Як отримати кредит з простроченою заборгованістю?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю, для декого може звучати дивно. Ми всі знаємо, що дуже проблематично отримати наступну позику від банку, коли «висить» непогашена попередня. А коли ще й утворилась заборгованість, то надіятись на позитивне рішення взагалі не варто. Однак така думка не до кінця підтверджена. Існують способи, за допомогою яких можливо оформити кредит при наявності простроченої заборгованості.

Хто може видати кредит клієнту з простроченою заборгованістю?

Оформити кредит онлайн в кредитній компанії

Найпростіший спосіб для клієнта з простроченою заборгованістю отримати тимчасову фінансову підтримку – це подати заявку на кредит онлайн в одну із кредитних компаній. Як відомо, фінансові послуги тут надаються за наявності мінімального пакету документів. Такі установи не перевіряють кредитну історію позичальника. А це означає, що про вашу прострочку ніхто не дізнається і будуть всі шанси отримати кредит з поганою кредитною історією.

Деякі кредитні компанії пропонують ще й послуги виправлення кредитної історії, що здійснюються в спосіб оформлення нових боргових зобов’язань. Тобто, для клієнта складається графік оформлення та сплати боргових зобов’язань. Якщо позичальник чітко дотримуватиметься вказівок, то зможе швидко отримати позику в потрібній сумі та виправити кредитну історію.

Перевагою оформлення кредитів саме в кредитних компаніях можна назвати й гнучкі умови кредитування: клієнт може в будь-який момент сплатити борг, не чекаючи кінцевого терміну або скористатись послугою пролонгації (продовжити дію договору). У випадку дострокового погашення, відсотки по кредиту будуть перераховані, що дозволить зменшити загальну вартість за користування кредитом.

Звернутись до ломбарду

Якщо прострочена не одна заборгованість по кредиту, а кілька, тоді оформлення позики онлайн, можливо, не найкращий варіант. І не факт, що кредитна компанія погодиться співпрацювати з ненадійним позичальником. Більш того, оформлення ще одного боргового зобов’язання може призвести до падіння в боргову яму, й в майбутньому буде дуже складно успішно розплатитись з боргами.

Як альтернативний варіант, можна розглядати звернення до ломбарду. Правда, варто брати під увагу дану можливість, коли є що запропонувати під заставу. Подумайте, можливо у вас вдома є речі, котрими ви не користуєтесь, але які мають певну матеріальну цінність. Можна сказати, що так ви «вб’єте двох зайців одночасно»: позбудетесь зайвих речей та швидко отримаєте додаткові кошти.

Також під заставу можна запропонувати й інші цінні речі, наприклад: прикраси із дорогоцінних матеріалів, побутову техніку або навіть автомобіль. Перед оформленням такого роду позики потрібно добре проаналізувати, чи зможете ви повернути гроші разом з відсотками або втрата заставного майна не завдасть вам значних збитків і ви здійсните миттєвий продаж.

Важливо перевіряти як ломбард оцінює надані вами речі. Зазвичай такі установи занижують вартість застави, але є такі, що пропонують й адекватну ціну. В кожному разі завжди потрібно мати тверезий погляд на оформлення кредитів чи позик, та добре все обдумати.

Чи можливо отримати кредит з простроченою заборгованістю?

Звернутись до приватної особи

Ще один варіант, де можна швидко та легко отримати гроші – звернення до приватної особи. Це можуть бути родичі чи друзі, а також особи, котрі позичають гроші за певну усталену плату чи під відсотки. Якщо мова іде про знайомих та близьких людей, то про документальне підтвердження угоди позики нема мови.

Насправді, тут немає чого соромитись, розписка у таких випадках буде доказом, що дозволить уникнути будь-яких непорозумінь, звичайно, якщо кредитор і позичальник дотримуватимуться того, що там записано. В такому документі вказується дата, коли гроші були позичені та дата, коли будуть поверненні, також обов’язково повинна бути записана сума позики та сума до повернення.

Якщо говорити про позику у приватного кредитора, то умови, зазвичай, бувають вигідніші, ніж у банках чи кредитних компаніях, але тут потрібно бути дуже обережним, адже діяльність таких осіб ніхто не регулює. Позичаючи гроші у приватної особи, варто уважно читати розписку. Не зайвою буде перевірка документів кредитора. Ви маєте право знати в кого позичаєте. I чи особа, вказана в розписці й особа, в якої фактично отримуєте гроші – це одна і та ж особистість. Ну і звичайно, треба завірити розписку у нотаріуса.

Реструктуризація або рефінансування

Послуги реструктуризації або рефінансування можуть підійти позичальникам, котрим кредит потрібен на покриття поточної простроченої заборгованості й тим, хто має проблеми з колекторами, наприклад тоді, коли колектори погрожують. Однак, такі послуги точно не стануть розв’язанням проблеми для людей, котрі потребують нового кредиту на інші потреби. Хоча вони можуть скоригувати ситуацію та збільшити шанси на позитивне рішення в іншій фінансовій установі. Адже після оформлення рефінансування або реструктуризації, борг вже не буде вважатись простроченим, а розглядатиметься як непогашений.

Реструктуризація передбачає розбиття кредиту на частини, що дозволяє зменшити боргове навантаження на позичальника. Таким чином розмір регулярних платежів буде зменшено коштом збільшення терміну кредиту та загальної його вартості. В свою чергу, рефінансування передбачає закриття одного кредиту шляхом відкриття нового, але уже на інших умовах. Зазвичай, відсоткова ставка збільшується, або окремо знімається фіксована оплата за надання даної послуги.

 

Статті

Кредити онлайн на картку без відмови – як отримати?

Не знаєте, як взяти швидкі кредити онлайн на картку...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Як подбати про захист персональних даних?

Персональні дані – це будь-яка упорядкована та структурована...

Заборгованість: що буде, якщо не платити кредит?

Заборгованість по кредиту – досить неприємна ситуація,...

Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг має вирішальне значення в питанні надання кредиту....

Додати коментар

######## #### ######## ##   ## ##   ## 
##    ##   ##  ##   ## ##  ## 
##    ##   ##  ##   ##  ## ##  
######  ##   ##  ##   ##  ###  
##    ##   ##  ##   ##  ## ##  
##    ##   ##  ##   ## ##  ## 
##    ####  ##   ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле