Як не переплачувати за кредит онлайн?

«Звідки тут взялася ця сума?!» — найчастіше питання, яке задають позичальники. Адже в умовах договору не були прописані додаткові витрати за кредитом. На що звернути увагу під час оформлення кредиту, та як не переплачувати на рівному місці? Про все це ви дізнаєтесь у цій статті.

Кредити без переплат

На що позичальник має звернути увагу перш ніж оформити кредит на карту?

—> Відсоткова ставка.
Позика — такий самий продукт, що хліб на касі, тому за неї доведеться заплатити. Як правило, мікрофінансові організації пропонують ставку 1,5 - 2% за добу. Якщо ви взяли позику зі знижкою, обов’язково дізнайтесь термін її дії. Це вбереже вас від неприємних сюрпризів.

—> Штрафні санкції.
Оформлення позики — неабияка відповідальність, й в разі порушення договору наслідки заваляться саме на ваші плечі. Щоб не опинитися в таких ситуаціях, потрібно детально прорахувати усі ризики:

 • як нараховується пеня;
 • яка фіксована сума штрафів за кожен день прострочення;
 • яка максимальна сума санкцій;
 • чи є пролонгація або автопролонгація.

—> Пролонгація.
Пролонгація — це можливість відкласти оплату позики до 30 днів. Тоді вам не будуть нараховуватись штрафи, а відомості про прострочення не потраплять у кредитну історію. В більшості МФО послуга абсолютно безкоштовна. Потрібно лише погасити відсотки, які встигли набігти за період користування коштами.

Автопролонгація — звільнення від сплати штрафів в перші кілька днів прострочення. Але дані про порушення умов кредитування все одно потрапляють до Бюро Кредитних Історій.

Перший кредит під 0 відсотків: важливі нюанси

Кредитні компанії часто пропонують новачкам взяти кредит під 0 або 0,01 відсотки.

— Чи це працює?

— Так.

— То чому так багато позичальників скаржаться, що їм нізвідки нарахувались відсотки?

Річ у тім, що кожна акційна пропозиція має свій пільговий період. Наприклад, 10 днів. Після цього відсоток зростає до свого звичного розміру. Щоб уникнути переплат, уважно читайте кожен пункт кредитного договору.

Погашення кредиту онлайн

Якщо домашнє завдання в школі ще можна було відкласти на останній день, то з кредитами такий номер не пройде. Особливо, якщо на наступний день випадає вихідний. Попри те, що МФО працюють цілодобово, всі платежі проходять через банк. А відповідно є шанс, що кошти не встигнуть прийти на рахунок кредитора й вам нарахується прострочення. Якщо така ситуація вже трапилась, то терміново зверніться до вашого кредитора. Як доказ ви повинні надати чек про оплату, тому візьміть собі за звичку ніколи його не викидати.

Найкращим страхуванням від таких речей є переплата комісії на 1 день. Лишніх 100 гривень не спустошать вашу картку. Натомість якщо переказ на добу затримається, ви та ваша кредитна історія будете в безпеці.

Читайте також: Погашення кредиту: що потрібно знати?

Кредит онлайн: як уникнути форс-мажорних ситуацій?

Щоб не було, ніколи не викидайте чеків про закриття кредиту. Краще покладіть його у папку з документами або зробить скан. Тільки прослідкуйте, щоб на ньому було видно суму та дату проведення операції. Це стане вашим страхуванням на випадок якихось непорозумінь. Зберігати чек потрібно до 3 років, лише тоді кредити втрачають термін давності.

Правило безпечного кредитування

Завжди будьте на зв’язку з кредитором. Перш за все ви співпрацюєте з людьми й, щоб вибудувати поріг довіри, потрібно тримати з ними контакт. Тож ніколи не ігноруйте дзвінків та листів від працівників МФО. Особливо, якщо не встигли погасити борг вчасно.

Важливо: не бійтесь пояснити свою ситуацію. Покажіть кредиторові, що вам справді залежить на розв’язані проблеми. Тоді ви точно не отримаєте відмови в допомозі.

Чому варто взяти позику в МФО?

Отримати кредит в МФО — стане одним з надшвидких рішень у вашому житті. А завдяки онлайн сервісу подати заявку можна просто з телефону. Для нових клієнтів компанії пропонують безвідсотковий кредит на пільговий період.

+ З документів вимагаються лише паспорт та ідентифікаційний код.

+ Отримати гроші можна на будь-яку банківську карту.

+ Максимальна сума кредитування у більшість кредиторів — до 30 000 грн.

+ МФО дозволяють поділити оплату на кілька платежів. Так можна зекономити на відсотках, які нараховуються від поточних суми боргу.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.
Loany / Лоані
15000 грн / 15 дн.
ZeCredit/ Зе Кредіт
15000 грн / 30 дн.
Miloan / Мілоан
20000 грн / 30 дн.
CCLOAN / ССЛОАН
15000 грн / 30 дн.
Швидко Гроші
20000 грн / 14 дн.
SOS CREDIT / СОС КРЕДИТ
10000 грн / 30 дн.

Додати коментар

 ######   ###  ##   ## #### ######  
##  ##  ## ##  ###  ### ## ##  ## 
##    ##  ## #### #### ## ##    
 ###### ##   ## ## ### ## ## ##  #### 
   ## ######### ##   ## ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ###### ##   ## ##   ## #### ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі