MyCredit

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 6000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в MyCredit

Перша Наступна
Сума: 6000 грн 6000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 2880 грн
До оплати: 6000 грн 8880 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Сімейні цінності MyCredit


Як би ми ретельно не планували свій бюджет і як би не старалися його дотримуватись, іноді можуть траплятись ситуації, що нам терміново потрібні гроші, а поруч немає нікого, в кого можна було б позичити. Де шукати фінансову допомогу?

Компанія MyCredit розуміє людей с такими проблемами й працює спеціально для них. Тут можна швидко отримати позику та кредит онлайн, навіть якщо ви не маєте постійного місця роботи або у вас погана кредитна історія. Час оформлення договору й отримання грошей забере не більше 15 хвилин, а з документів достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного коду.

Перший безкоштовний кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Низька процентна ставка
Найважливіший недолік: Невелика максимальна сума кредиту онлайн
Бонусна програма: Знижки та mycredit промокоди для постiйних клієнтів

MyCredit відгуки

MyCredit – це одна з перших кредитних компаній в Україні, яка запустила сервіс кредитування онлайн. Проте таке нововведення досить швидко набрало популярності серед населення. Більше 90% клієнтів залишають позитивні відгуки на сайті компанії, також багато з них стають постійними клієнтами.

 • Хорошая компания для получение займа удаленно. Заполняя заявку все ясно и просто. Минимум документов для оформления. - Андрей
 • Хороший кредлитор. Гарне обслуговування! - Василь
 • Брав креит на ремонт житла. Після отримання зарплати повернув. Обслуговуванням задоволений - Даниїл

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в MyCredit крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін кредиту
 2. Зареєструйтеся на сайті mycredit.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Прив’яжіть карту
 5. Підтвердіть договір
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в MyCredit:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=CmTdK-iToPY

Перше, що потрібно зробити – це на головній сторінці сайту mycredit.ua вибрати суму кредиту і період кредитування. При цьому пам’ятайте, що максимальна сума для клієнтів, які звертаються вперше, не може перевищувати 5 000 гривень. Після цього можна переходити до наступного етапу – реєстрації.

В бланку реєстрації вкажіть номер мобільного телефона, електронну адресу та придумайте пароль. Потім, перейдіть до заповнення анкети-заявки. Тут потрібно вказати дані вашого паспорта, ідентифікаційного коду, адресу проживання, інформацію про роботу, про сімейний стан і т. д. Старайтеся вказувати тільки правдиву і вичерпну інформацію, тому що від цього залежить швидкість прийняття рішення, а також, чи буде воно прийняте на вашу користь.

Наступний крок – це прив’язка карти. Вкажіть реквізити банківської карти й пройдіть її перевірку. Після прив’язки карти вам залишається тільки дочекатись відповіді та підтвердити договір. Щоб це зробити, треба зайти в my credit особистий кабінет та дiзнатись стан заявки. Якщо відповідь позитивна, натисніть кнопку «підтвердити», і гроші моментально будуть перераховані на вашу карту.  


Способи отримання кредиту онлайн в MyCredit

1.На банківську карту

Отримати кредит в компанії MyCredit можуть усі повнолітні громадяни України, не залежно від їх матеріального становища та кредитної історії. Подати заявку можливо з будь-якого населеного пункту й в будь-який час доби. Компанія працює без вихідних та святкових днів й без перерви на обід, тобто 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Тут доступні кредити онлайн розміром до 10 000 гривень, але за умови, що ви являєтеся постійним клієнтом Майкредит й всі оплати ви робите вчасно. При першому звернені доступна сума до 5 000 гривень, терміном до 30 днів. Слід зазначити, що компанія дає також можливість отримати перший кредит  безкоштовно.

Гроші на рахунок надходять відразу після отримання позитивної відповіді. Заявки розглядаються тільки 15 хвилин, а це означає, що необхідну суму ви можете отримати в будь-якому місці, в будь-який час, й саме тоді, коли вам потрібно.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті банківською картою
 2. У відділенні банку
 3. В терміналі самообслуговування.

Завдяки сучасному сервісу компанії MyCredit, кожен може скористатися найбільш зручним для себе способом оплати кредиту. Вибрати можна із трьох основних: провести оплату в особистому кабінеті банківською картою, у касі банку і за допомогою терміналів самообслуговування.

Що стосується оплати карткою в особистому кабінеті мy credit, то це найбільш простий і швидкий спосіб. Головне, щоб на карті були гроші й у вас був доступ до інтернету. Така операція займає всього дві хвилини. Заходимо в особистий кабінет, вибираємо розділ «погасити кредит», вводимо суму і натискаємо кнопку «сплатити». Гроші з рахунку знімаються моментально, тому кредит теж буде закритий відразу.

Якщо бажаєте оплатити кредит в терміналі самообслуговування або в банківському відділенні, то попередньо доведеться зайти в особистий кабінет, щоб дізнатися номер договору та реквізити компанії. Ці дані необхідно повідомити касиру при погашенні кредиту в касі банку або ввести самостійно на моніторі терміналу і здійснити оплату.

MyCredit - дані компанії:

Свідоцтво
№16103223

Контактні дані:

ТОВ «1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»

площа Арсенальна1Б
01011 Київ

e-mail: support@mycredit.ua

телефон: 0 800 214 111

www: mycredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

7/24
Заповнiть заявку

Опис MyCredit

Кредитна компанія MyCredit пропонує послуги мікрокредитування з 2015 року. Денна відсоткова ставка тут складає 1,6%, а річна ставка виносить 584% річних, що значно менше ніж в інших компаніях. Кредити видаються розміром від 100 гривень до 10 000 гривень й терміном від 1 до 30 днів. 


Переваги і недоліки MyCredit:

Переваги:

 • Без скан-копій документів
 • Є знижки для постійних клієнтів
 • Автоматичне підтвердження заявки
 • Можливість оформлення кредиту онлайн

Недоліки:

 • При першому зверненні доступна сума тільки до 5 000 гривень
 • Відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки MyCredit - підсумки

MyCredit – це одна з небагатьох кредитних компаній в Україні, яка працює цілодобово й видає кредити онлайн майже моментально. Великим плюсом є також те, що для оформлення кредитного договору не потрібно збирати багато документів і відвідувати офіс компанії. Заявки обробляються в автоматичному режимі. Що значно скорочує час прийняття рішення. Вагомою перевагою також є наявність знижок для постійних клієнтів і можливість оформлення першого кредиту під 0%.

Заповнiть заявку


Додати відгук про MyCredit

   ##  ###  ######## ##  ## ###### 
   ##  ## ##  ##   ## ## ## ##  ## 
   ## ##  ## ##   ##  ####  ##    
   ## ##   ## ########   ##  ##    
##  ## ######### ##   ##  ##  ##    
##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##  ## 
 ###### ##   ## ########   ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про MyCredit

Андрей 2020-01-30 19:10:18 #719
Хорошая компания для получение займа удаленно. Заполняя заявку все ясно и просто. Минимум документов для оформления.
Василь 2019-08-21 22:54:52 #380
Хороший кредлитор. Гарне обслуговування!
Даниїл 2019-08-21 22:53:35 #379
Брав креит на ремонт житла. Після отримання зарплати повернув. Обслуговуванням задоволений
Ілля 2019-08-21 22:49:29 #378
Хороший креитний сервіс зі зручним обслуговуванням
Костя 2019-08-21 22:42:41 #377
Час від часу позичаю. В основному тоді, коли затримують зарплату. Дуже зручно та вигідно.
Володимир 2019-08-21 22:41:14 #376
Зручний кредитний сервіс.Рекомендую
Виталий 2019-08-15 15:33:18 #341
MyCredit отличная фирма! Помогали не раз в сложной ситуации, когда необходимы были деньги до зарплаты. Единственный минус - доступна небольшая сумма при первом обращении.
Андрій Киcовський 2019-07-28 22:38:38 #283
Нещодавно мій роботодавець запізнився з оплатою, а мені треба було конче заплатити за деякі речі. Кредит від цієї фірми вже вкотре врятував ситуацію. Добре, що не довелося просити по родичах.
Микола, Лубни 2019-07-01 22:22:21 #251
У порівнянні з іншими кредитними компаніями, MyCredit найкраща та найнадійніша. Тут дійсно перший кредит дають без відсотків. Немає ніяких прихованих комісій - це великий плюс!
Володимир 2019-04-21 16:48:46 #197
Які і багато інших подібних компаній вигідно використовувати лише для одного займу, але надалі користуватись тільки переплачувати зайві кошти за великі відсотки.
Vivik 2019-03-26 05:48:20 #153
Гарна компанія, кредит дали швидко, переплатив небагато, спасибі, що в Україні є такі компанії)
Женя 2018-11-24 17:33:14 #43
Відмінна компанія, послугами якої я регулярно користуюся. Поки нарікань в роботі ніяких немає

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння