Monobank – відгуки клієнтів та експертна оцінка позики
Автор відгуку:
Iванна Дворак
Наш рейтинг:
5 / 5

Monobank

Не дивлячись на те, що monobank є досить молодим банком у фінансовому секторі України, він дуже активно завойовує прихильність людей. Завдяки сучасному підходу, швидкому обслуговуванні, мобільності та вигідним пропозиціям, клієнтська база онлайн банку нараховує близько 2 млн. користувачів.

НАЗВА ПРОДУКТУ ОПИС ПРОДУКТУ
Розстрочка в monobank Розстрочка від Монобанку дозволяє розбити всю суму товару на зручну кількість платежів. Загальний термін становить від 2 до 24 місяців. Комісія за цю послугу становить 1,9% щоміся за рахунок суми розстрочки. Або ж можна скористатися програмою “Плати частинами” із комісією під 0%. Проте товар треба придбати тільки у визначених магазинах-партнерах monobank.
Кредитна картка monobank Кредитна карта від Монобанку надає багато послуг із мінімальним відсотком комісії. Її обслуговування та оформлення є безкоштовним. Пільговий період становить 62 дні, а кредитний ліміт для кожного розраховується окремо. Щомісячна комісія за сплату кредитних коштів становить 3,2%
Депозит в monobank Монобанк пропонує дві послугу депозиту - це стандарт та Iron. Максимальний відсоток річних у гривні становить 14,2%. Відкрити депозит можно максимально до 12 місяців у різній валюті гривня, долар США, євро.
Ціна картки
Відсоткова ставка 0 %
Пільговий період 62 дн.
Ліміт 100000 грн
Надіслати заявку

Monobank контакт

Контакт-центр

0 800 205 205 +38 044 237 20 60 для дзвінків з-за кордону

 

Код ЄДРПОУ

21133352

МФО

322001

Адреса

04114, м. Київ

вул. Автозаводська, 54/19

Monobank пропозиція

Монобанк - це перший український онлайн банк без відділень. Обслуговування клієнтів та оформлення послуг відбувається виключно через мобільний додаток. Запуск monobank відбувся в 2017 році на базі відомого багатьом традиційного банку Universal Bank. Відповідно договір на обслуговування під час отримання картки, клієнти підписують з цією фінансовою установою. Монобанк пропонує своїм клієнта стандартні послуги в зручному виданні. Через мобільний додаток без зайвої бюрократії можна оформити картку, взяти кредит чи розстрочку, покласти гроші на депозит.

Розстрочка в Монобанк

Розстрочка Переведення витрат у розстрочку Плати частинами
Кредитний ліміт кожному клієнту розраховується індивідуально Кредитний ліміт кожному клієнту розраховується індивідуально Кредитний ліміт кожному клієнту розраховується індивідуально
Термін від 3 до 24 місяців Термін від 3 до 24 місяців Термін від 2 до 24 місяців
Комісія 1,9% (від суми розстрочки) Комісія 1,9% (від суми розстрочки) Комісія не сплачується
Немає авансового платежу  Немає авансового платежу Авансовий платіж у розмірі першого платежу

Деталі розстрочки:

В переліку пропозицій Монобанку є послуга розстрочки. Вона передбачає сплату всієї суми за товар частинами із щомісячною комісією 1,9%. Максимальний термін складатиме 24 місяці. Активується ця послуга також в мобільному додатку.

“Плати частинами” - ця пропозиція буде зручною для тих, хто має змогу придбати товар зі списку магазинів-партнерів Монобанку. У цьому випадку жодної комісії за розстрочку немає. Навіть, якщо це будуть кредитні кошти. Все що потрібно зробити, це вибрати в мобільному додатку магазин, в якому ви хочете придбати товар. Далі зазначити термін оплати частинами. Наприклад, якщо загальна сума покупки становить 20 000 грн., вона розбивається на 10 платежів по 2000 гривень щомісяця. Перший платіж проходить одразу під час придбання товару.

“Переведення витрат у розстрочку” Цією послугою варто скористатися у випадку придбання коштовного товару через який, гроші на картці закінчилися. Протягом останніх 7 днів з моменту покупки цю суму можна перевести у розстрочку до 24 місяців, а гроші одразу повернуться на основний рахунок. Щомісячна комісія послуги складатиме 1,9%.

Кредитна картка Монобанк

 • Кредитний ліміт до 100 000 грн.
 • Пільговий період до 62 дні
 • Комісія по закінченню пільгового періоду 3,2%
 • Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 100 грн)
 • Оформлення та обслуговування платіжної картки безкоштовно
 • Комісія за зняття власних коштів в Україні 0,5%

Кредитну картку від monobank можна отримати у трьох різних варіантах: кредитна картка monobank, кредитна картка monobank Platinum, картка Iron Bank. Що характерно, кредитний ліміт нараховується індивідуально для кожного клієнта. Ця сума залежатиме від інформації про працевлаштування, щомісячного доходу, кредитної історії. Максимальний термін пільгового періоду складає 62 дні. За позитивний залишок на карті нараховується 10% річних.

 • Оформлення картки відбувається через мобільний додаток mono.
 • В залежності від різновиду картки пільговий період складає від 30 до 62 днів.
 • Комісія по закінченню пільгового періоду складає 3,2.
 • Обов’язковий щомісячний платіж 5% (не менше 100 гривень).
 • Программа по накопиченню додаткових бонусів. На будь-які два різновиди покупок нараховується кешбек.
 • Для картки Iron Bank за кожну оплату нараховуються милі, якими пізніше можна розрахуватися під час придбання авіаквитків.
Депозит monobank стандартний Депозит IRON
Валюта депозиту гривня, долар США, євро Валюта депозиту гривня, долар США, євро
Відсоткова ставка річних до 14, 2% (в гривнях) Відсоткова ставка річних до 14, 2% (в гривнях)
Термін від 1 до 12 місяців Термін 3 місяці або 12 місяців
Мінімальна сума 1000 грн Мінімальна сума 400 000 грн

Клієнти Монобанку також можуть скористатися послугою депозит. Відкрити його дуже просто. В мобільному додатку треба знайти відповідний розділ, обрати валюту, термін та суму депозиту. Далі слід зазначити спосіб отримання процентів, ознайомитися із договором та підтвердити його оформлення. На сторінці Монобанку є зручний онлайн калькулятор, який покаже нарахований відсоток в залежності від валюти та терміну депозиту.

 • Вносити кошти на депозит можна з картки monobank, іншого будь-якого українського банку, за реквізитами або готівкою у відділеннях банків партнерів.
 • Виплата відсотків відбувається щомісяця на карту monobank або додаватиметься до суми депозиту. Спосіб виплати можна змінювати у додатку.
 • Виплата депозиту відбувається на картку monobank, іншого українського банку або готівкою в банках партнерах.
 • Додатково можна оформити депозит з правом дострокового розірвання договору. В цьому випадку відсотки будуть дещо нижчими.
Monobank просування
Чорна картка
Ліміт
100000 грн
Відсоткова ставка
0 %
Пільговий період
62 дн.
Ціна за зняття готівки
0,5% - 4% грн
Ціна картки
0 грн
Мінімальна сума погашення
0 %
Надіслати заявку
94 Кількість клієнтів, які вибрали пропозицію

Чорна картка

Опис кредитної картки:

Все більше сучасних українців зупиняють свій вибір на електронних банків. Тут набагато простіше і легше вести свої фінансові справи. Отримання кредитної карти - не виняток, адже всі ми час від часу потребуємо невеликої грошової допомоги. А завдяки безлічі переваг, 62 дням пільгового періоду і великій кількості безкоштовних послуг, використання кредитки від монобанк увійде в гарну звичку.

  Переваги:

  • будь-яку послугу можна активувати або змінити в простому мобільному додатку

  • великий пільговий період до 62 днів

  Недоліки:

  • відсутність відкритого кредитного ліміту

  • досить високе щомісячне обслуговування картки monobank Platinum

  Monobank інші послуги

  З пропозиції Монобанку скористаються як дорослі, так і підлітки. Батьки мають змогу відкрити дитині власну банківську картку, тим самим навчити її керувати своїми фінансами. Додатково можна налаштувати послугу накопичення грошей.

  • “Дитяча картка monobank” - оформляється з 16 років. Батьки й дитина матимуть доступ до мобільного додатку та слідкуватимуть за історією витрат. Обслуговування, перекази та поповнення картки є безкоштовними.
  • Відкриття звичайної дебетової картки “Біла картка від monobank” або валютної з підтримкою євро, долара США або злотого.
  • Оформлення іменної картки monobank (послуга коштує 150 грн)
  • Сервіс накопичення “Банка”. За кожне поповнення картки та транзакцію надходитиме відсоток на додатковий рахунок. Або ж вибрати функцію округлення суми балансу.
  • Картки monobank підтримують систему NFC тому їх можна завантажити в додаток Apple Pay та Google Pay.
  • Послуга “Збирай милі”. Власникам картки Iron Bank за кожну оплату карткою нараховуються милі. 1000 гривень прирівнюється 20 милям. Потім ними можна розраховуватись під час покупки авіаквитків.

  Переваги і недоліки Monobank - підсумки

  Пропозиції від monobank чудово підходять тим, хто багато подорожує. Онлайн банк пропонує зручний мобільний додаток із цілодобовим доступом до менеджерів та вигідними пропозиціями за розрахунок карткою.

  Переваги:

  • Налаштування всіх фінансових послуг через мобільний додаток.
  • Сплата багатьох рахунків без додаткової комісії (наприклад, комунальні послуги, поповнення мобільного, оплата за навчання).
  • Досить високий пільговий період сплати кредитних коштів до 62 днів.
  • Користувачі картки Iron Bank мають доступ до послуг від Mastercard World Elite та Visa Infinite.

  Недоліки:

  • Монобанк працює тільки через мобільний додаток. Клієнтам, які звикли вирішувати питання з менеджерами особисто, це зробити не вдасться, бо онлайн банк не має відділень .

  Додати відгук про Monobank

  ##   ## ######## ######## ####### ##   ## 
  ###  ### ##    ##    ##   ## ## ## ## 
  #### #### ##    ##    ##   ## ## ## ## 
  ## ### ## ######  ######  ##   ## ## ## ## 
  ##   ## ##    ##    ##   ## ## ## ## 
  ##   ## ##    ##    ##   ## ## ## ## 
  ##   ## ######## ##    #######  ### ### 
  

  Увійдіть, щоб приховати це поле

  Відгуки про Monobank