Dinero

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Dinero

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 1490 грн
До оплати: 10000 грн 11490 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Остання акція: Розіграш 1 000 000 гривень від Дінеро


Онлайн-сервіс Dinero входить в топ провідних українських кредитних компаній. Пропонує миттєві кредити онлайн в Україні на максимально вигідних умовах. Подати заявку можливо в будь-якому куточку країни й в будь-який час, адже сервіс працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Отримати кошти можливо навіть через 15 хвилин після звернення в Дiнеро.

Перший кредит: До 5 000 гривень на 30 днiв
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Минимальна кiлькiсть документiв: не треба робити скан-фото паспорту
Найважливіший недолік: Невелика максимальна сума кредиту онлайн
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 300 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

Dinero відгуки

Більшість українських позичальників вважають компанію Дінеро одним з найкращих кредиторів в Україні. Адже послуги тут надаються якісно та вчасно, а рівень довіри до клієнтів помітно вирізняє її серед інших. Для отримання грошей достатньо тільки мінімального пакета документів, без застав та поручителів.

 • Якісь неоднозначні враження. Наче брати кредит це так ірраціонально, але з Dinero не було жодних проблем і компанія реально допомогла викрутитись з незручної ситуації. Звісно, що не хотілось плати ... - Олександра
 • Мені дуже сподобалось, що можна відтермінувати оплату і при цьому не сплачувати додаткових відсотків. В моїй ситуації це неабияк допомогло. Оформив пролонгацію в особистому кабінеті, там же сплатив... - Гриша
 • Хочу похвалити Dinero за чудовий сервіс та швидке обслуговування. Оформила кредит в кілька кліків. Єдине на що треба було трохи часу, це щоб прочитати всі умови. Ось три дні тому віддала все до коп... - Яна

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Dinero крок за кроком:

 1. Заповніть анкету
 2. Дочекайтесь відповіді
 3. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Dinero:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Подати заявку на отримання кредиту вiд Дінеро можуть громадяни України віком від 18 років. Головна умова – це наявність чинного паспорта із пропискою та ідентифікаційний код. Наявність поручителів, майна під заставу, довідок про доходи чи інших документів, що підтверджують вашу кредитоспроможність, не вимагається.

Для оформлення кредиту зайдіть на сайт, заповніть коротеньку анкету та зачекайте кілька хвилин на відповідь. Пам’ятайте, що потрібно заповнювати всі поля в анкеті й давати правдиву інформацію, адже це прискорить час прийняття рішення і збільшить ваші шанси на отримання позитивної відповіді.

Час опрацювання заявок при першому зверненні займає не більше 15 хвилин. При наступних зверненнях в Dinero ця процедура ще коротша. Після отримання позитивної відповіді останнє, що вам залишається зробити – це погодитись з умовами та підписати договір за допомогою спеціального коду, висланого вам в смс-повідомленні на номер вашого мобільного телефону.  


Способи отримання кредиту онлайн в Dinero

1 На банківську карту

В компанії Dinero можливо отримати кредит онлайн розміром до 10 000 гривень під вигiдну відсоткову ставку на ринку – 1,7% в день. Ці гроші можна отримати на 7, 14 або 30 днів.

На відміну від інших аналогічних компаній тут є доступ до довгострокових кредитів, навіть на рік користування. Великою перевагою також є можливість оформлення першого кредиту зовсім безкоштовно.

Заповнивши заявку, ви отримаєте гроші на свою банківську карту всього через декілька хвилин й відразу можете ними користуватися.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті в особистому кабінеті Дiнеро
 2. В банківському відділенні.
 3. За допомогою інтернет-банкінгу

Кредитна компанія Дінеро завжди довіряє своїм клієнтам й надіється, що вони будуть оплачувати кредити вчасно. Для цього вона зробила процедуру оформлення зручною для кожного позичальника. Кожен може вибрати зручний для себе спосіб погашення та розрахуватися по кредиту тоді, коли матиме можливість.

Здійснити оплату клієнти можуть безпосередньо на сайті, зайшовши в свій особистий кабінет. А також у банківському відділенні, або скориставшись інтернет-банкінгом та зробивши переказ на рахунок компанії зі своєї карти.

Завдяки вчасним платежам, ви формуєте хорошу кредитну історію та економите гроші, які в протилежному випадку могли б йти на оплату штрафів.

Якщо так стається, що ви не можете вчасно погасити кредит, тоді варто скористатися послугою пролонгації, заплативши тільки відсотки за користування кредитними коштами. Продовжити договір можна на 7, 14, 30 днів.

Dinero - дані компанії:

Контактні дані:

ТОВ"ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ДІНЕРО"

Сурикова3А
03035 Київ

e-mail: info@dinero.com.ua

телефон: 067 326 2233

www: dinero.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Dinero

Дінеро – це нова кредитна компанія на фінансовому ринку України. Вона надає послуги фінансової допомоги термінами від 7 днів до одного року. Денна відсоткова ставка складає од 1,7%. Для отримання кредиту достатньо тільки діючого паспорта та IПН. На рішення Dinero доведеться чекати всього кілька хвилин. У більшості випадків рішення позитивне.

Приклад розрахунку: Наприклад, ви берете кредит онлайн сумою 1000 гривень на 10 днів, щодня вам доведеться сплачувати 1,7% за користування. Тобто 17 гривень за добу.

Якщо ви маєте в Dinero промокод на знижку, сума відсотків буде менша. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті й у соцмережах. Так ви першими буде дізнаватися, коли в Дінеро акція та як отримати бонуси.

Що робити, якщо не встигаєш сплатити кредит вчасно?

Ми знаємо як це, коли непередбачувані обставини псують всі плани. Тому не шукайте чергове місце, де легко взяти кредит, щоб погасити попередній. Dinero дозволяє відтермінувати позику та сплатити її у зручний для вас час.

Що для цього потрібно:

 • Знайти на сайті Dinero особистий кабінет.
 • Вибирати термін пролонгації. Максимальний термін 30 днів.
 • Сплатити відсотки, які набігли за час користування коштами.
 • Сповіщення про статус вашого запиту прийде протягом 24 годин.

Також можливість пролонгації надають наші колеги: Alexcredit, CCloan, CreditPlus, Credit7, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Tengo.

Онлайн позика 24/7: що буде, якщо прострочити кредит в Дінеро?

Якщо ви прострочили онлайн кредит, обов'язково зателефонуйте на гарячу лінію Динеро. Разом, можна знайти розв'язання вашої проблеми.

Важливо: не відтягуйте та повідомте кредитора за 1 день до закінчення умови. Так буде більше варіантів допомоги. Якщо ви прострочили термін сплати, кожного дня вам доведеться сплачувати додаткових 1,5%.

Безвідмовні кредити онлайн: скільки кредитів можна взяти одночасно?

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків можна оформити лише 1 раз. Наступну позику можна взяти лише після погашення попередньої. Якщо вашу заявку відхилили, спробуйте знову через 30 днів.

Популярні кредити онлайн: вимоги до картки

Щоб оформити кредит онлайн, ваша картка повинна відповідати наступним критеріям:

 • випущена українським банком,
 • оформлена на ваше ім'я та прізвище,
 • призначена не для соціальних виплат,
 • підтримує функцію інтернет-платежів,
 • термін дії закінчується щонайменше через 3 місяці,
 • основна валюта - гривня.

Як покращити кредитну історію?

Кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 - реальність. А щоб збільшити ваші шанси на отримання кредитів на більші суми, ми рекомендуємо:

Зателефонувати в Бюро кредитний історій та переконайтесь, що у системі оновились дані про погашення попередніх кредитів.
Взяти кілька мікропозик у Dinero та погасити протягом кількох днів.


Переваги і недоліки Dinero:

Переваги:

 • Жодних додаткових документів
 • Швидке отримання кредиту
 • Перша позика безкоштовна
 • Низька відсоткова ставка
 • Можливість продовження терміну кредиту

Недоліки:

 • Обов’язкова наявність банківської карти
 • Немає стаціонарних відділень

Переваги і недоліки Dinero - підсумки

Найбільшою перевагою даної компанії є відсутність більшості формальностей, які є обов’язковими при оформленні кредитів в банках, а також швидкість прийняття рішення та перерахунку коштів.

Кредитна компанія Дінеро поставила собі за мету зробити мікрокредитування доступним для кожного громадянина. І це насправді вдалося, адже тут можуть отримати фінансову допомогу навіть особи, які не мають постійного місця роботи, а також клієнти з поганою кредитною історією.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Dinero

 #######   ###  ######## ##   ##    ## 
##   ##  ## ##    ## ##   ##    ## 
##   ## ##  ##   ##  ##   ##    ## 
##   ## ##   ##  ##  ##   ##    ## 
## ## ## #########  ##   ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ##  ## 
 ##### ## ##   ## ######## #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Dinero

Олександра 2021-09-06 11:11:00 #1044
Якісь неоднозначні враження. Наче брати кредит це так ірраціонально, але з Dinero не було жодних проблем і компанія реально допомогла викрутитись з незручної ситуації. Звісно, що не хотілось плати додаткові відсотки, але який вихід? Однак завдяки цьому зараз у мене все гаразд й я рухаюсь далі.
Відповісти
Гриша 2021-08-26 09:24:06 #993
Мені дуже сподобалось, що можна відтермінувати оплату і при цьому не сплачувати додаткових відсотків. В моїй ситуації це неабияк допомогло. Оформив пролонгацію в особистому кабінеті, там же сплатив відсотки. Потім отримав смс з підтвердженням.
Відповісти
Яна 2021-08-16 10:38:38 #964
Хочу похвалити Dinero за чудовий сервіс та швидке обслуговування. Оформила кредит в кілька кліків. Єдине на що треба було трохи часу, це щоб прочитати всі умови. Ось три дні тому віддала все до копієчки. Дякую за співпрацю!
Відповісти
Орест 2021-08-10 11:41:06 #927
Вже кілька разів користувався послугами Dinero. Поки жодних зауважень. Гроші приходять швидко, а якщо трішки прострочиш, то завжди можна вирішити питання мирно по телефону. Я особисто мав таку ситуацію, що переплутав дати й прострочив позику на 1 день, але тоді швиденько все погасив та доплатив лише за добу.
Відповісти
Макс 2021-08-06 11:42:07 #890
Шукав де можна взяти кредит з поганою кредитною історією. Колега з роботи порадив Dinero мовляв, що ця компанія дуже лояльна. Тепер переконався, що це правда! Гроші отримав швидко та без додаткових клопотів. Також хотів би підкреслити, що в Dinero особистий кабінет має дуже зручний функціонал, тому вперше в житті я нічого не наплутав. Буде звертатись ще! Хоча на майбутнє передивлюсь свої витрати й спробую грамотніше планувати бюджет, щоб менше позичати.
Відповісти
Олег 2020-03-12 23:35:26 #782
Користувався послугами компанії Дінеро, залишився задоволений. Кредит оформляється швидко, всього 15-20 хвилин, гроші на карту надходять відразу. Перший кредит без відсотків. Чесні і надійні.
Відповісти
Леонід 2020-03-11 16:20:20 #776
Хороший сервіс і вигідне умови для мене при першому зверненні. Прихованих платежів не було.
Відповісти
Всеволод 2020-03-07 10:53:32 #754
Мінімум формальностей щодо заповнення заявки плюс віддалено без походів в компанію. Рішення по заявці дали через 10 хв. Добре що є такий сервіс.
Відповісти
Святослав 2020-03-06 17:18:39 #747
Ніхто не застрахований від фінансовіх проблем коли потрібно знайти терміново певну суму. Сталося і зі мною. Друг порадив взяти позику через онлайн сервіс. Заповнив заявку і відправив. Спасибі схвалили! Сума 2600 на 6 днів.
Відповісти
Ганна 2020-01-27 19:56:10 #698
Друга комания в якій беру кредит онлай у вас багато плюсів це в оформленні заявки не потрібно скан паспорта. Умови кредитування непогані. Віддати займ легко не виходячи з дому. Відмінний сервіс отримання позики.
Відповісти
Світлана 2020-01-25 13:25:07 #687
Задоволена сервісом DINERO
Відповісти
Ирина 2020-01-23 14:32:14 #673
Дякую за можливість продовження за кредитним договором. Не було можливості оплатити вчасно.
Відповісти
Илья 2019-12-03 12:53:44 #637
Оформляю займ перший раз. Зараз видали кредит. Після того як оплачу за термінами напишу відгук. На даний момент все зрозуміло і просто. За часом пішло пів години.
Відповісти
Тоха 2019-11-29 09:16:11 #619
Вибрав компанію так як процентна ставка нуль. Спасибі схвалили заявку.
Відповісти
Роман 2019-10-16 10:05:59 #527
Компанія зарекомендувала себе не тільки сервісом але і низькими відсотками. Брав невеликий кредит на 2 тижні. Гроші надійшли на карту.
Відповісти
Лариса 2019-10-15 09:49:18 #521
Вдячна за продовження оплати по кредиту!
Відповісти
Алла 2019-10-12 13:17:50 #504
Мінімум документів і мінімум часу. Отримала результат позитивний. На мою думку сервіс першокласний.
Відповісти
Марк 2019-10-10 15:17:20 #495
Мало компаній які готові дати в позику і під 0 відсотків. Спасибі Дінеро за їх лояльність в цьому моменті він хоч і одноразовий бонус але приємно.
Відповісти
Лариса 2019-10-08 15:47:34 #483
Якщо у вас погана історія в банку то неотчаівайтесь Дінеро виручить на хороших умовах. Користувався неодноразово завжди позитивний результат.
Відповісти
Володимир 2019-08-29 12:11:26 #416
DINERO неодноразово оформляв кредит через цю компанію. Плюсом не потрібно скан паспорта. Є акція по якій привів близько 5 друзів і заробив на цьому. У складній ситуації завжди виручають.
Відповісти
Іванка 2019-08-14 21:14:26 #335
Мені досить спообались умови кредитування, адже на перший кредит не нараховуються відсотки
Відповісти
Станіслав 2019-08-14 21:11:48 #334
Хороша кормпанія. Користуюсь її послугами уже кілька років. Завжи все влаштовує
Відповісти
Денис 2019-08-14 21:10:20 #333
Не люблю звертатись в банки за кредитами, адже там завжи вимагають багато документів. Саме тому мі1й вибір - це Дінеро.
Відповісти
Христина 2019-08-14 20:37:00 #332
Не думла, що зможу офотримти кредит в нічний час, але спробувала, і все вдалось.
Відповісти
Марта 2019-08-14 20:35:11 #331
Справді виручили в скрутній ситуації. Дуже дякую
Відповісти
Марія Губіч 2019-07-27 22:24:11 #278
Зараз в Україні повідкривалося багато різних компаній, які пропонують кредити на кілька тисяч гривень. Я чула про Дінеро вже давно. Мабуть, це найбільша та найбільш досвідчена компанія. В Інтернеті є багато хороших відгуків. Я скористалась їхніми послугамі лише раз. Уся процедура погашення насправді виглядала так, як мені розповів їхній менеджер на початку. Звичайно, я нікому не бажаю брати кредити, але якщо це необхідно, то можу порекомендувати саме цю компанію.
Відповісти
Галина, Львів 2019-06-30 21:30:44 #246
Що я можу сказати - це, безумовно, одна з найкращих компаній, з якими я мала справу. Працюють дуже швидко та ефективно з самого початку подачі заявки, до моменту оплати. Дуже рекомендую! До того ж доступна досить велика сума.
Відповісти
Богдан Мірошник 2019-06-06 13:47:01 #240
Дуже хороша кредитна організація. Якщо вмієте користуватися з розумом, то нема чого боятися проблем чи якихось неприємностей. Чесна фірма, тому рекомендую.
Відповісти
Олексій Даниленко 2019-06-05 18:28:07 #236
Хороше, швидке рішення, насправді цілком реалізується через Інтернет. Це мій перший кредит такого типу. Повернув своєчасно, у запланований день, і все пройшло без проблем. Вважаю, що це безпечна компанія.
Відповісти
Дмитро Новак 2019-06-03 17:38:46 #224
Заповнив форму, і гроші були на моєму рахунку мега-швидко. Я задоволений, бо погасив позику вчасно.
Відповісти
Гаврило Петрович 2019-06-02 16:37:11 #221
Щиро рекомендую, солідна компанія, готівка в той же день, без зайвих формальностей та дурних запитань. В інших подібних конторах набагато більше мороки.
Відповісти
Ілля 2019-03-26 07:52:27 #169
Не вистачало на машину, взяв позику тут, переплатив відносно не багато, спасибі, що є такі компанії)
Відповісти
Женя 2019-03-25 17:13:05 #148
Терміново потрібні були гроші, спасибі вам.
Відповісти
Варка 2018-11-24 17:15:23 #38
Відмінний варіант для тих, хто зіткнувся з фінансовими проблемами і хоче їх швидко вирішити
Відповісти

Дивіться також:

MyCredit
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Cashberry
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Loany
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння