Vodafone. За більшість операцій нараховуються бонуси, які пізніше можна обміняти на безкоштовні хвилини, смс та інші послуги від оператора зв'язку ( 100 грн - 20 бонусів).

Еко-максимум
Ця кредитна картка розроблена для тих, хто цінує сімейний бюджет і хоче отримувати економію від покупок. Картка має пільговий період близько двох місяців, відсоток річних складає 26% та до 200 000 гривень кредитного ліміту. Додатково заявник отримує бонуси за будь-які розрахунки карткою, які пізніше може списати в мережі магазинів Еко-маркет.

Фокс Клуб
Ця кредитка створена спеціально для шопінгу. Клієнту вона дозволяє 2 рази на рік взяти кредитні канікули.

Переваги і недоліки

Безумовною перевагою кредитних карток від Альфа-Банку є їх великий вибір. Кожен клієнт має змогу підібрати їх до своїх потреб, наприклад: для подорожей, для покупок, для розрахунку, для зручної сплати кредитних коштів. Усі переваги на недоліки кредитних карток представлені нижче:

Переваги:
 • Вісім кредитних карток до вибору

 • Кредитний ліміт до 200 000 грн.

 • Пільговий період до 62 днів

 • Оформлення та обслуговування більшості карток безкоштовно

 • Декілька способів оформлення кредитної картки

 • Великий перелік накопичувальних бонусів за розрахунки карткою

Недоліки:
 • Велика комісія за зняття готівки

 • Для оформлення деяких кредитних карток потрібен розширений пакет документів

Підсумок

Кредитна карта від Альфа-банку може стати кращою альтернативою банківському кредиту. У разі, якщо потреба в грошах виникає досить часто, саме час оформити карту. Тут буде доступно навіть 62 дня безкоштовного використання кредитних грошей - при погашенні боргу в строк користувач не переплатить ні копійки. Доступні суми будуть обмежені 200 000 гривен. Безліч привілеїв, кешбек і бонуси від партнерів - лише небагато з переваг фінансового продукту Альфа-банк.

подати заявку на отримання кредитної картки

Додати відгук про Альфа-Банк

##   ##  ###  ##  ##  ###     ## 
###  ###  ## ##  ###  ##  ## ##     ## 
#### #### ##  ## #### ## ##  ##    ## 
## ### ## ##   ## ## ## ## ##   ##    ## 
##   ## ######### ## #### ######### ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ### ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Альфа-Банк

Дивіться також:

Чорна картка
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
А-Банк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
Мані на кармані
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
ПриватБанк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння