Банківський кредит та кредит онлайн – основні відмінності

Багато людей в наш час стикаються з потребою отримання кредиту. Більшість з них почувши терміни банківський кредит та кредит онлайн, часто вважають їх ідентичними послугами. Але насправді між цими двома поняттями існує величезна різниця та отримати їх можна в зовсім різних установах.

Яка різниця між банківським кредитом та кредитом онлайн?

Що таке банківський кредит?

Банківський кредит – це один з видів кредиту, що входить до числа тих, які надаються виключно банківськими установами. Основою його оформлення являється письмова угода між позичальником та банком, тобто кредитний договір. У ролі позичальника можуть виступати як фізичні так і юридичні особи.

Перш ніж банк прийме позитивне рішення щодо видачі грошей в борг, він мусить детально перевірити кредитну історію та кредитоспроможність особи, котра звертається за отриманням фінансової допомоги. Для клієнта це означає, що доведеться зібрати та надати велику кількість документів. Найчастіше серед переліку документів для оформлення кредиту, потрібно пред’явити: довідку з місця роботи про офіційне працевлаштування, довідку про розмір доходів та щомісячних витрат, наявність майна під заставу та поручителів і звичайно наявність хорошої кредитної історії.

Численні процедури, зв’язані з оформленням кредитного договору призводять до продовження процедури від кількох днів до кількох тижнів. Крім того, після довгого очікування може виявитись, що ми не надійний позичальник для банку або його пропозиція не є вигідною для нас. В кінцевому результаті виходить, що ми марно витратили кілька днів, і при цьому все ще залишаємось без грошей. 

Також слід узяти під увагу, що для отримання банківського кредиту, обов’язково слід вказувати мету, для якої вам потрібні гроші. З юридичної точки зору кошти, отримані в кредит, постійно належать банку. Тому банк має повне право знати для чого вони будуть призначені і навіть контролювати, чи ми їх використовуємо належним чином. Якщо з'ясується, що гроші були витрачені для іншої мети, ніж було обумовлено в договорі, банк може вимагати повернення всієї суми в терміновому порядку.

Що таке кредит онлайн і де його отримати?

У разі кредиту онлайн, ситуація зовсім інша, їх видають фінансові установи, іменовані кредитними компаніями. Гроші, отримані в такій організації, формально стають вашою власністю і ви можете витратити їх на все, що завгодно. Під час процедури надання кредиту вам не потрібно надавати жодної інформації про цілі, для якої потрібні гроші та гори документів. В кредитних компаніях легко можна отримати кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування.

Більшість фінансових установ, де можна скористатися послугами онлайн кредитування –  працюють як дистанційно, так і в стаціонарному режимі, тобто надають кредити готівкою на тих же умовах, що і кредити онлайн. Але тут є також і зворотна сторона медалі – найчастіше кредитні зобов'язання обходяться дорого, тому що процентні ставки  значно вищі банківських. Але з огляду на невеликі розміри кредитів, суми виходять цілком підйомними для звичайних громадян.

В Україні кредитні компанії з'явилися відносно недавно, проте вже встигла отримати велику популярність, яка з кожним днем ​​збільшується. І це зовсім не дивно, адже отримати гроші там може практично кожен повнолітній український громадянин, тут доступні навіть кредити з 18 років. У більшості таких компаній подати заявку на кредит і отримати його можливо цілодобово, що є практично неможливим в разі кредитування в банківській установі. Також оформлення кредитного договору  в кредитній компанії - це хороша нагода виправити погану кредитну історію.

Чим відрізняється банківський кредит від кредиту онлайн?

Чи кредит онлайн може бути доброю альтернативою банківського кредиту?

На користь такого виду оформлення кредитних зобов’язань говорять кілька істотних аргументів. Перш за все, кількість формальностей залишається мінімальною. Найчастіше вистачає кількох хвилин щоб заповнити та подати заявку на кредит онлайн, а також пройти швидку верифікацію. Відповідь по заявці приходить на протязі години, а в деяких компаніях моментально. До того ж, кредитні компанії навіть видають кредити для погашення інших кредитів.

Другий, досить важливий аргумент для вибору кредиту онлайн – це безпека. На перший погляд така безпека може здаватися трохи сумнівною, але сумніви зникають після того, як ми усвідомлюємо, що кожен виконаний нами крок, такий як надсилання заявки чи проходження верифікації карти, відбувається за допомогою використання  новітніх технологій. Особисті дані клієнтів зберігаються та охороняються відповідно до найвищих світових стандартів.

Ще один чинник – це довіра до кредитної компанії, в якій ми плануємо оформлювати кредитний договір. Відповідно до українського законодавства, надавати фінансові послуги мають право тільки ті фінансові установи, які являються офіційно зареєстрованими та входять до складу Єдиного державного реєстру фінансових установ. А це означає що регулювання кредитних компаній в Україні проводиться на державному рівні, що забезпечує клієнтам безпечне користування послугами цих компаній, а також відсутність прихованих відсотків.

І ще одна, не менш важлива перевага кредитування онлайн – це гнучкість. Позичаючи гроші в кредитній компанії, ми можемо самі вирішувати на який час та яка сума нам потрібна. Майже у всіх компаніях є також можливості, як дострокового погашення зобов’язань, так і пролонгації боргу. А те, що для залагодження всіх формальностей та отримання грошей немає потреби виходити з дому чи покидати місце роботи, взагалі робить послугу онлайн кредитування одним з найкращих способів вирішення тимчасових фінансових проблем.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Додати коментар

##   ## ####### ######## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ##  
##   ## ##   ## ######## ##   ## #####  
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ##  
 ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
  ###   ####### ########  ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Милослав 2019-01-10 14:03:17 #106
Думаю такої альтернативи немає кредит онлайн видається тільки на маленьку суму і на короткий період по суті. А кредит у банку можна взяти і квартиру і машину думаю кредит онлайн він споживчий більше.