Є Гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Є Гроші

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 9900 грн
До оплати: 15000 грн 24900 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Є-гроші спеціалізується на видачі кредитів онлайн громадянам України. Перший раз можна розраховувати на суми до 5 000 гривень і користуватися грошима протягом 30 днів. Крім цього, взяти гроші до зарплати в МФО можливо безкоштовно – повернути борг в цьому випадку потрібно вчасно. Для постійних клієнтів суми збільшуються до 20 000 гривень під 1,99% за кожен день користування грошима.

Перший безкоштовний кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту та готiвкою у стацiонарному вiддiленнi
Швидкість оформлення кредиту: До 2 хвилин
Пролонгація кредиту:
Головна перевага: Існують кредити на бізнес під 1.5%
Найважливіший недолік: Гроші можливо отримати лише на картку
Бонусна програма: Перший кредит безкоштовно

Є Гроші відгуки

96% схвалених заявок – така цифра вказана на сайті Є-гроші. Це означає, що кожен українець може оформити кредит і швидко розв'язати фінансові проблеми.

 • Все пройшло добре. Оформила позику чітко за вашими рекомендаціями, віддала гроші як тільки була можливість. Дуже хвилювалась, що щось не те накляцаю. - Іра
 • Прекрасно, все минуло просто чудово. Кредит отримала миттєво, додаткових документів не вимагали, в договорі чітко прописали мої права та обов*язки. Повернула без затримок з моєї сторони. Щоправда р... - Мар'яна
 • Як би там не було, але круто мати під рукою компанію, до якої можна звернутись хоч о 6 ранку, хоч о 2 ночі. Гроші приходять швидко та без запізнень. Також користувалася програмою "приведи друга". С... - Оля

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Є Гроші крок за кроком:

 1. Реєстрація на офіційному сайті e-groshi.com та вхід в особистий кабінет
 2. Заповнення заявки на отримання позики за допомогою кредитного калькулятора
 3. Перевірка банківської карти
 4. Підписання кредитного договору

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Є Гроші:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=1O4N_MtymNo

Отримання кредиту онлайн проходить швидко і просто. Вся процедура здійснюється дистанційно через інтернет. Позичальнику знадобиться комп'ютер або смартфон з доступом до мережі.

У реєстраційній формі потрібно вписати персональні дані, ідентифікаційний код та контактний номер телефону. Зверніть увагу, що слід вписувати актуальний номер телефону, тому що для перевірки особистості позичальника кредитна компанія буде надсилати смс-повідомлення з кодами.

До заявки необхідно буде докласти скан-копії документів. Не хвилюйтеся про безпеку своїх даних. Компанія Є Гроші користується сучасними методами захисту від сторонніх втручань, і перехопити дані клієнта не вийде.

Радимо заповнювати всі поля, пов'язані з роботою і рівнем доходу максимально вірогідно. Обман МФО може обернутися відмовою позики.

Також сервіс проведе перевірку банківської карти. Цей захід вжито для того, щоб відсіяти шахраїв з викраденими документами. Нагадаємо, що для кредитів онлайн підходять тільки іменні картки, а ім'я на ній повинно збігатися з іменем і прізвищем позичальника.

Після всіх дій залишиться дочекатися відповіді від кредитора, прочитати договір на позику і підписати його за допомогою коду зі смс.


Способи отримання кредиту онлайн в Є Гроші

 1. Отримання кредиту онлайн на банківську карту.

Отримати гроші в борг у компанії e-groshi можна тільки на банківську карту. У разі потреби готівки можна скористатися банкоматом – за кілька хвилин ви без зусиль знімете потрібну суму з банківської карти.

За допомогою карти можна оплатити будь-яку покупку або послугу в інтернеті. Також нею можна заплатити й у звичайних торгових центрах і магазинах. Через інтернет-банкінг клієнт зможе перевести гроші на будь-який рахунок зі своєї карти.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. За допомогою особистого кабінету е-грошi на сайті та банківської карти
 2. За допомогою терміналів самообслуговування
 3. За допомогою банківських відділень

Погасити свій борг в компанії E-groshi можна за допомогою інтернету. Для цього позичальнику необхідно буде ввести стандартні дані банківської картки та провести оплату боргу за прикладом звичайної покупки в інтернет-магазині. У відповідь позичальник отримає підтвердження погашення боргу. Рекомендуємо зберігати такі квитанції, які згодом можуть стати доказами виконання фінансових зобов'язань у відповідному терміні.

Також погасити борг можна за допомогою терміналів самообслуговування і банківської каси. Для обох випадків позичальник повинен заздалегідь дізнатися номер кредитного договору та реквізити організації. В особистому кабінеті клієнт знайде всю потрібну інформацію. Варто нагадати, що при оплаті готівкою через касу банку, позичальник ще має надати підтвердження особи, тобто, паспорт або id-карту.

Є Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 974

Контактні дані:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ»

Набережна Перемоги10 К
49094 Дніпро

e-mail: info@e-groshi.com

телефон: +38 099 100 1000

www: e-groshi.com

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 09:00 - 18:00
Субота – неділя: вихідний
Заповнiть заявку

Опис Є Гроші

При пошуку кредитної компанії для отримання онлайн кредиту багато позичальників звертають увагу на ціни. Зрозуміло, що людина у важкій фінансовій ситуації не хоче переплачувати. Але тут не доведеться платити більше за обслуговування вищого рівня. Тут пропонують низькі ставки та великі суми – основні переваги для позичальників. Крім цього, клієнти отримають зручний і функціональний сайт та швидке обслуговування. Безліч позитивних відгуків підвищують репутацію кредитної компанії.

Приклад розрахунку: Наприклад, ви берете онлайн кредит розміром 1000 гривень на 10 днів. За кожен день користування ви будете сплачувати 2% від загальної суми. В цифрах це 20 гривень. За 10 днів ви заплатите — 200 гривень комісії.

Ліміт позики в E-Groshi — 30 000 грн.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності. Щоб взяти участь та отримати в Є Гроші промокод на знижку до 99%, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та в соцмережах.

Програма "Приведи Друга" в E-Groshi

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків — ще не все! В E-Groshi можна заробити до 450 гривень запросивши свого друга.
Як це зробити?

Зайдіть в Є-Гроші особистий кабінет та перевірте чи ваша картка пройшла перевірку. Якщо так, надішліть спеціальне посилання своєму другові, за яким він повинен оформити кредит онлайн.

Важливо: щоб отримати гроші, ваш друг повинен вперше зареєструватися на нашому сайті та покористуватися позикою щонайменше 3 дні.

Що робити, якщо не встигаєш сплатити кредит вчасно?

Якщо ви прострочили сплату позики, дотримуйтесь наступних 3 правил:

 • Забудьте про суд з Є гроші.
 • Не шукайте форум боржників Є гроші.
 • Не гугліть “Є гроші антиколектор”.

Краще продовжить термін користування кредитними коштами та віддайте борг в зручний для вас час. В Є ГРОШІ пролонгація можлива до 30 днів. Для цього потрібно здійснити в особистий кабінет є-гроші вхід та оплатити відсотки, які накрапали протягом усього часу користування послугами.

Також можливість пролонгації надають наші партнери: Microcash, Miloan, Moneyveo, MyCredit, Tengo, Гроші всім, Є-Кеш, Містер Кеш, Alexcredit, CashUp, CCloan, Credit Plus, Credit7, Dinero, E-c та інші.

Що буде, якщо у вас просрочка є гроші?

Обов’язково зателефонуйте на гарячу лінію за номером:  0 800 300 330.

Бажано, зробити це за день до закінчення договору. Тоді варіантів як домовитись з Є гроші буде більше. 

Як правило, Є-Гроші дзвонять наступного дня після прострочки. Ми намагаємось зрозуміти причину несплати та допомогти розв'язати цю проблему.

Популярні кредити онлайн для студентів

Є-гроші, це місце, де легко взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 може кожен студент. При цьому ми не вимагаємо офіційного працевлаштування.

Перший кредит в Є-Гроші для студентів — безвідсотковий.

Як отримати кредит онлайн студентам?

 1. Перейдіть на офіційний сайт МФО Є-Гроші.
 2. Вкажіть суму та термін позики.
 3. Створіть в Є-Гроші особистий кабінет.
 4. Введіть свої дані в необхідні поля.
 5. Прикріпіть банківську карту.
 6. Підпишіть кредитний договір за допомогою коду, який прийде на ваш номер.
 7. Через 5-10 хвилин гроші будуть на вашому рахунку.

Переваги і недоліки Є Гроші:

Переваги:

 • Швидка відповідь по заявці.
 • Можливо користуватися грошима безкоштовно.
 • Мінімум необхідних документів.

Недоліки:

 • Отримати кредит онлайн після 65 років неможливо.
 • Необхідно докласти скан-копії документів до заявки.

Переваги і недоліки Є Гроші - підсумки

Кредитна компанія е-гроші впевнено займає лідируючі позиції по небанківському кредитуванні в Україні. Низькі процентні ставки та гнучкі умови дозволяють отримати онлайн кредит на карту практично кожному.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Є Гроші

##   ##  ###  ##   ##  ###  ##  ## 
 ##  ##  ## ##  ## ## ##  ## ##  ###  ## 
 ## ##  ##  ## ## ## ## ##  ## #### ## 
  ###  ##   ## ## ## ## ##   ## ## ## ## 
 ## ##  ######### ## ## ## ######### ## #### 
 ##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ### 
##   ## ##   ## ### ### ##   ## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Є Гроші

Іра 2021-09-09 13:11:06 #1075
Все пройшло добре. Оформила позику чітко за вашими рекомендаціями, віддала гроші як тільки була можливість. Дуже хвилювалась, що щось не те накляцаю.
Відповісти
Мар'яна 2021-09-06 10:41:36 #1040
Прекрасно, все минуло просто чудово. Кредит отримала миттєво, додаткових документів не вимагали, в договорі чітко прописали мої права та обов*язки. Повернула без затримок з моєї сторони. Щоправда робила оплату через термінал, а не особистий кабінет. Але це не викликало якихось незручностей.
Відповісти
Оля 2021-08-26 09:41:00 #997
Як би там не було, але круто мати під рукою компанію, до якої можна звернутись хоч о 6 ранку, хоч о 2 ночі. Гроші приходять швидко та без запізнень. Також користувалася програмою "приведи друга". Спробувала по приколу, а виявилось, що воно й справді працює. Ось так то я випадково ще й підзаробила!
Відповісти
Максим 2021-08-16 10:19:38 #960
Завдяки Є Гроші в мене завжди є гроші в екстрених випадках. Беру позики саме тут через помірний відсоток та простоту в обслуговувані кредиту. Плюс тут діє програма лояльності, яка дає мені непогану знижку.
Відповісти
Марина 2021-08-10 11:23:23 #923
Не знаю що б робила якби не Є Гроші. Переїзд потягнув за собою шалені витрати, але на щастя згадала про онлайн кредити. Через фінансові труднощі довелось оформити пролонгацію аж двічі. Але добре хоч, що не треба було доплачувати за відсотки. Минулого тижня зробила останній внесок і тепер Добі вільний :)
Відповісти
Алінка 2021-08-06 11:35:38 #886
Чудова компанія! Коли взяла перший кредит, дізналась, що в Є-гроші діє програма “приведи друга”. Подумала, що і так рекомендувала подрузі взяти кредит саме тут, то чому би на цьому не заробити? Скинула спеціальне посилання, через яке вона змогла оформити кредит та вже через 3 днів отримала 450 гривень. І собі допомогла, і подрузі. Загалом всім задоволена. Погасила позику без проблем, а коли виникали питання, служба підтримки завжди давала вичерпну відповідь. А ще тепер підписалась на імейл розсилку та отримала від E-groshi промокод. Беру від життя все!
Відповісти
Богдан 2020-04-17 12:22:47 #816
Оформлення швидке. Служба підтримки працює опратівной. Допомогли розібратися в моїй ситуації.
Відповісти
Олег 2020-04-15 09:56:42 #805
Доступне кредитування за прийнятними умовою оформлявся вперше.
Відповісти
Володимир 2020-03-06 17:29:15 #750
Мінімум документів і мінімум часу і гроші на карті. Доступно швидко і комфортно. Віддати займ також просто.
Відповісти
Максим 2019-10-11 10:43:26 #499
Склалося скрутне фінансове становище і потрібні були гроші. За порадою друзів звернувся в компанію для отримання 2000 Грн на 10 днів. Схвалили заявку згідно предроставленним документам. Дуже вдячний
Відповісти
Станіслав, Київ 2019-09-11 13:36:12 #470
Швидке та якісне обслуговування
Відповісти
Іван 2019-08-29 09:10:57 #413
Отримав перший кредит без відсотків взагалі. Потребував в терміновому порядку в сумі невеликий але взяти не де. Виручили! Зручно і повернути.
Відповісти
Ярослав, Херсон 2019-08-17 14:05:04 #347
Коли виникає потреба у тимчасовій позиці, відразу звертаюсь сюди. Тут все просто, зручно та швидко.
Відповісти
Микола 2019-08-17 14:03:06 #346
Брав кредит перший раз. Не очікував, але оформити все вдалось за 15 хвилин, а ще через кілька хвилин гроші надійшли на рахунок.
Відповісти
Світлана Мосійчук 2019-08-17 13:25:44 #345
Брала тут кредит уже другий раз. Обслуговування чудове.
Відповісти
Станіслав 2019-08-17 13:23:51 #344
Користуюсь сервісом уже давно. Можу сказати тільки, що компанія супер!!!
Відповісти
Ігор 2019-08-17 12:54:51 #343
Хороша компанія. при оформоленні кредиту не виникло жодних трунощів
Відповісти
Богумира 2019-02-02 10:22:13 #140
Брала займ у компанії на особисті потреби здолати це зовсім безпроблемно всього потрібно мінімум документів і максимум 15 хв. Умови прийнятні.
Відповісти
инна 2018-12-17 20:48:31 #80
Коли потрібні гроші просто, швидко та без перешкод. Це гарне місце для вирішення таких питань. И благати нікого не треба.
Відповісти
Ігор Олександрович 2018-12-17 20:27:13 #79
Бувають у житті такі моменти, коли негайно потрібні гроші, а позичити немає у кого. Ось тоді у пригоді стають подібні сервіси, де можливо швидко оформити кредит і вже за мить гроші перерахують на банківську карту. Особливо приваблюють акційні періоди, коли сплачуєшь лише мінімальний процент за користування кредитними коштами.
Відповісти

Дивіться також:

Форза Кредит / Forza Credit
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
SOS CREDIT
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MyCredit
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Money4you
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння