Cashberry

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Cashberry

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4065 грн
До оплати: 5000 грн 9065 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кешберрі по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Адже переваги цього кредитора очевидні, і це не тільки сучасний і зручний сайт, але і вигідні умови кредитування і високий рівень обслуговування. Тут відсутні будь-які комісійні нарахування і приховані платежі. За день користування грошима клієнт буде платити тільки 1,5% від тіла кредиту. А головне, повернути борг можна в будь-який час, як достроково, так і після закінчення терміну повернення, скориставшись послугою пролонгації.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5-15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Низька процентна ставка за день користування грошима - 1,5%
Найважливіший недолік: Максимальна доступна сума лише 8 000 грн.
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 50 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Cashberry відгуки

МФО Кешберрі обслуговує українських громадян понад 3 роки. За цей час компанія отримала гарну репутацію і сотні позитивних відгуків клієнтів. Кредитор нерідко відправляє промокодом для позичальників, що дозволяє оформити позики на велику суму і термін на вигідних умовах.

 • Ваша пролонгація мене врятувала. Інакше б зашилася в відсотках та штрафах. А так то зайшла в особистий кабінет, сплатила комісію за користування і done, можна ще кілька тижнів не хвилюватись та пот... - Алла
 • Це моя третя позика в Cashberry. Буру гроші саме тут через лояльні умови та помірну відсоткову ставку. А головне, що в реальності все так само як на паперах. Ніхто не обраховує та не вимагає більшо... - Іра
 • Жити в борг таке собі задоволення, але іноді немає іншого виходу. Вибрав Cashberry бо сподобались умови. Оформив заявку фактично зразу, і вже через півгодини гроші були на рахунку. Така швидкіст... - Андрій

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Cashberry крок за кроком:

 1. Виберіть термін і суму кредиту на сторiнцi cashberry.com.ua.
 2. Оформить заявку.
 3. Пройдіть верифікацію карти.
 4. Ознайомтесь з умовами договору та підпишіть його.
 5. Отримайте гроші.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Cashberry:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформляти кредити в Cashberry надзвичайно просто. Вся процедура займає максимум 15 хвилин, а з документів знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта. Процес видачі кредиту починається з вибору суми й терміну, на який потрібні гроші. Це легко зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сайту.

Після потрібно вказати:

 • паспортні дані,
 • номер ідентифікаційного коду,
 • контактну інформацію
 • адресу проживання.

Заповнюючи заявку, слід стежити за правильним введенням всіх даних, адже будь-які орфографічні й механічні помилки можуть привести до негативного відповіді.

Наступний етап - це верифікація карти. Вона здійснюється блокуванням на банківському рахунку клієнта випадкової суми до 2 гривень і посилання перевірочного коду в смс-повідомленні на номер мобільного телефону, вказаний клієнтом при заповненні анкети. Як тільки отриманий код буде записаний в спеціальному полі, рахунок заявника буде розблоковано.

Після верифікації карти залишається тільки підписати кредитний договір і отримати гроші.


Способи отримання кредиту онлайн в Cashberry

 1. На банківську карту будь-якого українського банку

Після підписання договору гроші миттєво приходять на банківську карту позичальника. Можна користуватися кредитом відразу, оплачуючи послуги або товари онлайн, знімаючи при необхідності готівку в банкоматах або переводячи на рахунок іншої особи.

Що стосується доступної суми кредиту, то перший кредит обмежений 1 000 гривень і строком до 30 днів. При цьому, постійні клієнти можуть розраховувати на онлайн кредит розміром 8 000 гривен, терміном до 30 днів. Отримати гроші в компанії Кешберрі можуть всі повнолітні громадяни України віком від 18 років. У фінансовій компанії при отриманні коштів не знадобляться довідки про доходи або поручителі.

Слід зазначити, що при повторному зверненні, подати заявку буде значно швидше, і може займати максимум 5 хвилин. Клієнту не доведеться повторно вказувати всю інформацію про себе, оскільки ці дані будуть зберігатися в особистому кабінеті позичальника. Повертаються клієнтам також доступна програма лояльності зі знижками й промокодом, що дозволяє економити на послугах мікрокредитування.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті МФО Cashberry.
 2. За допомогою терміналу самообслуговування.
 3. У банківському відділенні.
 4. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку.

Погасити борг в Сashberry так само просто, як і оформити кредит. Для цього доступні всі можливі способи оплати: платіжною карткою на сайті компанії, за допомогою будь-якого терміналу самообслуговування, банківським переказом у відділенні одного з українських банків або в інтернет-банкінгу.

Найзручнішим і швидким способом погашення, безперечно, є оплата картою в особистому кабінеті, адже вона здійснюється всього за кілька хвилин. Клієнту достатньо здійснити вхід в особистий кабінет, натиснути кнопку «погасити кредит» і вибрати одну з прикріплених карт (якщо їх декілька). Гроші миттєво будуть зняті з рахунку клієнта і перераховані на рахунок кредитора.

Але, якщо на одній з ваших карт немає необхідної суми, то оплату можна провести готівкою, скориставшись терміналом самообслуговування або звернувшись до найближчого відділення банку. Однак в цьому випадку потрібно пам'ятати про необхідність заздалегідь дізнатися реквізити кредитної компанії й номер кредитного договору, а також повну суму кредиту разом з нарахованими відсотками.

 

Cashberry - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №756 от 07.06.2016

Контактні дані:

ТОВ «ФК «Інвест Фінанс»

Глибочицька16, офіс 1
04050 Київ

e-mail: info@ifinance.ua

телефон: +38 (098) 415-18-18

www: cashberry.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Cashberry

Cashberry - це простий і зручний сервіс дистанційного кредитування, за допомогою якого кожен повнолітній громадянин України може отримати грошовий займ в будь-який час і в будь-якому місці. Кредитна компанія Кешбері успішно працює на ринку України з 2016 року і зареєстрована національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг, як ТОВ «ФК« Інвест Фінанс ». Реальні відгуки про Cashberry підтверджують, що взяти кредит на карту просто і легко. Клієнт звільнений від надання довідок з місця роботи або інших документів.

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка за день в Кешбері — 1,5%. Якщо ви візьмете кредит онлайн сумою 1000 гривень на 7 днів, щодня ви будете сплачувати 15 гривень. За тиждень загальна комісія складе 105 гривень.

Клієнти, які мають в Cashberry промокод, можуть отримати знижку на відсотки. Щоб першими дізнаватись про акції, слідкуйте за оновленнями на сайті та на сторінці Cashberry Facebook, Telegram та Instagram.

Що впливає на кредитну історію?

 • Історія платежів – 35%.
 • Розмір кредитних лімітів на картах та частота користування – 15%.
 • Кількість запитів в Бюро – 10%.
 • Різноманіття кредитів та типів карток  – 10%.

Як збільшити шанси та отримати кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7?

 1. Переконайтесь, що всі літери та цифри введені правильно.
 2. Вказуйте лише справжню адресу проживання. Вам відмовлять у кредиті, якщо система виявить якісь неточності.
 3. Долучіть до анкети посилання на свій профіль у Фейсбук. Це збільшить ваші шанси на 20%. 
 4. Якщо ви нещодавно погасили кредит, впевніться, що ці дані внесені у вашу кредитну історію. Для цього зателефонуйте в Бюро кредитних історій.

Чи можна бути поручителем по телефону?

Щоб оформити кредит в компанії Кешбері, достатньо вказати номер телефону поручителя. При цьому кредитори дзвонять родичам лише в екстрених ситуаціях.

Дзвонять колектори по чужому кредиту куди звертатись?

Шахраї використали ваші дані, щоб оформити кредит онлайн? Терміново зателефонуйте на гарячу лінію. Кешберi швиденько допоможе розв'язати це питання.

Як відтермінувати оплату за кредитом?

Якщо ви не встигаєте оплатити кредит вчасно, ви можете оформити пролонгацію. Для цього:

 1. Зайдіть в Cashabery особистий кабінет.
 2. Натисніть кнопку “оформити пролонгацію”.
 3. Оплатіть нараховані відсотки.
 4. Після повної оплати, пролонгація буде підключена автоматично.

Відтермінувати кредит можна також у: Alexcredit, Cashinsky, CashUp, CCloan, Credit Plus, Credit7, CreditKasa, CreditPlus, CreditUP, Dinero, Gofingo, Microcash, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, My Credit, VeroCash, Банк Cashberry.

 


Переваги і недоліки Cashberry:

Переваги:

 • Для отримання кредиту знадобиться мінімальний перелік документів.
 • Оплата становить всього 1,5% за день користування.
 • Відсутні додаткові оплати та комісії.
 • Отримати кредит можна від 18 років.
 • Для отримання грошей не потрібно відвідувати офісу кредитора.

Недоліки:

 • Максимальна сума кредиту 8 000 гривень.
 • Неможливо отримати кредит готівкою.

Переваги і недоліки Cashberry - підсумки

Отримати позику на карту сьогодні - не проблема. З кожним роком такі послуги пропонує все більше кредитних компаній, але знайти дійсно надійного кредитора і вигідні умови не так вже й легко. Адже кожна установа зацікавлена, перш за все, в особистій вигоді. Фінансова компанія Cashberry помітно відрізняється від більшості таких організацій. Тут на першому місці - клієнт і його потреби. Сервіс працює цілодобово, а умови чесні і зрозумілі для кожної людини.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Cashberry

##   ## ######## ######## #### ######## 
 ##  ## ##    ##   ## ## ##   ## 
 ## ##  ##    ##   ## ## ##   ## 
  ###  ######  ########  ## ##   ## 
 ## ##  ##    ##  ##  ## ##   ## 
 ##  ## ##    ##  ##  ## ##   ## 
##   ## ######## ##   ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Cashberry

Алла 2021-09-10 11:02:01 #1080
Ваша пролонгація мене врятувала. Інакше б зашилася в відсотках та штрафах. А так то зайшла в особистий кабінет, сплатила комісію за користування і done, можна ще кілька тижнів не хвилюватись та потихеньку розбиратись зі своїми фінансовими завалами.
Відповісти
Іра 2021-09-06 11:07:17 #1043
Це моя третя позика в Cashberry. Буру гроші саме тут через лояльні умови та помірну відсоткову ставку. А головне, що в реальності все так само як на паперах. Ніхто не обраховує та не вимагає більшого ні домовлялись.
Відповісти
Андрій 2021-08-26 12:39:07 #1028
Жити в борг таке собі задоволення, але іноді немає іншого виходу. Вибрав Cashberry бо сподобались умови. Оформив заявку фактично зразу, і вже через півгодини гроші були на рахунку. Така швидкість мені підходить.
Відповісти
Сергій 2021-08-17 08:45:26 #967
Cashberry - моє спасіння. Їй богу не знаю, щоб робив. А так, гроші прийшли швидко, з документами гратись не прийшлось. Все чітко!
Відповісти
Жана 2021-08-10 11:53:25 #929
Життя навчило мене розраховуватись за все грошима та не брати борг у друзів. Тому надаю перевагу кредитам онлайн. Вибрала Cashberry через хороші умови та легкість в обслуговувані кредиту. Всім рекомендую.
Відповісти
Денис 2021-08-06 11:52:41 #893
Шукав, де взяти трохи грошей до стипендії. Батьки не мають можливості допомагати фінансово, а на підробітку жостко киданули. Тож поки шукав, де підзаробити, звернувся до Cashberry й без жодних довідок про доходи отримав 2 тис. гривень. В принципі взяв позику лише на 5 днів, тому комісія була невелика. Оформив все за 10 хв. Хотів би похвалити в Cashberry особистий кабінет. Дуже зручно й не виникало лишніх питань. Особливо, коли брав пролонгацію. Дякую, що виручили!
Відповісти
Броніслав 2020-03-08 08:34:18 #761
Якщо оформляти кредит на невеликий термін то супер. Не потрібні поручителі і походи в банк. Заявка заповнюється протягом 5 хв і рішення через 15 хв. вдячний
Відповісти
Андрей 2019-11-17 15:37:22 #601
Дякую за лояльні умови кредитування це мій другий кредит від компанії.
Відповісти
Кирил 2019-09-03 12:21:55 #450
Затримували зарплату і звернувся в компанію. Обробка заявки протягом 25 хвилин. Гарні умови. Звернуся знову по потребі
Відповісти
Марта 2019-09-01 15:09:39 #439
Вигідні умови при отриманні кредиту і сервіс унікальний все віддалено. Мінімум документів.
Відповісти
Аня 2019-08-17 15:09:11 #352
Компанією задоволена на всі 100%
Відповісти
Вікторія 2019-08-17 14:19:58 #351
Коли втратила роботу, не залишилось грошей гавіть на щоженні потребию. Без довідки про доходи банки не дають креити, тому довелось звернутись сюи. Тут заявку схвалили з першого разу.M
Відповісти
Івана, Надвірна 2019-08-17 14:14:55 #350
Брав кредит на ремонт ноотбука. Віддав відразу, як отримав зарплату. Заплатити довелось біля 300 гривень за користування послугою.
Відповісти
Христина Шепетюк 2019-08-17 14:12:39 #349
Неспоівано зламався автомобіль. Потрібен був терміновий ремонт. Власне це стало причиною звернутись в кридитну компанію. Класнр, що в Кешберрі можна отримати гроші миттєво.
Відповісти
Наталя 2019-08-17 14:06:50 #348
У мене складна фінансова ситуація, чоловік на заробітках, а на шиї двоє діток. Гроші потрібні завжди. Але не скрізь мені дають кредити адже я безробітна. А в цій компанії дали!
Відповісти
Иван Александров 2019-10-31 15:25:36 #542
На данный момент на рынке микрокредитования есть множество компаний, которые выдают займы без официального трудоустройства, справок о доходах и даже с плохой кредитной историей.
Відповісти
Валя Вознюк 2019-07-30 22:13:06 #299
Я користувалася послугами Кешбери неодноразово. Пропонують широкий спектр швидких позик, все відбувається онлайн, без зайвих труднощів та бюрократії. Однозначно, гідна довіри компанія!
Відповісти
Віктор, Бориспіль 2019-07-03 22:15:20 #263
Мега зручна пропозиція. На етапі подання заяви потрібні лише паспорт, ідентифікаційний номер, номер телефону та адреса електронної пошти. Не вимагають ніяких довідок. Звісно, з погашенням краще не затягувати. Рекомендую!
Відповісти
Ася Богодько 2019-03-26 06:39:14 #160
Іноді беру позику, коли терміново потрібні гроші, дають швидко і без питань ну і чень мальнькій%
Відповісти
Ирина Белая 2018-10-23 10:10:34 #23
Все прекрасно ,ни обмана.ни обсчета.ни навязывания лишнего .Оплата без сбоев без задержек.Очень удобно и просто.
Відповісти
Ольга 2018-10-23 10:07:21 #22
Брала нещодавно кредит в даній компанії. Все дуже зручно. Сервіс працює без збою. Компанією і умовами цілком залишилась задоволена.
Відповісти
Настя 2018-10-23 09:58:05 #20
Все супер, користуюся регулярно цим сервісом.
Відповісти

Дивіться також:

Moneyveo / Mанівео
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Miloan
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Credit7
4.6

Заповнiть заявку

Додати до порівняння