Форза Кредит / Forza Credit

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5000 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Форза Кредит / Forza Credit

Перша Наступна
Сума: 5000 грн 5000 грн
Час: 14 дн. 14 дн.
Вартість: грн 1295 грн
До оплати: 5000 грн 6295 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Форза Кредит – українська кредитна компанія з відмінною репутацією і високим рівнем надійності. Суми кредитів онлайн коливаються в розмірі від 500 до 14 999 гривень, а використовувати їх можна 65 днів. У разі, якщо повернути борг вчасно не виходить, можна використовувати продовження платежу. А для економії коштів позичальник може повернути борг раніше наміченого терміну й перерахувати всю суму з урахуванням реальних днів використання грошима.

Перший безкоштовний кредит: ✓ пiд 0,1%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 8-10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Грошима можно користуватися до 65 днiв без пролонгацiї 
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише пiсля вiдправки скан-копiй документов та фото з паспортом
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 30% знижки на наступний кредит онлайн за кожну особу за вашою рекомендацією

Форза Кредит / Forza Credit відгуки

Кредитна компанія Форза Кредит – одна з небагатьох, хто надає українцям кредити онлайн на термін більше ніж 30 днів. Користуватися грошима можна 65 днів. Хто потребує фінансової допомоги, той знає ціну часу. За два місяці можна вирішити свої проблеми й труднощі та легко повернути борг без додаткових комісій та платежів.

 • Лоандо, просто не знаю як вам дякувати, що підкинули цього кредитора. І відсоток не великий, і швидкість обслуговування максимальна, і в разі чого продовжити оплату можна. Чудово! - Вероніка
 • Хороший кредитор. Це був мій вже другий кредит у Форза Кредит. Перший дали під 0,01%, а другий отримав під 1,5%, адже мав промокод на знижку. З оформленням теж проблем не було, 10 хвилин і готово. ... - Вадим
 • Нуууу двоякі відчуття. З однієї сторони намагаюсь не брати кредитів та покладатися на власні сили, а з другої Forza Credit став добрим рішенням і допоміг в екстреній ситуації. З того, що я зрозумів... - Нікіта

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Форза Кредит / Forza Credit крок за кроком:

 1. Вибрати необхідну суму та термін кредиту онлайн на сайтi forzacredit.com.ua
 2. Заповнити невеличку анкету, до якої необхідно докласти скан-копії або фотографії паспорта, ІПН і власне фото з веб-камери
 3. Отримати схвалення від кредитора
 4. Підписати кредитний договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Форза Кредит / Forza Credit:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформити кредитне зобов'язання в компанії Форза Кредіт нескладно. Позичальник в середньому на це витрачає близько півгодини. C допомогою комп'ютера або смартфона можна легко відшукати сайт кредитної компанії Forza Credit і вибрати через кредитний калькулятор необхідну суму кредиту онлайн. Зверніть увагу, що однією з вимог кредитора є скан-копії або фотографії паспорта, ІПН та актуальна фотографія з веб-камери пристрою.

При заповненні анкети на позику необхідно уважно заповнювати всі дані, що стосуються персональних даних позичальника та банківської карти. Пройти скоринг у комп'ютерной системи з неправильними даними не вийде.

Кредитна компанія Форза Кредіт хвилюється про безпеку коштів своїх клієнтів, тому проводить додаткову ідентифікацію по банківській карті. Не забувайте, що для кредитів онлайн підходять тільки іменні картки банків України. Ім'я на карті та ім'я, вписане в реєстраційну форму, має збігатися. Такий крок допоможе перевірити справжність документів і карти.


Способи отримання кредиту онлайн в Форза Кредит / Forza Credit

1. На банківську карту

Отримати гроші в компанії Форза Кредіт можна тільки одним способом – на банківську карту. Але не варто сумніватися, бо це один з найбільш зручних і простих способів отримання коштів. Користуватися банківською картою можна як при стаціонарних платежах, так і при оплатах онлайн. А за допомогою інтернет-банкінгу відправити гроші на будь-яку карту або заплатити за будь-яку послугу можна моментально.

У разі, якщо необхідні готівкові кошти, то за допомогою банківської карти та терміналу вашого банку, ви можете без проблем зняти будь-яку суму.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті
 2. В терміналах самообслуговуванян
 3. Готівкою у банківському відділенні

Форза Кредіт піклується про репутацію своїх клієнтів, тому за 2 дні до кінця терміну кредиту онлайн позичальникові прийде смс-нагадування на телефон. Це дуже зручно, адже за 65 днів можна забути про борг.

Оплатити кредит онлайн можна як за допомогою інтернету, так і через термінали або банківську касу. Найшвидший спосіб повернути борг – карта. Для цього необхідно увійти у свій особистий кабінет та оплатити кредит, як покупку у звичайному інтернет-магазині. Зверніть увагу, що для повернення боргу можна скористатися чужою.

Для оплати готівкою позичальнику буде необхідний номер кредитного договору, який вказаний в особистому кабінеті. Не забувайте про комісії, які можуть бути нараховані в разі внесення коштів через сторонню систему.

Якщо можливості оплатити кредит онлайн вчасно немає, то необхідно завчасно активувати послугу продовження платежу. В цьому випадку крайній термін буде відсунутий на кілька днів, але позичальнику потрібно сплатити відсотки за ці дні використання грошей.

Форза Кредит / Forza Credit - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №504

Контактні дані:

ТОВ "ФК" Форза "

в. Хвойкиб.15 /15
04080 Київ

e-mail: forzacredit.com.ua

телефон: 0 800 300 770

www: forzacredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота – неділя: вихідні
Заповнiть заявку

Опис Форза Кредит / Forza Credit

Кредитна організація Форза Кредіт веде легальну діяльність у фінансовій галузі України та видає кредити онлайн на суму від 500 до 14999 гривень на термін до 65 днів. Також можливе дострокове повернення боргу з перерахунком платежу.

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка на перший онлайн кредит у Forza Credit — 0,01% в день.

Наприклад: ви берете 1000 гривень на 10 днів.

0,01% = 01 копійка на добу

01 х 10 = 1 гривня

Після закінчення договору ви заплатите 1001 гривню.

Важливо: максимальний термін 1 позики — 15 днів.

Стандартна відсоткова ставка в Forza Credit — 1,9%.

Наприклад: оформивши аналогічну позику, щодня ви будете сплачувати 19 гривень. Через 10 днів це вийде — 190 гривень.

Де легко взяти кредит: МФО проти банку

МФО — найкращий спосіб взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків. На відміну від банків, МФО не вимагає довідок про дохід та працевлаштування. А також оформити кредит онлайн можна навіть з неідеальною кредитною історією.

Безпека в Форза кредит

 1. Обробка особистих даних.
  З'єднання між сайтом Forza Credit і браузером зашифровується за допомогою протоколу HTTPS. Таким чином треті особи не можуть перехопити ваші дані.
 2. Фінансові операції.
  Усі фінансові операції проводяться через міжнародну платіжну систему XPay, а не безпосередньо на сайті компанії. Тому повні номери ваших карток не зберігаються в системі.
 3. Внутрішня перевірка.
  Форза кредит розробила систему, яка перевіряє інформацію у багатьох базах даних. Серед них: бази загублених паспортів, банківських карт та номерів телефону. Якщо система запідозрить, що хтось використовує ваші дані для оформлення кредиту — йому відмовлять.

Що робити, якщо не можеш повернути гроші вчасно? 

Якщо у вас немає можливості погасити кредит онлайн вчасно — оформить пролонгацію. Таким чином ви:

 • відтермінуєте оплату на зручний термін;
 • не зіпсуєте кредитну історію;
 • уникнете штрафів.

Щоб відтермінувати позику: 

 1. Натисніть “Forza вхід в особистий кабінет”.
 2. Оберіть оптимальний період пролонгації.
 3. Оплатіть відсотки за попередній період.
 4. Очікуйте на схвалення запиту.

Де ще взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7?

7x кредит, Alexcredit, CCloan, Credit Plus, Credit7, CreditPlus, CreditUP, Dinero, E-Groshi, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, MyCredit, Soscredit, Tengo, Зе кредит та інші.

 


Переваги і недоліки Форза Кредит / Forza Credit:

Переваги:

 • Великі суми кредитів онлайн
 • Можливість продовження платежу
 • Можливість дострокового повернення

Недоліки:

 • Необхідно надавати скан-копії паспорта та ІПН

Переваги і недоліки Форза Кредит / Forza Credit - підсумки

Все більше українців переходять на мікрокредитування. Це не дивно, адже отримати кредит онлайн набагато простіше, ніж гроші в банку. Крім цього, не потрібно надавати довідок з роботи та кілька днів чекати відповіді. Отримати необхідну суму можна вже через годину. 

Кредитна компанія Форза кредит займається видачею невеликих сум в борг на 65 днів. Організація гарантує швидку обробку анкет, високий рівень схвалень і обслуговування європейського рівня.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Форза Кредит / Forza Credit

##   ## #### ######  ####### ##   ## 
## ## ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##    ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##  #### ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##  ## ##   ## ##  ## 
## ## ## ## ##  ## ##   ##  ## ##  
 ### ### #### ######  #######   ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Форза Кредит / Forza Credit

Вероніка 2021-09-13 09:56:16 #1099
Лоандо, просто не знаю як вам дякувати, що підкинули цього кредитора. І відсоток не великий, і швидкість обслуговування максимальна, і в разі чого продовжити оплату можна. Чудово!
Відповісти
Вадим 2021-09-06 12:22:50 #1058
Хороший кредитор. Це був мій вже другий кредит у Форза Кредит. Перший дали під 0,01%, а другий отримав під 1,5%, адже мав промокод на знижку. З оформленням теж проблем не було, 10 хвилин і готово. Поки 100% задоволений, а далі побачимо.
Відповісти
Нікіта 2021-08-26 11:40:26 #1013
Нуууу двоякі відчуття. З однієї сторони намагаюсь не брати кредитів та покладатися на власні сили, а з другої Forza Credit став добрим рішенням і допоміг в екстреній ситуації. З того, що я зрозумів, тут головне прораховувати на кілька кроків вперед. Інакше банально не зможеш віддати борг.
Відповісти
Діана 2021-08-17 15:21:02 #982
Так трапилось, що останній рік я доволі часто брала тут гроші. Такі собі фінансові качелі. Але завжди прораховувала на перед чи вчасно зможу все віддати. В цілому всім задоволена, і відсотковою ставкою, і оперативністю.
Відповісти
Кирило 2021-08-10 14:28:18 #944
Брав гроші до зарплати під мінімальний відсоток. Жодних прихованих комісій та платежів. Гроші повернув легко та без форс мажорів.
Відповісти
Вікторія 2021-08-06 12:33:47 #908
Про Forzа Credit дізналась недавно. Брат кілька разів брав тут кредит, тому не боялась користуватись послугами цього кредитора. Дуже уважно перевіряла всі дані, щоб система не відхилила мій запит. На щастя все вдалось й оформила позику за лічені хвилини в особистому кабінеті. Форза кредит дуже допомогли вирішити мої фінансові проблеми, тому велике спасибі!
Відповісти
Максим 2019-10-13 17:30:47 #507
Відсоткова ставка мінімальна. Задоволений що знайшов саме вас брав позику на 10 днів.
Відповісти
Олена Семенівна 2018-10-22 08:43:33 #15
Досить непогана кредитна компанія. Брала тут кошти на лікування дитини. Трохи не зручно було робити актуальне фото так як технічно не було чим, але переваги переважили - велика сума кредиту і можливість продовження платежу. Сподобалось, що при продовженні терміну на кілька днів працівники вели себе ввічливо і з зрозумінням. Кредит я вже повернула. Ніяких проблем при поверненні не було.
Відповісти

Дивіться також:

Credit7
4.6

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Gofingo
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Монетка
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння