Быстрозайм

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Быстрозайм

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 6000 грн
До оплати: 10000 грн 16000 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Розсміши Бистрозайм та виграй 1000 гривень


Быстрозайм – одна з перших і найбільших кредитних компаній України. Компанія пропонує своїм клієнтам швидкий і зручний сервіс з надання позик онлайн або у стаціонарному відділенні. Саме ця компанія першою в Україні запустила унікальний продукт – миттєва готівка.

Відтепер на отримання фінансової підтримки вам більше не доведеться чекати, а також збирати великий пакет документів. Все, що вам потрібно – це паспорт, ідентифікаційний код, телефон і доступ до інтернету. Гроші ви можете отримати в зручний для вас спосіб (на карту або у стаціонарному відділенню компанії) і в будь-який час.  

Быстрозайм відгуки

Быстрозайм – це компанія, яка працює на фінансовому ринку України вуже близько п’яти років. Її послугами щодня користуються сотні українців. Свою популярність компанія здобула завдяки прозорій та чесній діяльності. А високий стандарт обслуговування й оперативне надання послуг допомагають їй і надалі залишатися однією з провідних кредитних компаній України.

 • Рекомендую всем! Мне нравится брать займ в Быстрозайм , всегда выручит в любом месте! Деньги сразу перечисляют, долго ждать не нужно. Можно продлить займ если денег на погашение не хватает. частичн... - Мила
 • Зручний онлайн-кабінет, швидко працює, легко повернути борг не виходячи з дому - Влад
 • Все знают, что в долг лучше не брать. Но бывают ситуации разные, к сожалению. Вот и нам пришлось воспользоваться услугой микрокредитования. Брали с опаской, но были твердо настроены вернуть все в ... - Мирослава

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Быстрозайм крок за кроком:

 1. Виберіть відділення (у випадку оформлення договору стаціонарно).
 2. Виберіть необхідну суму і термін позики.
 3. Зареєструйтесь та заповніть заявку.
 4. Дочекайтесь відповіді.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Быстрозайм:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=D0jjWdgih0o

Отримати позику в Быстрозайм можуть усі без винятку громадяни у віці від 18 до 75 років. Для оформлення договору знадобиться паспорт громадянина України та обов'язково другий додатковий документ, що засвідчує особистість. Це може бути: ідентифікаційний номер, закордонний паспорт, водійське посвідчення, воєнний квиток, пенсійне посвідчення або студенnський квиток. Процедуру оформлення можна пройти на сайті компанії або у стаціонарному відділенні.

При оформленні позики онлайн потрібно спершу вибрати за допомогою калькулятора на головній сторінці інтернет-сервісу Быстрозайм необхідну суму і термін кредиту. Потім натиснути кнопку “отримати позику”, після цього відкриється сторінка реєстрації й обов'язкові поля для заповнення, заповніть їх та відішліть заявку. По відправленні заявки, на протязі 20 хвилин на вказану вами електронну адресу прийде відповідь. Стан заявки також можна перевірити в особистому кабінеті на сайті.

При оформленні кредиту в стаціонарному відділенні організації, як і у випадку з оформленням кредиту онлайн, з собою необхідно мати паспорт та один з обов'язкових документів наведених вище. Заповнити коротку анкету, у разі необхідності, допоможе фахівець компанії, а також дасть відповідь на всі ваші запитання. Процес оформлення позики у відділенні займає не більше 20 хвилин. Гроші можливо отримати у касі відразу після заповнення документів та підписання договору.


Способи отримання кредиту онлайн в Быстрозайм

 1. На банківську карту
 2. Готівкою у касі відділення

Компанія Быстрозайм, піклуючись про комфорт своїх клієнтів, пропонує два способи отримання позики:  перерахунок кредитних коштів на банківську карту й отримання позики готівкою в офісі компанії. Тому кожен клієнт, аналізуючи свої обставини, має можливість вибрати найбільш зручний і вигідний для себе спосіб.

Якщо ви хочете отримати гроші на банківську карту, то необхідно заповнити анкету на сайті компанії і вказати свій банківський рахунок. Після отримання позитивної відповіді на заявку, на протязі 30 хвилин, кредитні кошти надійдуть на ваш рахунок.

Для того, щоб отримати позику готівкою, вам необхідно звернутися в найближче відділення кредитної компанії Быстрозайм і оформити договір позики, заповнивши заявку. Після підписання документів, ви відразу отримаєте гроші  безпосередньо у касі офісу.

Варто зазначити, що сума позики, яку можуть отримати в Быстрозайм всі повнолітні громадяни України складає від 300 до 10 000 гривень. Така позика видається на період від 7 до 64 днів, також є можливість пролонгації кредиту. Офіс компанії, як і онлайн сервіс, працює 7 днів на тиждень, тому звертатися за позикою можливо у будь-який день.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На офіційному сайті компані
 2. На розрахунковий рахунок
 3. В найближчому офісі

Погасити позику в Быстрозайм дуже просто. Для цього компанія пропонує кілька зручних способів. Перший з них — це можливість оплатити позику за допомогою сайту. Для цього вам необхідно зайти на головну сторінку сайту і в розділі “повернути позику” натиснути кнопку “на сайті”. Після чого, відкриється вікно оплати, де потрібно заповнити всі поля і підтвердити оплату. В такий же спосіб можливо провести процедуру оплати з особистого кабінету.

Наступний спосіб для оплати позики — це банківський переказ. Провести платіж можна у відділенні будь-якого банку. При оплаті слід вказати: номер договору, повні реквізити компанії, а також ваші паспортні дані. При проведенні платежу слід враховувати, що перерахунок коштів на рахунок організації може тривати до 3-х робочих днів. Протягом цього часу, все ще будуть нараховуватися проценти по кредиту. Тому оплачуючи рахунок, краще вказуйте суму оплати з урахуванням можливих затримок.

Найбільш простий спосіб — це сплата позики безпосередньо у найближчому відділенні організації Быстрозайм. Адреси філіалів ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Щоб провести оплату, необхідно прийти у офіс та звернутися до одного із працівників, надати йому номер договору й свої паспортні дані. Перевагою такого  способу оплати є те, що внесені кошти моментально перераховуються на рахунок кредитора і кредит від того моменту вважається погашеним.

Быстрозайм - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №118

Контактні дані:

ТОВ "СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ"

Сорок років Радянської України39-А/25
69037 Запоріжжя

e-mail: bistrozaim@bistrozaim.ua

телефон: 0 800 507 570

www: bistrozaim.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

8:00 - 20:00
Заповнiть заявку

Опис Быстрозайм

Быстрозайм на сьогодні являється лідером серед фінансових організацій України у сфері мікрокредитування. Однією з перших в Україні запустила інтернет-сервіс із надання кредитів онлайн. Довірою клієнтів компанія заручилася завдяки оперативному та якісному наданню послуг, а також відсутності прихованих платежів. Для постійних клієнтів діє програма лояльності, яка допомагає заощадити на позиках, а нові клієнти мають можливість скористатися кредитом під 0 %.


Переваги і недоліки Быстрозайм:

Переваги:

 • Швидке оформлення позики й оперативне перерахування коштів
 • Можливість оформлення позики онлайн
 • Сервіс працює 7 днів на тиждень
 • Діє програма лояльності
 • Оплата тільки за фактичні дні користування коштами

Недоліки:

 • Неможливо отримати кошти на електронний гаманець
 • Максимальна сума позики тільки 10 000 гривень

Переваги і недоліки Быстрозайм - підсумки

Быстрозайм — це компанія, офіси якої знаходяться в 28 містах України в 9-ти областях. Оформити позику в Быстрозайм дуже легко і просто, для цього потрібно тільки паспорт і будь-який інший документ, що підтверджує особистість. Вся процедура від оформлення договору до отримання позики триває близько 30 хвилин. Завдяки швидкісному інтернет-сервісу компанії, отримати гроші на банківську карту можливо, навіть не виходячи з дому.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Быстрозайм

 ####### ##   ## ##   ## ##  ## ##  ## 
##   ## ##   ## ###  ### ## ## ###  ## 
##   ## ##   ## #### ####  ####  #### ## 
##   ## ##   ## ## ### ##  ##  ## ## ## 
## ## ## ##   ## ##   ##  ##  ## #### 
##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##  ### 
 ##### ## ####### ##   ##  ##  ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Быстрозайм

Мила 2020-04-06 14:33:13 #802
Рекомендую всем! Мне нравится брать займ в Быстрозайм , всегда выручит в любом месте! Деньги сразу перечисляют, долго ждать не нужно. Можно продлить займ если денег на погашение не хватает. частично оплатить очень удобно. Спасибо вам что вы есть.
Відповісти
Влад 2020-04-05 12:36:55 #797
Зручний онлайн-кабінет, швидко працює, легко повернути борг не виходячи з дому
Відповісти
Мирослава 2020-04-01 13:38:01 #794
Все знают, что в долг лучше не брать. Но бывают ситуации разные, к сожалению. Вот и нам пришлось воспользоваться услугой микрокредитования. Брали с опаской, но были твердо настроены вернуть все в срок или даже раньше. Поэтому искали минимальную процентную ставку и возможность досрочного погашения. Быстрозайм нам идеально подошел, все прозрачно, условия подходящие. Кредит погасили раньше срока, больше никаких вопросов не возникло. Если вдруг возникнет ещё необходимость, будем обращаться только сюда.
Відповісти
Аркадій 2020-03-12 09:01:14 #778
Гроші до зарплати на непоганих умовах.
Відповісти
В'ячеслав 2020-03-06 17:33:30 #751
Вирішив фінансову недостачу в 2300 грн за 20 хв. Мінімум документів і не виходячи з дому.
Відповісти
Khalyk 2020-02-04 17:13:53 #730
Всем привет взял кредит у данной службы остался очень довелен выручили, сегодня опять решил воспользоваться данной службой почему-то отказали((((а так всем рекомендую
Відповісти
Тимофій 2020-01-30 18:50:57 #717
Не вистачало грошей на подарунок дівчині. Подав заявку на отримання позики 1600грн. Рішення швидке.
Відповісти
Олесь 2020-01-23 15:34:54 #677
проценти сплачуються за дні користування кредитом повернув раніше терміну. Дякую за такі умови кредитування.
Відповісти
Микита 2019-12-04 12:36:54 #641
Мінімум часу мінімум документів при оформленні. Схвалили 2 раз заявку.
Відповісти
Максим 2019-10-12 13:34:14 #506
Брав гроші в швидко займ! Потребував в терміновому порядку. Подавши заявку її миттєво схвалили. Весь процес не зайняв і 25 хв.
Відповісти
Макар 2019-08-28 11:12:54 #410
Нормальная МФО. Процентная ставка, конечно, выше чем в банке, зато деньги можно получить быстро и даже с плохой кредитной историей или действующими просрочками. Главное - погасить долг в срок.
Відповісти
Андрій Тульчинський 2019-07-30 17:53:38 #296
Рекомендую користуватися послугами Быстрозайму. Беру вже другу позики в цій компанії. Перший кредит сплатив без проблем, тому зважився на другий. Компанії нема за що дорікати!
Відповісти
Віка, Броди 2019-07-03 21:53:32 #260
Дуже рекомендую. Це був мій перший кредит, тому я трохи побоювалася. Мені cподобалося те, що проблем з отриманням кредиту не виникло, і сама пропозиція цілком пристойна.
Відповісти
Щукать 2018-11-24 17:39:02 #46
Користуватися можна, але недовго
Відповісти
Тарас 2018-10-22 08:31:08 #14
Компанія норм. Брав тут кредит. Все сподобалось. Кредит отримав швидко і без проблем, а повертав в найближчому відділенні організації Быстрозайм. Враження не погані.
Відповісти

Дивіться також:

Сashinsky / Кашінський
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditPlus / Кредит Плюс
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Banana Credit / Банана Кредит
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Moneyveo / Mанівео
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння