Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

В багатьох регіонах нашої країни люди працюють без офіційного працевлаштування. У таких випадках буває важко взяти хороший кредит, адже банки вимагають довідки про доходи та документальне підтвердження наявності стабільної робити. Що ж робити особам без офіційного працевлаштування, яким терміново потрібна фінансова допомога? Чи є спосіб оформити кредит без цих документів?

Як правильно оформити кредит без офіційного працевлаштування?

Де взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Якщо не вдається отримати банківський кредит через відсутність роботи, не слід розчаровуватись та міняти плани. Також не слiд бігти за ломбардним кредитом або червоніти перед знайомими чи родичами, просячи їх про тимчасову матеріальну підтримку чи приватний кредит. Сьогодні існують більш прості та цивілізовані способи вирішення подібних проблем. Небанківські кредитні компанії дозволяють отримати кредит кожному, навіть особам без офіційного працевлаштування. Ось кілька найкращих пропозицій. Ось кілька найкращих пропозицій, які ми вибрали з широкої різноманітності кредитів онлайн з хорошими відгуками для безробітних:

Кредитна компанія Заповнити заявку Cума Термін Макс.вік Перший кредит 0% Без офіційного працевлаштування Оформити кредит
MoneyVeo Заповнити заявку 100-15 000 грн. 1-30 дн. 90 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Dinero Заповнити заявку 300-15 000 грн. 7-30 дн. 75 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Miloan Заповнити заявку 500-15 000 грн. 1-30 дн. 65 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Глобал Кредит Заповнити заявку 200-15 000 грн. 1-30 дн. 71 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
KLT Credit Заповнити заявку 500-10 000 грн. 1-30 дн. 70 років ✔️ Оформити кредит
Качай Гроші Заповнити заявку 500-7 000 грн. 5-30 дн. 70 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Mycredit Заповнити заявку 100-10 000 грн. 1-30 дн. 75 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
SosCredit Заповнити заявку 500-15 000 грн. 1-30 дн. 70 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Alex Credit Заповнити заявку 1000-10 000 грн. 5-30 дн. 75 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
Credit Kasa Заповнити заявку 400-10 000 грн. 1-27 дн. 60 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
ШвидкоГроші Заповнити заявку 600-10 000 грн. 7-30 дн 60 років ✔️ Оформити кредит
Kf.ua Заповнити заявку 500-10 000 грн. 7-28 дн. 65 років ✔️ ✔️ Оформити кредит
MoneyBOOM Заповнити заявку 250-15 000 грн. 6-30 дн. 60 років ✔️ Оформити кредит
Быстрозайм Заповнити заявку 500-15 000 грн. 5-30 дн. 75 років ✔️ Оформити кредит
CCLOAN Заповнити заявку 500-10 000 грн. 7-30 дн. 65 років ✔️ Оформити кредит

Кілька років тому на вітчизняному фінансовому ринку появились нові кредитні установи під назвою кредитні компанії. Вони пропонують спрощену систему кредитування, яка дозволяє оформити кредит без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи. Більш того, навіть заставне майно та поручителі не знадобляться.

Працюють такі компанії як стаціонарно, так і дистанційно, видаючи кредити онлайн на карту та кредити готівкою. Оформити кредитний договір та отримати гроші можливо всього за 15-20 хвилин у відділенні кредитора або на сайті кредитної компанії. Слід сказати, що кредитування онлайн набуло зараз особливої популярності серед населення, адже це надзвичайно зручно.

Як вибрати надійну кредитну компанію?

Де можна отримати кредит без офіційного працевлаштування?

Оскільки кредитами онлайн користується що раз більша кількість людей, то й відповідно росте кількість кредитних компаній. Кредитори пропонують різні умови видачі кредитів, серед яких не легко вибрати найвигідніший та найбезпечніший. Як же вибрати порядного кредитора та на що звертати увагу?

 •  По-перше, уважно вивчіть інформацію на сайті кредитної компанії. Кожна легальна та добросовісна компанія обов'язково розміщує на своїх інтернет-ресурсах якомога повнішу інформацію про себе. Знайти її не важко і доступно для кожного користувача. Як правило, на сайті кредитора повинні бути додані окремі файли або скан-копії основних документів: свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, аудиторський звіт, а також інші ліцензії та дозволи.

 • По-друге, почитайте відгуки. Зосереджувати свій вибір варто на тих компаніях, які працюють не перший рік та про які можна знайти багато відгуків. Шукати інформацію можна на тематичних форумах, в соціальних мережах, а також на сайті самого кредитора. А найкраще, якщо ваші знайомі або друзі мають досвід користування такими послугами та зможуть порекомендувати щось відповідне для вас.

 • По-трете, порівняйте умови кредитування вибраної компанії з іншими кредиторами. Слід звертати увагу на відсоткову ставку, наявність або відсутність додаткових платежів та комісій. Дуже важливо, щоб умови кредитного договору дозволяли користуватись додатковими послугами: пролонгацією або достроковим погашенням, а також реструктуризацією, рефінансуванням чи консолідацією.

Як правильно оформити кредит онлайн без офіційного працевлаштування?

Чи можливо отримати кредит без офіційного працевлаштування?

Оформити кредит онлайн дуже просто. Знайшовши відповідну кредитну пропозицію, підготуйте необхідні документи, а саме: паспорт та ідентифікаційний код. Потім, на головній сторінці сайту кредитора виберіть термін та суму кредиту. Після цього відкриється сторінка з анкетою-заявкою.

В заявці доведеться вказати тільки дані паспорта та код, а також контактні дані (е-mail або номер мобільного телефону) та адресу проживання. Іноді кредитори також просять надати скан-копії документів або фотографію з паспортом в руках. Цієї процедури не варто боятись, адже вона здійснюється саме для безпеки клієнта, щоб переконатись, що особа, яка хоче отримати гроші, оформляє кредит дійсно на своє ім'я.

З метою забезпечити безпеку позичальника проводиться і верифікація банківської карти. Процедура здійснюється в спосіб блокування на рахунку клієнта мінімальної суми 1-5 гривень, яка одночасно являється кодом перевірки. Вписуючи заблоковану суму, позичальник підтверджує, що саме він є власником карти. 

Останній пункт в оформленні кредиту онлайн є підписання кредитного договору. Здійснюється також за допомогою спеціального одноразового ідентифікатора (комбінації цифр або літер), висланого на номер мобільного телефону клієнта. Перед введенням коду, не варто забувати про необхідність познайомитись зі змістом договору. Як тільки контракт буде підписаний, гроші миттєво надходять на рахунок позичальника. 

Переваги онлайн кредитування

 • Значна економія часу. Звертаючись за кредитом, онлайн не потрібно витрачати час на дорогу до офісу, очікування в довгих чергах та проходити довгу процедуру оформлення договору. Оформити кредити можливо всього за кілька хвилин, за наявності мінімального пакту документів, а грошима можна користуватись відразу після підписання договору.

 • Кредит можна отримати в будь-який час доби та в будь-якому місці. Як правило кредитні компанії працюють цілодобово. В більшості з них системи кредитування повністю автоматизовані та працюють без збоїв. А оскільки вся процедура оформлення кредиту здійснюється дистанційно, то зробити все можливо з будь-якого куточку України, де є доступ до інтернету

 • Кредити онлайн доступні для кожної людини, незалежно від її оцінки кредитоспроможності, соціальної та вікової категорії. Кредитні компанії не перевіряють кредитну історію позичальників та не використовують складних скорингових моделей для перевірки платоспроможності. Також не потрібні поручителі та заставне майно.

 • Гнучкі умови кредитування. Клієнт сам визначає на який термін та в якому розмірі потрібен кредит. До того ж, якщо виконати боргові зобов'язання вчасно не виходить, можливо в будь-який час продовжити термін договору без нарахування штрафів та псування кредитної історії.

 • Для постійних клієнтів доступні послаблення кредитного скорингу, можливість взяти кредит через телефон або смс. При повторному отриманні грошей в борг кредитор вже матиме ваші дані в системі і в більшості випадків не буде просити заповнювати заяву повторно.

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

########  ####### ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ###  ### ## ## ##   ## 
##   ## ##   ## #### ####  ####  ##   ## 
######## ##   ## ## ### ##  ##  ######## 
##   ## ##   ## ##   ##  ##  ##  ##  
##   ## ##   ## ##   ##  ##  ##  ## 
########  ####### ##   ##  ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-11-27 07:08:38 #608
У нашій країні розвивається мікрофінансування. Допомагає коли потрібна невелика сума.
Марк 2019-09-02 09:58:56 #448
Зараз безліч компаній які дають кредити без справак про доходи. Звичайно кредитування дрібне але на свої потреби цілком можна оформити кредит.