Чорна картка

Монобанк - це сучасний онлайн банк, який пропонує своїм клієнтам великий перелік традиційних  послуг на вигідних умовах. Обслуговування стандартної кредитки від monobank є безкоштовним, а пільговий період складає 62 дні. Для більш вимогливих клієнтів банк розробив кредитну картку під назвою Iron Bank. Це преміальна картка, яка має в собі більше переваг та послуг. Нижче пропонуємо розглянути детальніше їх відмінності. 

Основні характеристики карти Чорна картка

Кредитна картка в Monobank
  Кредитна картка monobank Картка monobank Platinum Картка Iron Bank
Кредитний ліміт до 100 000 грн *розраховується індивідуально для кожного клієнта Розраховується індивідуально для кожного клієнта Розраховується індивідуально для кожного клієнта
Оформлення картки Безкоштовно 500 грн Безкоштовно *за умови відкриття депозиту
Обслуговування картки Безкоштовно 250 грн щомісяця Безкоштовно *за умови активного депозиту
Пільговий період до 62 дні до 62 дні 30 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 3,2% 3,1% 3,1%
Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 100 грн) 5% (мінімум 100 грн) 5% (мінімум 100 грн)
Комісія за зняття власних коштів в Україні 0,5% 0,5% 0,5%
Комісія за зняття кредитних коштів за кордоном 4 % 3,5 % 3 %
Зняття коштів, які є заробітною платою Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно
Валюта картки гривня гривня гривня

Вимоги для отримання кредитної карти

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
Постійне місце проживання
ІПН

Бонуси для власників кредитної картки

Для користувачів будь-якої кредитної картки Монобанку є перелік цікавих пропозицій, якими варто скористатися і тим самим заощаджувати під час сплати картою.

 • Кешбек до 20%. Кожен клієнт обирає дві категорії товарів, за які Монобанк повертатиме до 20% витрат. Щомісяця ці категорії можна змінювати.
 • Програма по збиранню милей. Доступна лише власникам карти Iron Bank. За кожний розрахунок карткою клієнт отримує милі або кешбек. Милі - це спеціальні бонусні бали, на які пізніше можна купити квиток будь-якої авіакомпанії. За 1000 грн. нараховується 20 миль. На рахунку вони зберігаються протягом двох років.
 • Нарахування 10% річних на залишок власних коштів на карті

Як відкрити кредитну картку?

У зв'язку з тим, що Монобанк - це банк без відділень, оформлення кредитної картки відбувається в мобільному додатку. Його треба завантажити на телефон і зареєструватися. Процедура займає декілька хвилин і складається з наступних кроків:

 • надати свій номер телефону
 • сфотографувати паспорт та ІПН
 • відповісти на додаткові питання про дохід та працевлаштування
 • вибрати спосіб отримання картки .

Кожен крок реєстрації в додатку супроводжується детальною інструкцією з описом що і як краще зробити. Від інформації про працевлаштування та дохід залежатиме розмір кредитного ліміту. Якщо з часом банк побачить, що “клієнт благонадійний”, він може збільшити суму кредитних грошей заявникові. Пластикова картка надсилається клієнтові кур'єром або ж забрати її можна у точках видачі monobank. Під час її отримання підписується договір, копія якого надсилається заявнику на електронну адресу.

Відмінності від інших карт

В переліку кредитних карток від Монобанку є три цікаві пропозиції: кредитна картка monobank, кредитна картка monobank Platinum, картка Iron Bank. Те що їх відрізняє це умови обслуговування та термін пільгового періоду. Якщо базова кредитна картка monobank надає до 62 днів сплати заборгованості без нарахування відсотків, то картка Iron Bank має тільки 30 днів. З другого боку вона надає безліч додаткових переваг від сервісу Mastercard World Elite та Visa Infinite

Кредитна картка monobank

Це базова кредитна картка від Монбанку, яка надає клієнтові великий пільговий період для сплати заборгованості до 62 днів із кредитним лімітом до 100 000 гривень. Проте варто зазначити, що кожному заявникові він визначається індивідуально в залежності від щомісячного доходу. Обслуговування та її оформлення є безкоштовним.

Кредитна картка monobank Platinum

Обслуговування та оформлення такої картки є платним: 500 гривень за відкриття та щомісячна оплата 250 гривень. Клієнти кредитки monobank Platinum також мають пільговий період сплати кредитних коштів до 62 днів, проте з щомісячною комісією 3,1%. Відсоткова ставка є меншої й по іншим послугам. Картка випускається із підтримкою міжнародних платіжних систем Mastercard World Elite та Visa Infinite. Тож головної їх перевагою є доступ до великого переліку (частково безкоштовних) послуг, які отримують користувачі цих програм від Visa та Mastercard.

Картка Iron Bank

Кредитна карта Iron Bank - це одразу дві картки: металева картка від Mastercard World Elite та віртуальна від Visa Infinite. Позиціонуються вони, як продукт з найвищим рівнем обслуговування, безпеки та турботи. Відкриття та оформлення такої картки буде безкоштовним тільки у разі наявності депозиту у Монобанку. Кредитний ліміт кожному заявнику нараховується індивідуально, а пільговий період сплати заборгованості складає 30 днів.

Користувачі такої картки можуть розраховувати та безліч цікавих додаткових пропозицій : безкоштовне користування послугою консьєрж, збирати милі за кожну транзакцію та витрачати їх на придбання авіаквитків; Fast Line в аеропортах, знижки на резервацію готелів, оренду авто, білети до музеїв

Переваги і недоліки

Безумовно кредитні картки від Монобанку оцінять люди, які люблять сучасні технології, зручний та простий вигляд мобільного додатку та швидкість проведення фінансових операцій.

Переваги:
 • будь-яку послугу можна активувати або змінити в простому мобільному додатку

 • великий пільговий період до 62 днів

 • прийнятна комісії за сплату кредитних коштів (3,2% щомісяця)

 • велика кількість безкоштовних послуг

 • нарахування додаткових відсотків за активний баланс картки

 • збирання бонусів за активне використання кредитки

 • підтримка технології Apple Pay та Google Pay

Недоліки:
 • відсутність відкритого кредитного ліміту

 • досить високе щомісячне обслуговування картки monobank Platinum

Підсумок

Все більше сучасних українців зупиняють свій вибір на електронних банків. Тут набагато простіше і легше вести свої фінансові справи. Отримання кредитної карти - не виняток, адже всі ми час від часу потребуємо невеликої грошової допомоги. А завдяки безлічі переваг, 62 дням пільгового періоду і великій кількості безкоштовних послуг, використання кредитки від монобанк увійде в гарну звичку.

подати заявку на отримання кредитної картки

Додати відгук про Чорна картка

 ###### ######## ####### ######## ##  ## 
##  ## ##    ##   ## ##    ###  ## 
##    ##    ##   ## ##    #### ## 
 ###### ######  ##   ## ######  ## ## ## 
   ## ##    ## ## ## ##    ## #### 
##  ## ##    ##  ## ##    ##  ### 
 ###### ######## ##### ## ######## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Чорна картка

Дивіться також:

Мані на кармані
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
А-Банк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
ПриватБанк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння