Альфа-Банк

У переліку кредитних карток Альфа Банку є аж вісім цікавих пропозицій: Максимум, Максимум Готівка, Все просто, Альфа Travel, Максимум-Platinum, Альфа- Connect, Еко-Максимум, Фокс-Клуб. Усі вони мають кредитний ліміт до 200 000 гривень та пільговий період -- до 62 днів. Також клієнти можуть розраховувати на неймовірну кількість бонусів та призів. Детальну інформацію про особливості карток та їх різницю наводимо далі.

Основні характеристики карти Альфа-Банк

Кредитна картка в Альфа-Банк
  Максимум Максимум Готівка Все просто Альфа Travel
Кредитний ліміт від 500 до 200 000 грн від 500 до 200 000 грн 5 000 грн, 10 000 грн або 15 000 грн від 500 до 200 000 грн
Оформлення картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно -
Обслуговування картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно 150 грн. *в рік
Пільговий період до 62 днів - - до 62 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 39,99% річних 26% річних 10 грн, 20 грн, 20 грн *вартість за день користування кредитом 39,99% річних
Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 50 грн.) 5% (мінімум 50 грн.) 400 грн, 800 грн, 1200 грн 5% (мінімум 50 грн.)
Комісія за зняття власних коштів в Україні 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн)
Комісія за зняття кредитних коштів в Україні 4% (мін.20 грн) 0 % 0 % 4% (мін.20 грн)
Комісія за зняття власних коштів за кордоном 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн) 4% (мін.20 грн)
Комісія за зняття кредитних коштів за кордоном 4% (мін.20 грн) 0 % 0 % 4% (мін.20 грн)
Валюта картки гривня гривня гривня гривня
 

Вимоги для отримання кредитної карти

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Постійне місце проживання
ІПН

Бонуси для власників кредитної картки

Альфа Банк пропонує своїм клієнтам великий перелік бонусних програм. Основною є послуга кешбек. Завдяки їй ви зможете повертати відсоток з кожної покупки. Спільно з мережею Еко-маркет та оператором Vodafone, фінустанова розробила спеціальні картки, які дарують:

 • Кешбек до 20% - щомісяця клієнт обирає категорію товарів, за які він отримуватиме бонуси. Накопичені бонуси перераховуються у гроші. Чим частіше ви розраховуєтеся карткою, тим більше накопичуєте. За раз можна вибрати максимум 5 категорій товарів.
 • Спеціальна картка від Еко-маркету дозволяє накопичувати бонуси, які пізніше можна витрачати в мережі супермаркетів.
 • Клієнти картки Альфа-Connect отримують до 500 бонусів за відкриття та 20 за кожні витрачені 100 гривень. Пізніше бали можна обміняти на безкоштовні хвилини, sms та інші послуги оператора.

Як відкрити кредитну картку?

Відкрити кредитну картку від Альфа Банку можна декількома способами:

 • заповнивши коротку заяву онлайн на сайті банку;
 • безпосередньо у відділені;
 • зателефонувавши на гарячу лінію.

Для подачі заявки, підготуйте наступну інформацію:

 • ПІБ
 • номер телефону
 • ідентифікаційний номер (ІПН)
 • тип працевлаштування
 • область проживання
 • серію та номер паспорта або картки ID

Працівники банку зв'яжуться з вами від разу після подачі заявки. Під час розмови у вас можуть уточнити додаткові дані та спосіб отримання карти. В разі потреби, ви можете замовити кур'єрську доставку карти, або забрати її у пунктах видачі чи у відділенні Альфа Банку.

Відмінності від інших карт

Головною відмінністю карток є їх цільове призначення. Якщо клієнт багато подорожує, доброю пропозицією буде оформлення карток Максимум-Travel або Максимум-Platinum. Вони відкривають доступ до багатьох бонусів в аеропортах. Якщо потрібно оформити максимально універсальну картку, зверніть увагу на карти Максимум або Максимум-Готівка.

Максимум

Це базова кредитна карта від Альфа Банку. Пільговий період на ній складає 62 дні, а максимальний кредитний ліміт — 200 000 гривень. Щоб отримати карту, потрібно заповнити коротку електронну заяву на сторінці банку.

Максимум Готівка

Для оформлення цієї картки доведеться вказати дещо більше контактної інформації. Кредитка немає пільгового періоду, а відсоток за користування кредитними коштами складає 26% річних. Додатково та карті діє послуга кешбек та безкоштовна розстрочка по всьому світі.

Все просто

Кредитна картка “Все просто” дозволяє самостійно вибрати кредитний ліміт. Це може бути 5 000, 10 000 або 15 000 гривень. Комісія стягується виключно за фактичні дні користування.

Альфа-Travel

Кредитка бізнес-класу має унікальний дизайн. Замість традиційного номера, на ній зображена злітна смуга. Перші 62 дні користування кредитними коштами — безкоштовні. Сам кредитний ліміт складає 200 000 гривень.

Також карта відкриває доступ до послуги консьєржа, безкоштовний бізнес-зал в аеропортах, пріоритетність під час посадки на літак. 

Максимум Platinum

Преміальна кредитна картка чудово підійде тим, хто багато подорожує. З нею ви матимете доступ до: консьєрж сервісу, лаунж зони Mastercard в аеропортах, безкоштовного страхування подорожей. Додатково двічі на рік ви можете брати кредитні канікули.

Альфа-Connect

Картка розроблена спыльно із мобільним оператором Vodafone. За більшість операцій вам нараховуються бонуси, які пізніше можна обміняти на: безкоштовні хвилини, смс та інші послуги від оператора. Кожна 100 грн = 20 бонусів.

Еко-максимум

З цією карткою зручно розраховувати сімейний бюджет та економити на покупках. Кредитний ліміт складає 200 000 грн. Річна ставка за користування банківськими коштами — 26%. Пільговий період — 2 місяці.

Додатково власник карти отримує бонуси за будь-які розрахунки. Згодом їх можна обміняти на товари в мережі магазинів Екомаркет.

Фокс Клуб

Кредитка створена спеціально для шопінгу. З нею клієнт може брати кредитні канікули 2 рази на рік.

Переваги і недоліки

Безумовною перевагою кредитних карток від Альфа-Банку є неймовірно широкий вибір. Кожен клієнт має змогу підібрати продукт, який найбільше відповідає його потребам: для подорожей, для покупок, розрахунку, зручної сплати кредитних коштів тощо.

Усі переваги на недоліки кредитних карток представлені нижче:

Переваги:
 • Вісім кредитних карток до вибору.

 • Кредитний ліміт до 200 000 грн.

 • Пільговий період до 62 днів.

 • Оформлення та обслуговування більшості карток безкоштовне.

 • Декілька способів оформлення кредитної картки.

 • Великий перелік накопичувальних бонусів за розрахунки карткою.

Недоліки:
 • Велика комісія за зняття готівки.

 • Для оформлення деяких кредитних карток потрібен розширений пакет документів.

Підсумок

Кредитна карта від Альфа-банку легко замінить банківський кредит. З нею ви зможете безкоштовно користуватися коштами протягом 62 днів. А кредитний ліміт сягає 200 000 грн. І це лише початок усіх привілеїв та бонусів, які гарантує Альфа-Банк.

подати заявку на отримання кредитної картки

Додати відгук про Альфа-Банк

 ######  #### ######## ##  ## ##  ## 
##  ##  ## ##    ## ## ###  ## 
##     ## ##     ####  #### ## 
##  #### ## ######   ##  ## ## ## 
##  ##  ## ##     ##  ## #### 
##  ##  ## ##     ##  ##  ### 
 ######  #### ##     ##  ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Альфа-Банк

Дивіться також:

Коко кард
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
ПриватБанк
0.3
Надіслати заявку
Додати до порівняння
Monobank
5
Надіслати заявку
Додати до порівняння
А-Банк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння