Як взяти кредит без довідки про доходи?

В багатьох регіонах нашої країни люди працюють без офіційного працевлаштування. У таких випадках буває важко взяти хороший кредит, адже банки вимагають довідки про доходи та документальне підтвердження наявності стабільної робити. Що ж робити особам без офіційного працевлаштування, яким терміново потрібна фінансова допомога? Чи є спосіб оформити кредит без цих документів?

Рейтинг
(4)
Максимальна сума
10000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(5)
Максимальна сума
17000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.8)
Максимальна сума
25000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.3)
Максимальна сума
5000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Рейтинг
(4.6)
Максимальна сума
15000 грн
Максимальний термін
30 дн.
Заповнiть заявку
Кредити онлайн на карту - жовтень 2022 року

ДЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ ТА ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

За кредитом готівкою без довідки про доходи, або великим грошовим лімітом для кредитної картки звертатися в банк безглуздо - гарантована відмова. Безробітні мають нульові шанси, навіть якщо є підробіток або неофіційне джерело доходу. Допомога по безробіттю, пенсія або стипендія не зможе врятувати ситуацію - необхідна офіційна робота на повну ставку.

Якщо не вдається отримати банківський кредит через відсутність роботи, не слід розчаровуватись та міняти плани. Сьогодні існують простіші способи розв'язання подібних проблем. Небанківські кредитні компанії дозволяють отримати кредит кожному, навіть особам без офіційної роботи. Ось кілька найкращих пропозицій: 

Нові платіжні установи пропонують спрощену систему кредитування, яка дозволяє оформити кредит без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи. Більш того, навіть заставне майно та поручителі не знадобляться.

Працюють такі компанії як стаціонарно, так і дистанційно, видаючи терміново кредити онлайн на карту та кредити готівкою. Оформити кредитний договір та отримати гроші можливо всього за 15-20 хвилин у відділенні кредитора або на сайті кредитної компанії. Кредитний ризик, який бере на себе кредитор при видачі кредитів без довідок та документального підтвердження наявності роботи, як правило, покривається коштом відсотків по кредиту. У порівняні з банківськими умовами, відсоткові ставки в кредитних компаніях дещо вищі, але враховуючи короткий час та мінімальні розміри кредитів, виходить практично без переплат.

ДОВІДКА ПРО ДОХОДИ - НАВІЩО ВОНА КРЕДИТОРУ?

Довідка про доходи - це документ, який підтверджує офіційне місце роботи потенційного позичальника. Подібну довідку можна отримати від бухгалтера підприємства, або від будь-якої особи, який може підтвердити заробки працівника.

Довідка про доходи буде видана з поточною датою і повинна містити наступні актуальні дані:

 1. повне ім'я працівника і його податковий номер,
 2. посаду працівника і стаж роботи,
 3. розмір окладу і сума виплат за певний період (три місяці, пів року чи рік),
 4. причина видачі довідки,
 5. інформація про будь-які відрахування з заробітної плати (аліменти, платіжні зобов'язання, штрафи).

Причина, по якій кредит в банку без довідки неможливий, проста - це гарантія доходу, а значить і гарантія виплати боргу. Займаючи гроші, кредитор хоче переконатися, що позичальник буде мати в майбутньому можливість повернути кошти, а також зможе оплатити вартість обслуговування, тобто, нараховані відсотки, комісії та інші платежі. При довгострокових банківських кредитах як іпотека, або автокредит, довідка з місця роботи - обов'язкова умова.

У 2020 році кожен українець, який має електронний підпис, може отримати довідку про доходи онлайн самостiйно на веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Хто може претендувати на кредит без довідки?

Більшість мікрокредитних компаній видають кредити з 18 років. Поодинокі кредитори підвищують поріг до 20 років. Цю інформацію ви знайдете безпосередньо в описі конкретної установи. Якщо ви вписуєтесь у вікові рамки, то кредит можливий попри:

 • безробіття,
 • відсутність офіційного місця праці,
 • браку майна до застави,
 • погану кредитну історію.

Відсоток затверджених заявок сягає 85-90%. Тому вам не має чого боятися. Навіть за умов воєнного часу отримати кредит на картку можна без довідки з місця роботи. Головна умова - мати якесь джерело доходу, яке може покрити оплату боргу.

ВИМОГИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Як взяти кредит безробітному? Які вимоги ставлять мiкрокредитні компанії? Для новачків здається, що тут також все складно і заплутано, але насправді це не так - все дуже просто. Слід тільки вислати заяву на отримання грошей з персональними даними.

Основні вимоги, яким треба відповідати, звертаючись в кредитну організацію такі:

 1. Мати повних 18 років.
 2. Бути громадянином України.
 3. Мати при собі банківську карту, видану будь-яким українським банком.
 4. Мати мобільний телефон та електронну адресу.
 5. Увійти на сайт кредитора з будь-якого пристрою з доступом до інтернету.
 6. Мати будь-якої джерело доходу вище прожиткового мінімуму для працездатних осіб, щоб сплатити борг.

ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН БЕЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Оформити кредит онлайн дуже просто. При стандартній процедурі не знадобиться вписувати дані про роботодавця, тільки величину щомісячного доходу. Це обов'язковий пункт, кредитор має право знати, чи вийде повернути борг.

 1. Знайшовши відповідну кредитну пропозицію, підготуйте необхідні документи, а саме: паспорт та ідентифікаційний код. Також, варто тримати при собі мобільний телефон і банківську карту - вони знадобляться для отримання грошей.
 2. На головній сторінці сайту кредитора виберіть термін та суму кредиту. Після цього відкриється сторінка з анкетою-заявкою. В заявці доведеться вказати тільки дані паспорта та код, а також контактні дані (е-mail або номер мобільного телефону) та адресу проживання. Іноді кредитори також просять надати скан-копії документів або фотографію з паспортом в руках. Цієї процедури не варто боятись, адже вона здійснюється саме для безпеки клієнта, щоб переконатись, що особа оформляє кредит дійсно на своє ім'я.
 3. З метою забезпечити безпеку позичальника проводиться і верифікація банківської карти. Процедура здійснюється в спосіб блокування на рахунку клієнта мінімальної суми 1-5 гривень, яка одночасно являється кодом перевірки. Вписуючи заблоковану суму, позичальник підтверджує, що саме він є власником карти. 
 4. Останній пункт в оформленні кредиту онлайн є підписання кредитного договору. Здійснюється також за допомогою спеціального одноразового ідентифікатора (комбінації цифр або літер), висланого на номер мобільного телефону клієнта. Перед введенням коду, не варто забувати про необхідність познайомитись зі змістом договору. Як тільки контракт буде підписаний, гроші миттєво надходять на рахунок. 

КРЕДИТ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ДОРОГИЙ АБО ДЕШЕВИЙ?

Кредитні компанії можуть самі встановлювати вартість кредитів онлайн, процентні ставки, комісійні та інші збори. Це означає, що ціна, яку вам доведеться заплатити за використання грошей, може бути набагато вище, ніж у банку. Швидкий кредит для безробітних - це кредит, що надається на особливих умовах, які важко знайти в банках, у зв'язку з чим він, природно, може мати вищу вартість.

Однак велика конкуренція серед кредитних компаній сприяє тому, що позики для безробітних навіть можуть бути безкоштовними! Компанії часто проводять різні акції, щоб залучити нових клієнтів користуватися їх послугами. Вони знижують процентну ставку, відмовляються від комісій або пропонують взяти гроші під 0% новим клієнтам. Якщо ви хочете знайти такі пропозиції, використовуйте інструмент порівняння кредитів на нашому сайті, ознайомтеся з щомісячним рейтингом кредитів онлайн або перевірте пропозиції з таблички в даній статті.

На який час можна взяти кредит без довідок?

Здебільшого, МФО видають кредитні кошти до 30 днів. Це максимально безпечний термін для обох сторін. Однак все більше компаній збільшують термін погашення. Наприклад, Манівео пропонує пакет "Смарт", який передбачає 65 днів. Тоді клієнт може претендувати на суму до 22 000 грн під 3,71% річний.

Також подібну послугу ввів Kf.ua у пакеті "Зручний онлайн". Скористатися послугою можна з 5-ї позики. Максимально доступно 30 тис. на 180 днів. Фіксована відсоткова ставка за тарифом — 1,20% за день користування. Сплата боргу відбувається частинами кожні 15 днів.

Чи потрібно вказувати цільове призначення позики?

Мікрофінансові організації працюють за принципом "ваша позика — ваші правила". Тож в цьому плані клієнтам дається повна свобода вибору. Найчастіше люди беруть гроші на:

 • Оплату оренди та комуналки.
 • Лікування.
 • Переїзд.
 • Закінчення ремонту.
 • Ремонт техніки.
 • Швидкого вкладення у бізнес.
 • Збори дітей до школи.
 • Оплату навчання.

Чому варто оформити кредит саме в МФО?

+ Низькі вимоги. Замість збирати стос документів, ви вводите основні дані й отримуєте гроші. Додатково вас можуть попросити скани паспорта та ідентифікаційного коду. Але це роблять не всі кредитори.

+ Блискавична швидкість. На оформлення першої позики у вас піде до 15 хвилин. Включно з отриманням коштів. Всі наступні займуть максимум 5 хвилин, оскільки система вже матиме ваші дані.

+ Жодної бюрократії. МФО видають позику без справки та поручителів, оскільки вірять вам на слово.

+ Пільгова процентна ставка на першi кредити. Таким чином ви можете перевірити як працює система й водночас заощадити на комісії.

+ Не потрібно виходити з дому. Заявка на кредит оформлюється повністю онлайн. Тож достатньо мати доступ до інтернету, і кошти ваші.

+ Високий відсоток схвалених заяв. В небанківських компаніях рідко дають відмови. Відсоток схвалень сягає 80-95%. Жоден банк це похизується такою статистикою.

+ Пролонгація. Не встигаєте повернути борг? Відкладіть оплату на зручний вам період. Послуга абсолютно безкоштовна, треба лише погасити відсотки за користування.

+ Постійні знижки для клієнтів. Це можуть бути промокод, акції чи програми лояльності. В будь-якому випадку, вони роблять отримання кредиту ще вигіднішим.

+ Можливість отримати кредит готівкою. Деякі компанії мають стаціонарні відділення.

Що потрібно безробітному, щоб отримати кредит?

В Україні є 2 типи кредитування:

 • цільове — на конкретну покупку;
 • нецільове — на різноманітні потреби.

Якщо ви працюєте неофіційно, отримати цільовий кредит буде важче. А ось невеличку суму на короткий термін — більш ніж реально. Головне, дотримуватись наступних порад:

1) Будьте чесними зі своїм кредитором. Вся інформація про вас і так знаходиться в Бюро Кредитних Історій. Тож ваші спроби прикрасити реальність у будь-якому випадку вийдуть назовні.

2) Вкажіть номер когось зі знайомих, хто міг би підтвердити вашу платоспроможність.

3) Обов'язково вказуйте всі додаткові джерела доходів.

4) Перевірте кредитну історію та переконайтесь, що система записала інформацію про всі попередні погашення. Якщо даних про якийсь з кредитів бракує, сконтактуйтеся з БКІ та вкажіть на помилку в системі.

5) Подавайте запит на помірну суму. Краще отримати трішки менше, ніж почути відмову.

Які банки видають кредити безробітним?

Банки вкрай рідко видають кредити без довідки про доходи. Однак це цілком реально. Серед установ, де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування, виділяються:

 1. ПриватБанк. Як правило, гроші видаються у вигляді кредитного ліміту на картку "Універсальна". Перші 55 днів кредитка має пільговий період. Після цього ставка підніметься до 3,5% за місяць кредитування. Кредитний ліміт можна легко регулювати. Чим частіше ви будете користуватися цими коштами, тим більші суми вам дозволять брати в майбутньому.
 2. ОТП Банк. Отримати гроші можна на кредитну картку. До того ж без довідок та поручителів. Максимальна сума кредитування — 30 тис. грн. Також банк подбав про людей, яким потрібно розрахуватися готівкою. В ОТП зняття коштів безкоштовне. Кредитний ліміт можна змінити у мобільному додатку. А сама процедура заповнення та розгляду заявки займе до 1 години.
 3. Monobank. Установа пропонує кредитний ліміт до 10 тис. гривень. Пільговий період користування — 62 дні. Щомісячна оплата за користування складає 3,2%.
 4. Альфа Банк. Цей кредитор має подібну систему. Різниця лише полягає в кредитному ліміті, адже тут він — 200 000 гривень. На безвідсоткову оплату є 62 дні.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

 ######  #### ##   ## ##  ## ######## 
##  ##  ## ###  ### ## ## ##   ## 
##     ## #### ####  ####  ##   ## 
##  #### ## ## ### ##  ##  ##   ## 
##  ##  ## ##   ##  ##  ##   ## 
##  ##  ## ##   ##  ##  ##   ## 
 ######  #### ##   ##  ##  ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-11-27 07:08:38 #608
У нашій країні розвивається мікрофінансування. Допомагає коли потрібна невелика сума.
Відповісти
Марк 2019-09-02 09:58:56 #448
Зараз безліч компаній які дають кредити без справак про доходи. Звичайно кредитування дрібне але на свої потреби цілком можна оформити кредит.
Відповісти