Як і де отримати кредит підприємцю?

Майже кожен початківець підприємець в процесі розвитку стикається з фінансовими труднощами і потребує вигідних пропозиціях кредитування. Адже це дає можливість не витрачати зайвий час на збір грошей, а зайнятися робочими процесами. Де отримати кредит приватному підприємцю? Які умови потрібно виконати?

Кредит підприємцям отримати не складно, якщо слідувати всім вказівкам кредитора

ВИДИ КРЕДИТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ В БАНКАХ

Незалежно від того, який вид бізнесу вибрав підприємець, йому нерідко може знадобитися кредитна підтримка. У такому випадку кредит стає свого роду фінансовим важелем, який іноді може допомогти багаторазово збільшити прибуток. Але варто розуміти, для підприємців доступні різні види кредитів і з різними умовами. Чи отримає підприємець бажану користь, залежить в першу чергу від того, чи вибере він відповідний спосіб кредитування.

Нижче наведені найбільш поширені форми кредитів підприємцям в банках:

 • Інвестиційний кредит – призначений для фінансування інвестицій,
 • Позика оборотного капіталу – для фінансування поточних операцій,
 • Проміжний кредит – корисно, коли нам доводиться покривати витрати за проєктами, на які ми отримали субсидію, але ми все ще чекаємо повернення,
 • Технологічний кредит – призначений для впровадження нових інновацій,
 • Іпотека – цільовий кредит на покупку нерухомості
 • Кредитний ліміт (овердрафт) – можливість отримати необхідну суму при відкритому кредиті.

Серед перерахованих вище форм кредитування можемо також виділити кілька найпопулярніших банківських продуктів, які користуються популярністю у підприємців:

Кредит для молодих компаній – надається компаніям з першого дня. Також називається кредитом для початківців компаній.
Кредит готівкою для компаній – він працює за тими ж принципами, що і кредит готівкою, що надається фізичним особам.
Кредит корпоративної консолідації – дозволяє консолідувати (об'єднати) фінансові зобов'язання вашої компанії в один кредит.
Небанківські кредити для компаній – як і у випадку з фізичними особами, підприємства, що стикаються з фінансовими проблемами, можуть використовувати небанківські продукти і брати кредити для компаній без сертифікатів або кредити для компаній без кредитної історії. Обидва продукти не вимагають занадто багато документів, а погана кредитна історія не впливає на рішення про видачу кредиту. При виборі кредитів для компаній без кредитної історії слід пам'ятати, що цей тип фінансових продуктів зазвичай має дуже високу процентну ставку, а вартість такого кредиту непропорційно велика. Крім того, в банках такі види кредитування майже відсутні. Отримати їх легше в МФО.
Кредити для малого бізнесу – найчастіше вони надаються на будь-які цілі зі спрощеною фінансовою та реєстраційною документацією.

Процентна ставка за корпоративними кредитами залежить від індивідуальної пропозиції банку. Так звані важкі кредити для компаній, тобто ті, які призначені для підприємців, які мають проблеми з фінансовою ліквідністю, зазвичай мають вищі процентні ставки, ніж інші кредити. І навпаки, більш вигідні кредитні пропозиції доступні компаніям, в яких хороша кредитна історія, стабільний і великий дохід. Правила кредитування для них подібні, як і для фізичних осіб, але буде потрібно більше документів.

КРЕДИТ І КРЕДИТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМЦЯ

Немає сумнівів в тому, що банківські кредити в даний час є найбільш важливим джерелом фінансування для компаній практично будь-якої галузі. На жаль, банки ставляться до підприємств як до високоризикових клієнтів. Багато компаній змушені боротися з поганою кредитоспроможністю, що обумовлено, серед іншого, пізнім погашенням попередніх зобов'язань або поганими фінансовими результатами в довгостроковій перспективі.

Тому фінансові установи підходять до надання кредитів підприємцям з особливою обережністю. Це може перешкодити молодій і починаючій компанії отримати кредит, якого вона потребує.

При визначенні кредитоспроможності компанії банк враховує різні питання. Перш за все, перевіряються поточні фінансові результати компанії, а також її можливі борги перед партнерами або державою. Багато уваги буде направлено на актуальний стан рахунків, кредитних і дебетових карт. Також важливо представити план подальшого розвитку компанії, який повинен бути ретельно підготовлений. У випадку початківців компаній план – це навіть найважливіша частина заявки на кредит.

КРЕДИТ ПІДПРИЄМЦЯМ – ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПІДГОТУВАТИ?

Як і у випадку з кредитами для фізичних осіб, запорука успіху при отриманні фінансового зобов'язання залежить від початкової заявки з пакетом документів. Якщо вони всі будуть підібрані правильно і зможуть дати вичерпну інформацію про фірму, то отримати відповідь за заявкою можна буде швидко і просто.

 1. Більшість банків, що видають кредити підприємцям, вказують мінімальну тривалість ділової активності, щоб заявку можна було прийняти взагалі. Зазвичай компанія повинна існувати на ринку не менше одного року, хоча деякі фінансові установи також пропонують позики клієнтам з досвідом роботи від шести місяців. У той час як кредитні компанії взагалі не беруть до уваги цей фактор, і видають кредит навіть починаючим підприємцям.
 2. Варто також пам'ятати, що шанси отримати кредит готівкою зростають, якщо наша фірма веде рахунок у банку, де вона подає заявку на такий кредит.
 3. Найбільш важливі документи, які банки вимагають від своїх клієнтів при подачі заявки на кредит для підприємців, включають записи з Державного суднового реєстру, а також документи з податкової, Аудиторська оцінка, фінансова звітність за останній рік або навіть три останні роки. Деякі банки також вимагають доступу до виписок з рахунків компаній, які зберігаються в інших банках.

Звичайно, варто розуміти, що кожен банк може визначати свої умови надання кредитів і вимагати від своїх клієнтів надання додаткових документів. Ми перерахували тільки необхідний і обов'язковий мінімум.

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ МИТТЄВИХ КРЕДИТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Якщо гроші на бізнес потрібні дуже швидко, і з документами возиться колись, пропонуємо ознайомиться з нашим списком кредитних пропозицій. Дані компанії пропонують отримати гроші в борг швидко і без зайвої бюрократії. Звичайно, суми кредитування тут в основному невеликі, але гроші можна отримати навіть протягом 10-15 хвилин, а в бізнесі, як відомо, час – гроші.

Організація Заповнить заявку Готівкою Онлайн Кредит для підприємців
ГлобалКредит Заповните заявку ✔️ +
Грошi Всiм Заповните заявку ✔️ +
CreditOn Заповните заявку ✔️ +
MyCredit Заповните заявку ✔️ +
Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.
Banana Credit / Банана Кредит
15000 грн / 30 дн.
CreditPlus / Кредит Плюс
10000 грн / 30 дн.

Скоринг

Кредитоспроможність позичальника впливає на схвалення заявки на гроші в борг?

Що таке кредитоспроможність? Якою вона буває? І від...

Що таке скоринг та як він визначається?

Скоринг має вирішальне значення в питанні надання кредиту....

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Додати коментар

######## ####### ######## ##  ## ######## 
   ## ##   ## ##   ## ## ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ##  ####  ##   ## 
  ##  ##   ## ########   ##  ######## 
 ##   ##   ## ##      ##  ##    
 ##   ##   ## ##      ##  ##    
######## ####### ##      ##  ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лесь 2020-03-05 11:04:14 #744
Зараз діє кредитування для початкових компаній з непоганими умовами кредитування на розвиток. Радий що госудурство думає про нас
Відповісти