MyCredit

Заповніть заявку
Вартість кредиту 3000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в MyCredit

Перша Наступна
Сума: 3000 грн 3000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: 0 грн 1440 грн
До оплати: 3000 грн 4440 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Сімейні цінності MyCredit


Як би ми ретельно не планували свій бюджет і як би не старалися його дотримуватись, іноді можуть траплятись ситуації, які від нас не залежать. Часто буває так, що нам терміново потрібні гроші, а поруч немає нікого, в кого можна було б позичити. Де ж шукати фінансову допомогу?

Компанія MyCredit розуміє людей с такими проблемами й працює спеціально для них. Тут можна швидко отримати позику та кредит онлайн, навіть якщо ви не маєте постійного місця роботи або у вас погана кредитна історія. Час оформлення договору й отримання грошей забере не більше 15 хвилин, а з документів достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного коду.

MyCredit відгуки

MyCredit – це одна з перших кредитних компаній в Україні, яка запустила сервіс кредитування онлайн. Проте таке нововведення досить швидко набрало популярності серед населення і зараз компанія видає більше 1 000 кредитів онлайн щодня. Більше 90% клієнтів залишають позитивні відгуки на сайті компанії, також багато з них стають постійними клієнтами.

 • «Користувався сервісом MyCredit уже декілька разів. Всім задоволений. Все швидко и просто, без зайвих питань, довідок та додаткових платежів. Платиш тільки суму кредиту та проценти за фактичні дні користування. Дуже дякую цій компанії за чесність та якісне обслуговування.» – Ярослав, Київ
 • «Я завжди стараюсь дотримуватись одного правила – ніколи не позичати ні в друзів, ні в банків, тобто ніде і ні в кого. Але як відомо, з кожного правила бувають виключення. І ось, одного разу таки трапився зі мною випадок, коли мені дуже терміново знадобились гроші. На щастя згадав, що друг якось розповідав про кредитну компанію MyCredit. Я зайшов на сайт й заповнив анкету. На моє велике здивування гроші справді через 15 хвилин уже були на моєму рахунку. Щиро вдячний компанії за таке оперативне обслуговування.» –- Олег, Луцьк
 • «Брала тут кредит онлайн перший раз. Обслуговуванням і умовами дуже задоволена. Можу впевнено рекомендувати MyCredit іншим.» – Тетяна, Стрий

Як взяти кредит онлайн в MyCredit крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін кредиту
 2. Зареєструйтеся на сайті
 3. Заповніть анкету
 4. Прив’яжіть карту
 5. Підтвердіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в MyCredit:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=CmTdK-iToPY

Перше, що потрібно зробити – це на головній сторінці сайту вибрати суму кредиту і період кредитування. При цьому пам’ятайте, що максимальна сума для клієнтів, які звертаються вперше, не може перевищувати 3 000 гривень. Після цього відразу можна переходити до наступного етапу – реєстрації.

В бланку реєстрації вкажіть номер мобільного телефона, електронну адресу та придумайте пароль. Потім, перейдіть до заповнення анкети-заявки. Тут потрібно вказати дані вашого паспорта, ідентифікаційного коду, адресу проживання, інформацію про роботу, про сімейний стан і т. д. Старайтеся вказувати тільки правдиву і вичерпну інформацію, тому що від цього залежить швидкість прийняття рішення, а також, чи буде воно прийняте на вашу користь.

Наступний крок – це прив’язка карти. Вкажіть реквізити банківської карти й пройдіть її перевірку. Для цієї процедури на рахунку буде заблокована сума до 5 гривень, яку потрібно вказати у зазначеному полі. Після прив’язки карти заявка відразу відправляється на розгляд. Вам залишається тільки дочекатись відповіді та підтвердити договір. Щоб це зробити, треба зайти в особистий кабінет, відкрити стан заявки, якщо відповідь позитивна, натисніть кнопку «підтвердити» і гроші моментально будуть перераховані на вашу карту.  


Способи отримання кредиту онлайн в MyCredit

1.На банківську карту

Отримати кредит в компанії MyCredit можуть усі повнолітні громадяни України, не залежно від їх матеріального становища та кредитної історії. Подати заявку можливо з будь-якого населеного пункту й в будь-який час доби. Компанія працює без вихідних та святкових днів й без перерви на обід, тобто 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Тут доступні кредити розміром до 10 000 гривень, але за умови, що ви являєтеся постійним клієнтом MyCredit й всі оплати ви робите вчасно. При першому звернені доступна сума до 3 000 гривень, терміном до 30 днів. Слід зазначити, що компанія дає також можливість отримати перший кредит до 1 000 гривень на 14 днів зовсім безкоштовно.

Гроші на рахунок надходять відразу після отримання позитивної відповіді. При чому заявки розглядаються тільки 15 хвилин, а це означає, що необхідну суму ви можете отримати в будь-якому місці, в будь-який час, саме тоді, коли вам потрібно.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. 1. В особистому кабінеті банківською картою
 2. 2. У відділенні банку
 3. 3. В терміналі самообслуговування.

Завдяки сучасному сервісу компанії MyCredit, кожен може скористатися найбільш зручним для себе способом оплати кредиту. Вибрати можна із трьох основних: провести оплату в особистому кабінеті банківською картою, у касі банку і за допомогою терміналів самообслуговування.

Що стосується оплати карткою в особистому кабінеті, то це найбільш простий і швидкий спосіб. Головне, щоб на карті були гроші й у вас був доступ до інтернету. Така операція займає всього дві хвилини. Заходимо в особистий кабінет, вибираємо розділ «погасити кредит», вводимо суму і натискаємо кнопку «сплатити». Гроші з рахунку знімаються моментально, тому кредит теж буде закритий відразу.

Якщо бажаєте оплатити кредит в терміналі самообслуговування або в банківському відділенні, то попередньо доведеться зайти в особистий кабінет, щоб дізнатися номер договору та реквізити компанії. Ці дані необхідно повідомити касиру при погашенні кредиту в касі банку або ввести самостійно на моніторі терміналу і здійснити оплату.

MyCredit - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 146

Контактні дані:

ТОВ «1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»

площа Арсенальна 1Б
01011 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 214 111

www: mycredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис MyCredit

Кредитна компанія MyCredit пропонує послуги мікрокредитування з 2015 року. Денна відсоткова ставка тут складає 1,3%, а річна ставка виносить 474,5% річних, що значно менше ніж в інших компаніях. Кредити видаються розміром від 100 гривень до 10 000 гривень й терміном від 1 до 30 днів. При цьому перший раз доступна сума аж до 3 000 гривень.


Переваги і недоліки MyCredit:

Переваги:

 • Без скан-копій документів
 • Є знижки для постійних клієнтів
 • Автоматичне підтвердження заявки
 • Можливість оформлення кредиту онлайн

Недоліки:

 • При першому зверненні доступна сума тільки до 3 000 гривень
 • Відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки MyCredit - підсумки

MyCredit – це одна з небагатьох кредитних компаній в Україні, яка працює цілодобово й видає кредити онлайн майже моментально. Великим плюсом є також те, що для оформлення кредитного договору не потрібно збирати багато документів і відвідувати офіс компанії. Заявки обробляються в автоматичному режимі. Що значно скорочує час прийняття рішення. Вагомою перевагою також є наявність знижок для постійних клієнтів і можливість оформлення першого кредиту під 0%.

Заповніть заявку


Додати відгук про MyCredit

######## ##  ## ##   ## ##   ## ####### 
   ##  ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##   ####  ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##    ##  ######### ##   ## ##   ## 
 ##    ##  ##   ## ##   ## ## ## ## 
 ##     ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
########  ##  ##   ## #######  ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2019-04-21 16:48:46 #197
Які і багато інших подібних компаній вигідно використовувати лише для одного займу, але надалі користуватись тільки переплачувати зайві кошти за великі відсотки.
Vivik 2019-03-26 05:48:20 #153
Гарна компанія, кредит дали швидко, переплатив небагато, спасибі, що в Україні є такі компанії)
Женя 2018-11-24 17:33:14 #43
Відмінна компанія, послугами якої я регулярно користуюся. Поки нарікань в роботі ніяких немає

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння