Смс кредит: як та де отримати?

Сьогодні кредитування стало доступним, як ніколи раніше. Розраховувати на тимчасову фінансову допомогу можуть люди з низькими доходами, пенсіонери, студенти та навіть безробітні громадяни України. А сама процедура оформлення стала набагато простішою: не потрібно збирати гори документів та довго чекати в банківських чергах. Отримати кредит можливо за 10-15 хвилин не виходячи з дому. Такий рівень обслуговування позичальників став доступним завдяки появі на фінансовому ринку небанківських кредитних компаній. А з недавнього часу ці установи запровадили нову, ще кращу послугу – смс кредит. Як та де оформити смс кредит? Хто може скористатись таким кредитом? Які переваги смс кредиту?

Як оформити смс-кредит?

Де оформити смс кредит?

Фінансовий ринок України швидко прогресує, і в цьому величезна заслуга належить кредитним компаніям. Все ж, далеко не кожен кредитор з небанківського сектору готовий миттєво застосовувати в своїй роботі останні нововведення, а саме: надання доступу до смс кредитів. Ми знаємо, які компанії, крім традиційних кредитiв, на карту пропонують своїм клієнтам послугу смс кредит, і помістили список цих установ у зручну табличку, розміщену нижче.

Кредитна компанія Заповнити заявку Послуга Sms кредит Мін. сума Макс. сума Мін. Термін Макс. термін Перший кредит безкоштовно Взяти кредит
MyCredit Заповніть заявку ✔️ 100 грн. 10000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
Твої гроші Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 15000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
Капуста у кишені Заповніть заявку ✔️ 500 грн. 10000 грн 5 днів 30 днів Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 15000 грн. 1 день 30 днів ✔️ Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку ✔️ 500грн. 4000 грн. 1 день 30 днів Взяти кредит
CashPoint Заповніть заявку ✔️ 200 грн. 3000 грн. 7 днів 15 днів Взяти кредит
CreditPlus Заповніть заявку ✔️ 500грн. 6000 грн. 3 дні 30 дні Взяти кредит
Гроші Всім Заповніть заявку ✔️ 500грн. 15000 грн. 7 днів 21 день Взяти кредит

Як оформити смс кредит?

Процедури оформлення кредиту по смс майже однакові в кожні кредитній установі. Вони передбачають відправку тестового повідомлення з комбінацію певних знаків на офіційний номер кредитної компанії. Оскільки скористатись даною послугою можуть тільки постійні клієнти, то цілком ймовірно, що номери телефонів свого кредитора вони мають в списку контактів або в одному з раніше отриманих sms-повідомлення. Знайти їх можливо також на сайті в розділі «контакти».

Що стосується тексту повідомлення, то кредитні компанії можуть встановлювати різні правила набору. В деяких потрібно вказати суму та термін кредиту, а також номер банківської карти. В інших достатньо вписати тільки термін та суму, але важливо, щоб смс було відправлено з номера телефону, який вказано в особистому кабінеті. Тоді кредит автоматично буде нараховано на раніше прив’язану банківську карту.

Між кожною позицією текстового повідомлення (сума, термін, реквізити карти) ставиться такий знак «*», а в кінці смс «#». Також не варто писати в повідомленні будь-які коментарі, уточнення чи інший текст. Повідомлення повинне бути набране чітко за правилами. Якщо їх порушити, ймовірність відмови, звичайно, зросте.

Хто може оформити смс кредит?

Кому оступна послуга смс кредит?

Кожен повнолітній громадянин України має можливість оформити миттєвий смс кредит без довідок про доходи, поручителів та заставного майна. Звучить надто добре, щоб бути реальністю?

Насправді тут немає жодного підступу, і це не черговий трюк маркетологів. Скористатись даною послугою дійсно може кожен, але є одна важлива деталь: на момент подачі смс-заявки на кредит потрібно бути клієнтом кредитної установи, тобто мати за собою один або кілька вдало оформлених та вчасно погашених кредитних зобов’язань.

На жаль, сьогодні жодна кредитна установа ще немає настільки удосконалених сервісів та програмного забезпечення, щоб здійснити верифікацію клієнта через смс уже при першому зверненні. Тому, якщо ви бачите пропозицію оформити перший кредит по смс, варто бути обережним, адже це ймовірна спроба фішингу або шахрайства в кредитуванні.

Переваги послуги смс кредит?

Чому ми говоримо про смс-кредит, як про один з кращих варіантів кредитування? Все цілком обґрунтовано. Сучасний ритм життя більшості із нас настільки швидкий та насичений, що іноді не вистачає часу, щоб просто спокійно пообідати чи випити чашку чаю. Тому, логічно, що всі ми хочемо якомога менше часу витрачати на різного роду формальності, в тому числі і на оформлення кредиту. Сама тільки думка про те, що доведеться ходити по різних інстанціях та збирати гори документів, дуже знеохочує.

Проте, розв'язання проблеми не заставило себе довго чекати. Завдяки появі кредитних компаній, український ринок кредитування став відповідати потребам сучасного суспільства. А з впровадженням деяких інновацій фінтеху, зокрема послуг кредиту через мобільний додаток, кредиту через телефон та кредиту по смс, потреба в очікуванні рішення та наявності доступу до інтернету через комп’ютер повністю зникла.

Якщо для оформлення кредиту онлайн через мобільний додаток все ще знадобиться хоча б якийсь доступ до інтернету (підійде будь-яка мобільна мережа) та 5-10 хвилин вільного часу, то оформити смс кредит можливо взагалі миттєво. Вам потрібен час тільки на набір кількох знаків на клавіатурі телефона.

Статті

Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Як подбати про захист персональних даних?

Персональні дані – це будь-яка упорядкована та структурована...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Додати коментар

##   ## ##  ## ##   ## ####### ######## 
##   ## ## ## ##   ## ##   ## ##    
##   ##  ####  ##   ## ##   ## ##    
##   ##  ##  ##   ## ##   ## ######  
 ##  ##   ##  ##   ## ##   ## ##    
 ## ##   ##  ##   ## ##   ## ##    
  ###    ##   #######  ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле