CreditKasa

Вартість кредиту 5200 грн
Термін кредиту 17 дн.

Вартість кредиту онлайн в CreditKasa

Сума: 5500 грн
Час: 20 дн.
Вартість: 2200 грн
До оплати: 7700 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


CreditKasa – це саме та фінансова компанія, яка займається наданням послуг миттєвого кредитування. Для того, щоб отримати позику, від тепер не потрібно стояти в довгих чергах та збирати численні довідки. Інтернет-сервіс компанії дозволяє оформити кредит онлайн всього за декілька хвилин, при наявності тільки паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти.

CreditKasa відгуки

CreditKasa вважається однією з найкращих фінансових компаній на українському ринку. Свою діяльність розпочала ще в 2013 році. За ці 5 років компанія зарекомендувала себе як високопрофесійного та надійного кредитора, заручившись підтримкою більшості українських позичальників.

 • «Оформлював позику перший раз у своєму житті, тому взагалі не мав жодного поняття як це робиться. Все виявилось набагато простіше і швидше, ніж я сподівався. Заповнення анкети зайняло тільки 5 хвилин, ще приблизно через п’ять хвилин мені передзвонили, щоб уточнити ту інформацію, яку я не вказав в анкеті, після чого гроші відразу перерахували на карту. Дякую Кредит Каса за оперативну роботу!» – Олег, Макіївка
 • «Позичаю тут гроші уже не вперше. Завжди вдавалося погашати кредити раніше терміну, але цього разу зарплату на роботі трохи затримали, тому зробити це вчасно не було можливості. Дуже добре, що в цій компанії є послуга продовження кредиту, якою я і скористався. Мені довелося заплатити тільки проценти за користування коштами, а всю суму я зможу повернути, коли отримаю зарплату. Дуже вдячний за розуміння й ввічливість персоналу.» – Руслан, Дрогобич
 • «Досить непогана компанія. Ставлю інтернет-сервісу тверду п’ятірку.» – Софія, Луцьк

Як взяти кредит онлайн в CreditKasa крок за кроком:

 1. Пройдіть реєстрацію на сайті
 2. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму та термін позики
 3. Заповніть анкету, додавши скановані копії документів
 4. Дочекайтесь дзвінка працівника компанії
 5. Дочекайтесь рішення по заявці
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CreditKasa:

Вік від 18 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для того, щоб оформити кредит онлайн в компанії CreditKasa вам знадобиться: не більше 8 хвилин вільного часу; доступ до інтернету; паспорт; ідентифікаційний код та банківська карта будь-якого банку України, оформлена на ваше ім’я.

Для початку пройдіть реєстрацію на сайті та ввійдіть в особистий кабінет. Після цього, за допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну суму та термін позики й заповніть анкету. Заповнюючи анкету, необхідно бути особливо уважному, щоб не допустити помилок, а також вказувати тільки вірогідну інформацію. В іншому випадку в наданні позики може бути відмовлено.

Заповнивши всі поля, додайте до заявки скановані копії паспорта та ідентифікаційного коду й натисніть кнопку «відправити». Копії документів можна також додати після телефонної розмови з консультантом, але для заощадження часу, краще зробити це відразу.

Після відправлення анкети дочекайтесь дзвінка співробітника компанії, можливо буде потрібно уточнити певну інформацію. Відповівши на всі питання, ви отримаєте рішення по вашій заявці на протязі кількох хвилин. У випадку позитивної відповіді гроші будуть миттєво перераховані на вашу карту. Слід зазначити, що при повторному зверненні, вся процедура оформлення позики займатиме не більше 3-х хвилин.


Способи отримання кредиту онлайн в CreditKasa

1.На банківську карту, видану будь-яким українським банком

Компанія CreditKasa пропонує своїм клієнтам найбільш простий і швидкий спосіб отримання кредитних коштів, а саме – на банківську карту будь-якого банку України. Єдиною вимогою являється те, щоб дана карта була зареєстрована на ім’я позичальника.

Максимальна сума, яку ви можете отримати при першому зверненні, складає 4 000 гривень, при наступних зверненнях вона збільшується до 10 000 гривень. Кредитні кошти надаються терміном від 1 до 27 днів, з можливістю пролонгації необмежену кількість разів.  

За позиками можуть звертатися повнолітні громадяни України віком від 18 до 60 років. Позитивну відповідь по заявці можливо отримати, навіть при наявності відкритих кредитів чи позик в інших кредитних установах. При цьому, обов’язкова наявність поручителів чи застави відсутня, а гроші видаються на будь-які цілі.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті компанії без входу в особистий кабінет
 2. Банківською картою в особистому кабінеті
 3. У відділенні будь-якого банку
 4. За допомогою платіжних терміналів: ПриватБанку, EasyPay, City24,
 5. За допомогою сервісів онлайн-оплат Приват24 та EasyPay,

Щоб погасити позику, перш за все, можна увійти в особистий кабінет і там провести оплату зробивши лише кілька клiків, використовуючи раніше прив’язану карту, на яку були перераховані кредитні кошти. Існує також можливість погашення боргу й іншою картою, не входячи в особистий кабінет. Для цього на головній сторінці сайту виберіть розділ «сплатити», введіть номер договору та додайте нову карту.

Інші варіанті – це здійснення оплати в відділені будь-якого банку, за допомогою терміналів самообслуговування або використання онлайн-сервісів для проведення платежів. Щоб скористатися, одним із цих способів необхідно вказати реквізити компанії, номер договору й особисті дані платника.

Компанія CreditKasa дає своїм клієнтам також можливість продовження терміну кредиту й сплатити його достроково. У випадку дострокового погашення клієнт платить виключно за фактичні дні користування, а це дозволяє суттєво зекономити на кредиті. Також можна оплачувати борг в кілька етапів, сплативши спочатку нараховані проценти і якусь частину від основної суми. Таким чином, нарахування нових процентів зменшиться відповідно до залишку від основної суми кредиту, що дозволить зменшити вартість наступних платежів.

CreditKasa - дані компанії:

Свідоцтво
1К № 816

Контактні дані:

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»

Лесі Українк 26/407
01133 Київ

e-mail: info@creditkasa.com.ua

телефон: 044 33 52 22

www: creditkasa.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота – неділя: 10:00 – 19:00
Заповніть заявку

Опис CreditKasa

Кредитна компанія КредитКаса спеціалізується на наданні фiнансових послуг вже 5 років і зареєстрована Національною комісією з питань державного регулювання фінансових ринків України з надання кредитних послуг. Компанія видає кредити онлайн розміром від 1 000 до 10 000 гривень, терміном від 1 до 27 днів, під процентну ставку 2% за день користування кредитними коштами, що складає 730% річних.


Переваги і недоліки CreditKasa:

Переваги:

 • Для отримання позики достатньо тільки паспорта і коду
 • Вік від 18 років
 • Оформлення договору й отримання коштів до 8 хвилин
 • Для отримання позики не потрібно виходити з дому
 • Без прихованих комісій і платежів

Недоліки:

 • Отримати гроші можливо тільки на банківську карту
 • Відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки CreditKasa - підсумки

CreditKasa дуже серйозно і відповідально відноситься до роботи з клієнтами. Тут відсутні будь-які приховані платежі, все чесно і прозоро. А завдяки сучасному онлайн-сервісу, необхідну суму можна отримати менш ніж за 8 хвилин. Компанія з розумінням ставиться до потреб своїх клієнтів і завжди готова іти їм назустріч, тому отримання позики можливе навіть для осіб з поганою кредитною історією.

Заповніть заявку


Додати відгук про CreditKasa

##   ##  ###  ##   ## ##  ## ######## 
##   ##  ## ##  ###  ### ## ## ##   ## 
##   ## ##  ## #### ####  ####  ##   ## 
##   ## ##   ## ## ### ##  ##  ######## 
##   ## ######### ##   ##  ##  ##  ##  
##   ## ##   ## ##   ##  ##  ##  ## 
 ####### ##   ## ##   ##  ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2018-10-23 09:56:51 #19
Нормальна кредитна компанія. Оформлення кредити не вимагає довгого очікування. Вже через 10 хвилин гроші були в мене на карточці. Компанію рекомендую.
Ольга 2018-10-19 12:34:36 #10
Чудова кредитна компанія. Брала тут кредит. Оформлення швидке і просте, не вимагає багато часу. При оформленні відразу видно скільки потрібно повернути. В цій компанії все чітко і прозоро. Компанію раджу!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння