Verocash

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 3500 грн
Термін кредиту 7 дн.

Вартість кредиту онлайн в Verocash

Перша Наступна
Сума: 3500 грн 3500 грн
Час: 7 дн. 7 дн.
Вартість: грн 365 грн
До оплати: 3500 грн 3865 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Верокеш - нова кредитна компанія в Україні, яка може запропонувати всім українцям швидкі кредити на зрозумілих умовах. Кошти можна отримати віддалено за допомогою порталу verocash.com.ua протягом декількох хвилин. При першому зверненні кредитний ліміт буде обмежений 3500 гривнями, але після вдалого погашення можна звертатися за сумами до 20 000 гривень.

Перший кредит: До 3 500 гривень на 7 днів під 0.01%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 11 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ на 30 днів до 12 пролонгацій поспіль
Головна перевага: 96% позитивних відповідей по заявкам
Найважливіший недолік: Кредитор вибірково передзвонює за контактними номерами з анкет і перевіряє інформацію
Бонусна програма: Перший кредит онлайн під 0,01%

Verocash відгуки

Верокеш - одна з небагатьох компаній, яка на своєму порталі запрошує звертатися за фінансовою допомогою всіх охочих, навіть з поганою кредитною історією. Це велика перевага, адже люди, які загрузли в боргах, можуть полегшити свої фінансові справи. Але подібне рішення може привезти до ще більших проблем. Багато клієнтів у відгуках хвалять Верокеш за сучасний підхід до кредитування, а деякі - лають і закликають більше уваги приділяти перевірці клієнтів: багато хто вказує неправильні телефони й адреси.

 • Народ, ви неперевершені. Так швидко, я ще ніколи не оформлював кредит. Три кліки і є! Якщо говорити про загальні враження та всю цю кредитну процедуру, то я залишився задоволений. З поверненням ніяких дилем не виникало. - Паша
 • Verocash - просто знахідка. Мені справді до вподоби наша співпраця. А особливо відсоткова ставка на перший кредит. - Наталія
 • Ламала собі голову де взяти гроші на оплату комуналки, а потім згадала, про Verocash. Моя знайома якось брала, казала, що наче хороша фірма. І так, вона казала правду. Тепер переконалась. Сподіваюсь, що це останнє таке безгрошів'я, але якщо таке трапиться, то звернусь сюди. - Валя

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Verocash крок за кроком:

 1. Вибір суми й терміну
 2. Реєстрація в Верокеш
 3. Заповнення заявки на позику
 4. Очікування відповіді від кредитора і підпис договору
 5. Отримання грошей

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Verocash:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Верокеш - одна з небагатьох кредитних компаній, яка не вимагає заповнювати величезні заявки на кілька сторінок для отримання грошей в борг. Заповнити та надіслати заявку на кредит можна протягом декількох хвилин з комп'ютера або смартфона з доступом в інтернет.

 • Перший крок - вибрати цікаву для суму і термін кредиту на карту. Для новачків доступні суми до 3500 гривень терміном на 7 днів. Постійні клієнти можуть взяти до 20 000 гривень і повертати борг декількома платежами раз на місяць.
 • Другий крок - реєстрація в системі, якщо заповнювати анкету буде новий клієнт. Спершу потрібно ввести мобільний номер телефону і код зі смс. Після правильного введення цифр позичальникові відкриється анкета, яку необхідно уважно заповнити. Рекомендуємо уважно вписувати дані, щоб уникнути помилок і друкарських помилок - перевіряє результати комп'ютерна програма, а не справжня людина, тому друкарську помилку можна сплутати зі спробою обману, і в кредиті буде відмовлено.
 • Третій крок - прив'язка банківської карти до особистого кабінету Верокеш і підпис кредитного договору.
 • Четвертий крок - очікування перекладу від Verocash.

Способи отримання кредиту онлайн в Verocash

Кредитна компанія Verocash працює тільки віддалено і тому може запропонувати для своїх клієнтів тільки один вид кредиту - кредит на карту. Але не варто забувати, що це зараз - універсальний спосіб отримання грошей.

По-перше, користувач verocash.com.ua може оплачувати товари і послуги карткою в мережі інтернет. Також, зі своїм особистим банківської карти можна робити грошові перекази іншим користувачам в Україні та за кордоном.

По-друге, якщо клієнт потребує готівки, він може їх отримати в найближчому банкоматі мережі свого банку. Рекомендуємо звертатися в банкомати саме банку-емітента картки, щоб не витрачати зайві кошти на провізію за переведення в готівку в банкоматах інших організацій.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На порталі Verocash
 2. Грошовим переказом на реквізити кредитора

Verocash - сучасний інтернет-портал з кредитування, який дозволяє як отримувати гроші віддалено, так і виплачувати борги також віддалено. Найпростіший спосіб погасити борг - увійти в особистий кабінет Верокеш, ввести свої дані й дані карти, з якою клієнт хоче зробити оплату боргу. Важливо, це може бути не та сама карта, на яку перераховуються кредит.

Ще один спосіб - зробити грошовий переказ в касі будь-якого банку. Для цього необхідно переписати або скопіювати реквізити кредитної організації ИЗИ Кредит (Verocash) та перевести на ці реквізити суму боргу. Не варто забувати, що до обов'язку потрібно додати комісію банку. Рекомендуємо уточнити це заздалегідь, щоб не залишитися в боргу перед кредитором.

Для клієнтів, які не мають можливість повернути борг вчасно, в компанії Верокеш є послуга продовження - можна перенести термін виплати боргу на 30 днів. Послуга безкоштовна, але клієнту потрібно буде сплатити відсотки за нові дні використання грошей. Послугою продовження можна користуватися постійно, але не більше 12 разів поспіль - продовжити кредит при цьому можна майже на рік.

Verocash - дані компанії:

Свідоцтво
№ 265063309

Контактні дані:

ТОВ Iзi Кредит

Оболонська набережна15/4
04210 Київ

e-mail: info@verocash.com.ua

телефон: +380 67 338 65 38

www: verocash.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Verocash

Верокеш - молода європейська організація з представництвами в декількох країнах. Тут можна отримати кредит онлайн на карту на простих і вигідних умовах. Для новачків спеціальні умови - до 3500 гривень на 7 днів під 0,01% в день. Постійні клієнти можуть розраховувати на суми до 20 000 гривень і користуватися грошима до 3 місяців. Також, в компанії Верокеш є послуга продовження терміну виплати боргу, а це значить, що клієнти можуть не турбуватися про зіпсуту кредитну історію.

Приклад розрахунку: Якщо ви вперше користуєтесь послугами VeroCash, відсоткова ставка складатиме - 0,01%. Тобто за 7 днів користування 1000-ю гривень, ви заплатите всього 70 копійок.

Для тих, хто хоче оформити кредит онлайн вдруге, відсоток зростає до 1,9%. В цьому випадку за тиждень ви заплатите 133 гривні.

Що робити, якщо не встигаєш погасити кредит? 

Ми розуміємо, що часом життя диктує свої правила. Тому всі кредити онлайн на карту можна відтермінувати.

Умови:

 • Потрібно погасити відсотки за період користування кредитом.
 • Максимальний термін відтермінування — 30 днів.
 • Оформити пролонгацію можна до закінчення договору або в останній день.
 • Якщо ви продовжуєте кредит після закінчення умови, вам доведеться оплатити відсотки за прострочення.

Наші колеги, які надають подібну послугу:

CCloan, Credit7, CreditOn, CreditPlus, CreditUP, Dinero, E-cash, E-Groshi, Gofingo, KUMO, Microcash, Miloan, MONETKA, Money4YOU, Moneyveo, My Wallet, MyCredit, OnCredit, Tengo, ULTRACASH, ZeCredit та інші.

У вас виникли питання? 

Компанія VeroCash цінує ваш час, тому створили чат-бота Віру.

Вона миттєво відповість на ваші питання та допоможе оформити популярні кредити онлайн. А також підкаже правильно заповнити анкету та що робити з уже чинними кредитами.

Як покращити кредитну історію? 

Перш ніж взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7, кредитори повинні впевнитись, що ви не вічний боржник.

Щоб покращити кредитну історію, ми рекомендуємо:

 1. Перевірити в систему кредитних історій внесли інформацію про всі погашені кредити. Якщо ви нещодавно погасили позику, цю інформацію могли ще не внести в базу даних. Тому зателефонуйте в Бюро кредитних історій та переконайтесь, що все гаразд.
 2. Візьміть кілька мікропозик на короткий період та погасіть їх вчасно. Verocash — це, місце де легко взяти кредит на короткий термін. Тож погасіть кілька позик передчасно й це обов'язково підвищить ваш кредитний рейтинг. 

Автоматичний кредит на карту: причини відмови

Хочете збільшити шанси, щоб отримати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків? Ось поради, які допоможуть уникнути відмови:

 • Перевірте чи правильно ввели свої дані.
  Навіть 1 неправильно введена літера завадить системі розпізнати вашу особу. А відповідно — призвести до відмови.
 • Вказуйте карту лише на своє ім’я. 
  Кредит онлайн на будь-яку карту — чудова приманка для шахраїв. Тому, щоб вберегти вас від небажаних наслідків, Веро Кеш дозволяє оформити онлайн кредит на карту лише з вашим ім’ям.

Переваги і недоліки Verocash:

Переваги:

 • Перший безкоштовний займ до 3500 гривень
 • Лояльні умови для осіб із зіпсованою кредитною історією та безробітних
 • Є продовження виплати
 • Для постійних клієнтів підвищуються ставки й терміни кредитів онлайн

Недоліки:

 • Виплата кредиту тільки на карту, немає стаціонарних відділень
 • Користуватися першим позикою під 0,01% можна тільки протягом 7 днів.

Переваги і недоліки Verocash - підсумки

Кредитна компанія Verocash - нова і популярна фірма на фінансовому ринку України. Тут отримати необхідну суму можуть всі категорії громадян. Скористатися кредитом на карту вийде навіть у клієнтів із зіпсованою кредитною історією - лояльність компанії на це дозволяє. Також доступний перший займ за спеціальною ставкою в 0,01%.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Verocash

######## ##   ## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ## ## ## ## 
##   ## ##   ##  ##   ####  ## ## ## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ## ## ## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ## ## ## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ## ## ## 
########  #######   ##    ##   ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Verocash

Паша 2021-09-13 09:06:10 #1082
Народ, ви неперевершені. Так швидко, я ще ніколи не оформлював кредит. Три кліки і є! Якщо говорити про загальні враження та всю цю кредитну процедуру, то я залишився задоволений. З поверненням ніяких дилем не виникало.
Відповісти
Наталія 2021-09-06 11:19:50 #1047
Verocash - просто знахідка. Мені справді до вподоби наша співпраця. А особливо відсоткова ставка на перший кредит.
Відповісти
Валя 2021-08-26 12:26:09 #1025
Ламала собі голову де взяти гроші на оплату комуналки, а потім згадала, про Verocash. Моя знайома якось брала, казала, що наче хороша фірма. І так, вона казала правду. Тепер переконалась. Сподіваюсь, що це останнє таке безгрошів'я, але якщо таке трапиться, то звернусь сюди.
Відповісти
Макар 2021-08-17 08:58:28 #970
Отримав свій перший кредит під 0,01%. Навіть не знав, що така шара існує. Тим не менш дуже вдячний Verocash за таку можливість. До речі, дуже крутий функціонал в особистому кабінеті, все було мега зрозуміло. Та круто, що ви заздалегідь приготували перелік найчастіших питань та відповіді на них
Відповісти
Стас 2021-08-10 13:36:03 #932
Користувався кредитом Verocash двічі. Жодних питань не виникало. Оформив все дуже швидко, повернув вчасно. Перший кредит взагалі дали під 0.01%, тож в кінці терміну комісія коштувала менше ніж білет в маршрутці.
Відповісти
Таня 2021-08-06 11:58:01 #896
Чесно, ніколи не думала, що відважусь на такий спонтанний крок, але мені потрібно було відпочити. Тому зайшла в Verocash, щоб оформити кредит онлайн на 3500 під 0,1% і піти в СПА. А що чекати зарплати? Комісія вийшла не більша ніж проїзний квиток на маршрутку, а відчувала себе як богиня! З погашенням проблем не було, зробила це через особистий кабінет. Потрібно любити себе та дозволяти дрібні радощі!
Відповісти

Дивіться також:

Євро Гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CreditUp / Кредит Ап
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Монетка
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Dinero
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння