Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку без відмови? Ми розкажемо, як збільшити шанси на позитивну відповідь, уникнути помилок та отримати гроші на вигідних умовах. Адже зазвичай причиною відмови стають саме помилки, допущені в кредитній заявці або в інших пунктах під час здійснення процедури оформлення позики. Проте, як говорить практика, зіткнутись з відмовою в кредитуванні може кожен позичальник, навіть клієнт з ідеальною кредитною історією та високою кредитоспроможністю, тому розглянемо це питання детальніше.

Як отримати онлайн позику на картку без відмови?

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу – кращi Пропозiцiї

Отримали відмову у банку? Існує кілька способів збільшити шанси на отримання швидкого кредиту онлайн на карту без відмови в мікрофінансовій організації:

Кредитна компанія Сума мін./макс. Час мін./макс. Вік мін./макс. Перший кредит безкоштовно Можливість пролонгації Кредит готівкою Оформити кредит
Kf.ua 500-10 000 грн. 7-28 дн. 18-65 ✔️ ✔️ ✔️ Заповніть заявку
MoneyBOOM 250-15 000 грн. 6-30 дн. 20-60 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
Pozichka 250-15 грн. 5-30 дн. 20-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
UltraCash 500-10 000 грн. 1-30 дн. 20-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
Глорія 1000-10 000 грн. 10-29 дн. 18-70 ✔️ Заповніть заявку
Gofingo 500-7 000 грн. 1-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
CreditUp 1000-8 000 грн. 3-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Топ Кредит 500-10 000 грн. 7-30 дн. 18-70 ✔️ Заповніть заявку
Євро Гроші 1000-10 000 грн. 7-30 дн. 18-65 ✔️ Заповніть заявку
Грошi Всiм 500-15 000 грн. 7-21 дн. 18-65 ✔️ ✔️ Заповніть заявку
BestCredit 1000-10 000 грн. 61-90 дн. 19-60 ✔️ Заповніть заявку
Moneyveo 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

Быстрозайм 100-10 000 грн. 7-28 дн. 18-90 ✔️

Заповніть заявку

CCLOAN 500-10 000 грн. 7-30 дн. 20-65 ✔️

Заповніть заявку

Як взяти кредит онлайн і уникнути відмови? Наші прості рекомендації допоможуть підвищити шанси на схвалення:

 1. вказуйте тільки правдиві дані при оформленні позики та перевіряйте написану інформацію. Можливо, через поганий стан кредитної історії або через неофіційне працевлаштування, сума кредиту буде меншою, ніж ви сподівались, але це краще, ніж зовсім нічого.
 2. вказуйте в заявці на кредит онлайн суму, відповідну вашим доходам. Для цього необхідно уважно проаналізувати особисті фінанси та визначити розмір позики, яку буде найбільш оптимально взяти та безболiсно повернути з урахуванням процентної ставки.
 3. звертайтесь в кредитні установи, в яких ви уже раніше успішно оформлювали боргові зобов’язання. Якщо жодних проблем з погашенням не виникало (ви не допускали прострочень), скоріш за все, відповідь буде позитивна;
 4. перевірте кредитну історію, навіть якщо ви впевнені в її хорошому стані. Може виявитись, що в ній допущені помилки з технічних або інших причин. Виявлення даного факту допоможе вчасно виправити кредитну історію та уникнути відмови;

Якщо кредитна історія безнадійно зіпсута або позичальник кілька років не отримував жодних офіційних доходів, а також з певних причин не має основних документів: паспорту і ІНН, останній варіант отримати кредит – попросити друга або родича (якому, звичайно, ви довіряєте) оформити кредит на себе.

Що впливає на рішення кредитора?

Кредит без відмови онлайн – що впливає на рішення?

Небанківські кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, а це означає, що навіть студенти і безробітні можуть отримати кредит онлайн без відмов. Проте, для цього позичальнику треба знати деякі тонкощі заповнення заявки та фактори, які можуть стати причиною негативної відповіді.

Основними з них є:

 • навмисне допущення помилок при заповненні кредитної заявки. Як правило, до такого кроку вдаються шахраї, бажаючи отримати онлайн кредит на чужий паспорт. Кредитні компанії, в свою чергу, проводять високоякісну перевірку, тому в стані швидко виявити зловмисників та відмовити у видачі кредиту сумнівним особам;
 • допущення помилок при вводі паспортних або інших даних;
 • використання чужої банківської карти. Іноді, не маючи дійсної платіжної карти, позичальники намагаються отримати гроші онлайн на карту свого родича або друга, проте отримують відмову. Правила укладання кредитних договорів в небанківських компаніях вимагають, щоб карта, на яку будуть нараховані гроші в кредит онлайн, належала тій самій особі, на котру оформляється договір;
 • вік позичальника. Згідно із законодавством, мікрофінансові організації можуть видавати кредити повнолітнім особам, тобто українцям, які досягли 18 років. Але в окремих випадках обмеження встановлено від 21 року і до 65 або 75 років. Тому, перед тим, як подавати заявку на швидкий кредит, варто завчасно дізнатись вимоги до позичальників.
 • відкриті прострочення. Хоча мікрофінансові організації звертають меншу увагу на стан кредитної історії, аніж банки, поточні відкриті прострочення в МФО, в яку звернувся позичальник, можуть стати причиною відмови. Однак, отримати кредит з поганою кредитною історією цілком реально.

Онлайн позика на карту без відмов – які переваги?

Той факт, що за кредитами онлайн на карту срочно і без відказу звертається все більша кількість позичальників, однозначно вказує на наявність вагомих переваг кредитування онлайн перед банківськими кредитами, серед яких:

 • економія часу та зручність. Щоб отримати кредит без відмови в дистанційній кредитній компанії, вистачить 10-15 хвилин. При цьому, не потрібно покидати місце роботи чи дім та витрачати додатковий час на дорогу до офісу. Весь процес, починаючи від подачі заявки й закінчуючи отриманням грошей в кредит на карту, відбувається в онлайн-режимі.
 • миттєвий розгляд заявки та мінімальний відсоток відмов. Хоча сьогодні ми говорили про те, як збільшити шанси на отримання кредиту, слід сказати, що мікрофінансові організації набагато рідше відмовляють у видачі позики, ніж банки. Тільки 5-10 % заявників, в залежності від вимог окремих кредитних компаній, отримують негативну відповідь.
 • кількість документів. Відомо, що для отримання кредиту у банку потрібна велика кількість документів, а також офіційне працевлаштування та гарний стан кредитної історії. Щоб отримати кредит у МФО потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, кредитні компанії не завжди перевіряють інформацію про клієнта в УБКІ.
 • години роботи. Мікрофінансові організації, на відміну від банків, працюють постiйно, а це значить що оформити цiлодобовий кредит або послугу "гроші до зарплати" можливо навіть у суботу вночі.
 • способи отримання кредиту. Небанківські кредитні організації пропонують своїм позичальникам отримати кредит не тільки на банківську карту,  й на електронний гаманець, банківський рахунок, готівкою в офісах або за допомогою різних платіжних систем.

Кредити онлайн без відмови в MoneyBOOM

Взяти кредит онлайн на карту без відмови в MoneyBOOM можна швидко та без особливих зусиль. Для цього потрібно:

 • Бути повнолітнім громадянином України
 • Мати дійсний паспорт та ідентифікаційний код
 • Банківську карту
 • Доступ до інтернету 
 • 15 хвилин вільного часу

Важливою перевагою MoneyBOOM є те, що тут не вимагають довідки з місця роботи та  довідки про доходи. Стан кредитної історії, чи наявність інших кредитних зобов'язань також немає особливого значення. Кредити онлайн в MoneyBOOM видають на будь-які цілі .

Кредити онлайн без відмови в UltraCash

В UltraCash можливо отримати кредит онлайн на карту срочно і без відказу всього за кілька хвилин не виходячи з дому. Доступ о дистанційного кредитування можуть мати практично усі громадяни України незалежно від соціального та фінансового становища. Для оформлення кредиту онлайн в UltraCash треба:

 • Мати оригінал паспорта або знати основні дані
 • Ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім
 • Дійсну банківську карту
 • Будь-який пристрій з доступом до інтернету

UltraCash - це сервіс, який допомагає українцям справлятись з терміновими фінансовими проблемами. А найбільшою перевагою UltraCash являється гнучка та прозора система кредитування. 

Кредити онлайн без відмови в Gofingo

В Gofingo можливо отримати швидкий кредит без відмови, маючи при собі мінімальний набір документів та не покидаючи місця роботи або дому. В Gofingo мінімальна кількість відмов у кредитуванні, адже умови оформлення кредиту надзвичайно прості. Тримати кредит тут може практично кожен бажаючий. Для цього достатньо виконати тільки кілька основних вимог:

 • Мати українське громадянство та дійсний паспорт
 • Вік не менше 18 років
 • Дійсну банківську карту
 • Доступ до інтернету з будь-якого мобільного пристрою.

Варто зазначити, що в Gofingo не потрібно пред'являти  жодних довідок про доходи, заставного майна чи поручителів. Крім того, МФО Gofingo видає кредити без перевірки кредитної історії та особам. 

Кредити онлайн без відмови в Топ Кредит 

В Топ Кредит також не важко отримати кредит онлайн на карту срочно і без відказу, адже компанія, як попередні установи, працює за подібним принципом. До позичальників ставиться мінімум вимог, а процес кредитування зручний та зрозумілий ля кожного. Щоб отримати кредит достатньо вимагати кільком вимогам:

 • Наявність дійсного українського паспорта
 • Наявність ідентифікаційного коду 
 • Телефон або комп'ютер з доступом до інтернету 
 • Банківська карта, видана будь-яким українським банком 
 • кілька хвилин вільного часу

Топ Кредит  — це справді один з кращих способів справитись з фінансовими проблемами, адже тут відмова практично неможлива. Якщо в інших кредитних установах вам відмовили через погану кредитну історію або відсутність постійного місця роботи, то варто звернутись в Топ Кредит. Тут кількість відмови мінімальна, а кредити видають навіть особам без підтвердження офіційного працевлаштування. 

Кредити онлайн без відмови в Гроші Всім

В Гроші Всім можливо отримати кредит швидко і без відмови, при цьому не подаючи великого пакета документів та навіть без ідеальної кредитної історії. Все що потрібно, це відповідати кільком простим вимогам:

 • Бути повнолітнім громадянином України
 • Мати дійсний паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Мати банківську карту будь-якого українського банку
 • Мобільний пристрій з доступом до інтернету

Гроші всім насправді заслуговує високої оцінки та довіри, адже за допомогою сучасного сервісу та гнучких умов кредитування клієнти можуть отримати гроші в будь-який час доби та з будь-якого населеного пункту. З Гроші Всім не потрібно чекати в довгих чергах на прийняття заявки та оформлення кредитного договору, достатньо зайти на сайт та натиснути кілька кнопок, й гроші миттєво будуть перераховані на карту.

 

Статті

Вкрали гроші з карти – що робити?

При виявленні підозрілих платежів з картки багатьох...

Кредит без застави. Де можна взяти гроші в борг?

Існує кілька варіантів, коли прості люди можуть отримати...

Що таке відновлювана кредитна лінія?

Життя приносить багато непередбачених ситуацій. Іноді...

Вебмані: як створити, поповнити і вивести гроші?

Електронний гаманець Webmoney набув широкого поширення...

Термін позовної давності по кредиту. Як його правильно розрахувати?

Коли громадянин оформляє кредитну угоду з банківською...

Кредитні компанії
Додати до порівняння
Додати до порівняння

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Додати коментар

##   ##  ###  ##  ## ##  ## ##  ## 
##   ##  ## ##  ###  ## ## ## ##  ## 
##   ## ##  ## #### ##  ####  ## ##  
######### ##   ## ## ## ##  ##  #####  
##   ## ######### ## ####  ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ###  ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ірина 2019-12-01 13:00:05 #629
Я працюю стабільно але не завжди вистачає до ЗП. Бувають непередбачені розтрати. У чорному списку мене теж немає. Буває оформляю займ у компаній відмови не отримувала. вчасно погашаю.
Володимир 2019-10-09 14:17:54 #488
Все досить просто і швидко. Оформив заявку і чекаєш п'ять хвилин результат. На все про все не пішло і 20 хвилин. Компаній дають кредитів оченьмного можна вибрати найбільш лояльний варіант.