ОТП Банк – відгуки клієнтів та експертна оцінка позики
Автор відгуку:
Iванна Дворак
Наш рейтинг:
4.9 / 5

ОТП Банк

ОТП Банк - європейський банк з надійною репутацією. На фінансовому ринку України банк функціонує вже понад 20 років і є опорою для тисяч українських клієнтів. ОТП Банк - екосистема банківських продуктів. Клієнтам доступні кредити, кредитні карти, лізинг, інвестування та багато інших форм співробітництва.

ОТП Банк буде зручний у використанні й для старшого покоління, і для молоді. Широка мережа відділень і банкоматів дозволить розв'язувати всі питання зі співробітником банку безпосередньо. А для тих, хто вважає за краще спілкуватися в мережі - зручний додаток на всі телефони й інтернет-банкінг.

НАЗВА ПРОДУКТУ ОПИС ПРОДУКТУ
ОТП Банк депозити Якщо ви перебуваєте в пошуку надійного банку для зберігання коштів, ОТП Банк - краще рішення. У списку послуг строкові депозити, накопичувальні рахунки й різні види вкладів. Кожен українець знайде для себе відповідну пропозицію. Окремо варто підкреслити, що віддаючи гроші в ОТП Банк на зберігання, можна не хвилюватися про їх збереження - все вклади захищені додатково Фондом гарантування вкладів фізичних осіб України.
ОТП Банк кредитна карта Кредитна карта OТП Банк - один з найпопулярніших продуктів кредитора. Відповідь криється в зручних умовах для позичальників: можна отримати карту з лімітом до 50 000 гривень без довідки про доходи від роботодавця. Всього в арсеналі кредитора 4 види карт зі спеціальними умовами для любителів шопінгу, власників автомобілів, мисливців на знижки й бонуси для тих, хто вважає за краще готівкові кошти.
ОТП Банк кредит готівкою Кредит готівкою в ОТП Банку доступний всім українцям старше 25 років з українським громадянством, офіційним працевлаштуванням і стажем роботи не менше 6 місяців. Максимальна сума, яка в цьому випадку буде доступна - 750 000 гривень на 84 місяці. На сторінці otpbank.com.ua також є кредитний калькулятор, де ми можемо попередньо прорахувати суму до повернення і дізнатися процентну ставку. А для менших кредитів готівкою - до 50 000 гривень, знадобитися тільки український паспорт і ІПН.
Ціна картки
Відсоткова ставка 0 %
Пільговий період 55 дн.
Ліміт 30000 грн
Надіслати заявку

ОТП Банк контакт

Контакт-центр

(044) 290 92 05 (044) 490 05 00

 

Код ЄДРПОУ

216851626652

МФО

300528

Адреса

01033, м.Київ
вул. Жилянська, 43

ОТП Банк відгуки

ОТП Банк функціонує в Україні вже не перший рік, тому про кредитора можна відшукати чимало відгуків і коментарів в мережі. В основному кредитора хвалять за зручний сайт, добре ставлення до клієнтів і високий рівень обслуговування. ОТП Банк також співпрацює з багатьма організаціями та компаніями в Україні, завдяки чому все більшу кількість людей має доступ до його послуг і полегшені умови отримання кредиту або оформлення кредитної картки.

ОТП Банк пропозиція

ОТП Банк онлайн - відмінний банківський сервіс, де можна без зайвих бюрократичних зволікань отримати кредит на карту, кредит готівкою або кредитну карту на вигідних умовах. Також, кожному клієнтові є обслуговування в інтернет-банкінгу або зручному банківському додатку, які дозволяють вирішити всі свої фінансові справи віддалено.

В ОТП банку нерідко проходять конкурси та промоакції, де найактивніших користувачів нагороджують цінними призами. Банк ОТП також володіє широкою мережею відділень і банкоматів - отримати готівку швидко не складе проблем для українців.

ОТП Банк просування
Мані на кармані
Ліміт
30000 грн
Відсоткова ставка
0 %
Пільговий період
55 дн.
Ціна за зняття готівки
грн
Ціна картки
0 грн
Мінімальна сума погашення
0 %
Надіслати заявку
72 Кількість клієнтів, які вибрали пропозицію

Мані на кармані

Опис кредитної картки:

Кредитні карти ОТП Банку приємно здивували своїми умовами: зняття готівки майже завжди безкоштовно, як і обслуговування продукту. Широкий вибір пропозицій для українців, де кожен знайде відповідний варіант і почне економити коштом Кешбек і бонусів. Плюсом також стане те, що ОТП Банк - міжнародна фірма, і за кордоном позичальник завжди знайде підтримку і найвищий рівень обслуговування.

  Переваги:

  • Безкоштовне відкриття картки.

  • Доступний кредитний ліміт на карті до 50 000 гривень без довідки з роботи.

  Недоліки:

  • Кредитний ліміт нижче, ніж в інших банках.

  • Немає можливості отримувати кошти за залишок на карті.

  ОТП Банк інші послуги

  Платіжні картки

  ОТП Банк пропонує для клієнтів платіжні карти двох видів: дебетні та кредитні. Клієнт може вибрати відповідну платіжну систему і необхідні функції: бонуси в магазини, ощадний рахунок, преміальне обслуговування та інше.

  Дебетові карти ОТП Банк

  • Платіжна картка Visa Classic / Gold
  • Платіжна карта MasterСard Standart / Gold
  • Депозитна платіжна карта «Депозит 24/7»
  • Пенсійна карта
  • Платіжна карта Vodafone Bonus Card
  • Платіжна карта Global Auto Card
  • Платіжна карта OTP Tickets Travel Card
  • Преміальна карта Elle Platinum

  Кредитні карти ОТП Банк

  • Кредитна картка «Мані на кишені» Green
  • Кредитна картка «Мані на кишені легка»
  • Кредитна карта Global Auto Card
  • Кредитна карта Vodafone Bonus Card
  • Кредитна карта OTP Tickets Travel Card

  Кредити готівкою

  Чи розглядаєте варіанти отримання кредиту готівкою? ОТП Банк може запропонувати свої послуги з невеликим відсотком. Максимальна сума, доступна до видачі готівкою 750 000 гривень, а термін - 84 місяці. Вимоги до клієнтів прості: громадянство України, вік від 25 років і не менше 6 місяців стажу на останньому місці роботи.

  Кредит на автомобіль

  ОТП Банк має пропозиції видачі кредиту на автомобіль. Для позитивного рішення від кредитора знадобиться мінімальний пакет документів і початковий внесок. Придбати на ці гроші можна як новий автомобіль, так і старий. Процентна ставка коливається від 0% до 19% в рік, але точні умови клієнту будуть запропоновані тільки після перевірки кредитоспроможності. Максимальна сума кредиту на авто - 1 250 000 гривень.

  Кредити на житло

  Іпотека від ОТП Банку принесе клієнтам радість довгоочікуваного власного житла. Найвигідніші умови в програмі Нова Будова - при купівлі нерухомості з первинного ринку. Потенційним іпотечникам не доведеться довго чекати на відповідь від кредитора - на сайті ОТП Банку зазначено, що його можна отримати протягом 2 годин. Максимальна сума кредиту - 750 000 гривень, а термін - 7 років.

  Грошові перекази

  Грошові перекази в банку ОТП давно стали одним зі зручних способів вислати або отримати гроші з-за кордону. В найближчому відділенні банку кожен українець може зробити переклад, маючи при собі паспорт. Комісія банку для цієї процедури буде розраховуватися в індивідуальному порядку і в залежності від валюти й країни перекладу. Валюта переказу - долари США та євро, а при потребі в гривнях, в касі можна скористатися послугою обміну валют від ОТП Банку та отримати гроші в готівці в гривнях.

  Інтернет банкінг ОТП Банк Онлайн

  Багато клієнтів хвалять інтернет-банкінг ОТП Банку за зручність. Вирішувати свої фінансові справи з його допомогою можна віддалено з дому або роботи. Все, що необхідно - доступ в інтернет. У своєму особистому кабінеті ОТП Банк онлайн можна перевірити рахунок, здійснити переклад або замовити необхідну послугу. Також, банкінг доступний і для смартфонів - потрібно завантажити програму з офіційного сайту кредитора або з маркету.

  Депозити та вклади

  Чи довіряєте зберігання грошових коштів банку? ОТП Банк гарантує їх збереження і пропонує кілька варіантів зберігання і заробітку для власника. Остаточні умови будуть залежати від суми коштів і терміну зберігання, але ставки порадують вас.

  Страхування

  Як і в інших великих організаціях, в ОТП Банку можливо скористатися послугами страхування, які надаються у співпраці з фірмою Арсенал Страхування. Найбільшою перевагою є те, що оформити страховку можна з дому - необхідно лише вибрати необхідні дані й вказати свої побажання.

  Переваги і недоліки ОТП Банк - підсумки

  ОТП Банк - один з найбільших і популярних кредиторів в Україні. Завдяки міжнародному досвіду умови надання грошей в борг тут вигідніше, ніж в інших подібних організаціях. Широкий вибір продуктів допоможе кожному українцеві знайти щось для себе.

  Переваги:

  • Широкий вибір кредитних послуг
  • Зручний інтернет-банкінг
  • Є власний додаток для Android і IOS
  • Безліч відділень в Україні та банкоматів

  Недоліки:

  • Користувачі скаржаться на платні послуги, що підключаються автоматично
  • Для закриття рахунку або платіжної картки доведеться відвідати відділення банку

  Додати відгук про ОТП Банк

  ######## ######## ######  ##  ## ######## 
  ##   ## ##    ##  ##  ## ## ##    
  ##   ## ##    ##     ####  ##    
  ##   ## ######  ##  ####  ##  ######  
  ##   ## ##    ##  ##   ##  ##    
  ##   ## ##    ##  ##   ##  ##    
  ######## ######## ######   ##  ##    
  

  Увійдіть, щоб приховати це поле

  Відгуки про ОТП Банк