Смс кредит: як отримати послугу по телефону?

Сьогодні розраховувати на тимчасову фінансову допомогу можуть люди з низькими доходами, пенсіонери, студенти та навіть безробітні громадяни України. А сама процедура оформлення стала набагато простішою: не потрібно збирати гори документів та довго чекати в банківських чергах. Отримати грошi можливо за 10-15 хвилин не виходячи з дому. Такий рівень обслуговування позичальників став доступним завдяки появі на фінансовому ринку небанківських кредитних компаній. А з недавнього часу ці установи запровадили нову, ще кращу послугу – смс кредит. Як та де його оформити? Хто може скористатись такою пропозицією? Які переваги?

Як оформити смс кредит онлайн?

Де оформити послугу?

Фінансовий ринок України швидко прогресує, і в цьому величезна заслуга належить кредитним компаніям. Все ж, далеко не кожен кредитор з небанківського сектору готовий миттєво застосовувати у своїй роботі останні нововведення, а саме: надання доступу до смс кредитів. Ми знаємо, які компанії, крім традиційних послуг пропонують своїм клієнтам прискорені пропозиції й помістили список цих установ у зручну табличку, розміщену нижче.

Кредитна компанія Заповнити заявку Послуга Sms кредит Мін. сума Макс. сума Мін. Термін Макс. термін Перший кредит безкоштовно
MyCredit Заповніть заявку ✔️ 100 грн. 10000 грн. 1 день 30 днів ✔️
Капуста у кишені Заповніть заявку ✔️ 500 грн. 10000 грн 5 днів 30 днів
SosCredit Заповніть заявку ✔️ 500грн. 4000 грн. 1 день 30 днів
CreditPlus Заповніть заявку ✔️ 500грн. 6000 грн. 3 дні 30 дні

Як цілодобово отримати послугу за SMS запитом?

Процедури оформлення фінансового зобов'язання через повідомлення до кредитора майже однакові в кожній установі. Але є основною умовою - клієнт вже повинен бути зареєстрований в цій організації.

 1. Дізнатися або отримати офіційний номер кредитної компанії для такого роду звернень. Знайти його можна на сайті в розділі «Контакти». Важливо, щоб повідомлення було відправлено з мобільного телефону, який вказаний в особистому кабінеті. Тоді видача кредиту автоматично буде здійснена на раніше прив'язану банківську карту.
 2. Що стосується тексту повідомлення, то кредитні компанії можуть встановлювати різні правила набору. У деяких потрібно вказати суму і термін кредиту, а також номер банківської карти. В інших досить вписати тільки термін і суму. Також не варто писати в повідомленні якісь коментарі, уточнення чи інший текст. Повідомлення повинно бути набрано строго за правилами. Якщо їх порушити, ймовірність того, що грошовий платіж пройде з мобільного, мінімальна.

Хто може отримати смс-кредити?

Кожен повнолітній громадянин України має можливість отримання кредиту через повідомлення без довідок про доходи, поручителів і заставного майна. Звучить надто добре, щоб бути реальністю? Насправді тут немає ніякого підступу, і це не черговий трюк маркетологів.

 • На момент оформлення кредиту потрібно бути клієнтом установи, тобто мати за собою один або кілька вдало оформлених і своєчасно погашених кредитних зобов'язань. На жаль сьогодні жодна кредитна організація не має ще вдосконалених сервісів і програмного забезпечення, щоб здійснити верифікацію клієнта вже при першому зверненні. Тому, якщо ви бачите пропозицію отримати кредит навіть без заповнення заяви, варто бути обережним, адже це ймовірно фішинг або шахрайство.
 • Клієнт не повинен мати активних прострочень в цій установі. Згідно із законом позичальник не може отримати нове фінансове зобов'язання, якщо вже має непогашені борги.
 • З моменту попереднього звернення пройшло не більше як рок. Якщо ви вже отримували гроші в борг у цій компанії, але з того моменту пройшло чимало часу, цілком ймовірно, що кредитор захоче заново перевірити кредитоспроможність.

Переваги кредиту онлайн за запитом Sms?

Чому ми говоримо про позики через смс-повідомлення, як про один з кращих варіантів отримання грошей в борг? Все цілком обґрунтовано. Сучасний ритм життя більшості із нас настільки швидкий та насичений, що іноді не вистачає часу, щоб просто спокійно пообідати чи випити чашку чаю. Тому, логічно, що всі ми хочемо якомога менше часу витрачати на різного роду формальності, в тому числі й на оформлення кредиту. Сама тільки думка про те, що доведеться ходити по різних інстанціях та збирати гори документів, дуже знеохочує.

Проте, розв'язання проблеми не заставило себе довго чекати. Завдяки появі кредитних компаній, український ринок кредитування став відповідати потребам сучасного суспільства. А з впровадженням деяких інновацій фінтеху, зокрема послуг кредиту через мобільний додаток, кредиту через телефон та кредиту по повідомленню, потреба в очікуванні рішення та наявності доступу до інтернету через комп’ютер повністю зникла.

Якщо для оформлення кредиту онлайн через мобільний додаток все ще знадобиться хоча б якийсь доступ до інтернету (підійде будь-яка мобільна мережа) та 5-10 хвилин вільного часу, то отримати нову позику через оператора можливо взагалі миттєво. Вам потрібен час тільки на набір кількох знаків на клавіатурі телефона.

смс позичання в Твої гроші

В Твої Гроші отримати позику по sms запиту можуть тільки постійні клієнти. Тобто, якщо ви хоча б один раз користувались послугами сервісу Твої Гроші: оформили кредитний договiр, у вас створений особистий кабінет, в якому зберігаються актуальні персональні дані, а також, якщо ви вчасно сплатили боргові зобов'язання, отримати наступну позику можливо за 60 секунд, відправивши коротке повідомлення на номер кредитора. Актуальний номер можна знайти на офіційній сторінці сервісу, а також правила вводу тексту повідомлення.

Вимоги та умови у Твої Гроші наступні:

 • Першe звернення безкоштовно, тобто проценти за користування кредитом не нараховуються.
 • Відсоткова ставка нараховується щоденно.
 • Заборгованості можливо погасити в будь-який час, тобто активувати пролонгацію кредитного договору або скористатись можливістю дострокового погашення.
 • Кредити видають на 18 - 65 календарних днів з дня укладення умови.
 • Довідка про доходи не вимагається.

Кредит через повідомлення в Глобал Кредит

Кредитна компанія Глобал Кредит – зручний сервіс, який дозволяє швидко та без зайвих формальностей отримати потрібну фінансову допомогу будь-коли та в будь-якому місці. Гроші в кредит отримати можуть абсолютно усі громадяни країни, не залежно від їх фінансового та матеріального становища, а також віку та місця проживання. Особи, які звертаються за кредитом повторно, можуть отримати послугу за допомогою запиту, а це ще більше економить час.

Вимоги та умови в Global Credit досить зручні та прозорі:
 • Оформлення кредитного зобов'язання в Global Credit мають можливість особи віком від 18 до 70 років на картці або готівкою.
 • Не вимагається довідка про доходи та документ про офіційне місце працевлаштування.
 • Грошi видають терміном від 1 до 30 днів.
 • Кожному позичальнику доступна послуга погашення кредиту достроково та пролонгація без висилання даних до бюро кредитних історій.

Смс кредит в Гроші Всім

Взяти кредитне зобов'язання в Гроші Всім за допомогою sms, тобто відправивши запит на отримання грошей шляхом відправлення повідомлення, можуть тільки повторні клієнти. На жаль для новачків такої можливості немає, і цьому, звичайно, існує цілком логічне пояснення, адже кредитор не може верифікувати клієнта тільки по sms, а послуга повинна бути перш за все безпечною.

Умови організації:
 • Грошові позики видають усім повнолітнім громадянам України, віком від 18 до 70 років.
 • Термін позичання в компанії Гроші Всім може становити від 1 до 30 днів.
 • Доступна пролонгація.
 • Доступна послуга дострокового погашення.
 • За допомогою компанії Гроші Всім можливо навіть виправити погану кредитну історію.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

   ## #### ######## ######## ######## 
   ## ##    ## ##    ##   ## 
   ## ##   ##  ##    ##   ## 
   ## ##   ##  ######  ##   ## 
##  ## ##  ##   ##    ##   ## 
##  ## ##  ##   ##    ##   ## 
 ###### #### ######## ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лариса 2019-12-04 12:44:34 #643
Онлайнбанкінг зараз працює таким чином. Дуже комфортно.
Відповісти
Марта 2019-10-13 17:55:10 #509
Фінансовий ринок України прогрессує. Є компанії які готові видавати дрібні кредити при мінімум документів. Не раз користувалася.
Відповісти
Максим 2019-10-12 13:25:50 #505
Уже користувався неодноразово кредитуванням онлайн. Маючи перелік документів і телефон можна легко отримати кредит.
Відповісти