CreditUp / Кредит Ап

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5500 грн
Термін кредиту 8 дн.

Вартість кредиту онлайн в CreditUp / Кредит Ап

Сума: 6000 грн
Час: 14 дн.
Вартість: 1596 грн
До оплати: 7596 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


CreditUp – це інноваційний сервіс, що допомагає громадянам України справитись з тимчасовими фінансовими труднощами. На відміну від банків, кредити тут видаються цілодобово, без вихідних та святкових днів, а також без перерви на обід.  Тут відсутнє обов’язкове надання довідки про доходи, застав та наявність поручителів. Для оформлення договору достатньо паспорта та ідентифікаційного коду. А для отримання грошей в Кредит Ап навіть не потрібно виходити з дому, адже весь процес відбувається дистанційно, а кошти нараховуються на особисту банківську карту.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Миттєва обробка заявки та 100% автоматiзацiя процесу
Найважливіший недолік: Для новачків вартість користування кредитом - 1.9% від суми, але не менше 50 грн
Бонусна програма: За кожен кредит позичальник отримує бонуси на бонусний рахунок.

CreditUp / Кредит Ап відгуки

CreditUp – це кредитна компанія, яка дбає про своїх клієнтів та старається забезпечити найкраще обслуговування. Завдяки відповідальному ставленню до надання послуг кредитування, вона здобула довіру клієнтів й заслужила велику кількість позитивних відгуків.   

 • "Терміново знадобились гроші на оплату ремонту комп'ютера, а зарплата повинна була прийти тільки через два тижні. Подруга порадила звернутися за кредитом онлайн в Кредит Ап. Вона сама позичала там раніше й завжди була задоволена. Я теж оформила там кредит онлайн за допомогою їх сайту" – Христина, Київ.
 • "Хороша компанія та вигідні умови. Гроші отримав дуже швидко. Через 2 тижні все сплатив. Переплата не вийшла високою. Дякую, Кредитап, що виручили в складній ситуації" – Олександр, Ужгород.
 • "Подавав заявки на кредит онлайн в декількох компаніях. Тут найшвидше отримав відповідь, тому оформив договір саме в CreditUp. З погашенням не було жодних проблем. Все чесно та надійно" – Дмитро, Херсон.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в CreditUp / Кредит Ап крок за кроком:

 1. Виберіть на сайтi creditup.com.ua термін та суму кредиту
 2. Заповніть та відправте заявку
 3. Прив'яжіть банківську карту
 4. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CreditUp / Кредит Ап:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=dsw3Ukbq5x8

Щоб оформити кредит онлайн, клієнту потрібно зайти на офіційний сайт компанії – creditup.com.ua та за допомогою калькулятора вибрати бажану суму та термін кредиту. Потім треба заповнити анкету, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код та контактну інформацію. Важливо перед відправленням заявки перевірити вказану інформацію, щоб виключити наявність помилок та опечаток.

Після відправлення заявки до Кредит Ап необхідно додати карту, вказавши її реквізити та пройшовши верифікацію, що відбувається за допомогою блокування на рахунку клієнта певної суми, яку потрібно вказати на сторінці перевірки карти. Після підтвердження карти залишається підписати договір та отримати грошi. 

Підписання договору здійснюється в спосіб введення спеціального одноразового коду в зазначеному полі в особистому кабінеті на сайті компанії. Цей код клієнт отримає на мобільний телефон одразу після ухвалення заявки. Перед підписанням договору, обов'язково треба ознайомитися з умовами та правилами, і якщо все зрозуміло та правильно вказано, потрібно ввести отриманий код.


Способи отримання кредиту онлайн в CreditUp / Кредит Ап

 1. На платіжну карту будь-якого банку

В CreditUp отримання кредитних коштів можливе тільки на платіжну карту будь-якого українського банку. Для цього попередньо потрібно вказати її реквізити в особистому кабінеті та пройти її верифікацію. Гроші будуть перераховані на рахунок клієнта відразу після оформлення та підписання договору.

Максимальна сума, яку можуть отримати клієнти в даній компанії – це 5 000 гривень. Проте, на таку квоту можуть розраховувати тільки позичальники, котрі не мали жодних прострочок та кредитних заборгованостей в цій компанії раніше. Нові клієнти, або ті хто допускав прострочки ранiше, можуть отримати тільки 1 200 гривень.

Термін на який видаються кредити – від 1 до 30 календарних днів. Кожен клієнт може в довільному порядку вибрати для себе необхідний строк кредитування, указавши його за допомогою калькулятора на початковій сторінці сайту.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті компанії
 2. Готівкою або картою в касі банку
 3. Готівкою в платіжному терміналу

Усі клієнти CreditUp мають можливість вибрати найбільш зручний для себе спосіб здійснення оплати по кредиту. Таких способів в даній компанії є три: оплата платіжною картою на сайті компанії, відвідавши особистий кабінет, банківським переказом в будь-якому банку України, та оплата готівкою в одному з платіжних терміналів.

Щоб погасити кредит картою на сайті компанії, клієнт повинен в особистому кабінеті зайти в розділ "поточний кредит", вказати суму оплати та натиснути кнопку "сплатити". Варто зазначити, що кредитор дає можливість погашати кредит частинами або, в разі необхідності, здійснити пролонгацію кредиту. Оплативши нараховані відсотки до спливу терміну кінцевої дати, договір автоматично буде продовжено на аналогічний термін.

Для погашення кредиту в касі банку, потрібно попередньо дізнатися реквізити компанії та номер договору, й вказати їх в бланку оплати. Але, слід пам'ятати, що вибираючи цей спосіб погашення, оплату потрібно здійснити мінімум за три дні до закінчення терміну договору. Тому що, кредит буде вважатися погашеним тільки після надходження грошей на рахунок кредитора. 

Щоб погасити кредит онлайн вiд Кредит Ап за допомогою терміналів самообслуговування, потрібно виконати ті самі дії, що та у випадку погашення кредиту в касі банку. Процес нарахування коштів на рахунок компанії також може тривати від одного до трьох днів.

CreditUp / Кредит Ап - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №148

Контактні дані:

ТОВ «ВЕЛЛФІН»

Героїв Севастополя48
03061 Київ

e-mail: office@creditup.com.ua

телефон: (050) 304-77-55

www: creditup.com.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис CreditUp / Кредит Ап

CreditUp вийшла на український фінансовий ринок у 2015 році та зареєстрована, як товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЛФІН». За ці три роки компанія змогла вийти на високий рівень надання послуг та зайняти одне з провідних місць серед інших компаній.

Не зважаючи на те, що кредити надаються миттєво, без жодних довідок, а кількість відмов мінімальна, відсоткова ставка за день користування кредитними коштами виносить всього 2%.

Приклад розрахунку: Денна відсоткова ставка в CreditUp — 2%. Якщо ви оформите 1000 гривень на 10 днів, щодня ви будете сплачувати 20 гривень комісії. За 10 днів, ви сплатите — 200 гривень.

Для клієнтів, які мають промокод, відсоткова ставка знижується. 

Отримати промокод можна підписавшись на сторінки Кредіт Ап у соцмережах та на імейл розсилку.
Щоб скористатись знижкою, натисніть кнопку “У мене є промокод” у віконці для розрахунку.

Безвідмовні кредити онлайн: програма лояльності

Програма “BonusUP” – це наша дяка за співпрацю та можливість компенсувати частину ваших витрату.

Усі клієнти СreditUp автоматично стають учасниками програми.

Бонуси діляться на дві групи:

 • Плановий. Нараховується при оформленні, отримані, продовжені та погашенні кредиту. 
 • Фактичний. Щойно ви погасите кредит, плановий бонус перетворюється у фактичний, і вже наступного дня ви можете обміняти його на гроші.

1 бонус = 1 гривня

Щоб перевірити кількість бонусів, зайдіть на наш сайт та натисніть “CreditUP вхід в особистий кабінет”. Тоді перейдіть в розділ “Мої бонуси”.

Чи можна отримати терміновий кредит на картку, якщо є закриті кредити в інших організаціях?

Якщо у вашій кредитній історії немає значних прострочень, ви можете оформити у нас кредит. Проте у Credit Up одночасно ви можете взяти лише 1 позику. 

Новий кредит онлайн можна оформити через 5-10 хвилин після погашення попередньої.

Що робити, якщо не можеш погасити кредит вчасно?

Всі кредити онлайн можна відтермінувати на зручний термін для вас термін. При цьому достатньо погасити відсотки, які накрапали протягом періоду користування.

Сплатити відсотки можна в особистому кабінеті або зайшовши в додаток кредит банку.

Важливо: не відкладайте пролонгацію на потім. Інакше:

 • Через 5 днів після прострочки відсоткова ставка збільшується.
 • Через 10  — інформація потрапляє в бою кредитних історій.
 • Через 30  — компанія звертається в суд або передає кредит колекторам.

Схожі умови у наших партнерів: 

Cash you, Cashberry, Cashinsky, CashMe, CashUp, CashYou, Credit 365, Credit7, CreditLite, CreditOn, Idea Bank Online,  Microcredit, Obank, Soscredit, vivus credit, Гривенька кредит, Гуд кредит, Енот кредит, CA.

Популярні кредити онлайн: причини відмови

Переймаєтесь, що вам не дадуть швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків?

Ось найпоширеніші причини:

→ Не підходите по віку. Маєте менш як 21 або понад 60 років.
→ У вас немає постійного доходу.
→ Вказуйте неправдиву інформацію.
→ Погана кредитна історія.


Переваги і недоліки CreditUp / Кредит Ап:

Переваги:

 • Цілодобове обслуговування без вихідних та святкових днів
 • Діє програма лояльності для постійних клієнтів
 • Персональні дані клієнтів надійно захищені та не передаються третім особами
 • На оформлення та отримання кредиту вистачить 15 хвилин

Недоліки:

 • Неможливо отримати грошi без наявності банківської карти
 • Низька максимальна сума для нових клієнтів

Переваги і недоліки CreditUp / Кредит Ап - підсумки

Гроші з гаманця в багатьох з нас зникають швидше, ніж ми плануємо. І часто буває, що саме в той момент, коли в кишенi зовсім порожньо, виникають несподівані ситуації й потреба в коштах стає гострішою. CreditUp пропонує свої послуги з надання швидких кредитів онлайн для легкого й швидкого вирішення тимчасових фінансових труднощів. Завдяки сучасному інтернет-сервісу компанії оформлення та отримання кредиту займає мінімум часу. При цьому, все це можливо зробити навіть не виходячи з дому. Достатньо тільки пристрою з доступом до інтернету, паспорта та ідентифікаційного коду.

Заповнiть заявку


Додати відгук про CreditUp / Кредит Ап

##   ##  ###  ######## ######## ######## 
## ## ##  ## ##  ##   ## ##    ##   ## 
## ## ## ##  ## ##   ## ##    ##   ## 
## ## ## ##   ## ######## ######  ######## 
## ## ## ######### ##   ## ##    ##  ##  
## ## ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
 ### ### ##   ## ######## ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про CreditUp / Кредит Ап

Софія 2021-09-13 09:04:08 #1081
Подавала заявку на 3 тис. Заповнення зайняло десь до 15 хвилин. Можливо, б впоралася швидше, але кілька разів перевіряла чи правильно все повписувала. Сума прийшла на картку без затримок. До речі, дуже круто, що ви вимагаєте саме іменні картки, адже це означає, що шахраї б не змогли взяти кредит на мої ім'я.
Відповісти
Денис 2021-09-06 11:17:46 #1046
Оййй... я був такий близький до провалу, що я Кредит Ап було саме тим, що було потрібно. Підстрахували, це ще мало сказано!
Відповісти
Наташа 2021-08-26 12:28:57 #1026
А я хочу подякувати Loando за те, що допомогли знайти мені CreditUp. Вибирала між кількома компаніями, але ця видалась найвигіднішою. Я вважаю, що наша співпраця вдалась, і кожен отримав свою вигоду. Ніяких мінусів точно не підкреслю, адже повністю все сподобалось
Відповісти
Маринка 2021-08-17 08:54:32 #969
В мене син навчається в Польщі та попросив гроші на проживання. Зазвичай ми з батьком мало допомагаємо, він в нас дуже самостійний. Але Тарасик звільнився з підробітку, тому мусили підстрахувати. В самих з фінансами було туго цього місяця, але знали, що в наступному буде краще. Тому зі покійною душею взяла кредит в Кредит Ап. Всім задоволена.
Відповісти
Аня 2021-08-10 11:59:55 #931
Взяти кредит в CreditUp було спонтанним рішенням. Захотілось піти у похід, з групою це виходило близько 3000 грн на 5 днів. Подумала чом би й ні. Заробити завжди встигну. Щоб не чекати зарплату оформила позику в Кредит Ап та почала свою пригоду.
Відповісти
Вікторі 2021-08-06 11:56:24 #895
Збирався на зустріч випускників. Зізнаюсь, хотів справити враження. Але моє фінансове становище явно не вражало. Навіть не було щоб за ресторан закинути, а зарплата лише через 2 тижні! Тому вирішив взяти кредит онлайн. Вибирав між Microcash і CreditUp, але останній варіант здався мені більш відповідним. І я не розчарувався. Вистачило і на бенкет, і навіть на новий піджак. Дякую за допомогу! Всім рекомендую!
Відповісти
Олексій 2020-03-09 09:56:09 #763
Брав кредит на тиждень користування відсоток не маленький але гроші потрібні були терміново. Рішення швидке.
Відповісти
Влад 2018-11-25 10:25:51 #52
Пару раз пользовлся услагмі - залишився задоволений. Для невеликих фінансових позик - саме те
Відповісти

Дивіться також:

Miloan
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Євро Гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Tengo / Тенго
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Позичка / Pozichka
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння