А Банк – відгуки клієнтів та експертна оцінка позики
Автор відгуку:
Iванна Дворак
Наш рейтинг:
4.8 / 5
Рейтинг клієнтів:
5 / 5
Відгуки
1

А Банк

НАЗВА ПРОДУКТУ ОПИС ПРОДУКТУ
Кредит готівкою Для кожної категорії населення є своя програма для оформлення кредиту. Максимальна сума якого становить 200 000 грн. Банк також пропонує кредит на придбання техніки або інших товарів у магазинах партнерах.
Кредитна картка Найкращою пропозицією кредитних карток є “Коко кард”. Вона має пільговий період до 90 днів, а максимальний ліміт становить 100 000 грн. На позитивний залишок коштів на рахунку банк пропонує 12% річних.
Депозит Покласти гроші на депозит можна у різній валюті: гривня, долар США, євро. В залежності від цього та вибраної програми накопичення коштів буде залежати відсоток. Максимальна відсоткова ставка річних складає 12%.
Ціна картки
Відсоткова ставка 0 %
Пільговий період 62 дн.
Ліміт 200000 грн
Надіслати заявку

А Банк контакт

Контакт-центр

7776, +380567220555  

 

Код ЄДРПОУ

14360080

МФО

307770

Адреса

49074, м. Дніпро

вул. Батумська, 11

А Банк відгуки

Основними заявниками А Банку є індивідуальні клієнти та представники малого та середнього бізнесу.  Фінансова установа пропонує цікаві та вигідні пропозиції кредитування для кожної категорії. У національному  рейтингу найкращих депозитних послуг А Банк має оцінку “4”, що свідчить про довіру вкладників та велику відповідальність банку. 

Думка про А Банк

Roma Koma

Багато років є клієнтом банку в м. Рівне. Кредитів не брав а тільки розміщував депозит і сплачував комунальні платежі. Можу підкреслити, що працівники банку уважні до своїх клієнтів і ніяких проблем в мене не виникало. Вважаю, що цей банк один з кращих по сервісу і інтернет-банку з тих, що залишились в Україні.

розширити ховатися
Думка про А Банк

Ольга

Звернула увагу на цей банк через зручні умови. Перенесла основний рахунок і поки не помітила ніяких недоліків. Інтернет-сервіс працює нон-стоп, в разі будь-яких питань заходжу в відділення і вирішую на місці. Вже порекомендувала банк своїй подрузі, яка теж в пошуках вигідних умов. Так тримати!

розширити ховатися

А Банк пропозиція

А-банк - це сучасний комерційний банк, який надає широкий перелік фінансових послуг. Цікаві пропозиції для себе знайдуть як фізичні, так і юридичні особи. На українському ринку банк працює від 2007 року. Повна назва установи Акцент-Банк.  Безумовною перевагою банку є надання швидких кредитів без додаткових документів та поручителів. 

А Банк просування
А-Банк
Ліміт
200000 грн
Відсоткова ставка
0 %
Пільговий період
62 дн.
Ціна за зняття готівки
1% грн
Ціна картки
0 грн
Мінімальна сума погашення
0 %
Надіслати заявку
83 Кількість клієнтів, які вибрали пропозицію

А-Банк

Опис кредитної картки:

А Банк - сучасний кредитор, який пропонує клієнтам інноваційний продукт - Зелена кредитна карта.

  Відкрити картку можна всього за 15 хвилин. З необхідних документів: паспорт та ІПН.

  На кожній кредитній карті А Банку активована послуга кешбек - користувачі будуть отримувати знижки за покупки поверненням коштів на карту.

  Переваги:

  • Наявність сучасних безкоштовних послуг. Банк нагадуватиме клієнтові про обов’язкову щомісячну сплату заборгованості через смс-повідомлення або сповіщення у мобільному додатку.

  • Безкоштовне обслуговування карток “Зелена” та “Універсальна”.

  Недоліки:

  • Комісія за зняття кредитних коштів залежить від суми виплати.

  • Платне обслуговування картки “Універсальна Gold”.

  А Банк інші послуги

  Oпис Кредит “Швидка готівка” Кредит “Гроші до зарплати” Кредит на товар

  Кредитний ліміт

  від 5000 до 100 000 грн

  від 1000 до 5000 грн

  від 300 до 100 000 грн

  Термін

  від 6 до 36 місяців

  до 30 днів

  від 2 до 36 місяців

  Річна ставка

  85%

  Одноразова комісія  5%

  Щомісячна комісія 4% Одноразова комісія 4%

  Деталі кредиту:

  Своїм індивідуальним клієнтам А Банк пропонує кілька варіантів кредиту. Отримати їх можна готівкою або переказом на картку. Компанія пропонує швидкі та вигідні умови їх оформлення. Максимальний ліміт кредиту становить 100 000 гривень, а період, на який можна його взяти до 36 місяців.

  ➔  Швидка готівка

  Основна послуга отримання кредиту готівкою на будь-які цілі. Подати заявку на кредит можна в мобільному додатку ABank 24 або безпосередньо у відділенні банку. Послуга “Швидка готівка” пропонує лояльний кредит із річною ставкою 75% або стандартний із 85% річний. Кредитний калькулятор на сторінці банку допоможе розрахувати суму, період та комісію сплати. Погашати кредит можна через інтернет-банкінг, у відділенні банку або за реквізитами А Банку у інших фінансових установах України.

  ➔    Гроші до зарплати

  Ця пропозиція зручна  для тих, хто терміново потребує невелику суму грошей і буде здатний її повернути протягом місяця. Позику можна взяти на суму до 5000 гривень.

  ➔  Кредит під заставу дорогоцінних металів

  Кредит надається терміном до 30 днів і на суму до 50 000 грн. В залежності від того, який вид дорогоцінного металу (золото чи срібло) клієнт надає під заставу, буде залежати відсоток і сума переплати.

  ➔ Кредит на товар

  Отримати  його можна на придбання побутової техніки або інші різновиди товару. Кредитний ліміт становить 100 000 грн. Подати заявку слід у представника банку в самому магазині. Після вибору товару та умов кредитування банк аналізує інформацію та надає рішення.

  ➔    Миттєва розстрочка

  Аби скористатися цією програмою варто мати кредитну картку А Банку. В мобільному додатку слід знайти розділ “Розстрочка миттєва” та встановити кредитний ліміт. Потім обрати різновид товару та бажану кількість платежів. Необхідна сума грошей буде зарахована на картку протягом 20 хвилин. Щоб погасити кредит треба поповнювати картку на суму щомісячного платежу.

  ➔ Плати частинами

  Це ще один зручний сервіс для користувачів інтернет-банкінгу. Скористатися цією послугою можна під час придбання будь-якого товару в магазинах партнерах фінансової установи. Такий кредит можна взяти максимально до 24 місяців на суму до 100 000 грн. Оплата частинами нараховує мінімальні  відсотки за користування з кредитних коштів. Треба мати картку та поповнювати її на суму щомісячного платежу.

  Депозит в А Банку

  Депозит Стандарт Депозит Безподатковий Депозит Онлайн

  Валюта депозиту

  гривня, долар США, євро

  Валюта депозиту

  гривня

  Валюта депозиту

  гривня

  Відсоткова ставка річних до 10, 5 % (в гривнях)

  Відсоткова ставка

  річних до 10, 50%

  Відсоткова ставка річних до 12, 5%

  Термін

  1 - 12 місяців

  Термін

  1 - 3 місяця

  Термін

  3 - 12 місяців

  Своїм клієнтам А Банк пропонує кілька програм із заощадження коштів. Заявники можуть покласти гроші на депозит або перераховувати відсотки за кожну операцію на додатковий рахунок. В минулому році у рейтингу депозитів фінансова установа отримала “4”, що свідчить про високу надійність банку. 

  • Оформити депозит можна за будь-якої з перерахованих програм і у зручній для себе валюті (гривня, долар США або євро). Варто звернути увагу, що кожна з послуг має різний  відсоток річних та умови накопичення. 
  • “Скарбничка” - це додатковий рахунок, який можна створити для накопичення грошей.  Відсоток від суми витрат, в тому числі й округлення суми або надходжень (зарплата, пенсія, стипендія) переходитиме на цей рахунок.
  • Відкриття сплячого депозиту. 

  Додаткові послуги A Банк

  Клієнти А Банку можуть скористатися послугою сплати комунальних платежів, поповнити рахунок мобільного та скористатися безконтактною технологією оплати телефоном. Які ще додаткові функції пропонує фінустанова?

  - Мобільний додаток ABank 24. Користувачі мають змогу обирати найзручніші для себе програми кредитування, оформлюючи заявку за допомогою інтернет-банкінгу. Також можна сплатити за комунальні платежі, отримані штрафи, або оплатити навчання дитини в університеті. 
  - Бізнес-клієнти мають змогу скористатися миттєвим кредитом до 2 млн. гривень, 
  - Мається доступ до безконтактних платежів в додатках Apple Pay та Google Pay
  - Функція Share.CreditCard, яка дозволяє відкрити доступ до своєї кредитки будь-кому зі свого списку контактів. Активувати це можна в мобільному додатку ABank 24. Треба лише вказати дані особи, встановити ліміт суми та термін, на який відкривається доступ до вашої картки. Тож будь-хто з членів родини матиме доступ до вашого рахунку.  
  - Оренда сейфових скриньок. Додаткова послуга банку завдяки якій можна зберігати цінні речі у сейфі під цілодобовим наглядом 24/7.

  Переваги і недоліки А Банк - підсумки

  Нижче детально описуємо усі переваги та недоліки послуг в А Банку. Проаналізовані були усі пропозиції, які нині надає фінансова установа. 

  Переваги:

  • Послуги індивідуально підібрані для кожної категорії клієнтів, як для індивідуальних, так і бізнес-клієнтів.
  • Великий кредитний пільговий період без сплати комісії.
  • Оформити банківську картку можна з 14 років, проте кредитний ліміт. буде доступний тільки з досягнення повноліття.
  • Управління своїми фінансами завдяки додатку ABank 24.

  Недоліки:

  • Комісія за сплату комунальних платежів.
  • Обслуговування деяких кредитних карток є платним.

  Додати відгук про А Банк

  ######## ######## ######## #### ######## 
    ##  ##    ##   ## ##   ##  
    ##  ##    ##   ## ##   ##  
    ##  ######  ########  ##   ##  
    ##  ##    ##   ## ##   ##  
    ##  ##    ##   ## ##   ##  
    ##  ######## ######## ####  ##  
  

  Увійдіть, щоб приховати це поле

  Відгуки про А Банк

  Roma Koma 2020-06-10 12:03:43 #868
  Багато років є клієнтом банку в м. Рівне. Кредитів не брав а тільки розміщував депозит і сплачував комунальні платежі. Можу підкреслити, що працівники банку уважні до своїх клієнтів і ніяких проблем в мене не виникало. Вважаю, що цей банк один з кращих по сервісу і інтернет-банку з тих, що залишились в Україні.
  Відповісти
  Ольга 2020-06-10 09:54:57 #867
  Звернула увагу на цей банк через зручні умови. Перенесла основний рахунок і поки не помітила ніяких недоліків. Інтернет-сервіс працює нон-стоп, в разі будь-яких питань заходжу в відділення і вирішую на місці. Вже порекомендувала банк своїй подрузі, яка теж в пошуках вигідних умов. Так тримати!
  Відповісти