Як оформити кредитну картку онлайн або в банку?

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у всьому світі. Це пояснюється, перш за все, зручністю у використанні та простотою оформлення. Як оформити кредитну карту, і що для цього потрібно?

Як правильно оформити кредитну карту?

Змiст статтi

  1. Кредитна карта - що це?
  2. Як оформити кредитну карту?
  3. Види кредитних карт
  4. Кредитна карта - вибираємо для себе
  5. Список кредитних карт з кращими умовами
  6. На що звернути увагу при виборі кредитної картки?

КРЕДИТНА КАРТКА - ЩО ЦЕ?

Кредитна карта – це банківський продукт, який дає можливість своїм власникам швидко і в будь-який момент розв'язувати фінансові проблеми. Іншими словами, власник кредитки може позичати гроші у банку саме тоді, коли це потрібно і тільки необхідну суму. Нею, як і звичайною дебетовою карткою, можна оплатити будь-які покупки, комунальні або інші послуги, навіть зняти готівку в банкоматі.

Кредитні картки стають все більш популярні серед клієнтів, бо люди вважають їх більш зручним і вигідним способом кредитування, ніж банківські кредити й позики онлайн. Чому?

  • Отримати кредитку набагато простіше, ніж кредит.
  • Процедура оформлення займає менше часу, ніж отримання споживчого кредиту.
  • Якщо людині потрібні гроші в борг регулярно, то тариф кредитки буде нижче, ніж звичайного кредиту.
  • Кожна карта має пільговий період, протягом якого кредитними коштами можна користуватися безплатно. Якщо заборгованість погасити до закінчення цього терміну, то не доведеться платити ніяких відсотків.

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ?

Правила оформлення кредитних карт в різних банках можуть відрізнятися. Вони залежать:

  • від кредитного ліміту,
  • від класу карти,
  • від ступеня надійності,
  • від наявності додаткових послуг.

Відповідно, чим вище вимоги до карти у клієнта, тим складніше перевірка банку для визначення оцінки кредитоспроможності й ступеня надійності потенційного позичальника.

Порядок оформлення кредитки:

1. Клієнт подає заявку, вказуючи особисті дані, а також тип кредитної картки й бажаний ліміт. Більшість банків сьогодні дозволяє здійснювати подачу заявки та здійснення всієї процедури оформлення кредитної картки в режимі онлайн. Для цього досить зайти на сайт кредитора і вибрати опцію «оформити кредитну карту онлайн».

2. Відповідь по заявці клієнт отримує відразу, але іноді час очікування може затягнутися від кількох годин до кількох днів. Якщо клієнт має потребу в невеликій сумі: до 50 000 грн, то при відсутності заборгованості йому не доведеться особисто відвідувати банк для надання додаткових документів і підписання договору.

3. Отримати картку можна у відділенні банку відразу після підписання договору. Також є можливість замовити кур'єрське доставлення карти або отримання на пошту.

Види кредитних карт

Плануючи отримання кредитки, варто звернути увагу на їх різноманітність. Вони бувають різних видів. Перша відмінність - за типом платіжної системи. В Україні найбільш поширені Visa і MasterCard. Також різниця полягає в класі карти. Від класу карти залежить, які переваги будуть доступні по карті, розмір процентної ставки, наявність або відсутність додаткових платежів і комісій. У Visa і MasterCard всього 6 видів, і всі вони доступні майже в кожному банку:

  • Електронна.
  • Класична.
  • Золота.
  • Платинова.
  • Преміальна.
  • Преміальна, елітна.

Іноді до кредиток відносять і карти з овердрафтом. Хоча це не зовсім правильно, адже основне її призначення - зберігання особистих коштів клієнта і проведення фінансових операцій з ними. Але, коли гроші клієнта на рахунку закінчуються, то він може використовувати саме овердрафт, тобто кредитний ліміт, дозволений по даній карті.

Сума ліміту, як правило, залежить від розміру регулярних надходжень. Погашення кредитних коштів, витрачених клієнтом, відбувається автоматично в повному розмірі відразу після наступного поповнення карти. Овердрафт, як і звичайна кредитка, має пільговий період, протягом якого не нараховуються відсотки.

Як вибрати картку?

  1. Відсоткова ставка, додаткові платежі й комісії. Варто проаналізувати умови кредитування за карткою комплексно. Іноді буває, що низька процентна ставка компенсується коштом високих комісій і великої кількості додаткових платежів. Варто порівняти вартість за зняття готівки, іноді можуть знадобитися справжні гроші замість віртуальних.
  2. Пільговий період. У деяких банках його ще називають грейс-період - це час, протягом якого клієнт може користуватися кредитними коштами безкоштовно. Для клієнта, звичайно, краще, щоб дата кінця пільгового періоду була якомога пізніше.
  3. Кредитний ліміт на карті, залежить не тільки від бажання клієнта, але і його кредитної історії, скоринг-балiв та кредитоспроможності. Однак, отримати кредитку з лімітом 10 000 - 15 000 гривень може кожен повнолітній громадянин України.
  4. Додаткові можливості й функції. Дуже важливо, щоб по кредитній карті був доступний смс та інтернет-банкінг. Ці функції дозволять в будь-який час контролювати рух коштів на рахунку, а також забезпечать можливість використання карти в якості віртуальної. Акції та кешбек, доступний для деяких карт, допоможе економити на покупках і оплатах.

ПРОПОЗИЦІЇ КРЕДИТНИХ КАРТ ВІД КРАЩИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

Коко Кард Надiслати заявку Лiмiт - 100 000 грн Пiльговий перiод - 90 днiв 
Кредитка Приватбанк Надiслати заявку Лiмiт - 200 000 грн Пiльговий перiод - 55 днiв 
Альфа-банк Надiслати заявку Лiмiт - 200 000 грн Пiльговий перiод - 62 днiв 
Чорна картка Надiслати заявку Лiмiт - 200 000 грн Пiльговий перiод - 62 днiв 
А-банк Надiслати  заявку Лiмiт - 200 000 грн Пiльговий перiод - 62 днiв 

На що звернути увагу при виборі кредитної картки?

1) На умови користування:

  • Чи є бонусні програми на покупки товарів?
  • Чи береться комісія за операції, які ви проводите найчастіше?
  • Який розмір комісій?
  • Які умови нарахування комісій?
  • Чи можна уникнути комісії?
  • Якщо так, то як це зробити?

2) На пільговий період:

  • Скільки триває пільговий період?
  • За що все одно доведеться заплатити?
  • Чи можна відмовитись від додаткових оплату?
  • Якщо так, то як?
  • Які відсотки за користування?

3) На умови повернення заборгованості:

  • Який розмір щомісячних платежів?
  • До якого числа потрібно повернути борг?
  • Які штрафи за прострочення?
  • Які є способи погашення?
  • Як оформити кредитну картку?

Перш ніж оформити кредитку, перегляньте пропозиції кількох банків та виберіть найбільш відповідний варіант. Щоб побачити перелік установ перейдіть у розділ "Кредитні картки". Як тільки визначитеся, натисніть кнопку "Надіслати заявку".

1) Вас перенесе на офіційну сторінку банку.

2) Слідуйте вказівкам вашого банку. Кожна установа має різний функціонал сайту. Наприклад, ПриватБанк просить вибрати тип карти та відразу перейти до замовлення. А в ОТП банку слід спершу розрахувати суму на кредитному калькуляторі.

3) Введіть необхідні дані та суму бажаного кредитного ліміту. Скажімо, 100 000 грн. До речі, в деякий банках отримати кругленьку суму можна без довідки про доходи.

4) Зачекайте доки система опрацює ваш запит. У більшості випадків відповідь приходить миттєво.

5) Тоді вам залишиться ознайомитися з договором та поставити електронний підпис. За самою карткою доведеться йти у відділення банку. Або можна замовити кур'єрську доставку.

В разі питань, не бійтеся контактуватися з вашим банком, лише так ви та ваші кошти будете у повній безпеці.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

########  ##     ##  ######   ##     ##  ######  
##     ## ##     ## ##    ##  ##     ## ##    ## 
##     ## ##     ## ##        ##     ## ##       
########  ##     ## ##   #### ##     ##  ######  
##   ##   ##     ## ##    ##  ##     ##       ## 
##    ##  ##     ## ##    ##  ##     ## ##    ## 
##     ##  #######   ######    #######   ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Марк 2019-09-05 11:46:39 #459
Цей процес не займе і 15 хвилин. Визначившись з сумою і вибором кредитної картки потрібно мати при собі необхідні документи що б працівник банку обробив інформацію і схвалив заявку.
Відповісти
Володимир 2019-02-02 10:07:14 #138
Зараз це не складає труднощів і самі банки обдзвонюють клієнтів по холодних дзвінків і пропонують оформити карту. Так що якщо ви хоч раз стикалися з банком і залишали свої дані то це без проблем.
Відповісти
Генадій 2019-01-11 09:41:13 #110
Все досить просто потрібно звернутися в банк і обговорити деталі зі службовцем банку. Вибрати для себе того чого ми чекаємо від отриманої карти програми лояльності бонуси та акції від банку і суму по позиці
Відповісти
Микола 2019-01-10 12:24:14 #104
Насамперед при виборі кредитної картки потрібно підібрати суму яку я зможу погасити в разі використання всієї суми. Друге дізнатися процентну ставку і деталі договору на кредитку і вже з менеджером банку оформити карту для себе підходящу.
Відповісти