Хто такий кредитний донор?

Що робити, коли кредит вкрай необхідний, а усі кредитні установи відмовляють у видачі грошей. В таких ситуаціях варто звертатись до кредитного донора. Що це за особа? Скільки коштують послуги кредитного донора? Як виглядає співпраця?

Коли та кому потрібен кредитний донор? - Loando.ua

Хто такий кредитний донор?

Кредитний донор – це особа, яка допомагає не кредитоспроможним громадянам в оформленні кредиту. Бути кредитним донором може будь-хто, хто має високу кредитоспроможність, хорошу кредитну історію та інші фактори, які впливають на рішення кредитора. Для надання таких послуг, тобто оформлення для когось донорського кредиту, не потрібно жодних спеціальних знань та умінь, а також спеціальної освіти.

Основна допомога донора полягає в тому, що він просто надає свої персональні дані для оформлення боргового зобов’язання, а точніше кажучи, оформляє банківський кредит або кредит онлайн на себе, а гроші віддає клієнтові (реципієнтові). Зрозуміло, що весь процес є досить безпечним, адже регламентується та контролюється спеціально умовою про надання послуг.

Послуги кредитного донора не безкоштовні, хіба що його роль виконує родич, друг чи інша близька людина. В такому випадку діють особисті домовленості, які можуть мати довільний характер, а також підтверджуватись або не підтверджуватись офіційними документами.

Однак, якщо говорити про комерційне кредитне донорство, то даний ринок стає дедалі поширеніший, адже є багато охочих надати такі послуги та заробити додаткові кошти, в той час, як інші шукають саме такої допомоги, й готові за неї платити.

Альтернатива кредитним донорам

Кредитна компанія Заповніть заявку Мін. сума Макс. сума Термін  Вік  Взяти кредит
MoneyVeo Заповніть заявку 100 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Dinero Заповніть заявку 300 грн. 15 000 грн. 7-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Miloan Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Глобал Кредит Заповніть заявку 200 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
KLT Credit Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Качай Гроші Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн. 5-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Mycredit Заповніть заявку 100 грн. 10 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
SosCredit Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 1-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Alex Credit Заповніть заявку 1000 грн. 10 000 грн. 5-30 дн. з 18 років Взяти кредит
Credit Kasa Заповніть заявку 400 грн. 10 000 грн. 1-27 дн. з 18 років Взяти кредит
ШвидкоГроші Заповніть заявку 600 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Твої Гроші Заповніть заявку 500 грн. 15 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Ваша Готівочка Заповніть заявку 500 грн. 7 000 грн 1-16 з 18 років Взяти кредит
Pozika.com.ua Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 1-21 з 18 років Взяти кредит
CCLOAN Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Credit Plus Заповніть заявку 500 грн. 5 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Быстрозайм Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Credit 365 Заповніть заявку 500 грн. 20 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
CashUp Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Cashberry Заповніть заявку 100 грн. 8 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Cashinsky Заповніть заявку 800 грн. 5 0000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит
Капуста в кишені Заповніть заявку 500 грн. 10 000 грн. 7-30 дн з 18 років Взяти кредит

Реальні кредитні донори – де шукати?

Оголошення з пропозиціями допомоги кредитного донора сьогодні можна зустріти будь-де, починаючи від реклами на автобусних зупинках, на дошках оголошень та в газетах, і закінчуючи уже звичайним інтернетом. При чому, останній варіант пропонує напевно найбільший список усіх доступних пропозицій.

Щоб знайти потрібну допомогу, достатньо вписати в полі пошуку комбінацію слів «кредитний донор», «шукаю кредитного донора» або «кредитний донор без передоплати» й перед вами миттєво появиться широкий список варіантів для вибору. Залишається тільки зв’язатись з потрібною особою, дізнатись деталі співпраці та домовитись про час та місце зустрічі.

Крім того, кредитного донора можна шукати і серед знайомих, родичів та друзів. Якщо у вас погана кредитна історія або немає офіційного працевлаштування, запитайте когось із близьких, чи міг хтось оформити кредит замість вас. Якщо таку особу вдасться знайти, наступний крок – залагодження формальностей та оформлення кредиту.

Де шукати кредитного донора? - Loando.ua

Як оформити кредит через кредитного донора?

Варто пам’ятати, що навіть при оформленні кредиту через близьку особу, радимо оформлювати все офіційно та чітко вказувати на папері всі тонкощі вашої співпраці. В такий спосіб легше буде дотримуватись домовленостей та зберегти хороші стосунки з цією людиною.

Отже, якщо вдалось найти кредитного донора, обов'язково підпишіть договір про надання послуг. В ньому треба зазначити: особу, яка оформить на себе кредит за винагороду або без неї, суму кредиту, термін, та умови, як буде відбуватись погашення. Не забувайте про також важливий пункт – вартість відшкодування у разі несвоєчасного погашення та зіпсуття кредитної історії донора, й можливо, інші деталі та варіанти вирішення форс-мажорних ситуацій.

Після вдалого укладення контракту, кредитний донор іде в банк, оформляє кредит та передає гроші реципієнту. Іноді факт передачі та отримання грошей може додатково підтверджуватись окремим документом, наприклад розпискою, або окремим пунктом в попередньо підписаному договорі.

Однак, якщо донорський кредит оформляється через посередницьку організацію або кредитного брокера, то весь процес буде максимально схожим, проте договір клієнт підписує не з кредитним донором, а з компанією-посередником, й за виконання свої обов’язків відповідатиме саме перед цією установою. У свою чергу компанія-посередник підписує інший договір з кредитним донором, де також вказується особиста відповідальність за сплату кредиту.

Що говорить закон про кредитного донора?

З точки зору законодавства, жодного правового акту, який регулював би ринок донорських кредитів, немає. Більш того, деякі юристи стверджують, що такий вид діяльності можна віднести до незаконних дій, адже в кредитному договорі зазначається, що позичальник отримує кредитні кошти для особистих потреб. А це означає, що оформлюючи кредит для третьої особи, донор обманює кредитора, і тим самим порушує закон.

Проте, з іншої сторони, якщо кредит оформляється на довільні цілі, то отримані кошти стають власністю позичальника, і він має право використовувати їх на власний розсуд, в тому числі передавати іншим особам.

Переваги та недоліки оформлення донорського кредиту

Оформлення кредиту через донора являється досить затребуваною процедурою і має вагомі переваги:

 • По-перше, скориставшись послугами кредитного донора, особа має можливість отримати кредитні кошти навіть при відмові усіх кредитних установ.

 • По-друге, якщо роль реального кредитного донора виконує близька особа з хорошою кредитною історією та високою кредитоспроможністю, такий спосіб кредитування може бути максимально вигідним, адже надійному позичальнику (у даному випадку донору) кредити видають на кращих умовах. Крім того, за послуги донора не доведеться багато платити.

Що стосується недоліків, то вони також є, і найбільше стосуються звернення до посередницьких компаній, які підбирають кредитного донора для клієнта, та супроводжують обидві сторони на всіх етапах співпраці. В таких випадках позичальник може витратити на оплату послуг посередника та донора понад 40-50% від розміру кредиту, не говорячи уже про відсоткову ставку та комісії банку.

Отже, перш ніж вирішити скористатись донорським кредитом, варто все порахувати, адже іноді клієнт може не мати можливості понести такі витрати, і замість вирішення фінансових проблем, ще більше в них загрузнути.

Фінтех

Що таке BankID та як це працює?

Уявіть, що ви хочете записатися на екзамен з водіння....

Як працює Кешбек в МФО?

З дитинства нас вчили, що все в житті повертається...

Чи штучний інтелект замінить живих працівників?

Завдяки пандемії технологічний розвиток випередив себе...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

######## ##  ## ######   ###   ####### 
  ##   ## ## ##  ##  ## ##  ##   ## 
  ##   ####  ##    ##  ## ##   ## 
  ##    ##   ###### ##   ## ##   ## 
  ##    ##     ## ######### ## ## ## 
  ##    ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
  ##    ##   ###### ##   ## ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ангелина 2019-12-05 09:29:52 #648
Все досить зрозуміло викладено це простими словами банк у якого ви берете кредит тільки це не об'єкт а суб'єкт.
Відповісти