Miloan

Вартість кредиту 6200 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Miloan

Сума: 6500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 9230 грн
До оплати: 15730 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Акція «Літній спринт» від Мілоан


Компанія MILOAN є досить молодою, оскільки свою діяльність розпочала тільки в 2016 році. Проте, за цей короткий час вже встигла увійти до числа найкращих кредитних компаній України. Компанія створила зручний інтернет-сервіса і розробила спеціальну програму, яка дозволяє приймати та розглядати заявки в автоматичному режимі. Завдяки цьому, клієнти можуть оформити позику й отримати гроші за лічені хвилини.

Miloan відгуки

За два роки своєї діяльності компанія зарекомендувала себе, як високопрофесійна та надійна організація. Результатом успішної роботи якої, є не тільки визнання й подяка клієнтів, а також високі місця в рейтингах серед фінустанов у сфері мікрокредитування.

 • «Дуже вдячна компанії Мілоан за хороше обслуговування і надання кредитних коштів. Так сталося, що терміново була потрібна невелика сума грошей на термін до 15 днів, та позичити у знайомих не було можливості. В інтернеті я знайшла цю компанію, зареєструвалася, заповнила анкету, і через 15 хвилин на моєму рахунку уже були гроші» - Тетяна, Житомир
 • «У зв’язку з тим, що я не маю постійного місця роботи, час від часу приходиться позичати. Та звертатися вкотре до друзів чи знайомих незручно, тому я вирішив оформити позику в Мілоан. Мене приємно здивувало те, що перша позика видається під 0 %. У разі потреби буду звертатись ще.» - Сергій, Вишгород
 • « Хочу щиро подякувати Мілоан за те, що завжди ідуть назустріч клієнтам. В мене на роботі часто затримують платню, тому позичати приходиться майже кожного місяця. Завдяки вигідним умовам в цій компанії, мені вдається не витрачати багато грошей на оплати кредитів» - Оксана, Долина

Як взяти кредит онлайн в Miloan крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Зареєструйтесь
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Miloan:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб оформити позику в MILOAN, вам доведеться зробити кілька простих кроків. Для початку виберіть суму та термін за допомогою калькулятора на початковій сторінці. Однак, майте на увазі, що при першому зверненні доступна сума складає від 500 до 3 000 гривень, на термін до 30 днів. При повторних зверненнях сума позики збільшується до 12 000 гривень.

Наступний крок – це обов’язкова реєстрація в сервісі фінустанови. Всі поля потрібно правильно заповнити, подаючи тільки вірогідну інформацію, а також погодитись на обробку персональних даних. Для завершення реєстрації введіть код отриманий в СМС.

Після реєстрації перед вами відкриється вікно з анкетою, в якій окрім паспортних даних, доведеться вказати розмір щомісячного доходу та місце роботи. Якщо інформація буде вказана неправдива або з помилками, у кредиті може бути відмовлено.

Заповнивши анкету, додайте банківську картку, зареєстровану виключно на ваше ім’я, оскільки система не перераховує кошти на картки третіх осіб. Для ідентифікації картки компанія використовує спеціальну програму, яка блокує на рахунку 1 гривню, після чого на ваш номер надходить СМС зі спеціальним кодом, який ви повинні ввести для розблокування даної суми. Тільки після цієї процедури ви отримаєте гроші на свій рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Miloan

 1. На карту Приватбанку
 2. На карту іншого банку
 3. На карти VISA та MasterCard

Отримати позику в Мілоан досить просто. Для цього вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії, заповнити анкету, додати фотографію з паспортом та номер вашої карти. Пам’ятайте, що для отримання грошей на картку, потрібно вказувати тільки номер особистого рахунку, оскільки програма не перераховує кредитні кошти на рахунки третіх осіб.

Після відправлення заявки, вам прийде СМС з кодом для підтвердження. Як тільки ви введете в потрібному полі код і натиснете кнопку підтвердити, гроші відразу ж будуть перераховані на ваш рахунок, іноді це може зайняти до 10 хвилин, але не більше.

Якщо у вас немає особистої карти, на жаль скористатися послугами компанії Міліон вам не вдасться. Єдине, що вам залишається – це попросити когось із рідних оформити позику на себе, або звернутися в найближче відділення ПриватБанку, та оформити універсальну картку. Отримати її ви зможете відразу після заповнення та підписання документів. З собою потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний номер.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Сплатити картою в особистому кабінеті
 2. Сплатити картою без входу в особистий кабінет
 3. Сплатити через Приват24
 4. Сплатити готівкою у терміналі Приватбанку

Як і більшість мікрофінансових організацій, котрі видають позики онлайн, MILOAN надає своїм клієнтам можливість сплатити борг карткою в особистому кабінеті. Слід зазначити, що при виборі цього способу, провести оплату можливо тільки карткою, прив’язаною до вашого акаунта. Гроші списуються миттєво, без додаткових підтверджень.

Другий спосіб – це оплата будь-якою банківською карткою без входу в особистий кабінет. Для цього зайдіть на сайт організації та натисніть кнопку «погасити кредити», потім введіть номер договору й розпочніть пошук. Коли інформація по вашому кредиту висвітлиться на екрані, виберіть повний або частковий тип погашення та введіть реквізити картки. Після цього, вам на телефон надійде СМС з кодом підтвердження, тільки по його введенню оплата буде проведена.

Також можливо провести оплату готівкою у терміналі ПриватБанку. Тут все дуже просто: на екрані терміналу у полі пошуку наберіть Мілоан, у наступному вікні введіть номер договору, який повинен складатися з 6 або 7 цифр. Якщо все вказано правильно, відкриється список зі способами оплати. Виберіть спосіб оплати та вкажіть своє ім’я, прізвище та по батькові. Після цього внесіть гроші до термінала і завершіть оплату.

Miloan - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 176

Контактні дані:

ТОВ "Мілоан"

Чорновола 12
01135 Київ

e-mail: info@miloan.ua

телефон: +38 044 337 36 67

www: miloan.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

8:00 — 20:00
Заповніть заявку

Опис Miloan

Компанія Мілоан – це сучасний і зручний сервіс з надання кредитів онлайн. Зайшовши на сайт організації ви зможете миттєво оформити позику і буквально за декілька хвилин отримати гроші на рахунок. Не потрібно пред’являти жодних довідок, достатньо буде наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Доступна сума позики при першому зверненні складає від 500 до 3 000 гривень, при наступних зверненнях до 12 000 гривень.


Переваги і недоліки Miloan:

Переваги:

 • Процес оформлення кредиту онлайн займає близько 15 – 20 хвилин
 • Для отримання позики потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Отримати кошти можна на карту будь-якого банку
 • Можливість пролонгації позики

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • Максимальна сума позики 12 000 гривень

Переваги і недоліки Miloan - підсумки

Міloan – це кредитна компанія, яка дозволяє планувати свій бюджет та справитись із непередбаченими витратами. Система мікрокредитування компанії передбачає помірну процентну ставку та можливість пролонгації. Також діє програма лояльності, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати позики зі знижками, а нові клієнти можуть отримати перший кредит під 0%. Ось чому люди, яким потрібна невелика позика до зарплати, звертаються саме в Мілоан.

Заповніть заявку


Додати відгук про Miloan

 ####### ##  ## ####### ######## ######## 
##   ## ## ## ##   ## ##      ## 
##   ##  ####  ##   ## ##      ##  
##   ##  ##  ##   ## ######   ##  
## ## ##  ##  ## ## ## ##     ##   
##  ##   ##  ##  ## ##    ##   
 ##### ##  ##   ##### ## ######## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Оксана 2018-10-23 10:59:09 #27
Добрий день всім чесно кажучи я б поставила їм нуль але це не можливо,при оформленні кредиту дали відмову хоча кредитна історія добра їхні працівники дзвонять задають запитання самі не розуміючи їх суті і ще й дозволяють собі ХАМИТИ!!!!Чесно кажучи не раджу вам звертатися до цієї організації пошукайте іншу їх безліч.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння