Де шукати знижки на кредити онлайн?

Вам знайома ситуація, коли ви прийшли до магазину за чимось конкретним, а на нього якраз знижка? Швидше за все, ви зраділи та повернулись додому сповнені радості. Щоб підняти вам настрій, МФО регулярно влаштовують різноманітні акції та розіграші. А постійні клієнти отримують персональні промокоди на бонуси. Як долучитись до цього свята економії? За мить дізнаєтесь.

Як взяти кредит онлайн зі знижкою?

На що звернути увагу перш взяти кредит онлайн?

Звісно, можна взяти звичайний кредит та чесно віддати кошти щойно закінчиться договір. Звучить, як мрія будь-якого кредитора. А можна промоніторити кілька сайтів, нарити знижку та заплатити значно меншу суму відсотків. Як? Де? Коли? Вже розповідаємо. Щоб полегшити ваше сприйняття, ми поділили поради на кілька груп.

1. Оформлення кредиту під 0,01%

Майже кожна кредитна компанія робить знижку на перший кредит. Як правило, відсоткова ставка падає до 0,01%. В поодиноких випадках, сума дорівнює 0%. Але зараз таке зустрічається у двох з десяти МФО, тож розраховувати на це не варто.

 • Натомість зверніть увагу на пільговий період пропозиції. Адже часто клієнт думає, що процентна ставка діє протягом 30 днів, а виявляється, що — 15. Як результат, людина не розуміє, за що вона переплачує. Звідси й беруться страшилки про "приховані відсотки" та недобропорядність мікрофінансових організацій.

Також слід зазначити, що максимальна сума першого кредиту — обмежена. Наприклад, замість запропонованих 12 000 гривень, ви можете отримати лише 10 000 грн. Це нормальна практика, адже що ви, що кредитор, лише придивляєтесь одне до одного, а менша сума знижує імовірні ризики.

На заповнення заявки піде до 5 хвилин. Головне, правильно вписати свої дані. Запит обробляється орієнтовно стільки само. Отримати гроші можна на банківську картку або готівкою у стаціонарному відділені. МФО працюють цілодобово та не просять ані контакту поручителів, ані довідки про доходи. Ба більше, оформити позику можна навіть з поганою кредитною історією.

Погасити кредит можна в особистому кабінеті, у терміналі самообслуговування або в касі банку.

Читайте також: Погашення кредиту: що потрібно знати?

2. Слідкуйте за оновленнями на сайті МФО

Час від часу кредитори публікують матеріали з розіграшами та умовами акцій. Знайти їх можна у стрічці новин або безпосередньо у розділі "Акції". Ці нюанси залежать безпосередньо від вашої компанії та функціоналу її сайту. Уважно читайте умови та ставайте учасниками акцій.

 • Окрім розіграшів МФО прикріплюють промокоди присвяченні якійсь даті. Наприклад, "страшна знижка" на Гелловін чи "сміливі знижки" до дня Захисників України.

Вписати промокод потрібно безпосередньо під час оформлення позики. Просто натиснувши кнопку "У мене є промокод". Вона знаходиться на кожному кредитному калькуляторі. Тоді онлайн кредит розрахується за зниженою ставкою й день погашення кредиту стане хоча б трішки щасливішим.

3. Відстежуйте новини на сторінках у соцмережах.

Більшість клієнтів про це забуває, але усі кредитні компанії активно ведуть свої сторінки у соцмережах. А отже туди поститься найактуальніша інформація про конкурси та знижку. Підпишіться на їхній профіль, щоб нічого не пропустити. Адже на сайт не завжди є час заходити й значно простіше скролити стрічку в Інстаграм й випадково наткнутись на пропозицію. Плюс новинки появляються 24/7, й може трапиться щось дійсно варте уваги.

4. Підпишіться на імейл розсилку

Імейл розсилка — паличка виручалочка для кожного заклопотаного клієнта. Замість ритись на сайтах в пошуках кредитних знижок, він підписується на розсилку й варіанти самі приходять до нього. Головне — не відправляти їх до спаму, адже ніколи невідомо, коли знадобиться терміновий кредит онлайн на карту. А мати пропозиції перед очима значно зручніше, ніж шукати по закиданих файлах.

Читайте також: Кредити онлайн на картку без відмови - як отримати?

Підсумок кредитування зі знижкою

Отримати кредит зі знижкою це, як випадково знайти гроші на дорозі. Наче не мільйон, але вже є на що купити каву. Тому краще не відмовлятись від акційних кредитів. Знайти знижку можна:

 • на офіційному сайті;
 • у соцмережах;
 • поштовій скриньці, якщо підписались на розсилку.
 • Для новачків діє пільга на отримання кредиту — 0,01% за добу.

Тож розбирайте бонуси доки свіжі, відмови не приймаються!

Додати коментар

########   ###   ######   ###   ####### 
##   ##  ## ##  ##  ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##  ## ##    ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ######### ##    ######### ## ## ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
######## ##   ## ###### ##   ## ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі