Альфа-Банк – відгуки клієнтів та експертна оцінка позики
Автор відгуку:
Iванна Дворак
Наш рейтинг:
5 / 5

Альфа-Банк

Велика та довга історія Альфа Банку свідчить про надійність та відповідальність перед своїми клієнтами. Відповідаючи вимогам сучасного часу та потребам вкладників, фінустанова активно впроваджує нові послуги та пропонує вигідні умови обслуговування. Все це знайшло відображення у позитивній оцінці клієнтів Альфа Банку.

НАЗВА ПРОДУКТУ ОПИС ПРОДУКТУ
Кредит готівкою Взяти кредит в Альфа банку можна на будь-які потреби. Його максимальний ліміт становить аж до 500 000 гривень, а відсоткова ставка річних 35%. За бажанням клієнта кредитні кошті кур'єр доставить до дому. За дострокове погашення заборгованості штрафи не нараховуються.
Кредитна картка До вибору Альфа-Банк пропонує аж вісім різновидів кредитних карток. В залежності від потреб можна оформити кредитку для покупок, подорожей, із великим переліком бонусних програм. Максимальний кредитний ліміт на них становить 200 000 гривень, а пільговий період сплати до 62 днів.
Депозит Банк пропонує декілька програм із накопичення та заощадження коштів. В залежності від умови є пропозиція щомісячної або річної відсоткової ставки, з можливістю капіталізації, дострокового зняття грошей або поповнення депозиту у будь-який час. У гривнях максимальна річна ставка складає 12,5%

Альфа-Банк контакт

Контакт-центр

044 494 01 01 +38 (0462) 616 111 для дзвінків з-за кордону

 

Код ЄДРПОУ

23494714

МФО

300346

Адреса

03150, м. Київ

вул. Велика Васильківська, 100

Альфа-Банк пропозиція

Альфа Банк є одним з найбільших та найстаріших комерційних банків України у фінансовому секторі країни. Обслуговує приватних клієнтів, надає послуги малому та середньому бізнесу, співпрацює з великими корпораціями. Альфа Банк надає повний спектр фінансових послуг: оформлення карток, кредитів, депозитів, зберігання грошей, послуги страхування, переказ грошей. Разом із тим активно впроваджує сучасні технології для своїх клієнтів: це інтернет-банкінг My Alfa-Bank, мобільний-додаток Alfa-Mobile та послуга Alfa-погашення на сторінці банку.

Кредит готівкою в Альфа-банку

Кредит готівкою “Кеш тобі теж”:

 • Кредитний ліміт від 5000 до 500 000 грн.
 • Термін від 12 до 48 місяців
 • Процентна ставка 35% річних
 • Пільговий період немає
 • Страхування обов’язкове

Деталі кредиту:

Кредит готівкою “Кеш тобі теж” від Альфа Банку доступний як для постійних клієнтів, так і для нових. Ліміт кредиту становить 500 000 гривень. Максимальний його термін виносить 48 місяців. Взяти кредит можна на будь-які потреби: лікування, придбання автомобілю, розвиток бізнесу, ремонт, тощо. Завдяки кредитному калькулятору на сторінці банку, одразу розраховується сума щомісячного платежу. Обов’язковою умовою є страхування заявника.

 • Річна процентна ставка виносить 35%
 • Кредит можна погасити достроково без нарахування штрафних санкцій.
 • Для оформлення кредиту потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний номер. Гроші надаються без поручителів та заставного майна. Як тільки заява клієнта схвалюється, кредитні кошти надходять протягом години.
 • Обов'язковою умовою є страхування кредиту: на випадок звільнення позичальника або страховка на життя і непередбачувані обставини.
 • Сплачувати кредит можна зручним для клієнта способом: через сервіс “Альфа погашення”, через інтернет-банкінг або мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine, через банкомати з функцією внесення готівки мережі Альфа-Банк або у деяких терміналах самообслуговування.

Кредитна картка Альфа-банк

Кредитний ліміт до 200 000 грн Пільговий період до 62 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 39,99% річних Обов’язковий щомісячний платіж 5% (мінімум 50 грн.)
Оформлення та обслуговування картки Безкоштовно Комісія за зняття власних/кредитних коштів в Україні 4 %

До вибору Альфа Банк пропонує близько восьми кредитних карток. Найбільш універсальною є “Максимум”. Вона має кредитний ліміт від 500 до 200 000 гривень, а пільговий період становить до 62 днів. Картка оформляється онлайн через сторінку банку, вказавши базову контактну інформацію.

 • Для отримання картки потрібен тільки паспорт та ІПН. Вік клієнта від 21 року. Окрім оформлення картки онлайн, зробити це також можна за телефоном гарячої лінії або у відділенні банку. Додатковою послугою буде доставка кур'єром.
 • Аби не переплачувати за користування кредитними коштами, власники картки мають до двох місяців пільгового періоду. По його закінченню комісія складає 39% річних.
 • Повернення частини витрат завдяки кешбеку. Під час придбання товарів з обраних категорій товарів, нараховуватимуться бонуси, які пізніше переводяться у гроші. Щомісячна максимальна сума повернення може сягати 5000 гривень.

ДЕПОЗИТ В АЛЬФА-БАНК

Альфа Депозит Депозит Ощадний Депозит “Дохідний сейф”
Валюта депозиту гривня, долар США, євро Валюта депозиту гривня, долар США, євро Валюта депозиту гривня, долар США, євро
Відсоткова ставка річних до 12,50% (в гривнях) Відсоткова ставка річних 8% Відсоткова ставка річних 9%
Термін від 3 до 60 місяців Термін Безстроковий Термін Безстроковий
Мінімальна сума 5000 грн Мінімальна сума 5000 грн Мінімальна сума 1000 грн

Завдяки своїй довгій історії та праці в українському фінансовому секторі Альфа Банк отримав авторитет та довіру у своїх клієнтів. Організація вже багато років входить до рейтингу надійних вкладників. Покласти гроші на депозит в Альфа банку можна у зручній для себе валюті. Максимальний відсоток річних у гривні становить 12,5%. До вибору є кілька депозитних програм зі зберігання та накопичення грошей.

 • За основними програмами депозитів виплата відсотків відбувається в кінці терміну умови.
 • Пролонгація вкладу не допускається.
 • За бажанням оформити можна депозит із поповненням, проте тільки на термін від 3 до 6 місяців.
 • Наявна послуга підвищеної ставки. У гривнях це +0,5% на суму від 250 000 грн.
 • Керувати депозитом можна з мобільного додатку Alfa Mobile..

Альфа-Банк інші послуги

Більшість послуг від Альфа Банку звичайно скеровано до фінансового сектору. Проте оформити тут можна й страхування на різні випадки. Також за бажанням банк пропонує сейфову скриньку для зберігання грошей.

Страхування від Альфа Банку: розширений перелік послуг по медичному страхуванню (виклик лікаря, обстеження, візит у стоматолога); страхування майна (рухоме майно, захист від непередбачуваних ситуацій: вогонь, вплив води).

 • Через офіційну сторінку банку є змога придбати квиток на літак, потяг або автобус.
 • Оренда сейфової скриньки для зберігання накопичених грошей або дорогоцінностей.
 • Мобільний додаток Alfa Mobile: слідкування за бонусами кешбеку, підключення\відключення послуг, швидкі перекази з картки на картку.

Переваги і недоліки Альфа-Банк - підсумки

Що відрізняє Альфа Банк серед інших фінансових установи України та за що його цінують клієнти? Усі переваги банку наводимо нижче: 

Переваги:

 • Пропозиції банку підійдуть для приватних клієнтів, підприємців та представників великих корпорацій.
 • Великий вибір кредитних карток на будь-які потреби клієнта.
 • Максимальний кредитний ліміт становить 500 000 гривень.
 • Завдяки програмі кешбек можна повернути до 5000 грн. щомісяця.
 • Послуга “кредит готівкою” з доставкою коштів до дому.
 • Вигідні депозитні програми з 12,5% річних.

Недоліки:

 • Відсутність пільгового період по кредиту.
 • Більшість послуг доступна для громадян віком від 21 року.

Додати відгук про Альфа-Банк

##   ## ##   ## ##   ## ####### ######## 
 ##  ## ##   ## ###  ### ##   ## ##    
 ## ##  ##   ## #### #### ##   ## ##    
  ###  ##   ## ## ### ## ##   ## ######  
 ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##    
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##    
##   ## ####### ##   ## ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Альфа-Банк