Кредити онлайн: вимоги до позичальників

Вам знайоме це відчуття, коли терміново треба знайти гроші, банки вже зачинені, а друг, як на зло, не бере трубки? Саме для таких форс-мажорів і з'явилися мікрофінансові організації. МФО видають короткострокові позики на суми до 30 000 грн. Оформлення кредиту займає 15 хвилин, а заповнити заявку можна навіть серед ночі. Однак чи дійсно все так просто? Фінансові експерти Лоандо підготували перелік вимог кредитних компаній. Слідуйте їм, і оформити заявку на кредит стане ще легше.

Вимоги до позичальників при оформленні кредиту онлайн

Хто може подати заявку на кредит онлайн?

Мікрофінансові організації толерують абсолютно всіх клієнтів. Навіть, якщо ви безробітний студент з поганою кредитною історією, який не має поручителів. Однак існує кілька обов'язкових вимог:

-> Відповідний вік.

Більшість МФО дозволяють отримати гроші в кредит починаючи з 18 років. Хоча у деяких компаніях віковий поріг дещо вищий — 20-70 років. Цю інформацію ви зможете перевірити безпосередньо в описі кредитора.

-> Бути громадянином України.

Але не все втрачено. Існують компанії, які пропонують онлайн кредит для іноземців. В цьому випадку правила онлайн кредитування не надто відрізнятимуться. Єдина різниця втому, що у вас можуть попросити додаткові скани документів. Наприклад, довідки про працевлаштування та доходи.

-> Мати паспорт та ідентифікаційний код.

Також вас можуть попросити скан цих документів. Фото має бути хорошої якості, щоб система змогла зчитати дані.

-> Мати іменну банківську карту з 2 гривнями на рахунку.

Це не може бути картка вашої мами чи тезки. Адже система подумає, що якийсь шахрай викрав ваш паспорт та намагається отримати кредит на чуже ім'я.

Способи кредитування

-> Кредит онлайн на карту

МФО приймають кредитну карту будь-якого банку України. Головне, щоб вона була оформлена на ваше ім'я, а на рахунку лежали 2 гривні. Такі незначні кошти потрібні для додаткової перевірки ваших даних. Частина з цієї суми заблокується, її цифру треба буде вписати в спеціальному полі. Гроші розморозяться відразу після завершення процедури.

-> Позика готівкою

Для цього вам потрібно перевірити чи ваш кредитор має стаціонарні відділення. Щоб переглянути, які фірми видають кредити готівкою, перейдіть за посиланням.

Як взяти кредит на карту без відмови?

1. Не робіть помилок під час заповнення заявки.

Річ у тім, що всю інформацію перевіряє не тітка Галя, а комп'ютер. А він не враховує людського фактора, на кшталт "ой, помилка в імені. Певно в нього був складний день". Тому уважно перевіряйте всі свої дані, інакше на вас чекатиме відмова.

2. Вказуйте лише правдиві дані.

Не намагайтесь здатися кращими ніж ви є. Це ж не знайомство з батьками нареченого. Система розкусить вас раніше ніж прискіплива мамця. Якщо виявиться, що ви прибрехали, наслідки будуть негативними.

3. Одна компанія — один кредит на картку.

Одночасно ви можете мати лише одну позику в одній фірмі. Наступну можна взяти лише після погашення попереднього боргу. Однак ніхто не забороняв паралельно кредитуватися в інших кредиторів.

Правила вигідного кредиту в МФО

-> Тверезо оцініть свої фінансові можливості.

Те, що оформити позику легко ще не означає, що її можна не повертати. Тому перш ніж взяти перший кредит проаналізуйте свої фінансові можливості в довгостроковій перспективі. В ідеалі, загальна сума не повинна перевищувати 30% від вашого місячного доходу. Інакше, ви не зведете кінці з кінцями й доведеться брати черговий кредит.

-> Перевірте чи кредитор не бере додаткову плату за страхування позики.

Часто, мікрофінансові організації включають у договір послугу страхування кредиту. В загальному, це входить додаткових 200 гривень. Однак ніхто не любить переплачувати. В результаті, люди пишуть скарги буцімто з них взяти приховані платежі. Тож обов'язково звертайте увагу на такі деталі та читайте договір до кінця.

-> Зважайте на пільговий період

Кредитори часто заохочують нових клієнтів пропонуючи кредит під 0%. Але мало хто згадує, що ця ставка має свій пільговий період, після чого кошти нараховуються за фіксованим відсотком.

-> При потребі користуйтесь пролонгацією.

Що таке пролонгація? Пролонгація — це шанс відкласти сплату боргу до 30 днів. Головне — погасити кредит до закінчення договору. Або ж відомості про прострочення потраплять до Бюро кредитних історій. Підключити послугу можна безпосередньо в особистому кабінеті. Для цього треба погасити кредитні відсотки, які набігли за період користування. Якщо ви не встигаєте оплатити їх в день — не біда. Мікрофінансові установи працюють цілодобово. Процедура займе до 5 хвилин.

Чи можна оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією?

Мікрофінансові організації видають кредит онлайн на картку 24/7. При цьому ваша кредитна історія не є основним фактором, на який звертається увага. Тож, якщо у вас було кілька дрібних прострочень, вам все одно видадуть швидкий кредит.

Складніше буде, якщо ви потрапили до чорного списку позичальників. В цьому випадку вам доведеться знайти в переліку ту компанію, яка спеціалізується на подібних випадках. В будь-якому разі, завжди варто спробувати.

Кредити онлайн без відсотків
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Кредит з 18 років: де його отримати? (4)

Студенти – це люди, яким постійно потрібні гроші. Знайти оплачувану роботу важко, та й часто на неї немає...

Як оформити кредитну картку онлайн або в банку? (4)

Сьогодні кредитна карта є найбільш зажаданим банківським продуктом не тільки в нашій країні, але й у...

Який пакет документів необхідний для отримання кредиту? (4)

Перше, що потрібно зробити, звертаючись за кредитом - це зібрати перелік необхідних документів. Але в...

Кредитні колектори: як з ними спілкуватися боржнику? (3)

Більшість боржників боїться розмов з колекторами, бо мають неправдиву інформацію про методи їх роботи...

Додати коментар

##   ## #### ##   ## ##  ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ## ## ##   ## 
##   ## ## ##   ##  ####  ##   ## 
##   ## ## ##   ##  ##  ##   ## 
##   ## ## ##   ##  ##   ##  ## 
##   ## ## ##   ##  ##   ## ##  
 ####### #### #######   ##    ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі