Що таке пролонгація договору кредиту?

Пролонгація кредиту – це продовження терміну сплати. Оформлення пролонгації кредиту допомагає уникнути неприємних наслідків несвоєчасного погашення: штрафних санкцій та додаткових відсотків, а також не допустити негативних записів в кредитній історії.

Якщо погасити кредит вчасно неможливо, оформіть пролонгацію.
 1. Визначення терміну пролонгація кредиту
 2. Кредити до 10000 гривень з можливістю пролонгації.
 3. Кредити до 15000 гривень з можливістю оформити пролонгацію.
 4. В яких кредитних компаніях можливо оформити пролонгацію?
 5. Умови користування послугою пролонгації
 6. Як оформити пролонгацію кредиту онлайн?
 7. Хто може оформити пролонгацію кредиту?
 8. Пролонгація кредиту вигідна

Що таке пролонгація кредиту?

Пролонгація кредиту – це термін, який використовується, як в секторі банківського кредитування, так у випадку дрібних кредитів онлайн в небанківських кредитних компаніях. Цим словом окреслюється продовження терміну сплати кредитних зобов'язань, а також тимчасове призупинення погашення повної квоти кредиту або тільки його частини.

Оформлення послуги пролонгації кредиту може впливати на розмір щомісячних платежів (якщо йдеться про банківські кредити), тобто може їх зменшувати, що у свою чергу допомагає спростити погашення боргу та відновити фінансову стабільність позичальника.

Компанії, які видають позики до 10 000 гривень з можливістю пролонгації кредиту

Плануючи оформлення кредиту онлайн, завжди добре мати впевненість, що компанія надає доступ до пролонгації позики, адже це гарантує збереження хорошої кредитної історії за будь-яких обставин.  Ми підібрали для вас список найкращих кредитних компаній, з вигідними пропозиціями кредитування до 10 000 гривень, а також з можливістю пролонгації кредиту.

Кредитна компанія Заповніть заявку Макс. сума пролонгації Макс. термін пролонгації К-сть можливих пролонгацій кредиту Заповніть заявку
Kf.ua Взяти кредит 10 000 грн. 28 днів 10< Заповніть заявку
CCLOAN Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
UltraCаsh Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Быстрозайм Взяти кредит 10 000 грн 30 днів 10< Заповніть заявку
Глорія Взяти кредит 10 000 грн. 29 днів 10< Заповніть заявку
AlexCredit Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Капуста в кишені Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Швидко грошi Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Євро Гроші Взяти кредит 10 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку

Компанії, які видають позики до 15 000 гривень з можливістю пролонгації кредиту

Якщо ви плануєте гроші в кредит в максимальній сумі, яка доступна в більшості дистанційних кредитних компаній, тобто до 15 000 гривень, наша табличка допоможе вибрати максимально зручну та вигідну пропозицію, та зекономить ваш час.  

Кредитна компанія Взяти кредит Макс. сума пролонгації Макс. термін пролонгації К-сть можливих пролонгацій кредиту Заповніть заявку
MoneyVeo Взяти кредит 15 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Dinero Взяти кредит 15 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Miloan Взяти кредит 15 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
Глобал Кредит Взяти кредит 15 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку
CreditKasa Взяти кредит 15 000 грн 30 днів 10< Заповніть заявку
Грошi Всiм Взяти кредит 15 000 грн 21 день 10< Заповніть заявку
SosCredit Взяти кредит 15 000 грн. 30 днів 10< Заповніть заявку

Які кредитні компанії дозволяють оформити пролонгацію кредиту?

Про наявність чи відсутність можливості пролонгації  кредиту у кожній конкретній установі варто дізнатись ще перед оформленням кредиту. Саме так говорить одне з основних правил укладання кредитного договору. Доступність даної послуги надзвичайно важлива, адже вона дає додаткові гарантії уникнення прострочень та заборгованостей у випадку виникнення проблем зі своєчасним погашенням, а разом із цим й збереження хорошої кредитної історії.

Сьогодні майже кожен кредитор дозволяє своїм клієнтам продовжувати термін кредиту. Однак, варто мати на увазі, що в банках кількість можливих пролонгацій кредиту по одному і тому ж договору обмежена, а іноді зводиться до одноразової можливості використання послуги.

Натомість, кредитні компанії дозволяють пролонгувати кредити онлайн необмежену кількість разів, при цьому навіть без відвідування офісу, тобто дистанційно. Найчастіше з проханням продовжити термін договору звертаються позичальники, які оформили кредити онлайн, кредити без офіційного працевлаштування та кредити до зарплати. Таким чином можно отримати кредит онлайн на 12 мiсяцiв и навiть бiльше, якщо постiйно активовувати послугу пролонгацii.

Як працює пролонгація кредиту?

Якщо говорити про банки, то тут існує кілька методів продовження строку погашення боргу, і зазвичай ці заходи передбачають додаткові витрати. Клієнти повинні враховувати збільшення загальної суми відсотків за кредитом, а також необхідність сплатити одноразовий платіж за надання послуги.

Перед прийняттям рішення користування послугою пролонгації кредиту варто добре усвідомити, що відтермінування строку погашення не анулює борг, а лише полегшує його погашення. Крім того, про намір скористатись послугою пролонгації кредиту  варто заздалегідь повідомити кредитора та отримати його згоду. Краще не відкладати подання запиту на останній момент, адже кредитна установа має право не прийняти таку заявку.

Якщо говорити про сферу небанківського кредитування, то тут все набагато простіше. Як правило, скористатись пролонгацією кредиту онлайн можливо протягом усього терміну дії договору або по його закінченню, але тільки за умови наявності грейс-періоду.

Іноді пролонгацію кредиту плутають з реструктуризацією. Хоча ці два кредитні визначення відносяться до однієї категорії, а саме: допомагають вирішувати проблеми з вчасним погашенням кредиту, проте вони мають різні принципи дії. Реструктуризація, на відміну від пролонгації кредиту , може оформлюватись не тільки перед датою закінчення договору, але й у випадку прострочення платежу.

Пролонгація кредиту онлайн – як це зробити?

Хоча стандартний кредит онлайн видається в невеликих розмірах: максимальна квота – це 10 000 - 15 000 гривень, проте короткий термін кредитування (не більше 30 днів) іноді може призвести до виникнення прострочки. Якщо під час користування онлайн кредитом ви сумніваєтесь, чи можете вчасно сплатити потрібну суму, цілком доречно скористатись такою послугою.

Щоб все правильно оформити, перш за все потрібно перевірити кінцеву дату дії договору. Ця деталь особливо важлива, оскільки оформлення пролонгації кредиту після закінчення терміну буде неможливим, хіба що кредитор надає грейс-період, тобто резервні 1-3 дні на внесення платежу. В протилежному випадку доведеться сплатити нараховані штрафи, які часто перевищують тіло кредиту та нараховані відсотки. Також потрібно дізнатись умови та порядок пролонгації на сайті кредитора. В більшості МФО доступна автоматична пролонгація кредиту, без будь-яких попередніх заяв та дозволів. Позичальнику достатньо внести необхідну суму на рахунок кредитора, й термін миттєво буде продовжено, жодної додаткової угоди в МФО укладати не доведеться.

Що стосується суми, яку потрібно сплатити, то вона може бути або фіксованою, або вираховуватись відповідно до відсоткової ставки по кредиту. Найчастіше оплатити потрібно тільки відсотки за дні користування грошима в кредит.

Хто може оформити пролонгацію кредиту?

Кожен позичальник може подати заявку на продовження терміну дії кредитного договору. Однак слід мати на увазі факт, що в банках дана пропозиція, адресована не всім. Згода на продовження кредиту залежить від банківської установи. Варто бути також готовим до того, що банк проведе детальний аналіз вашої кредитної історії: фінансове становище позичальника, його кредитоспроможність суттєво впливає на рішення банку.

Крім того, тут дуже важлива тісна співпраця позичальника з банківською установою. Важливо, щоб клієнт виконував боргові зобов'язання вчасно. Якщо було допущено затримку хоча б з одним платежем, банк може не погодитися на продовження строку погашення.

Проте на відміну від банків мікрофінансові організації майже ніколи не відмовляють у пролонгації кредитів (таке буває в рідкісних випадках). Використати послугу може кожен клієнт МФО, й до того ж неодноразово.

Чому пролонгація кредиту вигідна обом сторонам кредитного договору

На перший погляд здається, що пролонгація кредиту вигідна тільки для позичальника, але насправді користь отримують обидві сторони. За допомогою цієї послуги кредитор отримує шанс вирішити питання з проблемною заборгованістю без участі колекторів та без судового розгляду.

У випадку, якщо пролонгація кредиту допоможе клієнту вдало розплатитись з боргами, і він залишиться задоволеним, то в майбутньому дана особа не шукатиме інших кредиторів, а звернеться за необхідності саме сюди. А можливо й приведе нових клієнтів, залишивши хороші відгуки чи порекомендувавши кредитну установу своїм знайомим.

Ще одним великим плюсом без сумніву можна назвати додатковий дохід. Пролонгація кредиту веде до збільшення терміну кредитування, і, як наслідок, кінцева сума нарахованих відсотків збільшується.

 

Статті

Передплачена карта - що це, які її функції?

Передплачені картки - відносно новий для нашої країни...

Кредитні канікули: що це, та як правильно їх оформити?

Кредитні канікули або, іншими словами, відтермінування...

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Кредит на карту без фото паспорта - 9 вигiдних пропозицій

Плануючи оформити кредит часто можна зустрітись з вимогою...

Кредит без переплати: вигідні пропозиції

Кредити онлайн, як і звичайні банківські кредити, це...

Кредитні компанії
Додати до порівняння
Додати до порівняння

Додати коментар

##   ## #### ######## ##  ## ######## 
##   ## ##   ##   ## ##   ##  
##   ## ##   ##   ####   ##  
##   ## ##   ##    ##    ##  
 ##  ##  ##   ##    ##    ##  
 ## ##  ##   ##    ##    ##  
  ###  ####  ##    ##    ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Андрей 2019-12-01 12:42:41 #625
Чи не багато компаній надають таку послугу. Ніхто не застрахований від важких моментів життя. Завжди уважно читаю умови договору що була можливість пролонгації.