SOS CREDIT

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в SOS CREDIT

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 4800 грн
До оплати: 10000 грн 14800 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Sos Credit по праву можна назвати однією з кращих кредитних компаній в Україні. Основними перевагами даної компанії є: швидке оформлення договору, миттєве перерахування коштів, висока надійність захисту персональних даних, прозорість умов кредитування, а також можливість оформлення договору з мінімальним пакетом документів. Відтепер не потрібно звертатися за позиками до друзів або бігати по різних інстанціях і збирати документи, щоб отримати кредит у банку. Отримати гроші можна просто і швидко в Сос Кредит.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Завдяки сучасним технологіям скорингу відповідь за заявкою приходить моментально
Найважливіший недолік: Для отримання кредиту онлайн знадобляться скан-копії документів
Бонусна програма: Після першої погашеної позики клієнти можуть розраховувати на знижки при наступних оформленнях

SOS CREDIT відгуки

Sos Credit допомагає українцям справлятися з фінансовими проблемами вже більше 3 років. За цей час компанія видала близько трьохсот тисяч кредитів онлайн. Ці цифри свідчать про те, що люди довіряють даному кредитору і постійно звертаються до його послуг. Про надійність компанії також говорить кількість позитивних відгуків – приблизно 90% від усіх отриманих.

 • Діти тягнуть стільки грошей, особливо, коли вони вчаться в іншому місті. Але ж не скажеш, що "в мене поки фінансові труднощі, вигадай щось сама". Тому й взяла позику на певний час. Добре, що є такі... - Леся
 • Брала тут кредит по рекомендаціях колеги з роботи. Реально добрий сервіс та прості умови оформлення. В разі чого ще звернусь! - Алла
 • Після позики в SOS CREDIT зрозумів, що не такий страшний вовк, яким його малюють. Особливо, коли хочеться зробити приємно коханій людині. Борг погасив відразу з зарплати. Відсотки вийшли якісь міні... - Саша

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в SOS CREDIT крок за кроком:

 1. Виберіть необхідну суму та термін на сайті компанії Сос Кредит
 2. Заповніть заявку та додайте копії документів
 3. Підпишіть договір та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело:https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=j9DRQZTpRng

Щоб отримати кредит онлайн в SOS Credit, потрібно пройти три простих кроки: вибрати суму і термін кредиту, заповнити заявку і приєднати скановані копії документів, підписати договір і отримати гроші. Для того, щоб вибрати суму і термін, найзручніше скористатися формою на головній сторінці сайту soscredit.ua.

Після цього сайт перенаправить клієнта на сторінку з анкетою, в якій потрібно вказати основні відомості про себе: дані паспорта, ідентифікаційного коду і номер карти, на яку хочете отримати гроші. В кінці не забудьте додати попередньо зроблені скан-копії паспорта та коду, і відправте заявку.

Рішення по кредитуванню ви отримаєте вже через хвилину. При позитивній відповіді клієнту буде запропоновано підписати договір за допомогою спеціального одноразового коду, висланого на номер мобільного телефону. Прочитайте уважно договір, і якщо вас все влаштовує, впишіть цей код в необхідне поле. Приблизно через 5 хвилин гроші надійдуть на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в SOS CREDIT

1. На карту будь-якого банку

Sos Credit повнолітні громадяни України можуть отримати кредити онлайн на суму до 10 000 гривень на 30 днів. При цьому не важливо, де ви знаходитесь, адже сервіс працює виключно онлайн. Отримати гроші можна в будь-якому куточку України і всього світу. Головні вимоги до позичальника: мати при собі необхідні документи, гривневу карту, видану одним з українських банків, телефон і, звичайно, мати доступ до інтернету.

Варто зазначити, що пред'являти довідки з місця роботи про наявність постійного доходу або документи про наявність майна під заставу не потрібно.

Також компанія розуміє, що час для вас дуже цінний, і з метою скорочення терміну очікування відповіді по заявці та отримання грошей, використовує спеціальний автоматизований сервіс. Завдяки роботі цього сервісу, стало можливим здійснення всього процесу за 15 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії платіжною картою
 2. В платіжних терміналах
 3. У відділенні банку
 4. У відділенні Укрпошти

Sos Credit індивідуально підходить до бажань кожного клієнта. Для того, щоб задовольнити потреби всіх позичальників з різними можливостями і в різних життєвих ситуаціях, компанія також подбала про зручність погашення кредиту. Тепер кожен може вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

В даний час в компанії доступні чотири основні способи погашення. Незалежно від того, який саме спосіб ви виберете, радимо здійснити оплату в строк.

Якщо з якихось причин погасити кредит вчасно не вдається, скористайтеся послугою пролонгації. Вона повністю безкоштовна, заплатити доведеться тільки нараховані відсотки за фактичні дні користування грошима. Таким чином ви уникнете нарахування штрафів і збережете хорошу кредитну історію.

SOS CREDIT - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 144

Контактні дані:

ТОВ "СОС КРЕДИТ"

Почайнинська23
04070 Київ

e-mail: rt@sos-credit.com.ua

телефон: 0800211767

www: soscredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис SOS CREDIT

Кредитна компанія Sos Credit є частиною SOS Credit Holding B. V. Послуги мікрокредитування на українському ринку надає від 2015 року. Компанія гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність і безпеку персональних даних, завдяки використанню на сайті високих стандартів захисту інформації. Сучасний сервіс дозволяє оформити кредит онлайн в лічені хвилини й моментально отримати гроші на карту. 

Приклад розрахунку: Для клієнтів, які вперше хочуть оформити кредит онлайн в SOS CREDIT, діє щоденна ставка - 0,01%. Тобто, якщо ви візьмете позику сумою 1000 гривень на 10 днів, ви заплатите всього 10 гривень комісії.

Важливо: максимальна сума першої позики до 10 000 грн.

Надалі розмір суми збільшується до 15 000 гривень, а відсоткова ставка до 3%.

Якщо у вас є в SOS CREDIT промокод, відсоткова ставка зменшується відповідно до умов акції. Слідкуйте за оновленнями на сайті та на сторінці Soscredit Facebook.

Програма лояльності: популярні кредити онлайн

Програма лояльності в Soscredit складається з 8 рівнів. Чим вищий рівень – тим більша знижка:

1 рівень – 5%;
2 рівень – 10%;
3 рівень – 15%;
4 рівень – 20%;
5 рівень – 25%;
6 рівень – 30%;
7 рівень – 40%;
8 рівень – 50%. 

Хто може отримати знижку?

Знижку на швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків може отримати кожен, хто:

 • Взяв принаймні 1 позику в Соскредит.
 • Вчасно погасив кредит.
 • Дотримувався усіх умов договору.
 • Відтермінував кредит, якщо не міг сплатити вчасно.

Як отримати знижку на онлайн кредит на карту?

Знижка 5% нарахується щойно ви погасите свій перший кредит. Скористатись нею можна при оформленні наступної позики. Кредитний калькулятор автоматично розрахує відсоткову ставку з урахуванням знижки.
Щоб перейти на наступний рівень, вам потрібно набрати 10 балів. Для цього потрібно взяти кредит на 1000 гривень терміном на 10 днів. 

Важливо: якщо ви маєте знижку -10%, але прострочили виплату кредиту, вона повертається до початкового стану -5%.

Щоб перевірити на якому ви рівні – виберіть “SOS Credit вхід в особистий кабінет”.

Що буде, якщо прострочити кредит?

Якщо ви розумієте, що ніяк не виходить сплатити кредит вчасно – відтермінуйте  позику до 30 дні. Зробити це можна в особистому кабінеті. Для цього необхідно вибрати термін, на який ви хочете вкласти кредит та сплатити відсотки, що набігли за користування.

Де легко взяти кредит онлайн?

Отримати кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 ви можете також у: Alexcredit, CCloan, Credit Plus, Credit7, CreditBox, CreditPlus, Dinero, E-Groshi, EasyPay, ccloan, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Tengo.


Переваги і недоліки SOS CREDIT:

Переваги:

 • Швидке оформлення договору та отримання грошей
 • Дані клієнтів надійно захищенні
 • Прозорі та прості умови кредитування
 • Оформити гроші можна в будь-якому місці та в будь-який час
 • Потрібен мінімальний набір документів

Недоліки:

 • Потрібні скановані копії документів
 • Без доступу в інтернет неможливо отримати гроші

Переваги і недоліки SOS CREDIT - підсумки

У зв'язку з нинішньою нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, багато людей стикаються з нестачею грошей навіть на необхідні речі. Більшість з них звертаються в банки за кредитами, але отримують відмови. Що ж робити, коли банки відмовляють, а друзі не можуть позичити, так як самі в подібній ситуації?

На щастя, в Україні почали працювати сучасні сервіси онлайн кредитування, де отримати фінансову підтримку можуть практично всі бажаючі. Однією з таких кредитних компаній є Sos Credit. Вона спеціалізується на видачі миттєвих кредитів онлайн по всій території України.

Заповнiть заявку


Додати відгук про SOS CREDIT

##   ## ##   ## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ####  ##   ## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ##   ## 
 ##  ## ##   ##  ##    ##  ##   ## 
 ## ##  ##   ##  ##    ##  ##   ## 
  ###   #######   ##    ##   ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про SOS CREDIT

Леся 2021-09-13 09:08:59 #1083
Діти тягнуть стільки грошей, особливо, коли вони вчаться в іншому місті. Але ж не скажеш, що "в мене поки фінансові труднощі, вигадай щось сама". Тому й взяла позику на певний час. Добре, що є такі мікрокредитні організації, як SOS CREDIT, які видають гроші 24/7.
Відповісти
Алла 2021-09-06 11:22:08 #1048
Брала тут кредит по рекомендаціях колеги з роботи. Реально добрий сервіс та прості умови оформлення. В разі чого ще звернусь!
Відповісти
Саша 2021-08-26 12:23:22 #1024
Після позики в SOS CREDIT зрозумів, що не такий страшний вовк, яким його малюють. Особливо, коли хочеться зробити приємно коханій людині. Борг погасив відразу з зарплати. Відсотки вийшли якісь мінімальні, десь як 1 вечеря в поза домом, а ось враження. Ех
Відповісти
Валера 2021-08-17 09:01:51 #971
Як добре, що тут не вимагають поручителів. Адже мій сусід колись вказав мій номер в графі поручителів. Що вже мені видзвонювали! Тому тішусь, що SOS CREDIT нікого не напрягає моїми проблемами. Хоча це чисто в теорії, адже всі кредити я повертав вчасно.
Відповісти
Елла 2021-08-10 13:39:15 #933
SOS CREDIT з'явився в моєму житті саме тоді, коли хотілося кричати "СОС". Оформила кредит на за кілька хвилин під час обідньої перерви й вже якийсь час гроші були тут як тут на рахунку. Дуже дякую за допомогу та виручку!
Відповісти
Микола 2021-08-06 11:59:46 #897
Тільки думав, що все в житті добре, як пес погризся з сусідньою собакою. Лікування влетіло в добру копійку. Не було часу роздумувати, тому швиденько оформив кредит онлайн. Оскільки раніше вже брав мікропозики та підписався на емейл розсилку, то отримав в SOS CREDIT промокод. Хоча би трішки вдалось зекономити. Нехай і на відсотках. З Джеком все стабілізувалось, ось зараз махає хвостом біля буди. Але не знаю як дякувати, що виручили! Просто безмежно всім рекомендую!!!
Відповісти
Олег 2020-03-12 23:43:58 #784
Лояльні вимоги. Не потрібні поручителі і довідки з місця роботи. Потрібно лише оформити заявку.
Відповісти
Вадим 2020-03-08 08:26:17 #759
Банк відмовив так як офіційно не працюю. А SOS CREDIT дали добро на отримання позики та ще й невихід з дому. Переказ здійснили на карту.
Відповісти
Євгеній 2020-01-26 09:23:00 #689
Умови кредитування непогані. Все досить зрозуміло при заповненні заявки. Схвалили протягом 10 хв заявку.
Відповісти
Галина 2019-08-22 18:29:19 #386
Брала кредит оин раз. Всім задоволена. Якщо знадобляться гроші ще, буду звертатитсь тільки сюди.
Відповісти
Соня Савчук 2019-08-22 18:26:16 #385
Порядна і вигідна кредитна компанія!
Відповісти
Іра, Калуш 2019-08-22 18:25:00 #384
Сама давно користуюь (звичайно, не часто, тільки при крайній необхідності), і всім рекомендую!
Відповісти
Іван Федишин 2019-08-22 18:22:31 #383
Хороший сервіс! Тут найвигідніші кредити.
Відповісти
Станіслав 2019-08-22 18:20:34 #382
Звернувся за кредитом буквально кілька днів назад. Купував у магазині побутову техніку, готівки виявилось замало, а їздити додому далеко. Через два дні після оформлення погасив. За користування кредитом заплатитив всього кілька гривень. Тому рекомендую Сос кредит всім, кому терміново потрібні гроші.
Відповісти
Ярослав Житний 2019-07-28 22:45:43 #284
На мою думку, перевагами цієї компанії є прозорі умови кредитування та наявність усієї, яку ви не повинні довго шукати. Заявку заповнювати дуже легко та швидко. Перша позик була безвідсотковою, всі наступні з адекватними ставками. Багато переплачувати не доводиться, але я позичаю на короткий термін - 2-3 дні максимум. Рекомендую!
Відповісти
Інна, Бердичів 2019-07-01 22:43:37 #252
Я позичаю мелі суми, великі не змогла б собі дозволити сплатити. Позики використовую тільки в дійсно аварійних ситуаціях. Решту намагаюся назабирати сама. Суми, які я беру в Сос Коредит - 500 або 800 гривень. Ніяких проблем з формальностями в мене досі не виникало. Дуже рекомендую цю компанію!
Відповісти
Любомир 2019-06-06 13:49:29 #241
Перевірив багато пропозицій, перш ніж звернутися в Сос Кредит, і думаю, що вони мають досить цікаві умови. Безкоштовні кредити для перших клієнтів - взагалі чудова штука. Звичайно, за наступні позики треба платити відсотки, але зараз за все треба платити...
Відповісти
Андрій Полюх 2019-06-05 18:19:15 #235
Мав справу з ними кілька разів, і добре пам'ятаю, що завдяки їм вдалося врятувати не одну складну фінансову ситуацію. Дійсно, все можна зробити ефективно і швидко через Інтернет. Рекомендую!
Відповісти
Матвій 2019-06-04 15:00:56 #228
Вперше в такій кредитній компанії я зустрівся з гарним обслуговуванням. Тут спокійно пояснили мені все, без нервів. Рішення прийняли швидко, і гроші були вже на моєму рахунку менш ніж за годину.
Відповісти
Максим 2019-06-03 17:43:17 #225
Я взяв кридит тут, тому що мій колега по роботі порекомендував. Все було ОК.
Відповісти
Марина 2019-06-02 16:26:34 #220
Якщо у когось не вистачає часу, то рекомендую скористатися з послуг цієї компанії, наприклад, я працюю з 8:30 до 17:30, і не можу взяти вихідний день, щоб бігати по банках. Один раз вже так пішла, виявилося, що не вистачає якихось документів. Більше не піду, бо навіть якщо зберу всі документи, то все одно не факт, що дадуть кредит.
Відповісти
Олексій 2019-03-26 05:56:40 #154
Терміново треба було трохи грошей, дали відразу, незважаючи на час, хороша компанія
Відповісти
Михаил 2018-11-25 16:56:27 #55
Не радив би звертатися сюди. Занадто малі ставки для новачків і до того ж відсотки величезні. Як мені здається - мікропозики це суцільне шахрайство
Відповісти
Красв 2018-11-24 17:37:06 #45
Відмінно! Залишився задоволений послугами! Обслужили на 5+
Відповісти
Владмiр 2018-11-24 17:35:50 #44
Приходив сюди пару раз, коли доньці подарунки вибрати потрібно було. Якщо потрібні невеликі кредити - кращий вибір
Відповісти
Михайло Вороньков 2018-10-22 08:23:09 #13
SOS CREDIT неймовірно крутий сервіс. Тут гроші брати легко і просто. Спочатку я звернувся в кілька банків, але в кредиті мені там відмовили. Почав цікавитись кредитними компаніями та зупинив свій вибір на SOS CREDIT. Мені сподобались прозорі та прості умови кредитування. Також на мій вибір вплинули позитивні відгуки на компанію Компанію рекомендую.
Відповісти

Дивіться також:

Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
KOSHELOK
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Форза Кредит / Forza Credit
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння