CreditKasa / Кредит каса

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 20000 грн
Термін кредиту 27 дн.

Вартість кредиту онлайн в CreditKasa / Кредит каса

Перша Наступна
Сума: 20000 грн 20000 грн
Час: 27 дн. 27 дн.
Вартість: грн 10800 грн
До оплати: 20000 грн 30800 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредит Каса дуже серйозно і відповідально відноситься до роботи з клієнтами. Тут відсутні будь-які приховані платежі, все чесно і прозоро. А завдяки сучасному онлайн-сервісу, необхідну суму можна отримати менш ніж за 8 хвилин. Компанія з розумінням ставиться до потреб своїх клієнтів і завжди готова йти їм назустріч, тому отримання позики можливе навіть для осіб з поганою кредитною історією.

Перший безкоштовний кредит: До 4 000 гривень на 27 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Перший кредит пiд 0,01%
Найважливіший недолік: Для отримання кредиту позичальник змушений дочекатися телефонного дзвінка від працівника компанії для підтвердження інформації з заявки

CreditKasa / Кредит каса відгуки

Кредит Каса вважається однією з найкращих фінансових компаній на українському ринку. Свою діяльність розпочала ще в 2013 році. За ці 5 років компанія зарекомендувала себе як високопрофесійного та надійного кредитора, заручившись підтримкою більшості українських позичальників. 

 • Серед тих кредиторів можна голову зламати доки вибереш одного. Але це нічого. На моє щастя Кредит каса підійшов мені за всіма критеріями. І ціною і швидкістю обслуговування. Повна процедура зайняла... - Рита
 • Действительно хорошая компания. Дали кредит под 0%. Заявку оформил через минут 20, деньги пришли практически сразу. Услугами доволен. - Валик
 • До останнього відкладав оформлення кредиту, але життя трохи притисло до стінки. Але це виявилось не так і страшно. Гроші прийшли через 15 хв після надіслання заявки. Від мене вимагалось мінімум док... - Стьопа

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в CreditKasa / Кредит каса крок за кроком:

 1. Пройдіть реєстрацію на сайті
 2. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму та термін позики
 3. Заповніть анкету, додавши скановані копії документів
 4. Дочекайтесь дзвінка працівника компанії
 5. Дочекайтесь рішення по заявці
 6. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CreditKasa / Кредит каса:

Вік від 18 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Для того, щоб оформити кредит онлайн в компанії Кредит Каса, вам знадобиться: 

 • не більше 8 хвилин вільного часу; 
 • доступ до інтернету; 
 • паспорт; 
 • ідентифікаційний код та банківська карта будь-якого банку України, оформлена на ваше ім’я. 

Для початку пройдіть реєстрацію на сайті та ввійдіть в особистий кабінет Кредит Каса. Після цього, за допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну суму та термін позики й заповніть анкету. Заповнюючи анкету, необхідно бути особливо уважному, щоб не допустити помилок, а також вказувати тільки вірогідну інформацію. 

Заповнивши всі поля, додайте до заявки скановані копії паспорта та ідентифікаційного коду й натисніть кнопку «відправити». Копії документів можна також додати після телефонної розмови з консультантом, але для заощадження часу, краще зробити це відразу.

Після відправлення анкети дочекайтесь дзвінка співробітника компанії. Відповівши на всі питання, ви отримаєте рішення по вашій заявці на протязі кількох хвилин. У випадку позитивної відповіді гроші будуть миттєво перераховані на вашу карту. Слід зазначити, що при повторному зверненні, вся процедура оформлення позики займатиме не більше 3-х хвилин.


Способи отримання кредиту онлайн в CreditKasa / Кредит каса

1.На банківську карту, видану будь-яким українським банком

Компанія Кредит Каса пропонує своїм клієнтам найбільш простий і швидкий спосіб отримання кредитних коштів, а саме – на банківську карту будь-якого банку України. Єдиною вимогою являється те, щоб дана карта була зареєстрована на ім’я позичальника.

Максимальна сума, яку ви можете отримати при першому зверненні, складає 4 000 гривень, при наступних зверненнях вона збільшується до 10 000 гривень. Кредитні кошти надаються терміном від 1 до 27 днів, з можливістю пролонгації необмежену кількість разів.  

За позиками можуть звертатися повнолітні громадяни України віком від 18 до 60 років. Позитивну відповідь по заявці можливо отримати, навіть при наявності відкритих кредитів чи позик в інших кредитних установах. При цьому, обов’язкова наявність поручителів чи застави відсутня, а гроші видаються на будь-які цілі.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті компанії без входу в особистий кабінет
 2. Банківською картою в особистому кабінеті Кредит Каса
 3. У відділенні будь-якого банку
 4. За допомогою платіжних терміналів: ПриватБанку, EasyPay, City24,
 5. За допомогою сервісів онлайн-оплат Приват24 та EasyPay.

Щоб погасити кредит онлайн в Кредит Каса, перш за все, можна увійти в особистий кабінет і там провести оплату, використовуючи раніше прив’язану карту, на яку були перераховані кредитні кошти. Існує також можливість погашення боргу й іншою картою, не входячи в особистий кабінет. Для цього на головній сторінці сайту виберіть розділ «сплатити», введіть номер договору та додайте нову карту.

Інші варіанті – це здійснення оплати в відділені будь-якого банку, за допомогою терміналів самообслуговування або використання онлайн-сервісів для проведення платежів. Щоб скористатися, одним із цих способів необхідно вказати реквізити компанії, номер договору й особисті дані платника.

Компанія CreditKasa дає своїм клієнтам також можливість продовження терміну кредиту й сплатити його достроково. У випадку дострокового погашення клієнт платить виключно за фактичні дні користування, а це дозволяє суттєво зекономити на кредиті. 

CreditKasa / Кредит каса - дані компанії:

Свідоцтво
1К № 816

Контактні дані:

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»

Лесі Українк26/407
01133 Київ

e-mail: info@creditkasa.com.ua

телефон: 044 33 52 22

www: creditkasa.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота – неділя: 10:00 – 19:00
Заповнiть заявку

Опис CreditKasa / Кредит каса

Кредитна компанія Кредит Каса спеціалізується на наданні фінансових послуг вже 5 років і зареєстрована Національною комісією з питань державного регулювання фінансових ринків України з надання кредитних послуг. Компанія видає кредити онлайн розміром від 1 000 до 10 000 гривень, терміном від 1 до 27 днів. Перший кредит онлайн можливо отримати з 0,01%. 

Приклад розрахунку: Стандартна відсоткова ставка в CreditKasa – 2,5%. Якщо ви візьмете кредит онлайн на карту 24/7 розміром 1000 гривень на 7 днів, щодня ви будете сплачувати 25 гривень за користування. За тиждень ви заплатите 175 гривень.

Для тих, хто вперше хоче оформити кредит онлайн, відсоток складатиме – 0,01%.

CreditKasa промокод та акції

Усі клієнти Кредит Каса можуть брати участь в акціях та вигравати знижки на майбутні позики до 99%. Щоб отримати в CreditKasa промокод, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та в соцмережах.

Чи можна взяти кредит онлайн на будь-яку карту?

Кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 можливий лише на іменну карту. Так ми захищаємо вас від шахраїв, які використовують чужі картки, щоб взяти позику.

Як відтермінувати кредит у форс-мажорних ситуаціях?

Ми розуміємо, що часом життя вносить свої корективи. Тому ми дозволяємо відтермінувати онлайн кредит на зручний для вас термін. Так ви вб’єте двох зайців відразу: уникнете штрафів та зіпсованої кредитної історії.

 1. Для цього увійдіть в Кредит Каса особистий кабінет.
 2. Відкрийте розділ “Мої рахунки”.
 3. Сплатіть відсотки за час користування.
 4. Чекайте на смс або імейл з підтвердженням.

Також послугою ви можете скористатись також на сайтах наших колег: CreditPlus, Dinero, E-Groshi, Miloan, Moneyveo, MyCredit, Soscredit, Tengo, Alexcredit, CCloan, Credit Plus, Credit7.

Що буде, якщо не оплатити кредит вчасно?

Якщо ви розумієте, що ніяк не можете сплати кредит вчасно, а термін пролонгації минає, в Кредит Каса гаряча лінія працює без перерв та вихідних. Зателефонуйте оператору й він допоможе знайти розв'язання вашої проблеми.

Як правило, вам запропонують реструктуризацію мікрокредиту.

Важливо: реструктуризація можлива лише, якщо ви не мали серйозних прострочень у CreditKasa або незакритих проблемних кредитів у інших компаніях.

Популярні кредити онлайн без довідки про працевлаштування

Всі кредити онлайн на карту ви можете взяти без довідки про роботу, адже Кредит Каса — це місце, де легко взяти кредит кожному. Головне, щоб ви правильно розрахували свій дохід й вчасно могли повернути позичені гроші.


Переваги і недоліки CreditKasa / Кредит каса:

Переваги:

 • Для отримання позики достатньо тільки паспорта і коду
 • Вік від 18 років
 • Оформлення договору й отримання коштів до 8 хвилин
 • Для отримання позики не потрібно виходити з дому
 • Без прихованих комісій і платежів

Недоліки:

 • Отримати гроші можливо тільки на банківську карту
 • Відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки CreditKasa / Кредит каса - підсумки

CreditKasa – це фінансова компанія, яка займається наданням послуг миттєвого кредитування. Для того, щоб отримати кредит онлайн на карту, відтепер не потрібно стояти в довгих чергах та збирати численні довідки. Інтернет-сервіс компанії дозволяє оформити кредит онлайн всього за декілька хвилин, при наявності тільки паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти.

Заповнiть заявку


Додати відгук про CreditKasa / Кредит каса

 ######   ###  ##  ## #### ##   ## 
##  ##  ## ##  ##  ##  ##  ##  ## 
##    ##  ## ## ##  ##  ## ##  
##    ##   ## #####   ##   ###  
##    ######### ## ##  ##  ## ##  
##  ## ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 
 ###### ##   ## ##  ## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про CreditKasa / Кредит каса

Рита 2021-09-09 13:19:31 #1076
Серед тих кредиторів можна голову зламати доки вибереш одного. Але це нічого. На моє щастя Кредит каса підійшов мені за всіма критеріями. І ціною і швидкістю обслуговування. Повна процедура зайняла ну може до 30 хв.
Відповісти
Валик 2021-08-27 08:38:38 #1031
Действительно хорошая компания. Дали кредит под 0%. Заявку оформил через минут 20, деньги пришли практически сразу. Услугами доволен.
Відповісти
Стьопа 2021-08-26 09:30:31 #995
До останнього відкладав оформлення кредиту, але життя трохи притисло до стінки. Але це виявилось не так і страшно. Гроші прийшли через 15 хв після надіслання заявки. Від мене вимагалось мінімум документів. З погашенням теж пройшло все спокійно, головне правильно розрахувати бюджет з зарплати. Ось і все
Відповісти
Оленка 2021-08-16 10:29:53 #962
Ви просто врятували мене та мого кота від голоду. На роботі сказали, що затримають зарплату до наступного тижня. А жити якось треба. Тому взяла кредит на 7 днів. Процедура пройшла швидко та без сюрпризів. Дякую, що не кинули в біді.
Відповісти
Олексій 2021-08-10 11:31:45 #925
Виявляється це працює, якщо уважно читати умови та вчасно все сплачувати. Просто один зі знайомих так демонізував онлайн кредити, що я й сам з насторогою почав до них ставитись. Але коли зважив всі за та проти, зрозумів, що на разі для мене це оптимальний варіант. Співпраця з Кредит каса справила на мене гарне враження, тому в майбутньому братиму позики лише тут!
Відповісти
Вадим 2021-08-06 11:39:25 #888
Ніколи не довіряв онлайн кредитам, але на тижнях життя змусило переглянути свої погляди. Сина схопив апендицит, а всі заощадження пішли на перекриття даху. Чисто по рекомендаціях зайшов в CreditCasa та вирішив оформити онлайн кредит. Новим клієнтам дають кредит під 0,01%, тому в кінці терміну заплатив лише 4 гривні за комісію.
Відповісти
Леонід 2020-04-23 09:11:30 #854
Сервіс непоганий. Умови прийнятні. Рішення швидке. Дякую за кредитування.
Відповісти
Дем'ян 2020-04-21 17:11:59 #839
Боявся брати кредит онлайн але зважився і ви знаєте нічого страшного. Досить комфортно сидячи вдома плюс немає прихованих платежів. Та й ніяких довідках про де працюю і яка зп не потрібні.
Відповісти
Броніслав 2020-04-20 08:38:52 #826
Оформляв куплю продажу авто не вистачало 1200 грн. Звернувшись в нлайн банкінг швидко вирішив питання. Все чітко прописано згідно віддачі кредиту.
Відповісти
Олег 2020-04-16 10:23:25 #811
Зараз такий скрутний час що не де було взяти грошей на лікування якби не кредитування онлайн не знаю як би вийшли з положення. Дякую за швидке рішення.
Відповісти
Данило 2020-01-28 15:23:57 #704
Оцінюю роботу компанії на відмінно сервіс видачі позики віддалено і без особливих волокит з паперами і документами. Отримав гроші на карту.
Відповісти
Дмитро 2020-01-24 13:15:45 #679
Добре що перший займ без відсотків. 0.01
Відповісти
Марта 2019-12-02 11:48:19 #632
Чорна п'ятниця змусила звернеться в кредитний сервіс. Побачила сумочку акцією. Грошей немає. Знаю від подружки що кредитування онлайн дуже швидке. Вирішила спробувати і мені не відмовили. Клас.
Відповісти
Сява 2019-11-30 15:14:43 #623
Дівчині вирішив зробити подарунок! Не вистачало на покупку певної суми. Друг порадив компанію з мікрокредитування. Заповнив заявку! Схвалення довго чекати не довелося. Умови чудові. Погасив через термінал кредит.
Відповісти
Яровой 2019-11-29 09:11:35 #618
Дружині на річницю вирішив зробити подарунок а грошей не вистачало на колечко. Звернувся в компанію за допомогою. Заповнивши заявку мені вже за 15 хв дали відповідь на отримання. Перевели гроші на карту спасибі.
Відповісти
Микита 2019-11-28 09:33:44 #612
Якщо у вас з'явилися фінансові проблеми, рекомендую звернутися! Вони допоможуть вам в лічені хвилини, за мізерний процент.Еще один плюс, це спосіб оформлення кредиту, не виходячи з дому. Мені ви сподобалися.
Відповісти
Дима 2019-11-27 07:05:59 #607
Не став упускати шанс і взяв гроші під 0.1%. Шкода, що така опція працює тільки при першому зверненні, потім ставка вже росте. Але якщо грошенята потрібні терміново, то інших варіантів немає. Спасибі допомогли коли було потрібно.
Відповісти
Діана 2019-11-17 10:39:49 #600
Багато де брала кредит були складності повернення мало стаціонарних відділень і ніякої можливості оплати через термінал. В Кредит каса все просто як отримати позику так і повернути його.
Відповісти
Галина 2019-11-16 09:11:03 #595
Взяла кредит без особливих складнощів. Повернула так само просто і згідно з умовами. Маса різних способів повернути позику.
Відповісти
Макс 2019-11-15 09:23:40 #590
Придивився акційний фотооппарат в ломбарді вирішив брати не вистачало 2000грн просити грошей ні в кого вирішив пробувати CreditKasa. Прочитавши договір заповнив зразок і відправив на перевірку. На все витратив максимум пів години. Схвалили кредит. Для мене це було велике щастя. Вдячний.
Відповісти
Володимир 2019-11-14 07:26:52 #585
Взяв кредит а вчасно не встиг віддати добре що є послуга продовження кредиту. Я вважаю умови відмінні на отримання дрібного кредитування.
Відповісти
Андрей 2019-11-13 11:46:54 #578
Перший кредит на відмінних умовах а другий трохи відсоток завеликий. Зробіть трохи менше і ціни вам не буде.
Відповісти
Ірина 2019-11-12 08:10:08 #573
Зверталася в банк де відмовили мотивуючи тим що я студентка а CreditKasa видала потрібну суму. Повернула через 12 днів. Сервіс компанія надала оптимальний. Повернути кредит є маса способів.
Відповісти
Лариса 2019-11-11 10:18:45 #567
Шкода що другий кредит з відсотками! Але вдячна за виданий кредит. У важкий життєвий момент виручили мене.
Відповісти
Илья 2019-11-10 08:18:25 #562
Оплата за кредитом згідно договору ніяких зайвих переплат. Я вважаю вашу компанію кращою так як відсотки по кредиту мінімальні і сума відчутна.
Відповісти
Володимир 2019-11-09 08:40:12 #557
Зареєструвавши особистий кабінет подав звернення на отримання кредиту в сумі 3500 грн. При цьому я мав мінімум документів. Видали без проблем.
Відповісти
Петро 2019-11-08 08:59:48 #551
Не виходячи з дому отримав кредит. Заявку оформив і подав на перевірку. Схвалили протягом 5 хв. Дякую за те що виручаєте. Умови непогані.
Відповісти
Світлана 2019-08-23 09:50:23 #395
Кредитнак компанія, яка заслуговує високої оцінки
Відповісти
Руслан 2019-08-23 09:48:45 #394
Брава тут кредит ва рази. Все було впорядку. Жодних зауважень гемає.
Відповісти
Міша 2019-08-23 09:43:22 #393
Кредитна компанія супер! Найбільше подобається те, що не потрібно жонгих докуменрів, ітільки паспорт.
Відповісти
Ілона 2019-08-23 09:42:08 #392
В цілому, кредитна компанія непогана, але хотілося б трошки меншу вісоткову ставку.
Відповісти
Павло Конончук 2019-07-28 23:23:00 #286
Швидкість розгляду заявки та чіткість умов - дві характеристики, які найбільше схилили мене взяти кредит саме у цій компанії. Поки ще не пожалкував. Сподіваюсь, так буде й надалі!
Відповісти
Святослав, Нікополь 2019-07-01 23:01:17 #254
Позика у Кредит касі стала для мене великим порятунком. Компанія швидко надіслала гроші на мою картку. Першої безвідсоткової суми мені вистачило з запасом. Майже місяць я про фінанси свої взагалі не турбувався, сплатив вчасно. Новачкам рекомендую!
Відповісти
Mr.vizer 2019-03-26 07:22:16 #165
Гарна компанія, я сам студент і іноді конче потрібні гроші, виручають
Відповісти
Ірина 2019-01-30 15:35:00 #123
Чудова пропозиція від кредитної компанії я як перший раз брала то під нуль відсотків умови чудові і сума то немаленька .Швидко комфортно і не виходячи з дому.
Відповісти
Володимир 2018-10-23 09:56:51 #19
Нормальна кредитна компанія. Оформлення кредити не вимагає довгого очікування. Вже через 10 хвилин гроші були в мене на карточці. Компанію рекомендую.
Відповісти
Ольга 2018-10-19 12:34:36 #10
Чудова кредитна компанія. Брала тут кредит. Оформлення швидке і просте, не вимагає багато часу. При оформленні відразу видно скільки потрібно повернути. В цій компанії все чітко і прозоро. Компанію раджу!
Відповісти

Дивіться також:

Kf.ua
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
ULTRACASH
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Гроші всім
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння