Глобал Кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Глобал Кредит

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 3000 грн
До оплати: 5000 грн 8000 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Великодня гра від Global Credit


Більшість людей зазвичай планує свої витрати відповідно до своїх доходів, але бувають ситуації, які неможливо передбачити. Кращим рішенням в такому випадку буде оформлення миттєвого кредиту онлайн в компанії Глобал Кредит. Також досить легко та швидко можна оформити кредит готівкою в найближчому відділенні. На даний час по всій території України налічується понад 300 відділень. Доступнi суми починаються вiд 200 гривень и обмежені в перший раз 5 тисячами гривень, а для постійних клієнтів - 15 000 гривень. 

Перший кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту aбо готiвкою 
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Можливо отримати грошi й готiвкою, й на карту
Найважливіший недолік: Наступний кредит видається тільки після повного погашення попереднього
Бонусна програма: Перший кредит пiд 0,01%

Глобал Кредит відгуки

Компанія Глобал Кредит, завдяки своєму сучасному підходу до клієнта та відкритості до їх потреб, отримала довіру великої групи позичальників. Кредити онлайн та кредити готiвкою в Global credit  – це приємний, ефективний та швидкий процес. Саме завдяки таким якостям компанія може задовольнити найвибагливіших клієнтів.

 • Дякую, що дозволяєте відкласти оплату кредиту. Іноді ці 3 дні повністю змінюють ситуацію! - Андрій
 • Більше ні ногою в ті банки, де пів дня треба відстояти в черзі, щоб потім почути, що у мене бракує якихось документів. На щастя в 21 столітті є кредити онлайн, які можна взяти за 20 хв і не паритис... - Вася
 • Зарплата знову підвела, тому звернулася до Глобал Кредит. Оформила кредит в кілька кліків, плюс отримала знижку 10%. В мене був персональний промокод :) Спасибі, що регулярно мене виручаєте, ціни в... - Ліза

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Глобал Кредит крок за кроком:

 1. Створити особистий кабінет Глобал Кредит (у випадку оформлення договору на сайті)
 2. Заповнити анкету-заявку
 3. Вибрати термін та суму кредиту
 4. Дочекатись рішення
 5. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Глобал Кредит:

Вік від 18 дo 71
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Оформити кредитний договір в Глобал Кредит можна двома способами: на офіційному сайті компанії – globalcredit.ua та в одному з офісів. Для цього вам потрібно приготувати чинний паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо дану процедуру ви хочете здійснити у відділенні, то адресу найближчого до вас можна знайти на сайті в розділі «відділення». 

Оформлюючи кредитний договір на сайті компанії, перше, що потрібно зробити – це зареєструватися та ввійти в особистий кабінет. Потім заповніть заявку, виберіть термін й суму кредитування та натисніть кнопку «відправити». Якщо на якомусь етапі виникнуть питання, то в будь-який момент ви можете зателефонувати на гарячу лінію, й фінансові спеціалісти Глобал Кредит з радістю вам допоможуть.

Після відправлення анкети вам доведеться почекати кілька хвилин на рішення. Якщо воно позитивне, вам буде запропоновано погодитись з умовами кредитування та підписати договір. Після цього гроші відразу будуть перераховані на ваш рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в Глобал Кредит

 1. Готівкою у відділенні компанії
 2. Безготівковим переводом на особисту банківську карту

Для того, щоб кожному позичальнику забезпечити комфортне отримання кредитних коштів, компанія Глобал Кредит надає можливість зробити це двома основними способами: готівкою в стаціонарному відділенні та на особисту банківську карту.

Отримати кредит готівкою можливо в офісі компанії, попередньо оформивши кредитний договір на сайті, або ж безпосередньо у відділенні. Отримати гроші на карточку можливо, як при оформлення договору онлайн, так і стаціонарно. Кредити видаються розміром від 200 до 10 000 гривень. Максимальна сума доступна тільки після кількох вдало оформлених та вчасно оплачених кредитів.

Отримати фінансову допомогу можуть навіть громадяни України, які знаходяться за кордоном. Для цього потрібно мати при собі український паспорт та українську банківську карту. Оформити договір можливо навіть за 60 секунд, виславши на номер компанії смс з сумою та терміном кредиту, а також вказати номер карти. Проте, дана процедура на даний зараз доступна тільки для постійних клієнтів, в яких не було проблем з погашенням попередніх кредитів.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою в особистому кабінеті global credit
 2. Банківською картою в офісі компанії
 3. Готівкою в офісі компанії
 4. Готівкою в будь-якому терміналі самообслуговування
 5. Готівкою або картою в будь-якому банку.

Погасити заборгованість в Глобал Кредит можливо кількома способами. Наприклад, здійснити оплату банківською картою в особистому кабінеті. Для цього потрібно тільки зайти в особовий кабінет Глобал Кредит та вибрати розділ «погашення кредиту». Так, всього за 2 хвилини ваш кредит буде погашен.

Також оплату кредиту можна здійснити картою або готівкою в найближчому відділенні компанії. Тут вам доведеться вказати своє ім’я, прізвище, суму та номер договору. При оплаті кредиту в відділенні банку або в терміналах самообслуговування додатково буде потрібно вказати реквізити компанії. 

При зазначенні суми погашення слід врахувати відсотки за три наступні дні. Оскільки переказ коштів на рахунок кредитора зазвичай не відбувається моментально й може тривати від одного до трьох робочих днів. А кредит буде вважатися закритим тільки після надходження коштів на рахунок компанії. 

Глобал Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 96

Контактні дані:

ТОВ «Глобал Кредит»

шосе Харківське,53
02175 Київ

e-mail:

телефон: (044) 466-28-88

www: globalcredit.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 09:00-20:00
Субота: 09:00-17:00
Неділя: 09:00-15:00
Заповнiть заявку

Опис Глобал Кредит

Глобал Кредит працює на ринку з 2012 року. Послуги компанії призначені для фізичних осіб, які потребують грошової підтримки для врегулювання фінансових проблем.

Максимальна сума позики в перший раз це – 5 000 гривень, яку можна повернути на протязі 30 днів. Заявку на кредит можна оформити в будь-який час доби на сайті компанії або в одному з стаціонарних відділень з 9:00 до 20:00. 

Приклад розрахунку: На перший кредит онлайн відсоткова ставка у GlobalCredit — 0,1%. Тож, якщо ви плануєте оформити позику розміром 1000 гривень на 10 днів, в кінці договору, ви заплатите всього 1 гривню за користування.

Усі наступні тарифи розраховуються за стандартною ставкою — 2%.

Наприклад: ви взяли 15000 гривень на 10 днів. Щодня ви будете сплачувати 30 гривень комісії. За 10 днів, це вийде 300 гривень.

Нагадуємо: мінімальна сума позики 200 гривень, максимальна  — 15 000.

Global Credit промокод на знижку

Компанія Глобал Кредит регулярно дарує знижки на наступні кредити. 

Для цього потрібно:

 • Слідкувати за оновленнями на сайті.
 • Стежити за Глобалкредит в фейсбуці.
 • Підписатись на імейл розсилку.

На що звертати увагу, якщо хочеш взяти кредит у Global Credit? 

Перші ніж відправити заявку, перевірте чи ви:

 1. Правильно внесли інформацію.
  Можливо ви переплутати літеру або двічі ввели одну й ту саму цифру? Також впевніться, що ввели своє ім'я українською, а не російською мовою. 
 2. Заповнили необов'язкові поля.
  Чим більше інформації ви подаєте, тим більші шанси, що Глобал Кредит опрацює ваш запит.
 3. Прикріпили копії паспорта та ІПН.
  Також ми рекомендуємо зателефонувати в Бюро кредитних історій та запитати чи ви вони внесли усі дані про погашення попередніх кредитів.  

Що робити, якщо не можеш погасити кредит вчасно?

Не панікуйте, таке трапляється, і це нормально. Якщо ви не можете погасити кредит вчасно, відтермінуйте його.

 • Зайдіть на наш сайт та натисніть “Global Credit вхід в особистий кабінет”.
 • Виберіть термін пролонгації.
 • Оплатіть відсотки за користування.
 • Зачекайте доки система опрацює ваш запит.

Що буде, якщо прострочити кредит?

Якщо ви прострочили кредит, у вас є 3 дні грейс-періоду. Це означає, що замість того, щоб вирости, ваш відсоток впаде до 0,5%. Таким чином ми даємо вам можливість виправити ситуацію без грошових втрат.

Після цих 3 днів, відсоток зростає до 3,65% за день. Щоб не опинитись в такій ситуації, зв’яжіть з нами й ми спробуємо вам допомогти. 

Глобал Кредит гаряча лінія: (044) 466-28-88

Інші цілодобові кредити онлайн: Miloan, MyCredit, Global money, Alexcredit, Credit Plus, Credit7, CreditPlus, CreditUP, KF UA, Soscredit.

 


Переваги і недоліки Глобал Кредит:

Переваги:

 • Для оформлення кредиту не потрібні документи, що підтверджують кредитоспроможність
 • Отримати кредит можуть навіть студенти та пенсіонери
 • На оформлення договору та отримання грошей при повторному зверненні потрібно 5 хвилин
 • Можливість оформлення кредиту за допомогою смс-запиту
 • Є можливість продовження кредитного договору

Недоліки:

 • Неможливо оформити наступний кредитний договір, не погасивши попереднього

Переваги і недоліки Глобал Кредит - підсумки

ГГлобал Кредит піклується про добробут своїх позичальників й намагається запевнити якомога краще обслуговування та найкращі умови кредитування. Дана компанія одна з небагатьох на українському ринку пропонує отримати кредитні кошти за лічені хвилини. Здійснити оформлення кредитного договору можливо, як в офісі компанії, так і в режимі онлайн. Гроші отримати також можна або готівкою, або на банківську карту. Суттєвою перевагою являється можливість отримання наступного кредиту тільки за 5 хвилин, а також отримання кредиту на карту за допомогою смс-запиту всього за 60 секунд.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Глобал Кредит

 ######  ####### ########  ####### ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ###  ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## #### ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ## ## #### 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ### 
 ######  ####### ########  ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Глобал Кредит

Андрій 2021-09-13 09:13:53 #1086
Дякую, що дозволяєте відкласти оплату кредиту. Іноді ці 3 дні повністю змінюють ситуацію!
Відповісти
Вася 2021-08-26 12:11:59 #1021
Більше ні ногою в ті банки, де пів дня треба відстояти в черзі, щоб потім почути, що у мене бракує якихось документів. На щастя в 21 столітті є кредити онлайн, які можна взяти за 20 хв і не паритись. Ну і з документами розбиратись не треба. Маєш паспорт та ідентифікаційний і все. Ідеально.
Відповісти
Ліза 2021-08-17 09:11:37 #974
Зарплата знову підвела, тому звернулася до Глобал Кредит. Оформила кредит в кілька кліків, плюс отримала знижку 10%. В мене був персональний промокод :) Спасибі, що регулярно мене виручаєте, ціни вам нема!
Відповісти
Миколай 2021-08-10 13:53:25 #936
Повертався об'їзною з Луцька до Львова й на дорогу вистрибнув олень. Розтрощив повністю бампер. На жаль страховка не покриває таких випадків, тому на ремонт пішли всі заощадження та частина коштів з сімейного бюджету. Оскільки я вже колись звертався в Глобан Кредит, то вирішив в них підстрахуватись. Дякую!
Відповісти
Борис 2021-08-06 12:06:12 #900
Як добре, що є онлайн кредити! Оформив за 15 хвилин і все, ніяких вам черг та гряння з довідками. Серед всіх компаній в яких я брав кредити, компанія Глобал Кредит сподобалась найбільше. Останній раз брав 3 тижні тому. Треба було замінити деталь в машині. Виплатив гроші вчасно без якихось проблем. Дуже вдячний за відмінний сервіс! Обов’язково ще звернуся!
Відповісти
Єгор 2020-04-22 09:16:29 #846
Банки відмовили так як були косяки а тут отримав позику. Все просто і доступно. Повернув по закінченню всі згідно прописаних умов.
Відповісти
Дмитро 2020-04-17 12:29:56 #818
Оцінюю роботу компанії на 9 з 10. Швидке решіеніе. Мінімум документів. Відсоток по кредиту допустимий згідно сервісу.
Відповісти
В'ячеслав 2020-03-10 14:14:46 #768
Серед багатьох компаній вибрав вас за кращі умови кредитування.
Відповісти
Вероніка 2019-12-05 09:42:33 #651
Грошей не вистачало на покупку курточки. Моє рішення швидке звернутися в онлайн банкінг. Пакет документів мінімум і без особливих проблем походів в банк. Перекинули гроші на карту. Сервіс нормальний.
Відповісти
Лариса 2019-10-11 10:34:39 #498
Як пінсеонерка вам вдячна за видачу позики. Гроші на лікування потрібні були а взяти ніде ось і звернулася в компанію. Відсоток нульовий!
Відповісти
Ірина 2019-08-20 22:17:19 #366
В банку отримала ві модмову через погану кредитну історію, а тут з першого разу все ухвалили.
Відповісти
Марія 2019-08-20 21:02:11 #365
Раджу всім, кому швидко потрібн гроші саме Глобал Кредит.
Відповісти
Денис 2019-08-20 20:33:43 #364
Користуюсь сервісом уже третій рік. Завжи вдавалось погашати вчасно, а останній раз довелось оформити пролонгацію, але з цим проблем не було.
Відповісти
Святослав 2019-08-20 20:29:12 #363
Брав тут кредит уже кілька разів. Всім задоволений!
Відповісти
Віка Мазур 2019-07-27 22:44:01 #280
Я і моя подруга позичали в Глобал Кредит. Нічого поганого сказати не можемо. Все було просто. Ми подали 2 заявки онлайн, але забирали гроші готівкою в офісі. Нам надали повну інформацію та чіткими умовами позики. Проблем не виникло! Фірма однозначно варта уваги!
Відповісти
Олег, Новоград-Волинський 2019-06-30 21:49:00 #248
Безкоштовна позика для нових клієнтів без прихованих витрат не може не подобатися! Робота кол-центру на дуже високому рівні. Щиро рекомендую Глобал Кредит! Сам буду ще зветратися.
Відповісти
Mauzer 2019-03-26 08:00:26 #170
взяв 3000 повирнув 3001, мало де можна взяти таку позику, без відсотків, це чудово
Відповісти
Volodya 2019-03-26 05:33:03 #151
Краща компанія по позиці, беру тільки тут
Відповісти

Дивіться також:

Miloan
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Форза Кредит / Forza Credit
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Loany
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CCLOAN
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння