Акції кредитних компаній: чи варто брати участь?

Конкуренція серед українських кредитних компаній помітно збільшується. Бажаючи привабити якомога більше клієнтів саме в свою організацію, кредитори запускають різні акції, конкурси та розіграші, особливо в період свят. Але, чи такі заходи дійсно вигідні для клієнтів чи тільки для компаній?

Акції від кредитних компаній допоможуть зекономити - Loando.ua

Які акції проводять кредитні компанії?

Найчастіше кредитні компанії проводять акції, які дають можливість оформляти кредити онлайн зі знижками на протязі визначеного періоду. Розміри знижок можуть бути різними: як незначними 10-15%, так і досить великими 50-70%. Трохи рідше можна зустріти 100% знижку, тобто  кредит під нуль відсотків на карту.

Як правило, кредити онлайн під 0% доступні новим клієнтам у невеликих розмірах 1000 – 3000 гривень і на короткий час. Хоча максимально можливий термін кредитування онлайн і так не довгий, проте час користування безвідсотковим кредитом рідко перевищує навіть 15 днів.

З метою збільшення активності постійних клієнтів та залучення нових, кредитні компанії також часто проводять розіграші подарунків або грошових винагород. Подарунок може розігруватись один, а може бути їх і більша кількість. Іноді навіть трапляються розіграші, коли кожен учасник отримує гарантований приз невеликої вартості. А додатково визначається переможець головного призу, вартість якого, іноді, у декілька раз більше суми кредиту.

Які бувають акції та розіграші від кредитних компаній? - Loando.ua

Де шукати акції від кредитних компаній?

Як і будь-яка інша інформація, відомості про актуальні акції від кредитних компаній завжди розміщуються в інтернеті. Кожна кредитна установа має власну інтернет-сторінку, яка служить не тільки інструментом, за допомогою якого люди можуть оформляти кредити, але й сервісом інформування та комунікації з клієнтами.

Всі новини, пов’язані із обслуговуванням клієнтів, умовами кредитування та різним кредитними пропозиціями, а особливо з тими, що стосуються проведення заохочувальних заходів (акцій, конкурсів, розіграшів та програм лояльності), публікуються на головних сторінках, в найбільш видних місцях. Якщо ви часто, або хоча б час від часу користуєтесь послугами кредитних компаній, радимо підписатись на їх розсилки, й ви завжди будете в курсі новинок.

Також, новини фінансового ринку, в тому числі й інформація щодо акційних пропозицій по кредитах онлайн, часто публікується в інтернет-газетах, на економічних порталах та на аналітичних сайтах. Для прикладу: loando.ua проводить постійний моніторинг фінансових організацій, і завжди на своїх сторінках розміщує тільки актуальну інформацію, а для акцій від кредитних компаній відведений навіть окремий розділ.

Якщо ви бажаєте вигідно взяти кредит, то для вас буде корисно переглянути наш рейтинг кредитів онлайн, а також підписатись на нашу розсилку.

Як оформити кредит онлайн найвигідніше?

Чи варто брати участь в акціях від кредитних компаній? - Loando.ua

Потрібно розуміти, що одне тільки слово «акція» не гарантує вигідного оформлення кредиту. Іноді буває так, що вартість акційного кредиту в одній компанії може бути вищою або такою самою, як вартість стандартного кредиту онлайн без жодних додаткових знижок та конкурсів в іншого кредитора.

Це пов’язано з тим, що умови обслуговування, відсоткова ставка та інші платежі в різних кредитних установах коштують не однаково. Тому важливо читати умови кредитування та порівнювати їх, а не керуватись тільки заманливими надписами «кредит зі знижкою», «акція» чи «кредит під 0%».

Провести аналіз кредитних пропозицій та вибрати відповідний варіант можна, звичайно, самостійно. Але, в такому випадку доведеться відвідати сотні сайтів, перечитати умови видачі кредитів, знайти інформацію про відсоткову ставку та перевірити наявність дозволів на здійснення фінансової діяльності окремо у кожного кредитора. А це, зрозуміло, займе досить багато часу.

Щоб вибрати кращу кредитну пропозицію за корткий час, радимо скористатись нашим сервісом. Спеціальна програма допоможе не тільки зекономити на кредиті, вибравши найвигідніший, але й заощадить ваш час. Вказавши свої вимоги, вам миттєво буде запропоновано кілька кредитних компаній, де умови кредитування відповідатимуть вашим побажанням. Вам залишається тільки натиснути кнопку «оформити кредит», заповнити заявку, вказавши основні дані, та через 10-15 хвилин отримати гроші на карту. Крім того, в більшості кредитних компаній навіть можливе оформлення кредиту без фото паспорта, у випадку його відсутності. Достатньо просто знати його дані, адже скановані копії документів більшість компаній не вимагає.  

Кредити онлайн треба брати обдумано

Якими б хорошими та простими не були умови кредитування, позичати гроші варто тільки тоді, коли це справді необхідно і тільки, якщо сума кредиту відповідає вашій кредитоспроможності. Хоча кредитні компанії рідко відмовляють у наданні кредиту, адже вони не проводять скоринг на такому рівні як банки. Однак, ви повинні розуміти, що гроші доведеться повертати в будь-якому разі, і у вас для цього повинні бути можливості.

Прострочення платежів по кредиту загрожує не тільки нарахуванням штрафів, але й зіпсуттям кредитної історії, погрозами колекторів, передачею справи до суду, а в кінцевому результаті – конфіскацією майна. Якщо ви не бажаєте такого розвитку подій, порахуйте свої доходи та регулярні трати перед зверненням в кредитну компанію. Постарайтесь якомога точніше визначити, яка сума буде посильною для вас та не становитиме ризику, а також старайтесь планувати вчасне погашення кредиту.

Саме тут буде доречно застосувати народне прислів’я «Сім раз відміряй, а один – відріж». У питанні оформлення кредитів, воно звучатиме «Сім раз подумай, а один – візьми кредит».

 

Кредитна історія

Що таке кредитна історія фізичної особи?

Кредитна історія – це термін, з яким обов’язково зіткнеться...

Як покращити кредитну історію?

Кредитна історія як паспорт — видасть і ваш вік, і...

Чи можна взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії?

Ще 10 років тому погана кредитна історія була вироком...

Кредити з поганою кредитною історією – 10 кращих пропозицій

Шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією?...

Як перевірити кредитну історію – все про УБКІ

УБКІ, що розшифровується як Українське бюро кредитних...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Додати коментар

##  ## ##   ## ##   ## ######## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
## ##  ##   ## ##   ## ##     ## ##  
#####  ##   ## ##   ## ######   ###  
## ##  ##   ## ##  ## ##     ## ##  
##  ## ##   ##  ## ##  ##    ##  ## 
##  ## #######   ###  ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Іван 2019-01-11 09:47:12 #111
Не бачу Сенсу брати кредит щоб стати учасником акції. Звичайно є система лояльності і бонуси від банку. Тоді в такому випадку і відмовлятися не варто від таких плюсів. Ось в великі виграші і призи мало вірю. Заманюють клієнтів.
Відповісти
Віктор 2019-01-08 18:21:57 #95
На мою думку якщо ви і стали учасником акції то не бачу в цьому нічого поганого. На моєму прикладі я вигравав праску і дрібне поповнення мобільного дрібниця а приємно так що приймайте участь і вигравайте.
Відповісти