Смс кредит: як та де отримати?

Сьогодні кредитування стало доступним, як ніколи раніше. Розраховувати на тимчасову фінансову допомогу можуть люди з низькими доходами, пенсіонери, студенти та навіть безробітні громадяни України. А сама процедура оформлення стала набагато простішою: не потрібно збирати гори документів та довго чекати в банківських чергах. Отримати кредит можливо за 10-15 хвилин не виходячи з дому. Такий рівень обслуговування позичальників став доступним завдяки появі на фінансовому ринку небанківських кредитних компаній. А з недавнього часу ці установи запровадили нову, ще кращу послугу – смс кредит. Як та де оформити смс кредит? Хто може скористатись таким кредитом? Які переваги смс кредиту?

Як оформити смс-кредит?

Де оформити смс кредит?

Фінансовий ринок України швидко прогресує, і в цьому величезна заслуга належить кредитним компаніям. Все ж, далеко не кожен кредитор з небанківського сектору готовий миттєво застосовувати в своїй роботі останні нововведення, а саме: надання доступу до смс кредитів. Ми знаємо, які компанії, крім традиційних кредитiв, на карту пропонують своїм клієнтам послугу смс кредит, і помістили список цих установ у зручну табличку, розміщену нижче.

Кредитна компанія Заповнити заявку Послуга Sms кредит Мін. сума Макс. сума Мін. Термін Макс. термін Перший кредит безкоштовно Взяти кредит
MyCredit Заповніть заявку ✔️ 100 грн. 10000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
Твої гроші Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 15000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
Капуста у кишені Заповніть заявку ✔️ 500 грн. 10000 грн 5 днів 30 днів Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 15000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку ✔️ 500грн. 4000 грн. 1 день 30 днів Взяти кредит
CashPoint Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 3000 грн. 7 днів 15 днів Взяти кредит
CreditPlus Заповніть заявку ✔️ 500грн. 6000 грн. 3 дні 30 дні Взяти кредит
Гроші Всім Заповніть заявку ✔️ 500грн. 15000 грн. 7 днів 21 день Взяти кредит

Як цілодобово оформити кредит онлайн за SMS запитом?

Процедури оформлення кредиту по смс майже однакові в кожні кредитній установі. Вони передбачають відправку тестового повідомлення з комбінацію певних знаків на офіційний номер кредитної компанії. Оскільки скористатись даною послугою можуть тільки постійні клієнти, то цілком ймовірно, що номери телефонів свого кредитора вони мають в списку контактів або в одному з раніше отриманих sms-повідомлення. Знайти їх можливо також на сайті в розділі «контакти».

Що стосується тексту повідомлення, то кредитні компанії можуть встановлювати різні правила набору. В деяких потрібно вказати суму та термін кредиту, а також номер банківської карти. В інших достатньо вписати тільки термін та суму, але важливо, щоб смс було відправлено з номера телефону, який вказано в особистому кабінеті. Тоді кредит автоматично буде нараховано на раніше прив’язану банківську карту.

Між кожною позицією текстового повідомлення (сума, термін, реквізити карти) ставиться такий знак «*», а в кінці смс «#». Також не варто писати в повідомленні будь-які коментарі, уточнення чи інший текст. Повідомлення повинне бути набране чітко за правилами. Якщо їх порушити, ймовірність відмови, звичайно, зросте.

Хто може отримати смс кредит?

Кому оступна послуга смс кредит?

Кожен повнолітній громадянин України має можливість оформити миттєвий смс кредит без довідок про доходи, поручителів та заставного майна. Звучить надто добре, щоб бути реальністю?

Насправді тут немає жодного підступу, і це не черговий трюк маркетологів. Скористатись даною послугою дійсно може кожен, але є одна важлива деталь: на момент подачі смс-заявки на кредит потрібно бути клієнтом кредитної установи, тобто мати за собою один або кілька вдало оформлених та вчасно погашених кредитних зобов’язань.

На жаль, сьогодні жодна кредитна установа ще немає настільки удосконалених сервісів та програмного забезпечення, щоб здійснити верифікацію клієнта через смс уже при першому зверненні. Тому, якщо ви бачите пропозицію оформити перший небанкiвський кредит по смс, варто бути обережним, адже це ймовірна спроба фішингу або шахрайства в кредитуванні.

Переваги послуги кредит онлайн за запитом Sms?

Чому ми говоримо про смс-кредит, як про один з кращих варіантів кредитування? Все цілком обґрунтовано. Сучасний ритм життя більшості із нас настільки швидкий та насичений, що іноді не вистачає часу, щоб просто спокійно пообідати чи випити чашку чаю. Тому, логічно, що всі ми хочемо якомога менше часу витрачати на різного роду формальності, в тому числі і на оформлення кредиту. Сама тільки думка про те, що доведеться ходити по різних інстанціях та збирати гори документів, дуже знеохочує.

Проте, розв'язання проблеми не заставило себе довго чекати. Завдяки появі кредитних компаній, український ринок кредитування став відповідати потребам сучасного суспільства. А з впровадженням деяких інновацій фінтеху, зокрема послуг кредиту через мобільний додаток, кредиту через телефон та кредиту по смс, потреба в очікуванні рішення та наявності доступу до інтернету через комп’ютер повністю зникла.

Якщо для оформлення кредиту онлайн через мобільний додаток все ще знадобиться хоча б якийсь доступ до інтернету (підійде будь-яка мобільна мережа) та 5-10 хвилин вільного часу, то оформити смс кредит можливо взагалі миттєво. Вам потрібен час тільки на набір кількох знаків на клавіатурі телефона.

смс кредит в Твої гроші

В Твої Гроші отримати кредит по sms запиту можуть тільки постійні клієнти. Тобто, якщо ви хоча б один раз користувались послугами сервісу Твої Гроші: оформили кредит, у вас створений особистий кабінет, в якому зберігаються актуальні персональні дані, а також, якщо ви вчасно сплатили боргові зобов'язання, отримати наступну позику можливо за 60 секунд, відправивши коротке повідомлення на номер кредитора. Актуальний номер можна знайти на офіційній сторінці сервісу, а також правила вводу тексту повідомлення.

Вимоги та умови кредитування в Твої Гроші наступні:

 • Перший кредит безкоштовний;
 • Відсоткова ставка нараховується щоденно;
 • Кредит можливо погасити в будь-який час, тобто оформити пролонгацію або скористатись можливістю дострокового погашення;
 • Кредити видають особами з 18 по 65 днів;
 • Довідка про доходи не вимагається.

Смс кредит в Глобал Кредит

Кредитна компанія Глобал Кредит – зручний сервіс дистанційного кредитування, який дозволяє швидко та без зайвих формальностей отримати потрібну фінансову допомогу будь-коли та в будь-якому місці. Гроші в кредит отримати можуть абсолютно усі громадяни країни, не залежно від їх фінансового та матеріального становища, а також віку та місця проживання. Крім того особи, які звертаються за кредитом повторно, можуть оформити послугу за допомогою смс запиту, а це ще більше економить час. 

Вимоги та умови кредитування в Глобал Кредит досить зручні та прозорі:

 • Оформити кредит онлайн в Глобал Кредит мають можливість особи віком від 18 до 70 років;
 • Не вимагається довідка про доходи та документ про офіційне місце працевлаштування;
 • Кредит видають терміном від 1 до 30 днів;
 • Кожному позичальнику доступна послуга дострокового погашення та пролонгація.

Смс кредит в CashPoint

Кредитна компанія CashPoint працює на українському фінансовому ринку уже кілька років. За цей час дана установа здобула репутацію чесного та надійного кредитора, якому довіряє велика кількість українців. А крім того, отримати кредитні послуги тут можливо за максимально короткий час, не прикладаючи особливих зусиль. Тут не знадобиться великий перелік документів, а також не знадобляться ні поручителі, ні заставне майно. Крім того повторні клієнти можуть скористатись унікальною можливістю - оформити кредит за допомогою смс запиту.

Детальніше про умови та вимоги для оформлення кредиту онлайн в CashPoint:

 • Кредитні кошти можливо отримати навіть з поганою кредитною історією;
 • Термін кредитування досить еластичний: хоча договір укладається не більше ніж на 30 днів, проте можливо оформляти пролонгацію необмежену кількість разів;
 • Також є можливість дострокового погашення. Варто зауважити, що погасивши кредити достроково, вдасться ще й додатково зекономити, адже в такому випадку до погашення буде нарахована набагато менша сума - тільки за фактичні дні користування кредитом;
 • Кредити видають особам від 18 до 65 років.

Смс кредит в Гроші Всім

Оформити кредит в Гроші Всім за допомогою послуги смс кредит, тобто відправивши запит на отримання грошей шляхом відправлення смс повідомлення, й миттєво, отримавши переказ на банківську карту, можуть тільки повторні клієнти. На жаль для новачків такої можливості немає, і цьому, звичайно, існує цілком логічне пояснення, адже кредитор не може зверифікувати клієнта тільки по смс, а кредит повинен бути перш за все безпечними. 

Умови кредитування:

 • Кредити онлайн та кредити смс видають усім повнолітнім громадянам України, віком від 18 до 70 років;
 • Термін кредитування в компанії Гроші Всім може становити від 1 до 30 днів;
 • Доступна пролонгація;
 • Доступна послуга дострокового погашення;
 • За допомогою послуги кредитування від компанії Гроші Всім можливо навіть виправити погану кредитну історію.

 

Статті

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку?

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським...

Кредит онлайн на картку без перевірки: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Погашення кредиту: що потрібно знати?

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку...

Оформити кредит на чужий паспорт – чи це можливо?

Доба комп’ютерних технологій, хоча до певної міри й...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##   ## ######## ##   ##  ###   ####### 
##   ## ##    ## ## ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##    ## ## ## ##  ## ##   ## 
######### ######  ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ## ## ## ######### ## ## ## 
##   ## ##    ## ## ## ##   ## ##  ## 
##   ## ######## ### ### ##   ## ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лариса 2019-12-04 12:44:34 #643
Онлайнбанкінг зараз працює таким чином. Дуже комфортно.
Марта 2019-10-13 17:55:10 #509
Фінансовий ринок України прогрессує. Є компанії які готові видавати дрібні кредити при мінімум документів. Не раз користувалася.
Максим 2019-10-12 13:25:50 #505
Уже користувався неодноразово кредитуванням онлайн. Маючи перелік документів і телефон можна легко отримати кредит.