Miloan

Show costs of loan

Вартість кредиту 12000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Miloan

Перша Наступна
Сума: 12000 грн 12000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: 0 грн 5436 грн
До оплати: 12000 грн 17436 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Акція «Літній спринт» від Мілоан


Компанія Miloan – це сучасний і зручний сервіс з надання кредитів онлайн. Зайшовши на сайт організації ви зможете миттєво оформити кредит онлайн і буквально за кілька хвилин отримати гроші на рахунок. Не потрібно пред’являти жодних довідок, достатньо буде наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Доступна сума позики при першому зверненні складає від 500 до 6 000 гривень, при наступних зверненнях до 15 000 гривень.

Перший безкоштовний кредит: До 6 000 гривень на 30 днiв пiд 0,01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту: Так, до 15 днiв
Головна перевага: Високий рівень схвалення
Найважливіший недолік: Перший кредит на невелику суму
Бонусна програма: Персональні знижки до 50%

Miloan відгуки

За роки своєї діяльності компанія Miloan зарекомендувала себе як високопрофесійна та надійна організація. Результатом успішної роботи є визнання й подяка клієнтів, а також високі місця в рейтингах серед фінустанов у сфері мікрокредитування.

 • «Дуже вдячна компанії Мілоан за хороше обслуговування і надання кредитних коштів. Так сталося, що терміново була потрібна невелика сума грошей, а позичити у знайомих не було можливості. В інтернеті я знайшла цю компанію, зареєструвалася, заповнила анкету, і через 15 хвилин на моєму рахунку уже були гроші» – Тетяна, Житомир
 • «У зв’язку з тим, що я не маю постійного місця роботи, час від часу приходиться позичати. Та звертатися вкотре до друзів чи знайомих незручно, тому я вирішив оформити позику в Мілоан. Мене приємно здивувало те, що перша позика видається під 0 %. У разі потреби буду звертатись ще» – Сергій, Вишгород
 • «Хочу щиро подякувати Мілоан за те, що завжди йдуть назустріч клієнтам. В мене на роботі часто затримують платню, тому позичати приходиться майже кожного місяця. Завдяки вигідним умовам в цій компанії, мені вдається не витрачати багато грошей на оплати кредитів» – Оксана, Долина

Як взяти кредит онлайн в Miloan крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Зареєструйтесь на сторiнцi miloan.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Miloan:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб оформити позику в MILOAN, вам доведеться зробити кілька простих кроків. Для початку виберіть суму та термін за допомогою калькулятора на початковій сторінці. Однак, майте на увазі, що при першому зверненні доступна сума складає від 500 до 6 000 гривень, на термін до 30 днів. При повторних зверненнях сума позики збільшується.

Наступний крок – це обов’язкова реєстрація в сервісі фінустанови. Всі поля потрібно правильно заповнити, подаючи тільки вірогідну інформацію, а також погодитись на обробку персональних даних. Для завершення реєстрації введіть код отриманий в СМС.

Заповнивши анкету, додайте банківську картку, зареєстровану виключно на ваше ім’я, оскільки система не перераховує кошти на картки третіх осіб. Для ідентифікації картки компанія використовує спеціальну програму, яка блокує на рахунку 1 гривню, після чого на ваш номер надходить СМС зі спеціальним кодом, який ви повинні ввести для розблокування даної суми. Тільки після цієї процедури ви отримаєте кредит онлайн на свій рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Miloan

 1. На карту Приватбанку
 2. На карту іншого банку
 3. На карти VISA та MasterCard

Отримати кредит онлайн в Мілоан просто: потрібно зайти на офіційний сайт компанії – miloan.ua, заповнити анкету, додати фотографію з паспортом та номер вашої карти. Пам’ятайте, що для отримання онлайн кредиту, потрібно вказувати тільки номер особистого рахунку, оскільки програма не перераховує кредитні кошти на рахунки третіх осіб.

Після відправлення заявки, вам прийде СМС з кодом для підтвердження. Як тільки ви введете в потрібному полі код і натиснете кнопку підтвердити, гроші відразу ж будуть перераховані на ваш рахунок. Іноді це може зайняти до 10 хвилин, але не більше.

Якщо у вас немає особистої карти, на жаль скористатися послугами компанії Мілоaн вам не вдасться. Єдине, що вам залишається – це попросити когось із рідних оформити позику на себе, тобто виступити у ролі кредитного донора, або звернутися в найближче відділення ПриватБанку та оформити універсальну картку. Отримати її ви зможете відразу після заповнення та підписання документів. З собою потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Сплатити картою в особистому кабінеті Miloan
 2. Сплатити картою без входу в особистий кабінет
 3. Сплатити через Приват24
 4. Сплатити готівкою у терміналі Приватбанку

Як і більшість мікрофінансових організацій, котрі видають кредити онлайн, MILOAN надає своїм клієнтам можливість сплатити борг карткою в особистому кабінеті. Слід зазначити, що при виборі цього способу, провести оплату можливо тільки карткою, прив’язаною до вашого акаунта.

Другий спосіб – це оплата будь-якою банківською карткою без входу в Miloan особистий кабінет. Для цього зайдіть на сайт організації та натисніть кнопку «погасити кредити», потім введіть номер договору й розпочніть пошук. Коли інформація по вашому кредиту з'явиться на екрані, виберіть повний або частковий тип погашення та введіть реквізити картки.

Також можливо провести оплату готівкою у терміналі ПриватБанку. Тут все дуже просто: на екрані терміналу у полі пошуку наберіть «Miloan», у наступному вікні введіть номер договору, який повинен складатися з 6 або 7 цифр. Якщо все вказано правильно, відкриється список зі способами оплати. Виберіть спосіб оплати та вкажіть своє ім’я, прізвище та по батькові. Після цього внесіть гроші до термінала і завершіть оплату.

Miloan - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 176

Контактні дані:

ТОВ "Мілоан"

Чорновола 12
01135 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: +38 044 337 36 67

www: miloan.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

8:00 — 20:00
Заповніть заявку

Опис Miloan

Компанія MILOAN є досить молодою, оскільки свою діяльність розпочала тільки в 2016 році. Проте, за цей короткий час вже встигла увійти до числа найкращих кредитних компаній України. З порталу Miloan створили зручний інтернет-сервіс і розробили спеціальну програму, яка дозволяє приймати та розглядати заявки в автоматичному режимі. Завдяки цьому, клієнти можуть оформити позику й отримати гроші за лічені хвилини.


Переваги і недоліки Miloan:

Переваги:

 • Процес оформлення кредиту онлайн займає близько 15 хвилин
 • Для отримання позики потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Отримати кошти можна на карту будь-якого банку
 • Можливість пролонгації позики

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • Максимальна сума позики 15 000 гривень

Переваги і недоліки Miloan - підсумки

Міloan – це кредитна компанія, яка дозволяє планувати свій бюджет та справлятись із непередбачуваними витратами. Система кредитiв онлайн компанії передбачає помірну процентну ставку та можливість пролонгації. Також діє програма лояльності, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати позики зі знижками, а нові клієнти можуть отримати перший кредит під 0%. Ось чому люди, яким потрібна невелика позика до зарплати, звертаються саме в Мілоан.

Заповніть заявку


Додати відгук про Miloan

##   ## ######## ##   ## ####### ######## 
###  ### ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
#### #### ##    ##   ## ##   ## ##   ## 
## ### ## ######  ##   ## ##   ## ######## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##     ## ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ########  ###   ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Марк 2019-10-17 13:21:51 #531
Виручили у важкій ситуації потребував грошей на ремонт авто. Заявку схвалили після заповнення протягом 5 хв. Спасибі компанії за такий варіант кредитування.
Максим 2019-10-13 17:42:05 #508
Фінансова компанія гідна поваги. Неодноразово звертався і завжди позитивний результат. Умови кредитування прийнятні.
Лариса 2019-10-08 16:21:22 #486
Я як студентка потребувала грошей Банки відмовили а MILOAN дали добро за що дуже вдячна. Повернула через тиждень борг. Умови непогані.
Степан, Київ 2019-09-10 14:48:17 #464
Хороший кредитний сервіс. Дуже швидке обслуговування
Вероніка 2019-08-14 21:50:19 #340
Мені тут найбільше подобається те, що в будь-який час можна повернути гроіш або продовжити термін договору без жодних штрафів та доаткових оплат/
Тетяна 2019-08-14 21:48:14 #339
Щиро дякую за швидке обслуговування
Василь 2019-08-14 21:41:03 #338
Досить хороша кредитна компанія!
Тарас 2019-08-14 21:39:56 #337
Хороший сервіс. Часто виручає в вкладних ситуаціх, коли терміново потрібні гроші.
Олександр 2019-08-14 21:17:01 #336
Брав кілька разів кредит у цій компанії, і хочу сказати, що це дуже зручна послуга, а якщо грошима користуватись не більше місяця, то ще й досить вигідна.
Анюта 2019-08-08 17:04:42 #310
Супер компанія, мені дали гроші в перший раз в кредит! все пройшло дуже швидко, ніяких дзвінків батькам і довідок з місця роботи.
Сировар Інна 2019-07-27 22:36:10 #279
Чесно кажучи, стільки зараз можна почути про борги людей, які беруть швидкі кредити, що я була не дуже переконана щодо такої ідеї... Але коли я дійсно була трохи у халепі, то уважно прочитала умови, добре все зважила, порівняла пропозіції інших фірм, та обрала Мілоан. Я скористалася першою безвідсотковою позикою, якою залишилася повністю задоволена. Можу сміливо рекомендувати цю компанію!
Максим, Збараж 2019-06-30 21:37:42 #247
Я можу рекомендувати Мілоан. Гроші швидко з'явилися на картці. Спочатку в мене була проблема з вчасним погашенням першої позики, але вдалося домовитися з приємною жіночкою на лінії. Звичайно, я звернуся до них при наступній потребі.
Аркадій 2019-03-26 06:30:39 #159
Як думаю, найкраща компанія за позикою в Україні, можна взяти багато на довгий термін, та й переплачуєш не багато
Квакін Прокіп 2019-03-25 16:55:33 #146
Кредит оформили моментально, як і написали. Дуже терміново були потрібні гроші, взяв на 15 днів, переплатив відносно небагато
Оксана 2018-10-23 10:59:09 #27
Добрий день всім чесно кажучи я б поставила їм нуль але це не можливо,при оформленні кредиту дали відмову хоча кредитна історія добра їхні працівники дзвонять задають запитання самі не розуміючи їх суті і ще й дозволяють собі ХАМИТИ!!!!Чесно кажучи не раджу вам звертатися до цієї організації пошукайте іншу їх безліч.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння