Кредит онлайн без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку без відмови? Ми розкажемо, як збільшити шанси на позитивну відповідь, уникнути помилок та отримати гроші на вигідних умовах. Адже зазвичай причиною відмови стають саме помилки, допущені в кредитній заявці або в інших пунктах під час здійснення процедури оформлення позики. Проте, як говорить практика, зіткнутись з відмовою в кредитуванні може кожен позичальник, навіть клієнт з ідеальною кредитною історією та високою кредитоспроможністю, тому розглянемо це питання детальніше.

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу – кращi Пропозiцiї

Отримали відмову у банку? Існує кілька способів збільшити шанси на отримання швидкого кредиту онлайн на карту без відмови в мікрофінансовій організації:

Кредитна компанія Сума мін./макс. Час мін./макс. Вік мін./макс. Перший кредит безкоштовно Можливість пролонгації Кредит готівкою Оформити кредит
Kf.ua 500-10 000 грн. 7-28 дн. 18-65 ✔️ ✔️ ✔️ Заповніть заявку
UltraCash 500-10 000 грн. 1-30 дн. 20-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
CreditUp 1000-8 000 грн. 3-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Топ Кредит 500-10 000 грн. 7-30 дн. 18-70 ✔️ Заповніть заявку
Євро Гроші 1000-10 000 грн. 7-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Грошi Всiм 500-15 000 грн. 7-21 дн. 18-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
Moneyveo 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

Быстрозайм 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

CCLOAN 500-10 000 грн. 7-30 дн. 20-65 ✔️

Заповніть заявку

Як взяти кредит онлайн і уникнути відмови? Наші прості рекомендації допоможуть підвищити шанси на схвалення:

 1. вказуйте тільки правдиві дані при оформленні позики та перевіряйте написану інформацію. Можливо, через поганий стан кредитної історії або через неофіційне працевлаштування, сума кредиту буде меншою, ніж ви сподівались, але це краще, ніж зовсім нічого.
 2. вказуйте в заявці на кредит онлайн суму, відповідну вашим доходам. Для цього необхідно уважно проаналізувати особисті фінанси та визначити розмір позики, яку буде найбільш оптимально взяти та безболiсно повернути з урахуванням процентної ставки.
 3. звертайтесь в кредитні установи, в яких ви уже раніше успішно оформлювали боргові зобов’язання. Якщо жодних проблем з погашенням не виникало (ви не допускали прострочень), скоріш за все, відповідь буде позитивна;
 4. перевірте кредитну історію, навіть якщо ви впевнені в її хорошому стані. Може виявитись, що в ній допущені помилки з технічних або інших причин. Виявлення даного факту допоможе вчасно виправити кредитну історію та уникнути відмови;

Якщо кредитна історія безнадійно зіпсута або позичальник кілька років не отримував жодних офіційних доходів, а також з певних причин не має основних документів: паспорту і ІНН, останній варіант отримати кредит – попросити друга або родича (якому, звичайно, ви довіряєте) оформити кредит на себе.

Що впливає на рішення кредитора?

Кредит без відмови онлайн – що впливає на рішення?

Небанківські кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, а це означає, що навіть студенти і безробітні можуть отримати кредит онлайн без відмов. Проте, для цього позичальнику треба знати деякі тонкощі заповнення заявки та фактори, які можуть стати причиною негативної відповіді.

Основними з них є:

 • навмисне допущення помилок при заповненні кредитної заявки. Як правило, до такого кроку вдаються шахраї, бажаючи отримати онлайн кредит на чужий паспорт. Кредитні компанії, в свою чергу, проводять високоякісну перевірку, тому в стані швидко виявити зловмисників та відмовити у видачі кредиту сумнівним особам;
 • допущення помилок при вводі паспортних або інших даних;
 • використання чужої банківської карти. Іноді, не маючи дійсної платіжної карти, позичальники намагаються отримати гроші онлайн на карту свого родича або друга, проте отримують відмову. Правила укладання кредитних договорів в небанківських компаніях вимагають, щоб карта, на яку будуть нараховані гроші в кредит онлайн, належала тій самій особі, на котру оформляється договір;
 • вік позичальника. Згідно із законодавством, мікрофінансові організації можуть видавати кредити повнолітнім особам, тобто українцям, які досягли 18 років. Але в окремих випадках обмеження встановлено від 21 року і до 65 або 75 років. Тому, перед тим, як подавати заявку на швидкий кредит, варто завчасно дізнатись вимоги до позичальників.
 • відкриті прострочення. Хоча мікрофінансові організації звертають меншу увагу на стан кредитної історії, аніж банки, поточні відкриті прострочення в МФО, в яку звернувся позичальник, можуть стати причиною відмови. Однак, отримати кредит з поганою кредитною історією цілком реально.

Онлайн позика на карту без відмов – які переваги?

Той факт, що за кредитами онлайн на карту срочно і без відказу звертається все більша кількість позичальників, однозначно вказує на наявність вагомих переваг кредитування онлайн перед банківськими кредитами, серед яких:

1. економія часу та зручність. Щоб отримати кредит без відмови в дистанційній кредитній компанії, вистачить 10-15 хвилин. При цьому, не потрібно покидати місце роботи чи дім та витрачати додатковий час на дорогу до офісу. 

2. миттєвий розгляд заявки та мінімальний відсоток відмов. Мікрофінансові організації набагато рідше відмовляють у видачі позики, ніж банки. Тільки 5-10 % заявників, в залежності від вимог окремих кредитних компаній, отримують негативну відповідь.

3. кількість документів. Щоб отримати кредит у МФО потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, кредитні компанії не завжди перевіряють інформацію про клієнта в УБКІ.

4. години роботи. Мікрофінансові організації, на відміну від банків, працюють постiйно, а це значить що оформити цiлодобовий кредит або послугу "гроші до зарплати" можливо навіть у суботу вночі.

5. способи отримання кредиту. Небанківські кредитні організації пропонують своїм позичальникам отримати кредит не тільки на банківську карту,  й на електронний гаманець, банківський рахунок, готівкою в офісах або за допомогою різних платіжних систем.

ВЗЯТИ КРЕДИТ БЕЗ ВІДМОВИ В КРЕДИТ КАСА

Кредит Каса - кредитна організація, яка займає лідируючі позиції в Україні. Одна з причин - низький рівень відмови в кредиті. Подаючи заявку на отримання грошей позичальник може розраховувати на суми до 10 000 гривень і на користування грошима до 27 днів. Також тут можна отримати перший кредит безкоштовно і випробувати якість послуг, що надаються від компанії Кредит Каса. Вимоги до клієнтів:

 • Бути повнолітнім громадянином України;
 • Мати дійсний паспорт і ідентифікаційний код;
 • Банківську карту.

КРЕДИТИ ОНЛАЙН БЕЗ ВІДМОВИ В CCLOAN

Компанія CCLoan дає можливість всім українцям отримати кредит онлайн на карту терміново і без відмови не залишаючи дому. Це доступно завдяки високотехнологічним сервісам, що дозволяє провести перевірку потенційного клієнта за допомогою комп'ютерних технологій за лічені хвилини. Сайт CCLoan працює цілодобово, а значить отримати кредит на карту можна як вночі, так і в вихідний день. Що потрібно клієнтові?

 • Мати оригінал паспорта або знати основні дані;
 • Ідентифікаційний код;
 • Бути повнолітнім.

КРЕДИТИ ОНЛАЙН БЕЗ ВІДМОВИ В ВАША ГОТІВОЧКА

Ваша Готівочка - запам'ятовується кредитна організація, яка надає гроші в борг українцям під вигідні відсотки на термін не більше 14 днів. Але це не лякає клієнтів, якщо такого терміну буде недостатньо, то в профілі на офіційному сайті його можна продовжити на зручне кількість днів. Доступні суми досягають 7 000 гривен. Тут також можливий перший кредит за символічною ставкою 0,01% за день. Але не варто забувати, що ставка буде такою низькою тільки при своєчасному погашенні боргу.

 • Позичальник повинен мати українське громадянство і дійсний паспорт;
 • Дійсну банківську карту;
 • Доступ до інтернету з будь-якого мобільного пристрою.

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

##   ## ######## ##   ## ####### ##   ## 
 ##  ## ##    ###  ### ##   ## ## ## ## 
 ## ##  ##    #### #### ##   ## ## ## ## 
  ###  ######  ## ### ## ##   ## ## ## ## 
 ## ##  ##    ##   ## ##   ## ## ## ## 
 ##  ## ##    ##   ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ######## ##   ## #######  ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ірина 2019-12-01 13:00:05 #629
Я працюю стабільно але не завжди вистачає до ЗП. Бувають непередбачені розтрати. У чорному списку мене теж немає. Буває оформляю займ у компаній відмови не отримувала. вчасно погашаю.
Володимир 2019-10-09 14:17:54 #488
Все досить просто і швидко. Оформив заявку і чекаєш п'ять хвилин результат. На все про все не пішло і 20 хвилин. Компаній дають кредитів оченьмного можна вибрати найбільш лояльний варіант.