Оформити кредит без прописки – чи це можливо?

Правила оформлення банківських кредитів передбачають обов’язкову прописку. Але, що робити, якщо ви ніде не прописані, а гроші потрібні миттєво? Які кредитні установи видають кредити без прописки та чи легко їх отримати?

Чи можливо оформити кредит без прописки?

Чому отримати кредит без прописки в банку проблематично?

Відповідно до адміністративного закону України кожен громадянин у обов’язковому порядку повинен мати прописку. Якщо виникає ситуація із необхідністю поміняти місце проживання, то на залагодження формальностей дається 10 днів. За цей час треба встигнути виписатись з одної адреси і приписатись за іншою.

Проте, з різних причин буває неможливо швидко виконати необхідні дії, й людина офіційно вважається бездомною. А що робити, коли саме в цей час виникає гостра потреба в кредитних коштах? Чи існує можливість отримати гроші в борг без документів? Адже більшість кредитних установ навіть не розглядає заявок від клієнтів без прописки.

Позичальник без документально підтвердженого місця проживання вважається банком ненадійним. Це цілком зрозуміло, адже у випадку виникнення проблем зі сплатою кредиту, кредитор не матиме контактів для зв’язку з боржником. Крім того, подати заяву до суду також буде неможливо, адже суд не розглядатиме справи з проханням стягнути борг з громадянина без визначеного місця проживання.

Де отримати кредит без прописки?

Які кредитні установи не вимагають прописку?

У разі відсутності прописки, єдиним варіантом отримання кредиту може стати звернення в кредитну установу, де вимоги значно менші, й не потрібно пред’являти стоси документів. Такими установами сьогодні являються небанківські кредитні компанії. Іноді вони видають навіть кредити іноземцям.

Проте, надіятись на 100% успіх з першого звернення не варто. Можливо, доведеться неодноразово зіткнутись з відмовами, перш ніж знайдеться кредитор, який погодиться співпрацювати з клієнтом без прописки. Також не варто розраховувати на великі суми кредиту та довгий термін, хіба що в дану установу звертаєтесь не вперше.

Небанківські кредитні компанії працюють дистанційно та пропонують новим клієнтам оформити кредити онлайн розміром від 500 гривень до 3000 гривень, в окремих випадках максимальна сума при першому оформленні може сягати 5000 – 7000 гривень. А термін кредитування в основному становить від 7 до 30 днів.

 

Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповніть заявку
         

Правила оформлення кредиту без прописки?

Оформлення кредиту онлайн без прописки в дистанційній кредитній компанії – це надзвичайно проста процедура, яка займає всього 10-15 хвилин. Головне: знайти надійного кредитора та вигідні умови. Якщо ви жодного разу не користувались послугами подібних сервісів, то може бути важко самостійно зробити вибір.

Радимо для цього ознайомитись з інформацією про кредиторів на аналітичних сайтах. Для прикладу, наш сервіс регулярно оновлює рейтинг кредитів онлайн, стежить за змінами на фінансовому ринку та зробив доступною функцію автоматичного вибору кредитної компанії. Клієнту достатньо в полі пошуку на головній сторінці вказати головні вимоги до кредиту, й наша програма миттєво запропонує кілька найбільш відповідних варіантів.

Натиснувши на вибрану компанію, відразу можна подати заявку на кредит та оформити кредитний договір. Документи для оформлення кредиту, які обов’язково знадобляться це: паспорт та ідентифікаційний код, хоча іноді можливе навіть оформлення кредиту без ІПН. Якщо говорити про кредит без паспорта, то це теж можливо, потрібно просто мати виписаними дані або пам’ятати їх.

В заявці на кредит вказуємо основну інформацію з паспорта, якщо вимагається, ІПН та контактнi телефони й адресу. Потім, прикріплюємо дебетову карту та проходимо просту верифікацію. Відповідь по заявці приходить миттєво або до 5 хвилин з моменту відправлення. Якщо вона позитивна, залишається підписати договір за допомогою спеціального одноразового ідентифікатора й отримати свої гроші.

Як оформити кредит без прописки?

Як додатково зекономити на кредиті онлайн?

Кредити онлайн, звичайно, мають набагато вищі відсоткові ставки, ніж банківські кредити, однак, якщо вміти правильно ними користуватись та вибрати відповідну кредитну пропозицію, то їх вартість може виявитись нижчою за обслуговування в банку або взагалі безкоштовною. Як це можливо?

Сьогодні конкуренція між фінансовими установами, а особливо між кредитними компаніями, надзвичайно велика. Тому кожен кредитор старається створити зручні та вигідні умови кредитування, щоб привабити більше клієнтів. З цією метою проводяться різні конкурси, розіграші та акції кредитних компаній, а для нових клієнтів пропонуються навіть безвідсоткові кредити.

Крім того, в кредитних компаніях можливе дострокове погашення кредиту без сплати додаткової комісії. Якщо клієнт повертає борг раніше терміну, до оплати нараховуються відсотки тільки за фактичні дні користування кредитом. Кредитні компанії також не встановлюють мінімального терміну, протягом якого неможливо погашати кредит. Ця послуга доступна навіть на наступний день після підписання договору.

Отже, кредити онлайн – це не тільки найпростіший спосіб отримати миттєву фінансову допомогу, але й максимально вигідний.

 

Статті

Реструктуризація: що це та як оформити?

Маєте один або кілька кредитів, але з грошима не густо?...

Що таке кредитна історія

Кредитна історія – це термін, з яким обов’язково зіткнеться...

Бюро кредитних історій – список всіх БКІ України

Бюро кредитних історій, або скорочено БКІ – це установа,...

Кредит під 0

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

##   ## ##  ## ######  ##  ## ##   ## 
## ## ## ## ## ##  ##  ## ##  ##  ## 
## ## ##  ####  ##     ####   ## ##  
## ## ##  ##  ##  ####  ##    ###  
## ## ##  ##  ##  ##   ##   ## ##  
## ## ##  ##  ##  ##   ##   ##  ## 
 ### ###   ##   ######   ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле