Cashup

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Cashup

Сума: 4000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1260 грн
До оплати: 5260 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Cashup впевнено можна назвати вигiднiшою кредитною компанією України. Адже отримати фінансову допомогу тут можуть усі бажаючі повнолітні громадяни під розумнi проценти. При чому не потрібно пред’являти жодні довідки чи заставу, обов’язковим документом являється тільки паспорт. А найбільшою перевагою напевно є програма знижок, згідно з якою мінімальне опроцентування кредиту для постійних клієнтів може виносити навіть 0,4%.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Низька процентна ставка - 1,7%
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Відсоткова ставка зменшується в залежності від кількості днів користування кредитними послугами

Cashup відгуки

Кількість клієнтів Cashup постійно збільшується. Все завдяки тому, що компанія старається надавати послуги тільки найвищої якості й з розумінням та повагою підходить до кожного клієнта. Люди цінують Кешап також за чесну діяльність та прості умови кредитування.

 • Матеріальна допомога в найкоротші терміни на простих і лояльних умовах - Ігор
 • Позичаю тут уже не перший раз. Ставлю кредитору тверду 5 - Яніна
 • Буквально на тиждень брала кредит в компанії перестрахувалась і оформила на 14 днів спасибі за лояльні умови. Умови відмінні ніж раніше повернеш тим менше заплотішь відсотків. - Лариса

більше відгуків

Переваги і недоліки Cashup:

Переваги:

 • Знижки для постійних клієнтів
 • Мінімальна відсоткова ставка
 • Можливість пролонгації необмежену кількість раз
 • Прості та зрозумілі умови договору

Недоліки:

 • Новим клієнтам доступний кредит розміром до 3 000 гривень
 • Кредит можливо отримати тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Cashup - підсумки

CashUp – це одна із перших компаній, яка пропонує послуги миттєвого мікрокредитування, при цьому не вимагаючи жодних документів для підтвердження кредитоспроможності. Отримати Кредит онлайн в Кешап тут можуть навіть безробітні, а також клієнти з поганою кредитною історією.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в Cashup крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін кредиту на cashup.com.ua
 2. Заповніть анкету-заявку
 3. Додайте та підтвердіть банківську карту
 4. Підпишіть кредитний договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Cashup:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб оформити кредитний договір, спочатку потрібно вiдвiдати сторiнку cashup.com.ua та вибрати на калькуляторі потрібну суму та термін кредиту. Потім, треба зареєструватися на сервісі, ввійти в Cashup особистий кабінет й заповнити анкету-заявку. Через 2 – 3 хвилини повідомлення з рішенням надійде на телефон, а також на електронну пошту.

Якщо рішення позитивне, додайте банківську карту. Для цього потрібно вказати номер карти, термін, до якого вона дійсна і код зі зворотної сторони. Потім в спеціальне поле впишіть код підтвердження – це сума розміром до однієї гривні, що тимчасово буде заблокована на вашій карті.

Останній крок – це підписання договору с Кешап. Ця процедура передбачає, знову ж таки, введення спеціального коду, який ви отримаєте на номер мобільного телефону або адресу електронної скриньки. Перед підписанням уважно ознайомтеся з усіма пунктами кредитного договору.


Способи отримання кредиту онлайн в Cashup

1.На банківську карту

Після оформлення договору з компанією Сashup гроші моментально перераховують на вашу карту. Слід зазначити, що при першому зверненні ви можете отримати кредит розміром не більше 4 000 гривень. Проте, постійні клієнти зможуть отримувати кредити розміром навіть до 10 000 гривень.

Варто також пам’ятати, що для отримання кредиту онлайн потрібно мати український паспорт, повних 18 років й карту, випущену будь-яким банком України, але обов’язково зареєстровану на ваше ім’я. Останній пункт дуже важливий, оскільки компанія не видає гроші на картки третіх осіб, щоб унеможливити отримання кредитів шахраями, котрі певним способом змогли заволодіти документами інших осіб.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії cashup.com.ua за допомогою карти, на яку були перераховані кредитні кошти
 2. На сайті компанії будь-якою іншою картою
 3. Банківським переказом
 4. За допомогою будь-якого терміналу самообслуговування.

Кеш Ап цінує свій час та час своїх клієнтів, тому постійно працює над тим, щоб усі послуги надавалися якісно та швидко. Великою мірою це стосується й можливостей погашення кредиту. Для цього компанія пропонує відразу чотири зручних способи.  

А з метою зменшення боргового навантаження на позичальників, компанія пропонує послуги пролонгації й дострокового погашення кредитів. Слід зазначити, що користуватися такими можливостями можуть усі клієнти повністю безкоштовно. У випадку пролонгації – потрібно сплатити тільки суму нарахованих відсотків за час користування позикою й договір автоматично буде продовжений на вибрану кількість днів. Що стосується дострокового погашення, то тут також потрібно сплатити тільки основну суму кредиту й нараховані відсотки за фактичні дні користування.

Cashup - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 801

Контактні дані:

ТОВ ФК "Бізнес Капітал"

Еспланадна34/2, офіс 8
01001 Київ

e-mail:

телефон: 044 227 52 70

www: cashup.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 21:00
Субота – неділя: 9:00 - 21:00
Заповнiть заявку

Опис Cashup

Інноваційна компанія Cashup з’явилась на українському ринку мікрокредитування в 2016 році. За два роки своєї діяльності компанія вийшла на хороший рівень роботи й на сьогодні займає одне з провідних місць серед аналогічних компаній. Кредити видаються розміром від 500 до 10 000 гривень, терміном до 30 днів з можливістю пролонгації. Відсоткова ставка одна з найнижчих на ринку – тільки 1,7% в день.


Додати відгук про Cashup

 ######   ###     ## ##  ## ##   ## 
##  ##  ## ##     ## ## ## ###  ### 
##     ##  ##    ##  ####  #### #### 
##  #### ##   ##    ##  ##  ## ### ## 
##  ## ######### ##  ##  ##  ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ##  ##   ## 
 ######  ##   ## ######   ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Cashup

Ігор 2020-03-12 23:54:11 #786
Матеріальна допомога в найкоротші терміни на простих і лояльних умовах
Відповісти
Яніна 2019-09-10 15:23:12 #466
Позичаю тут уже не перший раз. Ставлю кредитору тверду 5
Відповісти
Лариса 2019-08-31 16:47:50 #438
Буквально на тиждень брала кредит в компанії перестрахувалась і оформила на 14 днів спасибі за лояльні умови. Умови відмінні ніж раніше повернеш тим менше заплотішь відсотків.
Відповісти
Стас 2019-08-29 12:38:08 #421
Пару раз звертався в сервіс, коли затримували зарплату. Відмов не отримував, хоча маю прострочення по кредиту. Подобатися, що гроші можна отримати навіть вночі, а перший займ безкоштовний.
Відповісти
Інесса 2019-08-29 12:37:04 #420
Не люблю звертатися в подібні фірми, але довелося. На ділі виявилося все не так страшно. Фірма працює прозоро, підступу не помітила. У разі потреби, напевно, звернуся ще, адже процентна ставка тут не така висока, як в інших МФО, ще є програма лояльності.
Відповісти
Святослав 2019-08-29 12:35:42 #419
Брав кредит два рази. Все супер.
Відповісти
Ігор 2019-08-29 12:34:47 #418
Кешап - чудо МФО. Ставлю 10 балів
Відповісти
Іра, 2019-08-29 12:33:13 #417
Кешап - МФО, яка виручала мене не раз. Досить часто затримують зарплату, а банки не хочуть давати кредит через вже наявних прострочень. Ця фірма справжній порятунок для мене.
Відповісти
Вікторія Новинська 2019-07-30 22:04:31 #298
Я намагалася взяти кредит на різних сайтах швидких позик. Cashup були серед перших, хто мені не відмовив. Спасибі їм за це!
Відповісти
Максим, Березне 2019-07-03 22:07:03 #262
Перевірена фірма. Раніше я бачив кілька негативних відгуків про них, тому мені було цікаво, чи варто брати гроші, чи ні. Однак, я не був розчарований, і можу опублікувати позитивний відгук. Все проходить швидко та ефективно. Очевидно, негативні відгуки були від людей, які мають проблеми з вчасним погашенням.
Відповісти
Ярослав 2019-04-21 16:55:31 #198
Перевага даної компанії в тому що вони дають кредити майже всім, навіть якщо у вас погана кредитна історія. Також вигідно брати, щоб погасити інший кредит.
Відповісти
Ніка Мілотіна 2019-03-26 06:54:31 #163
Дають мало та й під більший відсоток. Компанія не погана, але є і краще!
Відповісти
евгений 2018-11-25 10:20:37 #49
Нормальна компанія, брали тут займ досить великий. Якщо вчасно повернути, то навіть проблем ніяких не буде. А відсотки, так, великі
Відповісти

Дивіться також:

Твоя Позика
3.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
SlonCredit / Cлон Кредит
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Money4you / Маніфою
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Нові Кредити
4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння