Верифікація карти при отриманні кредиту: можливі помилки

Зручно, вигідно та легко – це все про банківську карту. Нині важко уявити життя сучасної людини без існування цього маленького пластику. На неї ми отримуємо заробітну плату, розплачуємося в магазинах та інтернеті, беремо кредит або мікропозики. В цьому аспекті дуже важливою є верифікація банківської карти. Кредитна установа мусить бути впевнена на 100 відсотків, що саме Ви є її власником. Для чого це робиться, та яка основна мета такої перевірки картки?

Рейтинг
(4)
Максимальна сума
10000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
17000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.8)
Максимальна сума
25000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.3)
Максимальна сума
5000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.6)
Максимальна сума
15000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Кредити онлайн на карту - жовтень 2022 року

Верифікація банківської карти: критерії перевірки

Верифікація (або інакше кажучи підтвердження) банківської картки полягає на перевірці її приналежності до особи, яка звернулася для отримання позики. Це стандартний крок, який заявник мусить виконати, коли звертається до кредитної компанії. Однак, під час заповнення анкети, люди не до кінця розуміють для чого банки вимагають цю інформацію і наскільки безпечно її надавати. Відповідь на це питання є одностайною – це безпечно і це важливо! Ці дії допомагають установі, насамперед, забезпечити своїх клієнтів від дій шахраїв. Найчастіше вони користуються краденими картками и шукають кредити без верифікації

Перш за все банку потрібно знати – чи вказана в заявці банківська картка дійсно належить Вам. В цій ситуації не вдасться скористатися кредиткою інших членів родини, наприклад, мами, чоловіка, брата тощо. Заявник мусить надати інформацію виключно власної картки. Під час верифікації банки аналізують наступні дані:

  • номер картки,
  • термін дії,
  • власник карти,
  • код СCV ( трицифровий код безпеки, який написано зі зворотної сторони картки).

Це перелік тих самих даних, що й зазвичай Ви вказуєте під час придбання якогось товару через інтернет-магазин, або, коли купуєте квиток на літак чи потяг.

На що банки звертають особливу увагу?

  1. Дані власника карти. Перш за все банки встановлюють власника картки. Ваше прізвище та ім’я повинно збігатися із даними в заяві. В цій ситуацій не вдасться скористатися чужою карткою для кредиту онлайн. Процес верифікації цілком автоматичний. Якщо система банку виявить, що власником картки є інша особа, Ваші персональні дані передадуть до поліції, особистий кабінет буде заблоковано, а ця ситуація потрапить до бюро кредитних історій
  2. Термін дії. Особливу увагу варто звернути на термін дії картки. Деякі заявники, вказуючи ці дані, не звертають увагу на те, що термін придатності карти закінчився. Після аналізу цієї інформації банк побачить, що Ви вказали не активну карту і результат верифікація буде негативний.
  3. Кошти на банківській картці. Цей крок верифікації полягає на наступному. На вказаній картці бажано мати десь до 5 гривень. На ній банк заблокує кілька гривень. Побачить цю суму тільки власник. Інформація буде надіслана за допомогою смс-повідомлення на телефон, або до інтернет-банкінгу. Або позичальник може зателефонувати на гарячу лінію банку. Як тільки Ви дізнаєтеся, яку суму було заблоковано, її треба підтвердити у особистому кабінеті під час оформлення кредиту онлайн. Верифікація буде пройдена успішно. 

Верифікація клієнта: коли дані з банківської картки не підтвердяться? 

Усі ці кроки верифікації банківської карти здаються простими й легкими до виконання. Тим паче, що весь цей процес займає близько 10 хвилин. Проте є кілька розповсюджених помилок, які можуть стати на заваді до успішної верифікації та заповненню заявки. 

Не активна банківська карта
Перша причина виникає, якщо Ви отримали нову картку або перевипустили її та ще не встигли активувати. В цій ситуації треба звернутися до банку і дізнатися про спосіб її активації. Другою причиною може бути закінчення терміну дії картки. В такому випадку варто пошукати кредити без банківської карти.
Ліміт на картці
При оформленні будь-якої картки в банку, для клієнта встановлюється певний ліміт. Це буде максимальний  розмір суми, яку Ви можете отримати переказом. Наприклад, ліміт на картці складає 10 тисяч гривень, а в кредитній установі Ви берете позику на 15. Система проаналізує цю інформацію і відхилить верифікацію. Тож варто упевнитися в тому, який ліміт має Ваша банківська карта. 
Помилки при введенні номеру картки 
Ця ситуація здається дивакуватою, проте нерідко заявники допускають помилку у написанні довгого коду, який знаходиться спереду картки або, коли вказують CCV код. Тож варто ці дані перевірити декілька разів, щоб верифікація пройшла успішно одразу. 

Процедура верифікації робиться тільки під час першого оформлення кредиту. Ці дані залишаються в системі фінансової організації і при повторному оформленні їх вже не вимагатимуть і можна буде отримати кредит без дзвінків ще швидше.. Проте, якщо Ви хочете змінити рахунок в особистому кабінеті на інший, то потрібно знову зробити верифікацію доданої картки. 

Весь цей процес є цілком автоматизованим та перевіряється через спеціальні системи. Тож варто детально перевірити коректність наданих у заявці особистих даних. Якщо ж банківська карта, на яку оформлений кредит, була вкрадена, треба негайно звернутися до банку, щоб її заблокувати та повідомити про це кредитну установу.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Додати коментар

##     ##    ###          ##  #######   ######  
##     ##   ## ##         ## ##     ## ##    ## 
##     ##  ##   ##        ## ##     ## ##       
######### ##     ##       ## ##     ## ##       
##     ## ######### ##    ## ##     ## ##       
##     ## ##     ## ##    ## ##     ## ##    ## 
##     ## ##     ##  ######   #######   ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Антоніна 2020-03-09 09:52:53 #762
Звичайна процедура банківської системи. Я тільки за перевірку вже багато шахраїв розвелося.
Відповісти