Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку без відмови? Ми розкажемо, як збільшити шанси на позитивну відповідь, уникнути помилок та отримати гроші на вигідних умовах. Адже зазвичай причиною відмови стають саме помилки, допущені в кредитній заявці або в інших пунктах під час здійснення процедури оформлення позики. Проте, як говорить практика, зіткнутись з відмовою в кредитуванні може кожен позичальник, навіть клієнт з ідеальною кредитною історією та високою кредитоспроможністю, тому розглянемо це питання детальніше.

Як отримати онлайн позику на картку без відмови?

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу – кращi Пропозiцiї

Отримали відмову у банку? Існує кілька способів збільшити шанси на отримання швидкого кредиту онлайн на карту без відмови в мікрофінансовій організації:

Кредитна компанія Сума мін./макс. Час мін./макс. Вік мін./макс. Перший кредит безкоштовно Можливість пролонгації Кредит готівкою Оформити кредит
Kf.ua 500-10 000 грн. 7-28 дн. 18-65 ✔️ ✔️ ✔️ Заповніть заявку
MoneyBOOM 250-15 000 грн. 6-30 дн. 20-60 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
Pozichka 250-15 грн. 5-30 дн. 20-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
UltraCesh 500-10 000 грн. 1-30 дн. 20-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
Глорія 1000-10 000 грн. 10-29 дн. 18-70 ✔️ Заповніть заявку
Gofingo 500-7 000 грн. 1-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
CreditUp 1000-8 000 грн. 3-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Топ Кредит 500-10 000 грн. 7-30 дн. 18-70 ✔️ Заповніть заявку
Євро Гроші 1000-10 000 грн. 7-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Грошi Всiм 500-15 000 грн. 7-21 дн. 18-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
BestCredit 1000-10 000 грн. 61-90 дн. 19-60 ✔️ Заповніть заявку
Moneyveo 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

Быстрозайм 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

CCLOAN 500-10 000 грн. 7-30 дн. 20-65 ✔️

Заповніть заявку

Як взяти кредит онлайн і уникнути відмови? Наші прості рекомендації допоможуть підвищити шанси на схвалення:

 1. вказуйте тільки правдиві дані при оформленні позики та перевіряйте написану інформацію. Можливо, через поганий стан кредитно історії або через неофіційне працевлаштування, сума кредиту буде меншою, ніж ви сподівались, але це краще, ніж зовсім нічого.
 2. вказуйте в заявці на кредит онлайн суму, відповідну вашим доходам. Для цього необхідно уважно проаналізувати особисті фінанси та визначити розмір позики, яку буде найбільш оптимально взяти та безболiсно повернути з урахуванням процентної ставки.
 3. звертайтесь в кредитні установи, в яких ви уже раніше успішно оформлювали боргові зобов’язання. Якщо жодних проблем з погашенням не виникало (ви не допускали прострочень), скоріш за все, відповідь буде позитивна;
 4. перевірте кредитну історію, навіть якщо ви впевнені в її хорошому стані. Може виявитись, що в ній допущені помилки з технічних або інших причин. Виявлення даного факту допоможе вчасно виправити кредитну історію та уникнути відмови;

Якщо кредитна історія безнадійно зіпсута або позичальник кілька років не отримував жодних офіційних доходів, а також з певних причин не має основних документів: паспорту і ІНН, останній варіант отримати кредит – попросити друга або родича (якому, звичайно, ви довіряєте) оформити кредит на себе.

Що впливає на рішення кредитора?

Кредит без відмови онлайн – що впливає на рішення?

Небанківські кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, а це означає, що отримати позику онлайн без відмов можуть практично усі, в тому числі, й безробітні особи та студенти. Проте, для цього позичальнику треба знати деякі тонкощі заповнення заявки та фактори, які можуть стати причиною негативної відповіді.

Основними з них є:

 • навмисне допущення помилок при заповненні кредитної заявки. Як правило, до такого кроку вдаються шахраї, бажаючи отримати онлайн кредит на чужий паспорт. Кредитні компанії, в свою чергу, проводять високоякісну перевірку, тому в стані швидко виявити зловмисників та відмовити у видачі кредиту сумнівним особам;
 • допущення помилок при вводі паспортних або інших даних;
 • використання чужої банківської карти. Іноді, не маючи дійсної платіжної карти, позичальники намагаються отримати гроші онлайн на карту свого родича або друга, проте отримують відмову. Правила укладання кредитних договорів в небанківських компаніях вимагають, щоб карта, на яку будуть нараховані гроші в кредит онлайн, належала тій самій особі, на котру оформляється договір;
 • вік позичальника. Згідно із законодавством, мікрофінансові організації можуть видавати кредити повнолітнім особам, тобто українцям, які досягли 18 років. Але в окремих випадках обмеження встановлено від 21 року і до 65 або 75 років. Тому, перед тим, як подавати заявку на швидкий кредит, варто завчасно дізнатись вимоги до позичальників.
 • відкриті прострочення. Хоча мікрофінансові організації звертають меншу увагу на стан кредитної історії, аніж банки, поточні відкриті прострочення в МФО, в яку звернувся позичальник, можуть стати причиною відмови. Однак, отримати кредит з поганою кредитною історією цілком реально.

Онлайн позика на карту без відмов – які переваги?

Переваги швидких кредитів онлайн

Той факт, що за кредитами онлайн на карту срочно і без відказу звертається все більша кількість позичальників, однозначно вказує на наявність вагомих переваг кредитування онлайн перед банківськими кредитами, серед яких:

 • економія часу та зручність. Щоб отримати кредит без відмови в дистанційній кредитній компанії, вистачить 10-15 хвилин. При цьому, не потрібно покидати місце роботи чи дім та витрачати додатковий час на дорогу до офісу. Весь процес, починаючи від подачі заявки й закінчуючи отриманням грошей в кредит на карту, відбувається в онлайн-режимі.
 • миттєвий розгляд заявки та мінімальний відсоток відмов. Хоча сьогодні ми говорили про те, як збільшити шанси на отримання кредиту, слід сказати, що мікрофінансові організації набагато рідше відмовляють у видачі позики, ніж банки. Тільки 5-10 % заявників, в залежності від вимог окремих кредитних компаній, отримують негативну відповідь.
 • кількість документів. Відомо, що для отримання кредиту у банку потрібна велика кількість документів, а також офіційне працевлаштування та гарний стан кредитної історії. Щоб отримати кредит у МФО потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, кредитні компанії не завжди перевіряють інформацію про клієнта в УБКІ.
 • години роботи. Мікрофінансові організації, на відміну від банків, працюють цілодобово, а це значить що оформити послугу "гроші до зарплати" можливо навіть у суботу вночі.
 • способи отримання кредиту. Небанківські кредитні організації пропонують своїм позичальникам отримати кредит не тільки на банківську карту,  й на електронний гаманець, банківський рахунок, готівкою в офісах або за допомогою різних платіжних систем.

 

Статті

Як позбутись боргів?

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають...

Кредит на карту без фото паспорта - 11 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою...

Гроші до зарплати: чи варто оформляти послугу?

Ситуація, коли не вистачає грошей до кінця місяця,...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як позбутись боргів? (2)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Антиколектори. Хто вони? Чи варто до них звертатись? (2)

Попит на колекторські послуги зараз різко збільшується. І це не дивно, адже число проблемних заборгованостей...

Де взяти кредит без довідки про доходи? (2)

Однією з основних умов отримання банківського кредиту являється наявність довідок про доходи. У випадку...

Додати коментар

 ###### ##   ## ##   ## ##   ## ####### 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##    ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##    ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##    ##   ## ## ## ## ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
 ######  #######  ### ###  #######  ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле