Сashinsky

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Сashinsky

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: грн 5320 грн
До оплати: 10000 грн 15320 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сashinsky – одна з передових і популярних кредитних компаній в Україні сьогодні. Тут видають кредити онлайн тільки фізичним особам від 18 років на суму до 5 000 гривень. Великою перевагою цієї компанії перед іншими є проста процедура оформлення кредитного договору і швидкість видачі коштів. Для того, щоб отримати кредит онлайн, не потрібно збирати велику кількість документів й шукати поручителів, як це буває в банках, достатньо тільки паспорта. Гроші на карту перераховуються відразу після ухвалення рішення, в більшості випадків воно позитивне. А для здійснення всієї процедури вистачить навіть звичайного смартфона з доступом до інтернету. 

Перший кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Минимальна кiлькiсть документiв: скан-копiя паспорта або фотографiя не знадобиться.
Найважливіший недолік: Невелика максимальна доступна сума
Бонусна програма: Бонусна програма “Амiго клаб”, де можно отримати знижкi до 40%

Сashinsky відгуки

Кредитна компанія Cashinsky веде свою діяльність чесно і прозоро, тому люди довіряють їй. Кількість клієнтів компанії постійно збільшується за рахунок вигідних умов кредитування, а також через низькі процентні ставки.

 • Ви молодці! Гарний сервіс та швидке обслуговування. Це те, що треба в екстрених ситуаціях. - Надя
 • Це було моє перше в житті рішення взяти кредит. Раніше якось вдавалося уникати. Але що ж, просити грошей в батьків, яким через корону і так поврізали зарплати не хотілось. Тим паче, що через тижден... - Аля
 • Мої друзі такі страшилки про МФО по вигадували, що спершу навіть страшно було брати кредит. Але так чи сяк прийшлось. До речі ні разу не пожалів. Адже одна справа, коли на твої документи взяв якийс... - Макас

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Сashinsky крок за кроком:

 1. Выберите сумму кредита та срок на сайтi cashinsky.ua
 2. Создайте личный кабинет
 3. Заполните анкету
 4. Пройдите верификацию карты
 5. Получите средства

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Сashinsky:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=UMofK3p9blY

Оформити кредит онлайн в Кашинський дуже просто й швидко. Дана процедура займе всього 15 хвилин. Для початку потрібно створити власний кабінет та вибрати розмір кредиту. Для клієнтів доступні кредити онлайн до 5 000 гривень на термін до місяця. Потім заповніть анкету, вказуючи дані паспорта та номер банківської картки. 

Зверніть увагу, що в Сashinsky, на відміну від інших компаній, не потрібно додавати скан-копії документів й фотографію з паспортом в руках, що суттєво полегшує оформлення та отримання кредиту. Виславши заявку, залишається пройти верифікацію карти. 

Після розгляду заявки на протязі кількох хвилин на ваш телефон надійде смс з рішенням, й гроші автоматично будуть перераховані на карту. Якщо під час оформлення кредиту виникнуть труднощі, ви завжди можете зателефонувати на номер гарячої лінії й фахівці компанії з радістю нададуть вам кваліфіковану допомогу.


Способи отримання кредиту онлайн в Сashinsky

1 На карту, видану будь-яким українським банком

Отримати гроші можливо в будь-який час доби та в будь-якому населеному пункті України. Головне – мати повних 18 років, чинний паспорт та доступ до інтернету. Для отримання кредиту онлайн компанія пропонує скористатися одним із найзручнішим способом, а саме – банківською картою. Головна вимога до карти – вона повинна бути видана українським банком та зареєстрована виключно на ваше ім’я.

Кредит онлайн ви можете отримати на суму від 800 гривень до 5 000 гривень й терміном від 5 до 30 днів. Слід зазначити, що навіть при першому зверненні ви можете отримати максимальну суму на максимальний термін. А при дотриманні всіх вимог та вчасному погашенні, ви отримаєте знижку на наступні кредити.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською карткою в особистому кабінеті
 2. Через Приват24
 3. Банківським переказом.

Погасити кредит в компанії Кашинський можна трьома способами. Перший – це оплата банківською карткою на сайті компанії. Для цього зайдіть в особистий кабінет та в розділі «Повернути кредит» вкажіть дані своєї карти й підтвердіть оплату. 

Так само просто провести оплату і з допомогою інтернет-банкінгу Приват24. Достатньо в особистому кабінеті вибрати функцію оплати в Приват24. 

Якщо ви бажаєте погасити кредити в банківському відділенні, то не забудьте попередньо дізнатися номер кредитного договору та реквізити компанії, ці дані потрібно повідомити касиру. Процедура погашення кредиту в банківському відділенні також не триває довго, приблизно до 5 хвилин (не враховуючи можливих черг). 

Сashinsky - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 917

Контактні дані:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ГЕЛЕКСІ"

проспект Науки50
03083 Київ

e-mail: support@cashinsky.com.ua

телефон: (044) 364-06-46

www: cashinsky.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Сashinsky

Кредитна компанія Кашинський – це сучасний швидкісний сервіс по онлайн-кредитуванню, що дозволяє отримати гроші на карту за 15 хвилин. Процентна ставка складає 1,9% в день, що дорівнює 697,15% річних. Кредити видаються розміром від 800 до 5 000 гривень, термінами від 5 днів до одного місяця.

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка в Cashinsky залежить від вашого кредитного рейтингу. Її сума коливається від 0,01% до 1,9%.

Уявімо, що ви плануєте оформити кредит онлайн сумою 1000 гривень на 14 днів. При цьому відсоткова ставка — 0,01%.

0,01% = 10 копійок

0,10 х 14 = 1 гривня 40 копійок

1000 + 1,40 = 1001 гривня 40 копійок

Cashinsky промокод

Щоб отримати знижку на онлайн кредит, стежте за оновленнями на сайті та у соцмережах Сashinsky. Також підпишіться на імейл розсилку та отримуйте персональні промокоди.

Чому Сashinsky, це місце, де легко взяти кредит усім?

У Сashinsky взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 можуть усі. При цьому ви:

 • отримуєте гроші прямо на свою карту;
 • не сплачуєте додаткових комісій;
 • можете закрити кредит у будь-який момент;
 • не граєтесь зі стосом документів.

Кредити онлайн: причини відмови

Хочете взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків, але боїтеся відмови? Ось перелік можливих причин та рекомендації як їх уникнути:

 1. Неправильно заповнена анкета.
  Ретельно перевірте чи не припустились помилок. Якщо система виявить якісь неточності, вона автоматично відхилить вашу заявку.
 2. Пропущені поля.
  Вказуйте всю інформацію не пропускаючи жодного поля. Так ваші шанси та кредит значно збільшаться.
 3. Закінчився термін дії картки.
  Перш ніж вказувати номер картки, перевірте, чи не закінчився термін дії. Також потурбуйтесь, щоб на рахунку було принаймні 2 гривні. Це необхідно для її підтвердження.
 4. Регулярні прострочення.
  Кілька дрібних прострочень чи незакритих кредитів вам не зашкодять. А ось, якщо у вас регулярні проблеми зі сплатою боргу — очікуйте на відмову.
 5. Коротка перерва між оформленням позик.
  На жаль, ви не можете оформити нові кредити того ж самого дня. Для того, щоб система знову змогла опрацювати ваші дані — потрібно трішки часу. Проте, якщо вам вкрай необхідні гроші, зателефонуйте в бюро та поясніть ситуацію.

В яких ще МФО можна взяти популярні кредити онлайн?

CashUp, CCloan, Crediton, CreditUP, Dinero, Easycash, Forza, Gofingo, KUMO, Loany, Microcash, Miloan, Monetka, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Mywallet, Tengo, Ukrpozyka, VeroCash, ZeCredit, Бистрозайм.

 


Переваги і недоліки Сashinsky:

Переваги:

 • Висока швидкість обслуговування
 • Оформити кредит можна з будь-якого пристрою (смартфон, планшет, комп’ютер)
 • Без додаткових документiв
 • Можливість дострокового погашення і відстрочки
 • Низький відсоток

Недоліки:

 • Без картки неможливо отримати кредит

Переваги і недоліки Сashinsky - підсумки

Кешінскій видає кредити тільки фізичним особам від 18 років. Великою перевагою цієї компанії перед іншими є саме простота процедури оформлення кредитного договору і швидкість видачі коштів. Для того, щоб отримати кредит не потрібно збирати велику кількість документів й шукати поручителів, як це буває в банках, достатньо тільки паспорта. 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Сashinsky

##   ## #### ########  ###  ######## 
## ## ## ##   ##   ## ##  ##   ## 
## ## ## ##   ##   ##  ## ##   ## 
## ## ## ##   ##  ##   ## ######## 
## ## ## ##   ##  ######### ##    
## ## ## ##   ##  ##   ## ##    
 ### ### ####  ##  ##   ## ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Сashinsky

Надя 2021-09-13 09:26:10 #1093
Ви молодці! Гарний сервіс та швидке обслуговування. Це те, що треба в екстрених ситуаціях.
Відповісти
Аля 2021-09-06 12:41:42 #1065
Це було моє перше в житті рішення взяти кредит. Раніше якось вдавалося уникати. Але що ж, просити грошей в батьків, яким через корону і так поврізали зарплати не хотілось. Тим паче, що через тиждень була зарплата. Тож Cashinsky просто став незамінним.
Відповісти
Макас 2021-08-26 10:15:05 #1005
Мої друзі такі страшилки про МФО по вигадували, що спершу навіть страшно було брати кредит. Але так чи сяк прийшлось. До речі ні разу не пожалів. Адже одна справа, коли на твої документи взяв якийсь лівий чувак та лишив тобі борг, а інша, коли сам особисто на власні потреби. А в першій ситуації завжди кажу, що треба менше даними розкидатись та сидіти з незахищених вай-фаїв. Це вже в мене просто крик душі, адже спершу ведуть себе безпечно як малі діти, а потім звинувачують всіх окрім себе.
Відповісти
Паша 2021-08-18 09:56:38 #990
Беру тут гроші на різні непередбачувані обставини. Зручно та швидко. А ще дуже просто. Мені здається навіть мала б дитина справилась.
Відповісти
Рита 2021-08-10 15:05:25 #952
Колись обпеклась онлайн кредитом через власну неуважність. З того часу уважно вичитую кожний пункт умови. Кредитор ж не винний в тому, що мені булу ліньки детальніше ознайомитись з умовами договору.
Відповісти
Свят 2021-08-06 13:24:12 #916
Хотіли з дружиною закінчити ремонт до річниці. Друзі не мали як позичити грошей, а в родини просити було незручно. Тому взяли кредит Cashinsky. Спершу дружина довго вагалась чи можна довіряти, але коли уважно перечитали умови кредиту та відгуки клієнтів, вирішили спробувати. Борг віддали вчасно й заплатити рівно ту суму на яку розраховували. Окреме дякую з працівникам, яким надзвонювала Тонічка! Вона просто переймалась чи все зробила правильно:)
Відповісти
Валерія 2020-03-10 14:20:24 #769
На оплату штрафу потрібні були терміново гроші. Подруга порадила звернутися за мікрокредитуванням. Заповнивши заявку розглядаються недовго. Результат дали через 35 хв. За умовами все ясно і доступно викладено.
Відповісти
Богдан 2020-03-08 08:17:21 #757
Проста процедура оформлення позики. За 25 хв отримав кредит. Віддалено не виходячи з дому!
Відповісти
Кіра 2020-01-28 15:33:15 #706
Отримала знижку по системі лояльності в 30%
Відповісти
Лариса 2019-10-14 10:45:08 #515
Не виходячи з дому отримала позику і потрібну суму. Заявку заповнювати легко. Гроші перекинули на карту. Вдячна вам.
Відповісти
Ігор 2019-09-10 15:26:40 #467
Кашинський завжди виручає у важких фінаснових ситуаціях. Якщо потрібні гроші відразу звертаюсь сюди.
Відповісти
Ліда Маліновська 2019-07-30 23:19:37 #301
Я чула багато хорошого про цю компанію, тому сама подала заявку на позику. Вони мене не розчарували, і незабаром на рахунку з’явилися 3 тисячі. Збираюсь повернути швидко, тому відсотки будуть не гігантськими. Наразі співпрацею задоволена, тому можу рекомендувати !!!
Відповісти
Іванка, Хмельник 2019-07-03 22:34:40 #265
Як кредитна компанія, вони ніколи не підводили мене. Я завжди можу на них розраховувати. Оскільки мені не вистачає зарплатні для серйозних витрат, час від часу користуюсь послугами Cashinsky. Рекомендую всім, хто знаходиться у подібній ситуації.
Відповісти
Віктор 2019-01-08 12:43:13 #92
Були фінансові проблеми і потрібно було вирішити в короткий термін сума невелика але взяти було не де. Пошукавши в інернеті я звернувся Кашинський оформили мою заявку протягом 10 хв. Я радий за допомогу в отриманні кредиту. Умови прийнятні.
Відповісти
Марина Давидова 2018-10-23 10:02:53 #21
Дякую Cashinsky! Вb мене врятували. Мені терміново були потрібні кошти і я звернулась до вас і не пошкодувала. Дійсно, кредит можна оформити з будь-якого пристрою і без додаткових документів. Тут дуже чудовий низький відсоток. Компанію рекомендую!
Відповісти
Ірина 2018-10-18 12:40:56 #5
Кредитна компанія Кешінській не раз мені допомагала в вирішенні фінансових проблем. Брати кредит в ній одне задоволення. Все оформляється швидко і є можливість погасити кредит достроково. Це саме "моя" компанія. Співпраця з нею не визиває у мене негативу.
Відповісти

Дивіться також:

MyCredit
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Loany
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CCLOAN
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння