Як взяти кредит без довідки про доходи?

В багатьох регіонах нашої країни люди працюють без офіційного працевлаштування. У таких випадках буває важко взяти хороший кредит, адже банки вимагають довідки про доходи та документальне підтвердження наявності стабільної робити. Що ж робити особам без офіційного працевлаштування, яким терміново потрібна фінансова допомога? Чи є спосіб оформити кредит без цих документів?

Рейтинг
(4.6)
Максимальна сума
10000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.9)
Максимальна сума
15000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
20000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
22000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
12000 грн
Максимальний термін
64 дн.
Заповнiть заявку
Кредити онлайн на карту - жовтень 2021 року

Зміст:

 1. Кредити без довідки про доходи в Україні можливі?
 2. Навіщо банку довідка про доходи?
 3. Взяти кредит без довідки про доходи може кожен?
 4. Правильне оформлення кредиту онлайн без довідок, що підтверджують працевлаштування
 5. Кредити для безробітних дорожче?

Де взяти кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування?

За кредитом готівкою без довідки про доходи, або великим грошовим лімітом для кредитної картки звертатися в банк безглуздо - гарантована відмова. Безробітні мають нульові шанси, навіть якщо є підробіток або неофіційне джерело доходу. Допомога по безробіттю, пенсія або стипендія не зможе врятувати ситуацію - необхідна офіційна робота на повну ставку.

Якщо не вдається отримати банківський кредит через відсутність роботи, не слід розчаровуватись та міняти плани. Сьогодні існують простіші способи розв'язання подібних проблем. Небанківські кредитні компанії дозволяють отримати кредит кожному, навіть особам без офіційного працевлаштування. Ось кілька найкращих пропозицій для 2021 року: Манивео, My Credit, Милоан, ССЛоун, Верокеш.

Нові кредитні установи пропонують спрощену систему кредитування, яка дозволяє оформити кредит без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи. Більш того, навіть заставне майно та поручителі не знадобляться.

Працюють такі компанії як стаціонарно, так і дистанційно, видаючи кредити онлайн на карту та кредити готівкою. Оформити кредитний договір та отримати гроші можливо всього за 15-20 хвилин у відділенні кредитора або на сайті кредитної компанії. Кредитний ризик, який бере на себе кредитор при видачі кредитів без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи, як правило, покривається коштом відсотків по кредиту. У порівняні з банківськими умовами, відсоткові ставки в кредитних компаніях дещо вищі, але враховуючи короткий час та мінімальні розміри кредитів, виходить практично без переплат.

Довідка про доходи - навіщо вона кредитору?

Довідка про доходи - це документ, який підтверджує офіційне працевлаштування потенційного позичальника. Подібну довідку можна отримати від бухгалтера підприємства, або від будь-якої особи, який може підтвердити доходи працівника.

Довідка про доходи буде видана з поточною датою і повинна містити наступні актуальні дані:

 • повне ім'я працівника і його податковий номер,
 • посаду працівника і стаж роботи,
 • розмір окладу і сума виплат за певний період (три місяці, пів року чи рік),
 • причина видачі довідки,
 • інформація про будь-які відрахування з заробітної плати (аліменти, кредитні зобов'язання, штрафи).

Причина, по якій взяти кредит в банку без довідки про доходи неможливо, проста - це гарантія доходу позичальника, а значить і гарантія виплати боргу. Займаючи гроші, кредитор хоче переконатися, що позичальник буде мати в майбутньому можливість повернути кошти, а також зможе оплатити вартість обслуговування, тобто, нараховані відсотки, комісії та інші платежі. При довгострокових банківських кредитах як іпотека, або автокредит, довідка з місця роботи - обов'язкова умова.

У 2020 році кожен українець, який має електронний підпис, може отримати довідку про доходи онлайн самостiйно на веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Вимоги для отримання кредиту без довідки про доходи

Як взяти кредит безробітному? Які вимоги ставлять кредитні компанії? Для новачків здається, що тут також все складно і заплутано, але насправді це не так - в кредитних компаніях все дуже просто. Слід тільки вислати заяву на отримання грошей з персональними даними.

Основні вимоги, яким треба відповідати, звертаючись в кредитну організацію такі:

 • мати повних 18 років,
 • бути громадянином України,
 • мати при собі банківську карту, видану будь-яким українським банком,
 • мати мобільний телефон та електронну адресу,
 • увійти на сайт кредитора з будь-якого пристрою з доступом до інтернету,
 • мати будь-якої джерело доходу вище прожиткового мінімуму для працездатних осіб, щоб сплатити борг.

Як правильно оформити кредит онлайн без офіційного працевлаштування?

Оформити кредит онлайн дуже просто. При стандартній процедурі не знадобиться вписувати дані про роботодавця, тільки величину щомісячного доходу. Це обов'язковий пункт, кредитор має право знати, чи вийде у позичальника повернути борг.

 1. Знайшовши відповідну кредитну пропозицію, підготуйте необхідні документи, а саме: паспорт та ідентифікаційний код. Також, варто тримати при собі мобільний телефон і банківську карту - вони знадобляться для отримання кредиту.
 2. На головній сторінці сайту кредитора виберіть термін та суму кредиту. Після цього відкриється сторінка з анкетою-заявкою. В заявці доведеться вказати тільки дані паспорта та код, а також контактні дані (е-mail або номер мобільного телефону) та адресу проживання. Іноді кредитори також просять надати скан-копії документів або фотографію з паспортом в руках. Цієї процедури не варто боятись, адже вона здійснюється саме для безпеки клієнта, щоб переконатись, що особа, яка хоче отримати гроші, оформляє кредит дійсно на своє ім'я.
 3. З метою забезпечити безпеку позичальника проводиться і верифікація банківської карти. Процедура здійснюється в спосіб блокування на рахунку клієнта мінімальної суми 1-5 гривень, яка одночасно являється кодом перевірки. Вписуючи заблоковану суму, позичальник підтверджує, що саме він є власником карти. 
 4. Останній пункт в оформленні кредиту онлайн є підписання кредитного договору. Здійснюється також за допомогою спеціального одноразового ідентифікатора (комбінації цифр або літер), висланого на номер мобільного телефону клієнта. Перед введенням коду, не варто забувати про необхідність познайомитись зі змістом договору. Як тільки контракт буде підписаний, гроші миттєво надходять на рахунок позичальника. 

Кредит для безробітних дорогий або дешевий?

Кредитні компанії можуть самі встановлювати вартість кредитів онлайн, процентні ставки, комісійні та інші збори. Це означає, що ціна, яку вам доведеться заплатити за використання грошей, може бути набагато вище, ніж у банку. Швидкий кредит для безробітних - це кредит, що надається на особливих умовах, які важко знайти в банках, у зв'язку з чим він, природно, може мати вищу вартість.

Однак велика конкуренція серед кредитних компаній сприяє тому, що кредити для безробітних навіть можуть бути безкоштовними! Кредитні компанії часто проводять різні акції, щоб залучити нових клієнтів користуватися їх послугами. Вони знижують процентну ставку, відмовляються від комісій або пропонують кредити під 0% новим клієнтам. Якщо ви хочете знайти такі пропозиції, використовуйте інструмент порівняння кредитів на нашому сайті, ознайомтеся з щомісячним рейтингом кредитів онлайн або перевірте пропозиції з таблички в даній статті.

 

Статті

Мікропозики онлайн на карту Україна

Іноді, непередбачувані обставини падають як сніг на...

Кредит онлайн без відмови

Кредити онлайн — рятівне коло для тих, хто не хоче...

Смс кредит: як отримати послугу по телефону?

Сьогодні розраховувати на тимчасову фінансову допомогу...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

##   ##  ###  ##  ## ##   ## ######## 
##   ##  ## ##  ###  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## #### ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ######## 
##   ## ######### ## #### ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ### ##   ## ##   ## 
 ####### ##   ## ##  ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-11-27 07:08:38 #608
У нашій країні розвивається мікрофінансування. Допомагає коли потрібна невелика сума.
Відповісти
Марк 2019-09-02 09:58:56 #448
Зараз безліч компаній які дають кредити без справак про доходи. Звичайно кредитування дрібне але на свої потреби цілком можна оформити кредит.
Відповісти