Кредит під час війни в Україні на картку: які позики онлайн повернулися?

Війна та хитке економічне становище пробили дірку у бюджеті українців. Де отримати кошти на раптові витрати та покупки? Якщо є навіть невелике джерело доходу, радимо звернутися до мікрофінансових фірм за швидким онлайн-кредитом на карту.

Ставка за кредитом під час воєнного стану в Україні суворо перевіряється НБУ

Навіть під час воєнного стану в українців залишається доступ до фінансових технологій та можливості отримати невелику суму в борг на короткий термін. Споживчий кредит може бути виданий кожному українцю, який досяг повнолітнього віку та має якесь джерело доходу для погашення боргу.

З 24 лютого на території України було оголошено кредитні канікули на час війни. Клієнтам дозволялося зупинити виплати відсотків та комісій з цього моменту. Можна сказати, що всі фінансові зобов'язання: кредити та позики, як і використання кредитної картки, стали безвідсотковими. Такі великі та популярні українські банки як Приватбанк, Ощадбанк, Райффайзен банк та Monobank дотримувалися вказівок НБУ та оголосили зупинку нарахування відсотків за кредити під час війни.

З 1 червня 2022 року робота банків та МФО повернулася у звичний ритм і кредитні канікули перестали діяти. Багато компаній поки що вирішили призупинити свою діяльність і дочекатися закінчення війни. Але в деяких організаціях взяти кредит тепер можна за колишніми умовами. Багато компаній трохи змінили умови. Наприклад, суми кредитів зменшились, а вимоги підвищилися. Але довідка з місця роботи, застава чи поручитель, як і раніше, не знадобиться. Ми зробили аналіз найпопулярніших пропозицій на ринку України у 2022 році.

Credit7 / Кредит 7 відгуки Credit7 / Кредит 7
Заповнiть заявку
E-Groshi / Є Гроші відгуки E-Groshi / Є Гроші
Заповнiть заявку
CreditPlus / Кредит Плюс відгуки CreditPlus / Кредит Плюс
Заповнiть заявку
Money4you / Маніфою відгуки Money4you / Маніфою
Заповнiть заявку

Кредит 7 - частину зароблених коштів МФО віддають ЗСУ

Якщо ви думаєте над отриманням першого кредиту онлайн, ми рекомендуємо компанію Кредит Сім. Тут прості та прозорі умови для кожного позичальника. Новим позичальникам доступний кредитний ліміт до 15 000 грн. Постійні позичальники можуть розраховувати на кредитування у великих сумах – до 20 тисяч гривень. Процентна ставка у перші 30 днів налічує 0,90% від суми кредиту. Після 30 дня користування грошима клієнту потрібно буде сплатити ставку 1,99% за кожен день. Повернути заборгованість можна достроково.

Е-грошi надають позики онлайн під час війни на строк до 14 днів

Улюблена українцями компанія Е-Гроші повернулася на ринок. Тут знову видають гроші у борг на вигідних умовах без пояснення причин кредитування. Доступні суми обмежені 7 000 грн. при користуванні сайту компанії. Лайфхак: використовуючи фірмову програму, можна розраховувати на суму до 10 000 грн. Користуватися грошима можна 14 днів. Але якщо клієнту будуть загрожувати прострочення, є можливість пролонгації терміну без псування кредитної історії. Подати заявку на онлайн кредит може кожен українець віком від 18 до 60 років.

Кредит Плюс – отримати кредит пiд 0.01 для кожного нового клієнта

У 2022 році повертаються і кредити онлайн без відсотків для новачків. У Кредит Плюс можна отримати фінансову допомогу під кілька символічних гривень за 15 днів. Максимальна сума – 15 000 гривень. Умови надання позик від організації до клієнтів прості та легко здійснені: громадянство України, мінімальний вік від 18 років та будь-яке джерело доходу. Акційна відсоткова ставка в 0,01% на перший кредит доступна тільки для тих позичальників, які жодного разу не зверталися та не реєструвалися в компанії. Отримати гроші можна цілодобово за лічені хвилини на будь-яку картку українського банку: приватбанку чи навіть віртуальну. Видача коштів відбувається миттєво з допомогою використання сучасних банківських скорингових систем.

Швидко гроші - сума кредиту на картку до 20 000 грн.

Ще одна передова українська фінансова компанія поновила свою діяльність. Клієнти знову можуть обиратися у Швидко гроші за швидкими кредитами на картку. Тут доступні суми до 20 000 гривень терміном до 14 днів. Платіж за позику можна відстрочити, якщо активувати послугу продовження платежу. Отримати кредит можна і через готівку – треба знайти відділення кредитора та звернутися особисто за грошима з паспортом.

Тяжкий воєнний час і криза не є причиною для виправдання заборгованості у мікрофінансові організації. Варто нагадати, що за невиплачений кредит в Україні можуть бути серйозні наслідки: штрафи, заборона виїзду та навіть адміністративне покарання. Наші експерти рекомендують не зловживати користуватися кредитними коштами та зважувати кредитний ризик перед укладенням договору. За кожен день неповернення кредитних коштів нараховуватимуться пені та штрафи. Якщо немає коштів на оплату за кредитами, варто задуматися про банкрутство чи рефінансування.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.

Кредит онлайн

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Чи законне автоматичне списання коштів з рахунків боржників банками та кредитними організаціями?

Оформляючи позику готівкою та отримуючи гроші у стаціонарному...

Додати коментар

   ## ####### ######## #### ##   ## 
   ## ##   ## ##    ## ##   ## 
   ## ##   ## ##    ## ##   ## 
   ## ##   ## ######  ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ##  ##  ## 
##  ## ##   ## ##    ##  ## ##  
 ######  ####### ##    ####  ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі