Як заощадити на кредиті: 5 дієвих способів

Найкращий спосіб зекономити – це, звичайно, не оформляти жодних кредитних зобов’язань. Але, якщо без позичених коштів неможливо обійтись, ми розкажемо, як зекономити і в такій ситуації. Є кілька перевірених способів, які допоможуть менше платити по кредитах а, можливо, й не платити зовсім.

Перевірені способи зекономити на кредиті

Беріть тільки необхідні суми кредитів

Перш ніж звернутись за кредитом, варто добре проаналізувати своє фінансове становище та визначити точну суму, яка вам необхідна.

Дуже не розумно брати великі розміри кредитів про запас, й думати: «можливо пригодиться більше», адже за кожну отриману гривню ви платите відсотки незалежно від того, чи кошти були витрачені.

Наприклад, вам потрібні гроші на ремонт житла. Тоді слiд зробіти якомога точніший підрахунок вартості матеріалів та оплати за роботу спеціалістів. Якщо можливо, відкладіть ремонт на кілька місяців. Так вам вдасться зібрати деяку суму і, відповідно, знадобиться менший розмір кредиту.

Також варто мати на увазі, що купувати побутову техніку, меблі, а часто навіть будівничі матеріали краще в розстрочку, а не в кредит. Сьогодні дедалі більша кількість магазинів пропонує придбання будь-яких товарів в розстрочку, при чому без додаткових оплат та відсотків.

 Порівнюйте кредитні пропозиції та вибирайте кращі

Пам’ятайте, щоб вигідно взяти кредит, не можна спішити. Навіть, якщо гроші потрібні терміново, знайдіть час на ознайомлення з пропозиціями різних кредитних установ. Один з найпростіших способів знайти інформацію про кредитора – це, звичайно, скористатись світовою павутиною.

Можна переглядати багато сайтів і аналізувати кредитні послуги банків, кредитних компаній та інших фінансових установ самостійно, а можна скористатись аналітичними сайтами, якi виконають це за вас. Наприклад, на нашому сайті є спеціальна функція, яка допоможе вибрати та отримати кредит онлайн всього за кілька хвилин.

Для цього треба вибрати тільки суму та термін кредиту, й система миттєво запропонує кілька найвигідніших варіантів кредитування. Вам залишиться натиснути кнопку «заповнити заявку», вказати в анкеті паспортні дані, й через 10-15 хвилин гроші будуть перераховані на банківську карту.

Чи існують способи зекономити на кредиті? - Loando.ua

Безвідсоткове кредитування – це можливо

Ви, безперечно, неодноразово бачили рекламу: "кредит під 0 відсотків на карту". Дехто може казати, що це всього лиш рекламний трюк. Але так говорять ті, хто ніколи не оформляли кредити онлайн та не перевіряли дану інформацію.

Насправді безвідсоткове кредитування можливе.

В умовах високої конкуренції кожна кредитна установа намагається привабити якомога більше клієнтів. Для цього використовують різні способи, починаючи від знижок конкурсів  та акцій від кредитних компаній і закінчуючи кредитами під 0% для нових клієнтів.

Хоча таке кредитування найчастіше передбачає відсутність оплат тільки протягом кількох перших днів, проте іноді бувають випадки, коли відсотки не нараховуються протягом всього терміну, на який оформлений кредит.

Оформляйте кредити під час дії акцій та конкурсів

Сьогодні ми постійно зустрічаємось з пропозиціями купити щось зі знижкою, взяти участь в конкурсі чи розіграші, або в програмі лояльності. Таких закликів настільки багато, що ми починаємо їх ігнорувати. Однак, якщо ви бажаєте отримати кредит на вигідних умовах, то буде досить доречно розглянути акційні пропозиції.

У період сезонних знижок, свят, під час відкриття або святкування чергового ювілею, більшість кредитних компаній дає можливість клієнтам оформити кредити під мінімальні відсотки, отримати гарантовані подарунки або виграти цінні призи, які часто перевищують вартість оформленого кредиту в декілька раз.

Тому, брати участь в акціях від кредитних компаній безперечно варто.

Чи можливо зекономити на кредиті? - Loando.ua

Дострокове погашення – дієвий спосіб зекономити

Ще одним хорошим способом зекономити на кредиті являється дострокове погашення. На відміну від банків, в кредитних компаніях послуга дострокового погашення доступна для всіх клієнтів, а для її оформлення не потрібен спеціальний дозвіл.

Крім того, майже кожна кредитна компанія передбачає перерахування вартості кредиту. Це означає, що у випадку дострокового погашення до оплати буде нараховано тіло кредиту та сума відсотків тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

Скористатись послугою дуже просто: в будь-який час клієнт може зайти в особистий кабінет на сайті кредитора та натиснути кнопку «погасити кредит», заплативши будь-якою платіжною карткою. Таку ж процедуру можна здійснити за допомогою терміналів самообслуговування або в найближчому банківському відділенні, попередньо дізнавшись реквізити кредитної компанії та номер кредитного договору.

Виконуйте свої боргові зобов’язання вчасно

Варто пам’ятати, що вчасне погашення кредиту важливе, в першу чергу, для вас. Виконуючи боргові зобов’язання в терміні, ви економите гроші, які в протилежному випадку пішли б на оплату штрафів. А також, що не менш важливо, створюєте хорошу кредитну історію.

Особи, які затримують погашення кредитів або відмовляються їх сплачувати, ризикують не тільки зіпсувати свою репутацію позичальника та в майбутньому отримувати відмови у видачі кредитів, але й зустрітися з колекторами, отримати позов до суду, а в гіршому випадку – заборону виїзду закордон чи конфіскацію майна.

Додати коментар

##   ## #### ######## ####### ##  ## 
 ##  ##  ## ##    ##   ## ##  ## 
 ## ##  ## ##    ##   ## ## ##  
  ###   ## ######  ##   ## #####  
 ## ##  ## ##    ##   ## ## ##  
 ##  ##  ## ##    ##   ## ##  ## 
##   ## #### ##    ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Лена 2019-12-06 11:04:46 #656
Оформити кедіт під 0% найкращий варіант економії. Багато компаній готові на такий варіант.
Відповісти