SlonCredit/Cлон Кредит

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 27500 грн
Термін кредиту 211 дн.

Вартість кредиту онлайн в SlonCredit/Cлон Кредит

Сума: 28000 грн
Час: 365 дн.
Вартість: 46808 грн
До оплати: 74808 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Слон Кредит – це одна з кращих кредитних компаній, адже пропонує кредитні послуги на максимально вигідних та зручних умовах. На відміну від інших МФО, в Слон кредит доступні вищі суми кредитування – до 50 000 гривень та довші терміни кредитування – на 12 мiсяцiв навіть для осіб, які звертаються за даним видом кредиту вперше.

Перший безкоштовний кредит: До 50 000 гривень на термін до 12 місяців
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: Не більше 30 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: При достроковому поверненні перераховується сума відсотків
Найважливіший недолік: Немає можливості оформити позику на електронний гаманець
Бонусна програма: Знижки на наступні позики

SlonCredit/Cлон Кредит відгуки

Небанківська кредитна компанія Слон Кредит почала свою роботу зовсім недавно, а точніше – в серпні 2018 року. На даний час ця установа обслужила чимало позичальників, які залишились задоволеними умовами кредитування та умовами сервісу.

 • “Кредитна компанія Слон Кредит – це один з кращих кредиторів, з якими мені доводилось співпрацювати. Потрібні були гроші на ремонт автомобіля. Звернутися в банк не хотів, оскільки знаю, що довелося б довго чекати. А крім того, не маю офіційного джерела доходу. Тому Слон Кредит – це справді найзручніше рішення.” – Сергій, Івано-Франківськ.
 • “Уже кілька місяців шукаю роботу, а жити за щось треба. Звертався за кредитом в банк, проте, там відмовили. А от в Слон Кредит отримав позитивне рішення з першого разу. Гроші на рахунку були через кілька хвилин після оформлення кредиту. Дякую за оперативне обслуговування, а також за доступність кредитів.” – Іван, Львів.
 • “Рідко користуюсь кредитними послугами, але час від часу все-таки доводиться. Зазвичай, за кредитом онлайн звертаюсь при нагальних потребах. Недавно відкрив для себе сторiнку sloncredit.com.ua. І вважаю, що на сьогодні це один з кращих кредиторів, адже на відміну від інших МФО, тут доступні суми кредитів навіть до 50 000 гривень” – Станіслав, Калуш. 

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в SlonCredit/Cлон Кредит крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму кредиту на кредитному калькуляторі.
 2. Зареєструйтесь на сайті sloncredit.com.ua.
 3. Заповніть заявку.
 4. Підпишіть кредитний договір за допомогою СМС.
 5. Отримайте гроші на карту.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в SlonCredit/Cлон Кредит:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Простішого оформлення кредиту, ніж процедура в СлонКредит, напевно, не буває. Щоб отримати кредит онлайн, зайдіть на сайт кредитора та ознайомтесь з умовами кредитування. Якщо вас все влаштовує, виберіть термін та суму кредиту. Це можна зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сайту. 

Вибравши термін та суму кредиту, потрібно зареєструватись на сайті, тобто створити особистий кабінет. Після цього заповніть кредитну заявку. Заявка подається в формі анкети, в якій потрібно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, контактні дані та адреса проживання. Якщо всі дані вказано правильно, відповідь на заявку приходить миттєво. 

Після цього залишається прив'язати банківську карту та пройти її верифікацію. Якщо картка дійсна, і верифікація здійснена успішно, ви отримуєте одноразовий код в смс для підписання електронного кредитного договору. Після його введення договір буде вважатись підписаним, а гроші надійдуть на рахунок.


Способи отримання кредиту онлайн в SlonCredit/Cлон Кредит

 1. На банківську карту одного з українських банків.

Основний і єдиний спосіб отримання кредиту в кредитній компанії Слон Кредит – це переказ на банківську карту. Вимоги до карти: карта повинна бути гривневою, виданою одним з українських банків, а також бути дійсною принаймні ще 3 місяці від дати подачі заявки.

Доступний термін кредитування від 3 до 12 місяців, а сума кредиту від 5 000 до 50 000 гривень. В кредитній компанії Слон Кредит, позичальник сам вирішує, на який термін оформити кредит та в якому розмірі. Крім того, компанія не вимагає жодних документів, які підтверджували б дохід позичальника, а також офіційного працевлаштування.

Крім того, кредитна історія немає надто важливого значення. Отримати кредит можливо навіть з поганою кредитною історією. А також не знадобляться поручителі та заставне майно, що майже неможливо при зверненні за банківським кредитом.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою в особистому кабінеті.
 2. Готівкою в терміналі самообслуговування.
 3. В касі будь-якого банку України.
 4. За допомогою будь-якого інтернет-банкінгу. 
 5. Кредитна компанія Слон Кредит надзвичайно турбується про своїх клієнтів. Намагаючись забезпечити їм найвищий рівень обслуговування, компанія зробила доступною можливість погашати кредитні зобов'язання в будь-який спосіб.

Зокрема, для клієнтів СлонКредиту доступне погашення в особистому кабінеті за допомогою банківської карти, а також в одному із платіжних терміналів. Оплату також можна здійснювати в будь-якому стаціонарному відділенні українських банків або скориставшись інтернет-банкінгом. 

Однак варто мати на увазі, якщо для погашення ви виберете будь-який інший спосіб погашення, крім сплати кредиту через особистий кабінет, то завчасно потрібно довідатись номер кредитного договору та точну суму до погашення.

SlonCredit/Cлон Кредит - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №1103

Контактні дані:

ООО "Слон Кредит"

Проспект победы90-А
03062 Киев

e-mail: info@sloncredit.com.ua

телефон: 0 800 33 03 83

www: sloncredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис SlonCredit/Cлон Кредит

Кредитна компанія Слон Кредит була заснована в серпні 2018 року. Основний вид зайнятості компанія – видача кредитів онлайн малого та середнього розміру, а саме на суми від 5 000 до 50 000 гривень. Термін кредитування може складати від 3 до 12 місяців. А відсоткова ставка за такими кредитами складає не більше 198% річних.

Приклад розрахунку: На відміну від інших компаній СЛОН КРЕДИТ надає довгостроковий кредит на карту від 3 до 12 місяців.

Фіксована річна відсоткова ставка — 198%.

Нові клієнти можуть отримати кредит онлайн до 5000 гривень під 0,55% на добу.

Наприклад: 0,8% від 5000 грн = 27 гривень 50 копійок. Якщо ви розтягнете оплату на 14 днів, в кінці терміну сума відсотків сягне 385 гривень.

5000 + 27,50 х 14 = 5385

Для постійних клієнтів доступна позика онлайн 100 000 гривень під 0,37%.

Наприклад: ви оформили кредит онлайн 100 000 грн.

0,37% від 100 000 = 370 гривень. Якщо ви хочете взяти кредит онлайн на 14 днів, кінцева сума відсотків складе 5180 гривень.

100 000 + 370 х 14 = 105180

Важливо: кожен кредит розраховується індивідуально в залежності від розміру позики, терміну віддачі, акції та того, чи є у вас в SlonCredit промокод.

Промокод слон кредит

SlonCredit часто проводить різні акції та дарує промокоди на знижки. Тому, перш ніж взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7, зазирніть у розділ “Новини”. Можливо, свіженька акція чекає саме на вас!

Популярні кредити онлайн: що впливає на рішення з надання кредиту?

 • Заробітна плата.
  Компанії Слон Кредит важливо, щоб у вас не виникало питань, де добрати кредит, щоб погасити попередній.
 • Вік.
  Якщо вам менш як 18 чи понад 65, ви автоматично отримаєте відмову.
 • Кредитна історія.
  МФО Слон відмовляє, якщо у клієнта багато кредитів, щомісячні виплати за які перевищують зарплату. Також на відмову впливають багаторазові прострочення платежів.

Гроші на карту онлайн: як збільшити шанси на кредит?

 1. Погасіть попередні борги. Це покращить вашу кредитну історію й допоможе взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків.
 2. Заповніть анкету без помилок. Ви повинні подати чітку й правдиву інформацію без єдиної помилки.
 3. Заповніть необов'язкові поля. Таким чином SlonCredit краще вас знатиме та більше довірятиме.
 4. Використовуйте лише свої документи. Компанія Слон Кредит не видає онлайн кредит на імена третіх осіб. Це робиться для того, щоб захистити вас від шахраїв, які випадково отримали ваші дані.

Реструктуризація мікропозик: що робити якщо прострочив кредит?

Якщо ви прострочили кредит, ви можете оформити реструктуризацію у формі пролонгації.

 1. Знайдіть в Слон кредит особистий кабінет.
 2. Сплатіть комісію та відсотки за час продовження позики.

СЛОН КРЕДИТ гаряча лінія: 0 800 330 383

Всі кредити онлайн на карту: CreditBox, Алекс кредит, Ідея Банк кредит онлайн, Інста Фінанс кредит, Манивео, Океан кредит, Ре кредит, Кредит слоан, Слу кредит, СОС кредит, Фін кредит.

 


Переваги і недоліки SlonCredit/Cлон Кредит:

Переваги:

 • Швидкий розгляд заявки
 • Кредити видають великих розмірів
 • Кредити онлайн доступні на довгий термін
 • Кредити доступні всім категоріям населення

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень.

Переваги і недоліки SlonCredit/Cлон Кредит - підсумки

Кредитна компанія Слон Кредит справді являється однією з кредитних компаній України. Це одна з небагатьох небанківських установ, які видають кредити на достатньо великі суми та довгий термін. Крім того, відсоткова ставка тут нижче ринкової. Умови кредитування зручні, гнучкі та прозорі. А вимоги до клієнтів мінімальні.

Заповнiть заявку


Додати відгук про SlonCredit/Cлон Кредит

######## ##  ## ##  ## ##  ## ###### 
##   ## ## ## ##  ##  ## ## ##  ## 
##   ##  ####  ## ##   ####  ##    
########   ##  #####    ##  ##    
##   ##  ##  ## ##   ##  ##    
##   ##  ##  ##  ##   ##  ##  ## 
########   ##  ##  ##  ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про SlonCredit/Cлон Кредит

Данік 2021-09-13 10:04:53 #1102
Використав промокод Слон Кредит та отримав знижку аж на 20%. Всім рекомендую підписатись на імейл розсилку! Навіщо переплачувати, коли можна зекономити?
Відповісти
Святослав 2021-09-06 12:27:57 #1060
Брав кредит, коли зрозумів, що це єдиний шанс для мене виплутатися з фінансових негараздів. Це як виграти трохи часу. В цьому підстрахував мені саме Слон Кредит, з що я неймовірно вдячний. Вчора зробив останній платіж, і тепер моя совість перед вами чиста.
Відповісти
Федя 2021-08-26 11:30:28 #1011
Без зауважень та претензій. Мені все підійшло, і ставка, і ставлення до клієнтів. Єдине що натупив з пролонгацією, але подзвонив в компанію і мені допомогли розібратись. Слон Кредит повністю виправдав мої очікування, за що і дякую.
Відповісти
Оксана 2021-08-17 15:29:38 #984
Справді чесна компанія, яка готова відповісти на будь які питання. Звертаюсь до вас вже певно втретє чи в вчетверте. Дуже рекомендую всім, кому потрібен швидкі гроші без додаткового грання
Відповісти
Андрій 2021-08-10 14:34:56 #946
Одна з небагатьох компанія, яка пропонує кредити до 1 року під знижений відсоток. Брала позику на три місяці. Комісія звісно вийшла немаленька, але в банку на таких умовах я б не отримала кредит. Повернула борг навіть трішки раніше. Задоволена вашим сервісом. Дякую, що ви зі мною та завжди виручите в складні часи!
Відповісти
Валя 2021-08-06 12:43:28 #910
Хочу дуже подякувати за сервіс!!! Мала проблеми з погашенням боргу, але зателефонувала на гарячу відповідь і мені чемно допомогли та все розказали. Ніяких зауважень не маю. Дуже приємно співпрацювати з компаніями, які зацікавлені в тому, щоб я все сплатила, і не погрожують наступного ж дня після прострочення.
Відповісти
Карпо 2020-03-11 16:10:08 #773
Є можливість отримати більш високий кредитний ліміт ніж в інших компаніях. Звертався один раз.
Відповісти

Дивіться також:

Cashberry
4.2

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Глобал Кредит
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Топ Кредит
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Moneyveo / Mанівео
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння