Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту являється наявність довідок про доходи. У випадку відсутності цих документів банк відмовить у наданні кредиту. Для багатьох людей це справжня проблема, адже часто немає часу ходити по різних установах та збирати довідки, а іноді неможливо швидко оформити доходи в належний спосіб. Чи існують інші варіанти отримати кредит? Які установи погоджуються надавати кредитні послуги без довідок про доходи?

Де можна взяти кредит без довідки про доходи?

Куди звертатись за кредитом без довідки про доходи?

Те, що банки просять у клієнтів надання документального підтвердження наявності доходів – цілком доречна вимога. Позичаючи гроші, кредитор хоче упевнитись, що позичальник матиме в майбутньому можливість повернути кошти, а також зможе оплатити вартість обслуговування, тобто нараховані відсотки, комісії та інші платежі.

Говорячи про банківські кредити, мова іде переважно про великі суми і тривалі терміни, тому, зрозуміло, вимоги мусять бути високими. Натомість, кредитні компанії працюють зовсім з іншими видами кредитів: невеликих розмірів та з коротким терміном кредитування. Видаються вони дистанційно, через що й отримали назву – кредити онлайн. Якщо говорити в цифрах, то суми починаються від 500-1000 гривень і закінчуються на позначці 15 000-20 000 гривень. А терміни складають від кількох днів, і можуть сягати кількох місяців.

Кредитний ризик, який бере на себе кредитор при видачі кредитів без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи, як правило, покривається коштом відсотків по кредиту. У порівняні з банківськими, відсоткові ставки в кредитних компаніях дещо вищі, але враховуючи короткий час та мінімальні розміри кредитів, виходить практично кредит без переплат.

CreditKasa / Кредит каса відгуки CreditKasa / Кредит каса
Заповнiть заявку
Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповнiть заявку
      

кредит онлайн можна отримати без застав і довідки про доходи

Отримати небанкiвський кредит онлайн можуть абсолютно всі категорії населення, незалежно від матеріального та соціального становища. Вимоги до позичальників у кредитних компаніях мінімальні:

 • паспорт громадянина України

 • постiйна приписка

 • ідентифікаційний код

Також доведеться мати персональну банківську карту, адже саме на неї клієнт отримає кредитні кошти.

Що стосується віку, то кредитні компанії пропонують кредити з 18 років, в той час як в банках мінімальний вік починається з 21 чи навіть 25 років. Теж саме стосується й кредиту для пенсіонерів, отримати його в небанківській установі не буде проблемою.

Більш того, дистанційне кредитування не вимагає жодних документів для підтвердження кредитоспроможності, що дає можливість отримати кредит без офіційного працевлаштування людям, які тимчасово не працюють.

Ще одним бонусом кредитних компаній є те, що кредитна історія не являється вирішальним чинником. В кредитних компаніях цілком реально отримати гроші в борг з поганою кредитною історією або без неї. А в деяких установах доступні навіть спеціальні програми для виправлення поганих кредитних історій або створення позитивних з нуля.

Через невеликих сум, для отримання грошей в борг не потрібні поручителі або позикове майно. Взяти кредит без застави можна протягом декількох хвилин, заповнивши заявку на офіційному сайті кредитора.

Процедура оформлення кредиту онлайн

Які банки видають кредити без довідок про доходи?

Завдяки використанню новітніх технологій, стало можливим миттєве оформлення кредитів. Процедура надзвичайно проста й здійснюється повністю в дистанційному режимі. Виглядає вона наступним чином:

1.       Вибір терміну та суми кредиту

На головній сторінці сайту кожної кредитної компанії розміщується кредитний калькулятор. З його допомогою можна не тільки вибрати термін та розмір кредиту, але й побачити остаточну суму, яку доведеться сплатити при погашенні.

2.       Заповнення та відправлення анкети-заявки

В заявці потрібно вказати дані паспорта та код, контактну інформацію та адресу проживання. Записану інформацію варто перевірити на відсутність друкарських та орфографічних помилок, адже іноді саме через це можливо отримати відмову.

3.       Реєстрація та верифікація банківської карти

Після відправлення заявки залишається додати реквізити карти, на яку бажаєте отримати гроші. ЇЇ верифікація відбувається в спосіб блокування на рахунку клієнта невеликої суми, яку потрібно вказати в зазначеному полі для розблокування та підтвердження того, що сам ви являєтесь власником карти і маєте до неї доступ.

4.       Підписання електронного кредитного договору

Варто пам’ятати, що електронний договір має таке ж юридичне значення, як звичайний договір, підписаний в банківській установі. Тому, перш ніж його підписати, бажано детально вивчити всі пункти, і тільки потім ввести одноразовий ідентифікатор, що надійде на номер телефону, вказаний вами в заявці

5.       Отримання грошей на карту

Як правило, кредитні кошти надходять на рахунок позичальника відразу після підписання договору. Але в деяких випадках час здійснення операції може затягнутись, оскільки розрахунок залежить також від банку, в якому клієнт має оформлену карту.

Як оформити кредит без довідки про доходи?

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ?

Вибираючи кредитну компанію потрібно перевірити її легальність. На сайті кредитора повинні бути розміщені всі документи, що підтверджують право кредитора на фінансову діяльність:  свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг в Україні.

Не менш важливо знайти інформацію про відсоткову ставку та подивитись, чи дана інформація узгоджується з тим, що показує кредитний калькулятор.

На завершення пошукайте відгуки про компанію на її сайті, в соціальних мережах та на тематичних форумах. Якщо все в порядку, сміливо можна подавати заявку на кредит.

Статті

Вкрали гроші з карти – що робити?

При виявленні підозрілих платежів з картки багатьох...

Кредит без застави. Де можна взяти гроші в борг?

Існує кілька варіантів, коли прості люди можуть отримати...

Що таке відновлювана кредитна лінія?

Життя приносить багато непередбачених ситуацій. Іноді...

Вебмані: як створити, поповнити і вивести гроші?

Електронний гаманець Webmoney набув широкого поширення...

Термін позовної давності по кредиту. Як його правильно розрахувати?

Коли громадянин оформляє кредитну угоду з банківською...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Додати коментар

##   ## ##  ## ####### ##  ## ###### 
##   ## ## ## ##   ## ## ## ##  ## 
##   ##  ####  ##   ##  ####  ##    
#########  ##  ##   ##  ##   ###### 
##   ##  ##  ## ## ##  ##     ## 
##   ##  ##  ##  ##   ##  ##  ## 
##   ##  ##   ##### ##  ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Максим 2019-08-30 09:39:56 #429
Неодноразово користувався послугами компаніями таких як Дінер і Манівео. При першому оформленні нульовий відсоток і не вимагають довідку про доходи. І оформлення протягом 20 хв. Комфортно! Сервіс високий.
Артем 2019-04-19 21:33:57 #191
Без довідки про доходи навіть деякі банки видають кредитні картки, але там ліміт в 2 або 4 тисячі, та найголовніше пільговий період до 60 днів, а всі займи онлайн потребуют оплачувати комісію
Нестор 2019-01-10 13:03:10 #105
Вже не перший раз беру кредит онлайн великою перевагою є швидке оформлення і мінімальна кількість документів. Звичайно суми невеликі але мені вистачає на мої потреби. Звичайно машину не дадуть в кредит.