Кредитний калькулятор – зручний інструмент позичальника

Українці в 2020 році мають можливість отримати необхідну суму в борг у лічені хвилини. Велика заслуга в цьому належить кредитним компаніям. Вони з'явилися на вітчизняному фінансовому ринку не так давно, але вже можуть повною мірою конкурувати з провідними банківськими продуктами - кредитною карткою і споживчими позиками. Але отримання кредиту онлайн має ще одну перевагу – з самого початку потенційний клієнт знає, скільки грошей йому потрібно буде повернути з урахуванням всіх комісій і провізій.

Кредитний калькулятор можна відшукати на будь-якій сторінці легальної фінансової організації або банку.

Кредитний калькулятор онлайн

Кредитний калькулятор – спеціальна послуга кредитних компаній і банків, яка спрощує позичальникам і клієнтам отримання грошей в борг. За допомогою кредитного калькулятора можна вирахувати, скільки коштуватиме послуга, і якою буде повна вартість до повернення. Також, за допомогою калькулятора покупець наочно побачить всі доступні суми й терміни. У більшості випадків підсумок, який користувач бачить на кредитному калькуляторі - може стати остаточною сумою до повернення. 

Банківський кредитний калькулятор влаштований трохи складніше і може показати клієнту розмір щомісячного платежу з урахуванням багатьох факторів: початкового внеску, типу платежів (однакових або зменшуються) і іншого. Також варто відзначити, що в банках розрахунки на подібних калькуляторах є приблизними, адже для отримання повноцінного фінансового зобов'язання проводиться серйозна скорингова перевірка, де враховується:

 • вік клієнта,
 • рівень доходів,
 • освіту,
 • наявність майна,
 • сімейний стан,
 • стаж роботи й тип працевлаштування і безліч інших нюансів.

Навіщо потрібно розраховувати вартість кредиту?

Дуже багато фінансових компаній не вказують на своїх сайтах вартість щоденної ставки. На головній сторінці без зусиль можна відшукати дані про акції, про перший безкоштовному кредиті та іншу інформацію. Вартість ставки може бути не вписана навіть в кредитний договір, який надається на сайті для прикладу. Фірми це роблять не с проста: конкуренція на ринку зараз дуже висока, а втрачати повторних позичальників не хочеться, тому вони всіма силами намагаються приховати деякі деталі, щоб уникнути крадіжки інформації.

1. Для клієнта щоденна ставка – найважливіше, на що необхідно звернути увагу при укладанні зобов'язання. Навіть якщо кредит безкоштовний - тобто оформляється на пільгових умовах для новачка, цілком імовірна затримка у сплаті боргу. А в цьому випадку кредитор обов'язково перерахує всі безкоштовні дні за звичайною ставкою. Для тих клієнтів, які заздалегідь не вивчили це питання, кругленька сума замість нулів може стати неприємним сюрпризом.

2. Також, можна зустріти полульготнi кредити: тобто коли безкоштовними є тільки кілька перших днів, але інформацію про ставку на наступні дні знайти вже буде складніше.

3. Ну і на закінчення: саме від відсоткової ставки залежить вартість кредитування. А це для особи, яка терміново потребує грошей, один з першорядних чинників.

Розрахунок відсотків по кредиту

Якщо процентна ставка не вписується в калькулятор, то користувач, доклавши трохи зусиль і знаючи остаточну суму до повернення, може вирахувати її самостійно.

Для цього від повної суми кредиту необхідно відняти початкову квоту. Сума, що залишилася буде винагородою компанії та складатися з відсотків за кожен день користування грошима. Якщо розділити суму відсотків на кількість днів, коли позичальник користувався засобами, то можна вирахувати переплату по кредиту за день.

Трохи складніше виглядає ситуація, якщо користувач зважився на довгостроковий кредит. Адже в цьому випадку на кредитному калькуляторі на головній сторінці висвічується сума щомісячного платежу, а не повна вартість зобов'язання. Звичайно, можна підсумувати всі дані і приблизно прорахувати вартість відсотків за день, але точну інформацію отримати буде вкрай важко.

В цьому випадку найбільш надійний варіант – звернутися в компанію й уточнити процентну ставку саме у вашій справі. Підтвердивши свою особистість, кредитний оператор без праці відповість на питання, що цікавлять про вартість кредиту. Для цього користувач може приготувати заздалегідь номер кредитного договору та свої паспортні дані - вони обов'язково знадобляться для перевірки.

Кредитний калькулятор як знак якості фірми?

Кредитний калькулятор на головній сторінці організації може бути чимось на зразок знака якості. Відразу бачачи доступні суми, терміни і процентну ставку, стає зрозуміло, що кредитору нічого приховувати, він працює легально і готовий співпрацювати без будь-яких секретів. Не забувайте, що перевірити кредитну компанію на легальність можна також і за зовнішнім виглядом порталу: крім кредитного калькулятора, там повинні бути реальні відгуки клієнтів і надані дані про фірму. Все це буде в зручному форматі описано на головних сторінках великих і надійних компаній.

На нашому аналітичному порталі Лоандо також є кредитний калькулятор. Але він трохи відрізняється від представлених програм у звичайних компаній. За допомогою нашого інструменту кожен позичальник може вибрати необхідну суму і термін кредитування, вписати свій вік і побачити вартість відразу декількох організацій. Погодьтеся, що набагато приємніше вибирати з десятка компаній, ніж бути обмеженим однією фірмою. Але і це ще не все - відповідні компанії можна додати до порівняння і не заплутатися в широкому розмаїтті фірм. У порівнянні користувач отримає найосновніші дані про кредит і тоді точно зможе зробити найвигідніший вибір.

Але якщо у користувача немає часу і сил на самостійний вибір пропозиції, радимо звернутися до нашого рейтингу і підібрати собі кредит онлайн в одній з кращих компаній в Україні.

Кредити онлайн без відсотків
Moneyveo / Mанівео
17000 грн / 30 дн.
MyCredit / Май Кредит
12000 грн / 30 дн.
Tengo / Тенго
20000 грн / 30 дн.
Кредит Додам
6000 грн / 14 дн.
Качай гроші
5000 грн / 30 дн.
Credit7 / Кредит 7
15000 грн / 30 дн.
Кредит Касса
20000 грн / 30 дн.
Money4you / Маніфою
5000 грн / 30 дн.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Додати коментар

   ## ##   ## ##   ## #### ##   ## 
   ## ##   ## ##   ## ##  ##  ## 
   ## ##   ## ##   ## ##  ## ##  
   ## ##   ## ######### ##   ###  
##  ## ##   ## ##   ## ##  ## ##  
##  ## ##   ## ##   ## ##  ##  ## 
 ######  ####### ##   ## #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі

Ангелина 2020-04-17 12:33:44 #819
Іноді відрізняється від реальних відсоткові ставки так що це приблизно та в договорі потрібно переглядати точну цифру.
Відповісти
Кирило 2020-03-05 10:52:05 #742
Відмінна послуга! Попередньо знаєш процентну ставку по оплаті.
Відповісти