Кредит на 12 місяців онлайн на карту – де шукати пропозиції?

Потребуєте кредит на 12 місяців онлайн на карту? Насамперед клієнти за такими термінами пробують звернутися в банк. Випадки бувають різні, і там також нерідко можна зіткнутися з відмовою. А в небанківських кредитних компаніях позики доступні в основному лише на 30 днів. Ми знаємо, де і як, не виходячи з дому, можна отримати кредит на довший термін. Які документи знадобляться? Хто може скористатися подібною послугою?

Кредит онлайн на 12 місяців доступний, незважаючи на те, що кредитори не говорять про це прямо.

КРЕДИТ НА 12 МІСЯЦІВ ОНЛАЙН НА КАРТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГИ ПРОЛОНГАЦІЇ

Українські кредитні компанії дозволяють оформити кредит швидко і без зайвих клопотів, відвідавши тільки сайт організації - це велика перевага дуже зручно для сучасних українців. Є й недоліки: терміни кредитування, як правило, обмежені - кредити доступні тільки на 30 днів, але це не означає, що неможливо продовжити кредитний договір і оформити кредит на 12 місяців онлайн на карту. Схема така: необхідно вибрати кредитора, у якого доступна процедура пролонгації договору на необмежену кількість разів, і використовувати гроші стільки, скільки необхідно. Вартість такої послуги зазвичай буде дорівнювати стандартної ставки, зазначеної в договорі. Але тут можливі винятки: точну інформацію можна знайти в кредитному договорі в пункті про вартість штрафів і комісій.

Ми зібрали кілька компаній, де пролонгація доступна необмежену кількість разів, а значить, і доступний кредит онлайн на 12 місяців:

Оорганізація Заповнити заявку Без довідки про доходи З 18 років Готiвкою Онлайн
MoneyBOOM Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
AlexCredit Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️
BestCredit Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️
CreditKasa Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️
Kf.ua Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️
Капуста в кишені Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️
Швидко Гроші Заповнити заявку ✔️ ✔️ ✔️ ✔️

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ НА 12 МІСЯЦІВ ОНЛАЙН НА КАРТУ

Щоб оформити кредит на 12 місяців онлайн на карту або будь-який інший кредит онлайн, потрібно підготувати тільки паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких інших документів, довідок про доходи, підтверджень офіційного працевлаштування не знадобитися.

Варто відзначити, що тільки кредитні компанії вимагають наскільки короткий список документів. У банках, як відомо, вимог набагато більше. До того ж саму процедуру оформлення неможливо здійснити без особистого відвідування відділення, не кажучи вже про час: від подачі заявки до отримання кредитних коштів може пройти від декількох годин до декількох днів.

Деякі кредитні компанії можуть зажадати надання сканованих копій ваших документів. Але ця вимога найчастіше - виключення з правил. У більшості випадків вистачає тільки внесення основних даних з паспорта та ідентифікаційного коду.

Ще один важливий пункт, без якого неможливо оформлення кредиту онлайн в МФО - наявність іменної банківської картки. Вона повинна бути відкрита в національній валюті, тобто бути гривневої, а остаточний термін її дії не може бути менше, ніж місяць.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ НА 12 МІСЯЦІВ ОНЛАЙН НА КАРТУ?

Отримати в будь-якої фінансової організації кредит на 12 місяців онлайн на карту може практично будь-хто. На відміну від банків кредитні компанії видають кредити громадянам з 18 років, в той час, як в банківських установах бажаний вік позичальника починається з 21 року.

Крім того отримати гроші в борг можуть навіть громадяни без офіційного працевлаштування або ті, хто вчасно залишився без роботи. Тут не грає особливої ​​ролі кредитоспроможність позичальника або кредитна історія. Завдяки роботі небанківських кредитних установ кожен має можливість не тільки отримати кредит з поганою кредитною історією, а й виправити її.

Те ж саме стосується пенсіонерів. Як правило, банки відмовляють в наданні кредитних послуг людям, основний дохід яких - пенсія. Але мікрофінансові організації працюють по-іншому. Вони дають можливість отримати фінансову підтримку пенсіонерам, студентам і молодим громадянам, починаючи з 18 років.

Можливість отримати гроші в борг на цілий рік може стати відмінним варіантом кредиту для підприємців. Невеликим фірмам без досвіду роботи буде складно зібрати пакет документів для повноцінного банківського кредиту, а кредитні компанії видадуть їм кошти на розвиток без проблем.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ НА РІК НА КАРТУ?

Процедура оформлення кредиту на 12 місяців онлайн на карту в одній з небанківських кредитних компаній максимально проста, як і вимоги, які виставляють кредитори. Як ми вже згадували на самому початку статті, щоб мати можливість користуватися кредитними коштами протягом 12 місяців, доведеться активувати послугу пролонгації. Але це зовсім не означає, що за цю послугу доведеться додатково платити, і кредит вийде дорожче.

Практично в кожній кредитної компанії умови пролонгації договору не включають додаткових платежів. Клієнт платить тільки суму відсотків, нарахованих за дні користування грошима. Після внесення відповідної суми, кредитний договір продовжується на аналогічний період. Тобто, якщо ваш договір був підписаний на 30 днів, то після здійснення оплати він також триватиме на наступні 30 днів.

Крім того, клієнту навіть не знадобиться попередньо подавати запит на дозвіл оформлення пролонгації. Послуга доступна кожному клієнту в режимі онлайн. А це робить кредити онлайн від небанківських кредитних компаній ще більш зручними і доступними для кожного позичальника.

Статті

Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Непередбачувані витрати часто стаються навіть в осіб,...

Як оформити кредитну карту?

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним...

Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Завдяки стрімкому розвитку електронних технологій все...

Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Додати коментар

########  ###   ######  ##   ## ######## 
##     ## ##  ##  ## ##   ## ##   ## 
##    ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
######  ##   ## ##  #### ##   ## ######## 
##    ######### ##  ## ##   ## ##    
##    ##   ## ##  ## ##   ## ##    
##    ##   ## ######  ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Богдан 2020-04-18 12:00:08 #823
Тільки банки або друзі з великим капіталом. Банки лояльніші на довгострокове кредитування.
Леонід 2020-03-05 11:09:43 #745
За такими довгостроковим кредитуванням краще звернутися в банки. Відсоток розумний! Брав неодноразово довгострокові кредити на споживчі потреби