Що таке кредитний ліміт та як його збільшити?

Насамперед при виборі кредитної картки або організації для отримання позики, ми звертаємо увагу на репутацію установи. Потім переглядаємо умови обслуговування і порівнюємо тарифи. Ще одним важливим фактором буде кредитний ліміт. Бо саме від нього залежить розмір доступних коштів банку, які ми можемо використовувати. Як формується кредитний ліміт та які чинники на нього впливають?

Що таке кредитний ліміт?

Під час оформлення кредитної карти або позики, основна увага приділяється розміру коштів, які може надати фінансова організація. Інакше кажучи це кредитний ліміт – максимальна сума, яку банк готовий надавати своїм клієнтам.

Найчастіше банки вже мають заздалегідь встановлений ліміт, наприклад, 200 000 гривень, але ці кошти позичальник найімовірніше одразу не отримає. Для початку організація повинна зробити верифікацію клієнта і перевірити його кредитну історію.

Як встановлюється кредитний ліміт?

Якщо клієнт вперше звертається в банк для оформлення кредитної картки або позики, то ліміт коштів буде підбиратися шляхом індивідуального аналізу. Найчастіше вплив на цьому мають:

 • кредитна історія;
 • інформація зазначена в заявці (ПІБ, паспортні дані, ІПН);
 • соціальний статус;
 • щомісячний дохід. 

Якщо позичальник є новим клієнтом, то банк повинен перевірити його платоспроможність і благонадійність. Більшість фінансових організацій використовує автоматичну систему перевірки або іншими словамі – скорiнг. Відбувається це шляхом аналізу зазначеної контактної інформації через алгоритми. Співробітники банку на такий процес вплинути не можуть.

Після того, як інформація про заявника була проаналізована, банк повідомляє про доступний кредитний ліміт. Клієнт отримує смс-повідомлення або бачить доступний ліміт коштів в особистому кабінеті. 

Чи можна змінити кредитний ліміт?

Мабуть, головною перевагою кредитного ліміту на картці або під час отримання позики, є можливість його зміни. Під час оформлення споживчого кредиту, в договорі зазначається фіксована сума грошей. І тільки при його погашенні, можна взяти інший кредит. Однак, на жаль, новим клієнтам банку розраховувати на максимальну суму грошей не варто. Кредитний ліміт зазвичай збільшується при повторному зверненні або для постійних клієнтів. 

Варто також зазначити, що в рамах кредитного ліміту деякі банки надають пільговий період погашення коштів. Це термін, під час якого заявник може повернути кредитні кошти без комісії, наприклад, протягом 30 днів, 40 або навіть 60 днів.

Як збільшити кредитний ліміт?

Для того, щоб збільшити кредитний ліміт, слід відповідально підходити до своїх зобов'язання перед банком. Як вже зазначалося, всі дії клієнта фіксуються в системах фінансових установ. Найчастіше саме вони аналізують активність і дії позичальника. Для того, щоб підвищувати свій кредитний ліміт на картці, слід дотримуватися простих правил.

→ Розраховуватися кредиткою якнайчастіше.
Намагайтеся, щоб гроші на картці завжди був в русі. У продуктовому або в торговельному центрі платіть кредитною карткою як можна частіше. Банк звертає увагу на суму і місце покупки. 
→ Погашати заборгованість в зазначений термін.
Якщо кредитні кошти активно використовуються, слід не забувати про своєчасне поповнення балансу. Бажано це робити за пару днів до зазначеного терміну. 
→ Не допускати прострочення по кредиту.
Більшість банків має послугу "нагадування". Її можна активувати в мобільному додатку або отримувати по sms. Тому що, чим стабільніше буде виглядати історія погашення кредитних коштів, тим краще.
→ Оновлюйте контактну інформацію.
Намагайтеся завжди бути з банком на зв'язку. Якщо змінилася адреса проживання або номер телефону, повідомте про це фінансовій установі.
→ Інформуйте про зростання доходів.
Якщо вам важливо, щоб кредитний ліміт змінювався і збільшувався, проінформуйте банк про те, що ваш щомісячний дохід виріс, наприклад, зміна роботи, додатковий заробіток.
→ Закрийте борги в інших банк.
Варто пам'ятати, що усі банки взаємопов'язані і мають доступ до загальних систем. Якщо при зверненні в якусь фінансову організацію про клієнта залишилася погана репутація, наприклад, заборгованість, варто виправити цю ситуацію.
→ Подбайте про кредитну історію.
Якщо є сумніви, щодо попередніх позик, які були оформлені в інших банках, слід звернутися до УБКІ (українське бюро кредитних історій). За запитом клієнта вони можуть надати інформацію з цієї системи. У ній слід перевірити правильність інформації по раніше оформленими кредитами.

Кредит онлайн: які ліміти встановлюють кредитори?

Процес налаштування кредитного ліміту в мікрофінансових організаціях має такі ж процедури, як і традиційні банки. До уваги береться загальна інформація про клієнта і аналіз кредитної історії, якщо вона є. Однак загальні умови отримання позики тут значно спрощені.

Отримати необхідну суму коштів можна протягом 10 хвилин, не виходячи з дому, без інформації про доходи та працевлаштуванні, і навіть з поганою кредитною історією. Також, що характерно для кредитів онлайн, при першому зверненні клієнта до МФО є заздалегідь встановлений кредитний ліміт. Нижче наводимо найкращі пропозиції позик від кредитних організацій.

Ваша Готівочка відгуки Ваша Готівочка
Заповнiть заявку
Гнучкі та вигідні умови кредитування пропонує сервіс "Ваша Готівочка". Кількість позитивно схвалених заявок тут становить 95%. Оформити позику можна до 9000 гривень і на строк до 16 днів. Ліміт кредитних коштів при першому зверненні для кожного встановлюється індивідуально. Просте оформлення заявки й вигідні умови кредитування допоможуть кожному клієнту пережити фінансові складності.
У сервісі "Качай Гроші" кредит онлайн доступний цілодобово. Мінімальна сума позики становить 500 гривень, а максимальна 10 000 гривень. Але нові клієнти можуть розраховувати тільки на 4000 гривень при оформленні першого кредиту. Однак відповідальним клієнтам організація завжди йде назустріч й збільшує кредитний ліміт. 
Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповнiть заявку
При зверненні до Манівео оформимо позику до 17 000 гривень. Якщо клієнт раніше не користувався послугами цієї кредитної компанії, сума першої позики становитиме 5000 грн. При повторних зверненнях вона буде збільшуватися, але до уваги завжди береться дисциплінованість позичальника і своєчасна оплата заборгованості. Термін оформлення кредиту кожен клієнт обирає самостійно. Максимальний період становить 30 днів, а мінімальний один день. Завдяки кредитному калькулятору на офіційному сайті компанії клієнт може розрахувати суму оплати і процентну ставку.
Що ж стосується компанії CCloan, то першу позику тут отримаємо під 0,01% на максимальну суму 4000 грн. А з кожним наступним зверненням, кредитний ліміт буде збільшуватися до 15 000 грн. Проте його сума залежатиме від активності й відповідальності клієнта перед сервісом ССлоан. Взяти кредит онлайн можна на термін до 30 днів. Оформлення такої позики займає не більше 10 хвилин.
У Miloan перший кредит онлайн отримаємо на 2000-3000 гривень під 0,01%. Після того, як заявка на позику буде підтверджена, гроші надходять на карту клієнта. Скористатися послугою можуть навіть студенти. З документів потрібен тільки паспорт та ІПН. Уже під час наступних звернень до установи, сума кредиту збільшується до 12 000 гривень.

 

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії чи банку бажає мати вигідний кредит, І це насправді можливо....

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 (5)

Кредит під 0 – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший кредит без нарахування...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну карту? (4)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Рейтiнг кредитiв онлайн - жовтень 2020

Статті

Овердрафт на банківській карті – що це означає?

Непередбачувані витрати часто стаються навіть в осіб,...

Як оформити кредитну карту?

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним...

Віртуальна карта для покупок в інтернеті – як оформити?

Завдяки стрімкому розвитку електронних технологій все...

Кредит онлайн без перевірки карти: в чому небезпека?

Сьогодні отримати кредит максимально просто. Зробити...

Іменна карта – переваги та відмінності від звичайної карти

З кожним роком ми все більше звикаємо користуватись...

Додати коментар

########  ####### ##  ## #### ######## 
##   ## ##   ## ##  ##  ##    ## 
##   ## ##   ## ## ##  ##   ##  
######## ##   ## #####   ##   ##  
##   ## ##   ## ## ##  ##  ##   
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ##   
########  ####### ##  ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Олег 2020-04-17 12:26:34 #817
Це привілеї якщо ви добропорядний позичальник. І перебуваєте в білому списку банку. Тоді є можливість збільшити суму по кредитуванню.