Kf.ua

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Kf.ua

Перша Наступна
Сума: 4000 грн 4000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 2400 грн
До оплати: 4000 грн 6400 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Компаньон Фінанс – це надійна українська кредитна компанія, яка входить в топ кращих кредитних компаній України. Вийти на такий рівень вона змогла завдяки чесній діяльності та сучасному інтернет-сервісу, що дозволяє отримати гроші протягом 15 хвилин. Для оформлення договору навіть не потрібно залишати дому або місця роботи, всі питання можливо вирішити через інтернет. Тому люди все частіше роблять свій вибір саме на користь цієї компанії.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту чи готiвкою у стацiонарному вiддiленнi
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту: Так
Головна перевага: Високий рівень схвалення та можливiсть отримати гроші на руки
Найважливіший недолік: Потрiбно витрачати час на вiдправку скан-копii паспорту
Бонусна програма: Персональні знижки до 50%

Kf.ua відгуки

Кредитна компанія Компаньон Фінанс дуже відповідально ставиться до своїх клієнтів і намагається надавати послуги на найвищому рівні. А також створює умови кредитування вкрай прозорими, чесними і зрозумілими для звичайних людей, чим вона і заслужила велику популярність і попит серед українських громадян. За даними проведеного опитування 92% всіх позичальників задоволені сервісом і обслуговуванням, а 79% рекомендують компанію своїм друзям.

 • Колись певні події моє зіпсували ставлення до МФО, але Kf.ua повністю реабілітував їх в моїх очах. Ніяких вам затримок, додаткових відсотків чи неочікуваних комісій. Все так як сказано та папері, н... - Назар
 • Дякую, що так швидко видали кредит та не чіплялись до кредитної історії! - Микола
 • Цього місяця мала труднощі на фрілансі. Єдине що залишалось це позичити гроші в KF.ua. Що я і зробила. Відсоткова ставка плюс мінус нормальна, сервіс працює без затримок та якихось технічних непола... - Лєра

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Kf.ua крок за кроком:

 1. Зареєструватися на сайті компанії
 2. Вказати номер банківської карти
 3. Пройти верифікацію карти
 4. Заповнити анкету
 5. Додати скріни документів і фотографію з паспортом
 6. Підписати договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Kf.ua:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=lrZ-0fACyLM

Для того, щоб оформити кредит онлайн, вам необхідно підготувати паспорт, ідентифікаційний код і карту одного з українських банків. Такоже для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону і адреса електронної пошти. Після вдалої реєстрації ви отримаєте смс з паролем, який необхідно ввести для входу в особистий кабінет.

Увійшовши до кабінету, необхідно погодиться на обробку персональних даних та пройти ідентифікацію карти: заповніти всі поля у вікні, вказавши номер рахунку, термін дії картки, ваше ім'я, по батькові та прізвище, а також тризначний код на зворотному боці карти. Далі кредитор заблокує невелику суму на вашому рахунку і попросить вписати квоту в необхідне поле.

Після верифікації можна переходити до заповнення анкети. Тут потрібно вказати свої особисті і контактні дані: місце фактичного проживання, місце прописки, місце роботи, дані контактних осіб. Вся інформація повинна відповідати дійсності і бути записаною без помилок. Компаньон Фінанс також наполягає на відправці скан-копій документів (паспорта та ідентифікаційного коду), а також фото з паспортом в руках.

Відповідь по заявці ви отримаєте протягом 15 хвилин в смс повідомленні. Відстежити статус онлайн-заявки можливо і в особистому кабінеті. Після отримання смс з позитивною відповіддю, вам залишається тільки підтвердити оформлення кредиту і погодиться з умовами кредитування. 


Способи отримання кредиту онлайн в Kf.ua

 1. Готівкою у відділенні
 2. На банківську карту

Отримати кредитні кошти Компаньон Фінанси пропонує двома зручними способами: на банківську карту і готівкою в відділенні компанії. Щоб скористатися першим способом, потрібно мати банківську карту, зареєстровану на власне ім'я, з позитивним балансом не менше 1 гривні на рахунку – оскільки кошти знадобляться для верифікації карти. Оформити договір на виплату кредитних коштів на карту можна як у відділенні, так і на сайті компанії.

Щоб отримати кредит готівкою, необхідно звернутися до найближчого відділення Компаньон Фінанс, пройти процедуру оформлення договору, яка триває не більше 15 хвилин і відразу ж отримати гроші. Дана компанія видає позики і кредити онлайн через сайт kf.ua розміром до 15 000 гривень, на терміни від 15 днів до 180 днів. Варто зазначити, що клієнти, які звертаються повторно, мають можливість отримати гроші ще швидше – всього за 5 хвилин, оформивши кредит за допомогою смс повідомлення. 

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Онлайн на сайті kf.ua
 2. У відділенні Компаньон Фінанс
 3. У будь-якому банку
 4. У терміналах EasyPay або IBox

Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, кредитна компанія Компаньон Фінанс робить все не тільки для того, щоб було легко оформлювати позики, але й для того, щоб клієнти могли швидко та просто погашати їх. На даний момент для розрахунку доступні чотири способи: оплата кредиту онлайн за допомогою особистого кабінету на сайті, і в відділенні компанії, і в терміналах самообслуговування, і, звичайно, в будь-якому банку.

Наприклад, при оплаті в особистому кабінеті, вам буде потрібно менше 5 хвилин, щоб зайти в кабінет, вибрати розділ «погашення кредиту», вказати суму, вибрати карту для оплати і здійснити оплату. Рівно стільки ж часу буде потрібно і для погашення кредиту в офісі компанії. Для цього вам доведеться попередньо подивитися номер кредитного договору та повідомити його при погашенні кредиту, а також подати свої дані.

Якщо ж ви маєте намір проводити оплату за допомогою терміналів самообслуговування або в одному з банківських відділень, то крім номера договору і власних даних потрібно вказувати реквізити кредитної компанії, і цього буде достатньо. Пам'ятайте, якщо ви не можете вчасно погасити кредит, то слід скористатися послугою продовження кредиту. Це дозволить уникнути штрафів і зберегти кредитну історію. Компаньон Фінанс дозволяє проводити пролонгацію кредиту необмежену кількість разів.

Kf.ua - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 1018

Контактні дані:

ТОВ «Компаньон Финанс»

Вікентія Хвойки15/15
04080 Київ

e-mail: info@kf.ua

телефон: 0 800 30 00 88

www: kf.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Kf.ua

Кредитна компанія Компаньон Фінанс надає послуги мікрокредитування на ринку України з 2011 року. Отримати кредит тут можуть усі повнолітні громадяни. Максимальна сума кредиту становить 50 000 гривень, а доступні терміни від 15 до 180 днів. Є можливість отримати перший кредит до 4 000 гривень під 0%, оформивши його за допомогою интернет-сервісу або в одному з офісів, яких сьогодні налічується понад 200, розташованих в різних містах.

Приклад розрахунку

Нові клієнти Kf.ua отримують денну відсоткову ставку — 0,1%.

Наприклад: якщо оформити кредит онлайн сумою 1000 гривень та 10 днів, в кінці договору, клієнт платить 1 гривню комісії.

Клієнти, які беруть участь у Програмі Лояльності надалі сплачують 1,89% за день користування.

Наприклад: беручи онлайн кредит розміром 1000 гривень на 10 днів, ви заплатите 18,90 за день. В кінці періоду — 189 гривень.

Стандартна відсоткова ставка — 1,99%. 

Тобто за таку саму суму та період, ви заплатите 199 гривень.

Популярні кредити онлайн: KF ua промокод на знижку

Компанія KF.ua любить балувати вас подарунками та знижками від 20% до 70%.

Хочете першими дізнаватись про акції та промокоди?

→ Слідкуйте за оновленнями на сайті.

→ Підпишіться на сторінку Kf ua в фейсбуці.

→ Отримуйте імейл розсилку.

Kf ua просрочка: що робити?

Спокійно, тільки без паніки. Ви завжди можете відтермінувати кредит онлайн.

 1. Виберіть “kf.ua вхід в особистий кабінет”.
 2. Вкажіть термін пролонгації.
 3. Погасіть відсотки, що набігли за весь період користування грошима.
 4. Зачекайте на підтвердження операції.

Важливо: ставка пролонгації — 1,89%.

Якщо ви не виконаєте умов договору та вчасно не зв'яжеться з нами, відсоткова ставка збільшиться до 2,5% за кожен день прострочки.

Міфи про кредити онлайн:

 • МФО обманюють позичальників.
  На жаль, багато людей неуважно читає умови договору. Як результат — порушення умов, незнання власних прав та нарікання на кредитора. Тому уважно ознайомлюйтеся з усіма правилами.
 • Шалені відсотки.
  Кредити МФО розраховані на короткі терміни. Наприклад, коли вам потрібні гроші до зарплати чи на непередбачувані витрати. Але якщо ви візьмете 1000 гривень на 2 місяці, то, звісно, що сума відсотків буде невиправдано велика.
 • Кредитні компанії силою вимагають грошей.
  Такі методи суперечать законодавству та псують репутацію компаній. Тому ми завжди шукаємо як допомогти нашим клієнтам та вирішуємо проблеми мирно. 
 • Можна втратити особисті дані.
  Всю інформацію оберігає закон про захист персональних даних.

Переваги і недоліки Kf.ua:

Переваги:

 • Гроші можливо отримати за 15 хвилин
 • Всі персональні дані клієнтів надійно захищені
 • Оформити кредит можливо в будь-якому куточку країни
 • Можна отримати кредит онлайн на банківську картку всіх українських банків

Недоліки:

 • Немає можливості отримати гроші на електронний гаманець

Переваги і недоліки Kf.ua - підсумки

Ніхто з нас не застрахований від фінансових труднощів і непередбачених ситуацій. Стикаючись з подібними проблемами, як правило, ми звертаємося за допомогою до родичів, друзів або колег по роботі. Але кожен погодиться, що такі ситуації змушують почувати себе ніяково, а іноді навіть псують відносини з близькими людьми.

На щастя, існує альтернативна можливість отримання фінансової підтримки в кредитних компаніях. Однією з найпопулярніших і затребуваних в Україні є Компаньон Фінанс, адже тут можливо отримати необхідну суму в лічені хвилини і без зайвої бюрократії. При чому оформити договір можливо навіть в режимі онлайн.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Kf.ua

########  ###  ##   ## ######## ######## 
   ##  ## ##  ###  ### ##    ##   ## 
  ##  ##  ## #### #### ##    ##   ## 
  ##  ##   ## ## ### ## ######  ######## 
 ##   ######### ##   ## ##    ##    
 ##   ##   ## ##   ## ##    ##    
######## ##   ## ##   ## ######## ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Kf.ua

Назар 2021-09-13 09:15:58 #1087
Колись певні події моє зіпсували ставлення до МФО, але Kf.ua повністю реабілітував їх в моїх очах. Ніяких вам затримок, додаткових відсотків чи неочікуваних комісій. Все так як сказано та папері, навіть якщо електронному ;)
Відповісти
Микола 2021-09-06 11:39:59 #1051
Дякую, що так швидко видали кредит та не чіплялись до кредитної історії!
Відповісти
Лєра 2021-08-26 12:08:47 #1020
Цього місяця мала труднощі на фрілансі. Єдине що залишалось це позичити гроші в KF.ua. Що я і зробила. Відсоткова ставка плюс мінус нормальна, сервіс працює без затримок та якихось технічних неполадок. Тому абсолютно всім задоволення. Та й повернути хоч через особистий кабінет, хоче через термінал. Зручно!
Відповісти
Віка 2021-08-17 14:58:25 #975
Взяла 2000 до зарплати. Завдяки промокоду мала хорошу знижку та заощадила на відсотках. Обожнюю за це Kf.ua
Відповісти
Вадик 2021-08-10 13:59:01 #937
Потрібні були терміново гроші готівкою, взяв на 1 місяць. Радий, що вибрав саме вам, адже отримав перший кредит під 0% це те що мені було потрібно!
Відповісти
Ігор 2021-08-06 12:07:58 #901
Дуже хотів зробити подарунок дружині на день народження, але місяць видався важким й багато грошей пішло на непередбачувані витрати. Чув колись, що Kf.ua дає кредити під непогані відсотки. Вирішив переконатись. Взяв перший кредит на 4000 під 0%. Коли побачив розрахунок на кредитному калькуляторі, не повірив власним очам. Але перевірив, працює! Дружина була дуже задоволена новими сережками, а я без проблем зміг погасити борг.
Відповісти
Андрей 2019-12-06 10:43:13 #653
Одна з небагатьох компаній яка пропонує гроші готівкою. Вибрав саме вас за це
Відповісти
Андрей 2019-12-04 12:40:19 #642
Спасибі операторам відповіли на всі запитання. За умовами швидко і кмфортно отримав кредит.
Відповісти
Максим 2019-10-17 14:19:20 #532
Не вистачало грошей на оплату послуг юриста. Звернувшись в компанію за отриманням кредиту мені дали добро. Перерахування надійшло на карту. Плюс вам що не потрібно йти в банки і стояти в чергах.
Відповісти
Лариса 2019-09-03 12:07:24 #449
Легко дали кредит брав не багато але на той момент не де було. Спасибі за відмінний сервіс. Можу рекомендувати.
Відповісти
Микола Уманов 2019-07-30 23:27:42 #302
У цій компанії можна отримати до 15000 гривень першого кредиту. Цього буде достатньо, щоб задовольнити більшість потреб, не лише основні. Перша позика без відсотків, тому всім рекомендую брати. Оформити можна на сайті, надсилаючи фото паспорта та коду.
Відповісти
Иван Александров 2019-10-31 15:29:47 #543
При первом обращении в компанию можно рассчитывать не более чем на 10 000 грн. Так как компания должна удостовериться в том, что заемщик платежеспособен.
Відповісти
Ольга, Умань 2019-07-03 22:42:21 #266
Рекомендую! Позику отримала майже відразу після звернення. Компанія не така відома, як інші, але має набагато кращі умови. Мабуть люди ще про неї не дуже добре знають. Потрібно пам'ятати, що ті, які найбільше рекламуються по телевізору, не завжди є найкращими.
Відповісти
Марічка 2019-04-18 09:26:15 #185
Вдячна даній компанії за можливість взяти займ на сумму більше 5 тисяч, тому що майже всі надають невеликі суми, а саме зараз коли затримують зарплату є можливість дотягнути.
Відповісти
Дар'я 2019-03-25 17:21:03 #149
Беру займ вдруге, перед зарплатою, відсотки не найнижчі, зате дуже швидко дають, спасибі.
Відповісти
Вероніка 2018-10-19 11:48:52 #8
Дякую кредитній компанії Компаньйон Фінанс за те, що надали мені змогу оплатити своє навчання в інституті. Так трапилося, що у мене захворіла мати і назбирати необхідну суму на оплату навчання не було можливості. Я звернулась до вас тому, що рейтинг компанії співпадає с позитивними відгуками, а це є найкращою рекламою для кредитної установи.
Відповісти

Дивіться також:

Мiстер Манi
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Монетка
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Зе кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Gofingo
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння