Небанківський кредит онлайн: що потрібно знати?

Небанківські кредити дозволяють отримати додаткові готівкові за 15 хвилин не виходячи з дому. Сьогодні на фінансовому ринку є кілька видів подібних пропозицій для різних потреб і з різними способами отримання і погашення боргу. Перевірте, який спосіб індивідуального небанківського кредитування підійде саме вам.

Небанківські кредити онлайн допоможуть отримати гроші в борг тим особам, для яких банківські продукти недоступні.

Чому варто вибирати небанківські кредити? 

Існує багато міфів про кредитному секторі. Однак не можна заперечувати, що популярність кредитів зростає. Фінансові компанії можуть успішно замінити багато традиційні банківські продукти. Сьогодні українці вибирають варіант отримання грошей в кредит спираючись на індивідуальні переваги, необхідну суму і мета, для якої вона повинна бути виділена. Надійність банківського кредиту вже сміливо можна порівнювати з надійністю відомих кредитних організацій – боятися брати в борг до зарплати вже не варто. 

Незаперечною перевагою небанківського фінансового сектора є більш гнучкі умови надання кредитів, простота процедури і виразно менше кількість витраченого часу і сил. В даний час на ринку представлені різні фінансові продукти. Онлайн інструмент порівняння кредитів онлайн допоможе вам підібрати ідеальне пропозицію. Ми вирішили проаналізувати різні види в одній статті і представити їх найбільш важливі особливості. 

Процедура оформлення небанківських кредитів 

Оформлення небанківського кредиту – досить проста процедура, яка складається всього з декількох дій і займає не більше 15 хвилин вашого часу. Здається, що онлайн кредитування ще ніколи не було настільки простим і зручним. Ось основні дії:

 1. Вхід на сайт кредитора і уважно вивчити умови надання кредиту онлайн. 
 2. Зареєструватися на сайті. 
 3. Вибрати необхідну суму і термін кредитування, заповнити кредитну заявку. 
 4. Прив'язати банківську карту до свого профілю і пройти верифікацію.
 5. У разі схвалення кредиту онлайн слід прочитати і підписати кредитний договір 
 6. При появі будь-яких сумнівів варто зв'язатися з кредитором за допомогою чату на сайті, або зателефонувати йому і з'ясувати незрозумілі пункти – така процедура допоможе уникнути проблем і переплат по кредиту в майбутньому.
 7. Дочекатися кредитних коштів на іменний банківській картці. 

Щоб отримати від небанківського кредитування очікувану користь, не ігноруйте першу дію – почитайте інформацію про кредитора й ознайомитеся з умовами кредитування. Багато клієнтів нехтують цим пунктом, що пізніше може призвести до негативних наслідків.

Якщо в умовах надання кредиту вас все влаштовує, наступний пункт – вибір терміну і розміру небанківського кредиту онлайн. Найчастіше це можна зробити за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на головній сторінці сервісу. Іноді також пропонуватися ввести потрібні дані вручну. 

Верифікація банківської карти - обов'язковий пункт при отриманні кредиту онлайн - Loando.ua

Після визначення параметрів кредиту онлайн, заповнюємо анкету або кредитну заявку. У ній вказуємо паспортні дані, контактну інформацію та адресу проживання. Відправляємо, і відразу ж прив'язуємо банківську карту, вказуючи її реквізити. 

Верифікація карти здійснюється способом блокування на зазначеному рахунку незначної суми грошей – від 1 до 5 гривень. Для розблокування даної суми і здійснення верифікації потрібно вказати відповідні цифри (розмір заблокованих коштів) в потрібному полі на сайті. Рахунок відразу ж буде розблоковано, а карта прив'язана.

Останній етап – підписання кредитного договору. З цією метою на номер вашого мобільного телефону буде відправлено спеціальна комбінація символів. Це вважається електронним підписом позичальника. Цифри потрібно вказати в необхідному полі на сторінці з договором. Після підписання договору, гроші миттєво надходять на рахунок. 

Де ще можна отримати небанківський кредит? 

 • Сектор фінансових продуктів постійно розширюється. Проте багато людей до сих пір вважають за краще позичати кошти у знайомих або родичів. Це, безсумнівно, зручне рішення. На жаль, при фінансових труднощах і затримках при поверненні боргу сімейні і дружні відносини можуть постраждати.
 • Кредити від приватної особи працюють за схожим принципом. Цей вид отримання грошей в борг доступний навіть людям без кредитоспроможності. Кредитний договір в цьому випадку полягає між двома приватними особами. За визначенням, такий позики повинні пропонувати вигідні умови з мінімумом формальностей через те, що сторони угоди спільно визначають її умови. Але знайти відповідного кредитора дуже складно: інтернет кишить шахраями.
 • Лізинговий кредит – це ще один вид небанківських зобов'язань. Він надається лізинговими компаніями для фінансування, наприклад, покупки машин, устаткування і транспортних засобів. Лізинговий кредит поєднує в собі кращі характеристики кредитного договору та договору оренди. Термін кредитування може становити від шести місяців до навіть семи років.

Що вибрати – залежить виключно від індивідуальних переваг. Сектор Фінтех настільки великий, що кожен знайде для себе пропозицію. Найголовніше — це своєчасне погашення заборгованості. Наслідки прострочення по будь-якім кредитам можуть бути дуже серйозними.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

######## #### ##   ## ##  ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ## ## ##   ## 
##   ## ## ##   ##  ####  ##   ## 
########  ## #########  ##  ##   ## 
##  ##  ## ##   ##  ##   ##  ## 
##  ##  ## ##   ##  ##   ## ##  
##   ## #### ##   ##  ##    ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі