Як оформити кредитну карту?

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й в усьому світі. Це пояснюється, насамперед, зручністю у використанні та простотою оформлення. Як оформити кредитну карту та що для цього потрібно?

Як правильно оформити кредитну карту?

Що таке кредитна карта?

Кредитна карта – це банківський продукт, котрий дає можливість своїм власникам швидко та в будь-який момент вирішити фінансові проблеми. Іншими словами, власник кредитної карти може позичати гроші в банку саме тоді, коли це потрібно і тільки необхідну суму. Кредиткою, як і звичайною дебетовою картою, можна оплатити будь-які покупки, комунальні чи інші послуги, навіть зняти готівку в банкоматі.

Кредитні карти користуються великою популярністю. Люди часто вважають їх зручнішим та вигіднішим способом кредитування ніж банківські кредити та кредити онлайн. Чому?

 • По-перше, отримати кредитну карту набагато простіше, ніж кредит.

 • По-друге, процедура оформлення кредитки займає менше часу, ніж оформлення споживчого кредиту.

 • По-третє, якщо людині потрібні кредитні кошти регулярно, то оплата по кредитці буде нижчою, ніж по кредиту.

 • По-четверте, кожна кредитна карта має пільговий період, протягом якого кредитними коштами можна користуватись безкоштовно. Якщо використану суму погасити до закінчення цього терміну, то не доведеться сплачувати жодних відсотків.

Оформлення кредитної карти

Процедура оформлення кредитних карт

Правила оформлення кредитних карт в різних банках можуть відрізнятися. Вони залежать:

Відповідно, чим більші вимоги у клієнта, тим складніша скорингова модель буде застосована банком для визначення оцінки кредитоспроможності та ступеня надійності потенційного позичальника. Для найпростіших керндитних карт клієнту знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код, а щоб оформити карту вищого класу доведеться надати значно більший пакет документів. 

Порядокоформлення кредитки:

1. Клієнт подає заявку, вказуючи особисті дані, а також тип кредитної карти та бажаний ліміт. Більшість банків сьогодні дозволяє здійснювати подачу заявки, як, власне, і здійснення всієї процедури оформлення кредитної карти, в режимі онлайн. Для цього достатньо тільки зайти на сайт кредитора та вибрати розділ «кредитні карти», а потім – «замовлення онлайн».
2. Відповідь по заявці клієнт отримує відразу, але іноді час очікування може затягнутись від кількох годин до кількох днів. Якщо клієнту потрібна карта з невеликим лімітом, скажімо до 50 000 гривень, то за умови хорошої кредитної історії йому не доведеться особисто відвідувати банк для надання додаткових документів та підписання кредитного договору.
3. Отримати кредитну карту, як і будь яку іншу банківську карту, можна у відділенні банку відразу після підписання договору. Також є можливість замовити кур’єрську доставку карти чи отримання на пошті.

Види кредитних карт

Кредитні карти, як і звичайні платіжні, бувають різних видів. Вони відрізняються по типу платіжної системи. Найбільш поширені в Україні Visa і MasterCard. Також різниця полягає у класі карти. Від цього залежить, які переваги будуть доступні за картою, розмір відсоткової ставки, наявність або відсутність додаткових платежів та комісій. У Visa і MasterCard всього 6 видів карт, і всі вони доступні майже у кожному банку:

 • Електронна
 •  Класична
 • Золота
 • Платинова
 • Преміальна
 • Преміальна, елітна

Іноді до кредитних карт зараховують і карти з овердрафтом. Хоча це не зовсім кредитка, адже основне її призначення – зберігання особистих коштів клієнта та проведення фінансових операцій з ними. Але, коли гроші клієнта на рахунку закінчуються, то він може використовувати саме овердрафт, тобто кредитний ліміт, дозволений за даною картою (найкращі пропозиції по використанню овердрафту мають іменні карти).

Сума ліміту, як правило, залежить від розміру регулярних надходжень. Кредитні кошти, витрачені клієнтом, погашаються автоматично і в повному розмірі відразу після наступного поповнення карти. Овердрафт, як і звичайна кредитка, має пільговий період, протягом якого не нараховуються відсотки.

Як правильно оформити кредитну карту?

Як вибрати кредитну карту для себе?

Вибираючи кредитну карту потрібно звернути увагу на такі параметри:

 1. Відсоткова ставка, додаткові платежі та комісії – це перше, на що варто звернути увагу при виборі кредитної карти. Варто аналізувати умови кредитування по карті комплексно. Іноді буває, що банк компенсує собі низьку відсоткову ставку коштом високих комісій та великої кількості додаткових платежів.

 2. Пільговий період. В деяких банках його ще називають грейс-період – це час, протягом якого клієнт може користуватись кредитними коштами безкоштовно. Для клієнта, звичайно, краще, щоб пільговий-період був якомога довшим.

 3. Кредитний ліміт залежить не тільки від бажання клієнта, але і від його кредитної історії, скоринг-балу та кредитоспроможності. Проте отримати кредитку з лімітом 10 000 - 15 000 гривень може кожен повнолітній громадянин України.

 4. Додаткові можливості та функції. Дуже важливо, щоб по кредитній карті був доступний смс та інтернет-банкінги. Ці функції дозволять в будь-який час контролювати рух грошей на рахунку, а також забезпечать можливість використання картки в ролі віртуальної.

Статті

Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Передплачена карта - що це, які її функції?

Передплачені картки - відносно новий для нашої країни...

Що таке приватний кредит?

Для багатьох людей приватні кредити – це можливість...

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

##   ##  ###   ######  ##  ## ##   ## 
 ##  ##  ## ##  ##  ##  ## ## ##   ## 
 ## ##  ##  ## ##     ####  ##   ## 
  ###  ##   ## ##  ####  ##  ##   ## 
 ## ##  ######### ##  ##   ##  ##   ## 
 ##  ## ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ######   ##   ####### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Марк 2019-09-05 11:46:39 #459
Цей процес не займе і 15 хвилин. Визначившись з сумою і вибором кредитної картки потрібно мати при собі необхідні документи що б працівник банку обробив інформацію і схвалив заявку.
Володимир 2019-02-02 10:07:14 #138
Зараз це не складає труднощів і самі банки обдзвонюють клієнтів по холодних дзвінків і пропонують оформити карту. Так що якщо ви хоч раз стикалися з банком і залишали свої дані то це без проблем.
Генадій 2019-01-11 09:41:13 #110
Все досить просто потрібно звернутися в банк і обговорити деталі зі службовцем банку. Вибрати для себе того чого ми чекаємо від отриманої карти програми лояльності бонуси та акції від банку і суму по позиці
Микола 2019-01-10 12:24:14 #104
Насамперед при виборі кредитної картки потрібно підібрати суму яку я зможу погасити в разі використання всієї суми. Друге дізнатися процентну ставку і деталі договору на кредитку і вже з менеджером банку оформити карту для себе підходящу.