Де взяти кредит без довідки про доходи?

Однією з основних умов отримання банківського кредиту являється наявність довідок про доходи. У випадку відсутності цих документів банк відмовить у наданні кредиту. Для багатьох людей це справжня проблема, адже часто немає часу ходити по різних установах та збирати довідки, а іноді неможливо швидко оформити доходи в належний спосіб. Чи існують інші варіанти отримати кредит? Які установи погоджуються надавати кредитні послуги без довідок про доходи?

Довідка про доходи обов'язкова для кредиту?

Зміст статті:

 1. Довідка про доходи - що це і навіщо?
 2. Де взяти кредит онлайн без довідки про доходи?
 3. Документи для кредиту без довідки про доходи
 4. Процедура отримання кредиту онлайн

Довідка про доходи - НАВІЩО ВОНА КРЕДИТОРУ?

Довідка про доходи - це документ, який підтверджує офіційне працевлаштування потенційного позичальника. Подібну довідку можна отримати від бухгалтера підприємства, або від будь-якої особи, який може підтвердити доходи працівника.

Довідка про доходи буде видана з поточною датою і повинна містити наступні актуальні дані:

 • повне ім'я працівника і його податковий номер,
 • посаду працівника і стаж роботи,
 • розмір окладу і сума виплат за певний період (три місяці, півроку чи рік),
 • причина видачі довідки,
 • інформація про будь-які відрахування з заробітної плати (аліменти, кредитні зобов'язання, штрафи).

Причина, по якій взяти кредит в банку без довідки про доходи неможливо, проста - це гарантія доходу позичальника, а значить і гарантія виплати боргу. Займаючи гроші, кредитор хоче переконатися, що позичальник буде мати в майбутньому можливість повернути кошти, а також зможе оплатити вартість обслуговування, тобто, нараховані відсотки, комісії та інші платежі. При довгострокових банківськіх кредитах як іпотека, або автокредит, довідка з місця роботи - обов'язкова умова.

У 2020 році кожен українець, який має електронний підпис, може отримати довідку про доходи онлайн самостiйно на веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Які банки видають кредити без довідок про доходи?

Куди звертатись за кредитом без довідки про доходи?

Кредитні компанії, на відміну від банків, працюють з іншими видами кредитів: невеликих розмірів та з коротким терміном кредитування. Видаються вони дистанційно, через що й отримали назву – кредити онлайн. Якщо говорити в цифрах, то суми починаються від 500-1000 гривень і закінчуються на позначці 15 000-20 000 гривень. А терміни складають від кількох днів, і можуть сягати кількох місяців.

Кредитний ризик, який бере на себе кредитор при видачі кредитів без довідок про доходи та документального підтвердження наявності роботи, як правило, покривається коштом відсотків по кредиту. У порівняні з банківськими, відсоткові ставки в кредитних компаніях дещо вищі, але враховуючи короткий час та мінімальні розміри кредитів, виходить практично кредит без переплат.

У цих МФО українці можуть отримати кредит без довідки про доходи. В анкеті потрібно вказати лише суму і джерело грошей на виплату боргу.

Компанія Подати заявку Без довідки про доходи Вiк клієнта 0% на перший кредит Взяти кредит
Алекс Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кешбери Подати заявку ✔️ 19+ ✔️ Взяти кредит
Cashup Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
CCLOAN Подати заявку ✔️ 20+ ✔️ Взяти кредит
CreditKasa Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Кредит Плюс Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Форза Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Gofingo Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
Kf.ua Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
MyCredit Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит
SOS Credit Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Ваша Готівочка Подати заявку ✔️ 20+ ✔️ Взяти кредит
Глобал Кредит Подати заявку ✔️ 18+ ✔️ Взяти кредит
Капуста в кишені Подати заявку ✔️ 18+ Взяти кредит

кредит онлайн можна отримати без застав і довідки про доходи

Отримати небанкiвський кредит онлайн можуть абсолютно всі категорії населення, незалежно від матеріального та соціального становища. Вимоги до позичальників у кредитних компаніях мінімальні:

 • паспорт громадянина України,
 • постійна прописка,
 • ідентифікаційний код,
 • мобільний номер телефону,
 • банківська картка.

Обов'язкова наявність іменний банківської карти, адже саме на неї клієнт отримає кредитні кошти. Що стосується віку, то кредитні компанії пропонують кредити з 18 років, в той час як в банках мінімальний вік починається з 21 чи навіть 25 років. Теж саме стосується й кредиту для пенсіонерів, отримати його в небанківській установі не буде проблемою.

Більш того, дистанційне кредитування не вимагає жодних документів для підтвердження кредитоспроможності, що дає можливість отримати кредит без офіційного працевлаштування людям, які тимчасово не працюють.

Ще одним бонусом кредитних компаній є те, що кредитна історія не являється вирішальним чинником. В кредитних компаніях цілком реально отримати гроші в борг з поганою кредитною історією або без неї. А в деяких установах доступні навіть спеціальні програми для виправлення поганих кредитних історій або створення позитивних з нуля.

Через невеликі суми, для отримання грошей в борг не потрібні поручителі або позикове майно. Взяти кредит без застави можна протягом декількох хвилин, заповнивши заявку на офіційному сайті кредитора.

Також можна отримати кредит готівкою без довідки про доходи, але для цього потрібно буде звернутися в одне з стаціонарних відділень. Це хороша опція для новачків - у кредитного працівника можна уточнити всі нюанси і свої питання по виплаті боргу і кредитним договором.

Як оформити кредит без довідки про доходи?

Процедура оформлення кредиту онлайн

Завдяки використанню новітніх технологій, стало можливим миттєве оформлення кредитів. Процедура надзвичайно проста й здійснюється повністю в дистанційному режимі. Виглядає вона наступним чином:

1.       Вибір терміну та суми кредиту

На головній сторінці сайту кожної кредитної компанії розміщується кредитний калькулятор. З його допомогою можна не тільки вибрати термін та розмір кредиту, але й побачити остаточну суму, яку доведеться сплатити при погашенні.

2.       Заповнення та відправлення анкети-заявки

В заявці потрібно вказати дані паспорта та код, контактну інформацію та адресу проживання. Записану інформацію варто перевірити на відсутність друкарських та орфографічних помилок, адже іноді саме через це можливо отримати відмову.

3.       Реєстрація та верифікація банківської карти

Після відправлення заявки залишається додати реквізити карти, на яку бажаєте отримати гроші. ЇЇ верифікація відбувається в спосіб блокування на рахунку клієнта невеликої суми, яку потрібно вказати в зазначеному полі для розблокування та підтвердження того, що сам ви являєтесь власником карти і маєте до неї доступ.

4.       Підписання електронного кредитного договору

Варто пам’ятати, що електронний договір має таке ж юридичне значення, як звичайний договір, підписаний в банківській установі. Тому, перш ніж його підписати, бажано детально вивчити всі пункти, і тільки потім ввести одноразовий ідентифікатор, що надійде на номер телефону, вказаний вами в заявці

5.       Отримання грошей на карту

Як правило, кредитні кошти надходять на рахунок позичальника відразу після підписання договору. Але в деяких випадках час здійснення операції може затягнутись, оскільки розрахунок залежить також від банку, в якому клієнт має оформлену карту.

Вас може зацікавити:

Статті

Документи для кредиту - що необхідно позичальникові?

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом...

Державний виконавець - хто це, і які їхні повноваження?

Державний виконавець може заблокувати рахунок і карту?...

Кредит через додаток в смартфоні

Останні кілька років серед інтернет-користувачів досить...

Консолідація кредитів – простий спосіб об'єднати борги

Одночасна оплата кількох кредитних зобов’язань часто...

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Питання про те, як оформити кредит з простроченою заборгованістю,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредити онлайн без відсотків
Гривні
15000 грн / 28 дн.
Miloan
12000 грн / 30 дн.
Мистер Кеш
15000 грн / 30 дн.
CCLOAN
15000 грн / 30 дн.
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
SOS CREDIT
4000 грн / 30 дн.
Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.
Ваша Готівочка
9000 грн / 16 дн.
Money4you
7000 грн / 30 дн.
MyCredit
6000 грн / 30 дн.

Додати коментар

######## ######## ######## #### ###### 
  ##  ##    ##   ## ## ##  ## 
  ##  ##    ##   ## ## ##    
  ##  ######  ########  ##  ###### 
  ##  ##    ##     ##    ## 
  ##  ##    ##     ## ##  ## 
  ##  ######## ##    #### ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Максим 2019-08-30 09:39:56 #429
Неодноразово користувався послугами компаніями таких як Дінер і Манівео. При першому оформленні нульовий відсоток і не вимагають довідку про доходи. І оформлення протягом 20 хв. Комфортно! Сервіс високий.
Артем 2019-04-19 21:33:57 #191
Без довідки про доходи навіть деякі банки видають кредитні картки, але там ліміт в 2 або 4 тисячі, та найголовніше пільговий період до 60 днів, а всі займи онлайн потребуют оплачувати комісію
Нестор 2019-01-10 13:03:10 #105
Вже не перший раз беру кредит онлайн великою перевагою є швидке оформлення і мінімальна кількість документів. Звичайно суми невеликі але мені вистачає на мої потреби. Звичайно машину не дадуть в кредит.