Онлайн кредит під 0,01%: як отримати?

Плануєте взяти свій перший онлайн кредит, але боїтесь, що щось піде не так? МФО пропонують перші кредити під 0,01%. Таким чином ви майже безкоштовно перевірите, як працює система. А кінцева комісія вийде не дорожча, ніж горня кави. Знайомимо вас зі світом позик онлайн та розповідаємо, як правильно заповнити заявку.

Кредит під 0,01%

Хто може взяти кредит онлайн?

Кредит видається усім українцям віком від 18 до 65 років. Подеколи вікові ліміти відрізняються. Наприклад, Miloan обслуговує з 20 років до 69, а Moneyveo від 18 до 90. Цю інформацію можна перевірити в описі вибраного кредитора.

Документи для оформлення позики в МФО

Довідки про працевлаштування та засвідчення залиште у відділенні банку. В МФО вони не знадобляться. Достатньо надати інформацію з:

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду.

У рідкісних випадках вас попросять зробити їхні скани. Дані про доходи ви вписуєте вручну. Компанії довіряють вам та покладаються на вашу відповідальність.

Також вам потрібно вписати номер телефону та прикріпити банківську картку.

Важливо: щоб уникнути відмови, вказуйте номер своєї особистої картки.

Як вибрати кредитора з найнижчою процентною ставкою в Україні?

Кредиторів так багато й вибрати того єдиного дуже складно. Щоб полегшити це завдання, програмісти Loando розробили «Порівнювач».

Поруч з лого кожного МФО є порожня клітинка з текстом «Додати до порівняння». Щойно ви поставите галочку, в куточку екрана висвітлиться опція «Порівняти».

1. Зазначте кілька кредиторів та натисніть на кнопку.

2. Вас перенесе на сторінку з табличною для порівняння.

3. Зіставте інформацію та оберіть найкращий для себе варіант.

Якщо досі виникають труднощі з вибором, пропонуємо переглянути актуальний рейтинг кредитів онлайн.

Що ви повинні знати перш ніж отримати кредит на карту?

Часто потенційних позичальників лякають так звані «приховані умови». Як правило, люди скаржаться, що розраховували на одну суму, а заплатили більшу. В цій ситуації зверніть увагу на 2 моменти.

1. Деякі МФО враховують ціну за страхування кредиту. В одних компаніях це добровільно, в інших — добровільно-примусово. Тому перед підписанням кредитного договору перевірте, чи кредитор пропонує захист.

2. Більшість позик під 0,01% мають пільговий період та не діється всі 30 днів. Здебільшого, дія процентної ставки поширюється на 5-7-9 днів. Це ще одна причина, чому клієнт мусить уважно читати умови договору.

Найчастіші помилки нових клієнтів під час оформлення кредиту?

 • Помилки при заповненні заявки.

Іноді ми так спішимо, що потрапляємо не на ту літеру чи цифру. Якби вашу заявку за кредитом перевіряла людина, вам би це зійшло з рук. З ким не буває. Однак тут всю інформацію опрацьовує комп'ютер. Якщо в системи не знайдеться позичальника з зазначеними даними, запит відхилять.

 • Прив'язка чужої карти.

Оформити кредит на чужий паспорт - чи це можливо? Для вашої ж безпеки кредитори видають кредити онлайн лише на іменні картки. Тому кредитування третім особам недоступне.

Кредитка може належати будь-якому банку України. І обов’язково перевірте чи на ній доступні суми, на які ви розраховуєте. На деяких кредитних картках є денний ліміт, тож система просто не зможе задовольнити ваше прохання.

 • Невміння розрахувати свої можливості.

Оформлення позики й справді проста справа, однак слід пам’ятати про погашення кредитної заборгованості. Тому ретельно зважте свої можливості не забуваючи про нагорілі відсотки. Розрахувати кредит можна використовуючи кредитний калькулятор. В ідеалі борг не повинен перевищувати 30% ваших доходів.

Доступні суми на перше кредитування

Як правило, позичальник може отримати лише половину або четверту частину від пропонованої суми. Наприклад, при ліміті 10000 ви зможете претендувати лише 4 000 грн. Ці правила залежать безпосередньо від політики фінансової організації. Тож радимо звертати увагу на такі деталі.

Чи можна отримати гроші довше ніж на 30 днів?

Останнім часом все більше компаній до своїх фінансових послуг включають пакет «Для розвитку підприємництва». Це означає, що власники малого та середнього бізнесу можуть брати гроші під знижений відсоток. А термін користування сягає від 7 до 12 місяців.

Наприклад, Slon Credit пропонує 100 000 гривень на 365 днів. Річна відсоткова ставка 331,75% річних. На перший погляд, це доволі величенька ставка. Однак борг можна віддати раніше й оплатити лише набіглу комісію. Також зекономити на відсотках можна при наявності промокоди на знижку.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.
Loany / Лоані
15000 грн / 15 дн.
ZeCredit/ Зе Кредіт
15000 грн / 30 дн.
Miloan / Мілоан
20000 грн / 30 дн.
CCLOAN / ССЛОАН
15000 грн / 30 дн.
Швидко Гроші
20000 грн / 14 дн.

Додати коментар

######## ######## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ##      ##  ## ## ##   ## 
##   ## ##      ##   ####  ##   ## 
######## ######   ##    ##  ######### 
##  ##  ##     ##    ##  ##   ## 
##  ## ##    ##     ##  ##   ## 
##   ## ######## ########  ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі