Розсміши Бистрозайм та виграй 1000 гривень

Кредитну компанію Бистрозайм по праву можна назвати зразковим кредитором. Тут дбають не тільки про комфортне та швидке обслуговування, але й про хороший настрій своїх позичальників. Як саме? У період з 22 березня по 2 квітня компанія проводить цікавий та веселий розіграш грошових призів під назвою «Розсміши Бистрозайм». Поспішіть взяти участь та не упустіть можливість отримати винагороду.

Розсміши Бистрозайм та виграй 1000 гривень
Візьми участь в акції «Розсміши Бистрозайм» та виграй 1000 гривень

Bistrozaim / Бистрозайм відгуки Bistrozaim / Бистрозайм відгуки Заповнiть заявку

Додати до порівняння

Як взяти участь в акції

Взяти участь в розіграші «Розсміши Бистрозайм» дуже просто. Для цього достатньо тільки відвідати офіційну групу кредитора в соціальній мережі Facebook та під постом розіграшу залишити коментар. В коментарі потрібно розповісти смішну історію, пов’язану із оформленням, користуванням або погашенням кредиту онлайн в Бистрозайм та чекати лайків від інших користувачів.

Однак, щоб ваш коментар міг взяти участь в розіграші та приніс перемогу, на момент проведення акції потрібно бути клієнтом компанії. Тобто, до участі в акції будуть допускатись клієнти, як будь-коли оформлювали кредити онлайн або кредити готівкою в Бистрозайм та погасили їх, а також ті, хто оформить кредитне зобов’язання в період з 22 березня по 2 квітня.

Як оформити кредит в Бистрозайм?

Отже, якщо ви зацікавились можливістю виграти грошовий приз від Бистрозайм, але не являєтесь клієнтом установи, це легко виправити. Для цього достатньо відвідати одне із стаціонарних відділень (адреси можна знайти на офіційному сайті кредитора) або скористатись онлайн-сервісом та оформити кредит не виходячи з дому.

Щоб здійснити процедуру, достатньо заповнити коротку анкету-заявку. В ній потрібно вказати деякі персональні дані: основну інформацію з паспорта, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону та емейл, а також адресу проживання. Відповідь на заявку приходить як правило миттєво. Тому відразу можна переходити до прив’язки карти.

Слід зазначити, що Бистрозайм видає кредити на будь-які карти платіжних систем Visa та MasterCard, але основна вимога – це повне проведення верифікації карти (кредитор не практикує видачі кредитів без верифікації карти, адже це може бути досить небезпечно, як для самого кредитора, так і для позичальників та навіть сторонніх осіб).

Після проведення процедури перевірки клієнта можна переходити до підписання договору. Якщо документ укладається в офісі, то тут все стандартно: клієнт ставить підпис власноруч, але, якщо договір підписується дистанційно, то для цього використовується одноразовий ідентифікатор (на мобільний номер клієнта відправляється спеціальний код, який клієнт повинен вказати в місці підпису). Як тільки документ буде підписаний, кредитні кошти автоматично надійдуть на рахунок позичальника.

Призовий фонд та розподіл призів

Призовий фонд акції «Розсміши Бистрозайм» складає 6 000 гривень, які будуть розподілені між 6-ма переможцями, тобто, кожен переможець отримає по 1 000 гривень.

Як буде відбуватись визначення переможців?

В даному розіграші не будуть застосовуватись жодні програми випадкових чисел чи інші подібні сервіси. Першими трьома переможцями стануть троє осіб, записи яких наберуть найбільшу кількість лайків за весь час проведення акції.

Три наступні переможцi будуть визначені на розсуд самого кредитора.

   

Чому бути клієнтом Бистрозайм вигідно?

Бистрозайм вважається однією з кращих небанківських кредитних установ в Україні. Користуватись послугами Бисторозайм зручно, безпечно та вигідно.

При чому вигода полягає не тільки в тому, що компанія часто проводить різні розіграші цінних призів, але й в самих умовах кредитування. Відсоткова ставка тут складає всього лиш 2% за день користування грошима, а для клієнтів, які звертаються вперше, існує можливість оформлення безвідсоткового кредиту.

Крім того, компанія не нараховує жодних прихованих відсотків та комісій за додаткові послуги по кредиту. Погасити зобов’язання можна в будь-який час, навіть наступного дня після укладання договору, а це ще один додатковий спосіб заощадити на кредиті, адже в даному випадку відсотки будуть перераховані, й клієнту залишиться заплатити тільки за фактичні дні користування грошима.

Акції

Бери кредит у Манівео та допоможи захиснику!

Напередодні Дня Захисника України 14 жовтня кредитна...

Весняні акції на кредити онлайн: лютий - березень 2022

Щоб підбадьорити вас під кінець зими, мікрофінансові...

Додати коментар

 ###### #### ##   ## #######  ###### 
##  ## ## ###  ### ##   ## ##  ## 
##    ## #### #### ##   ## ##    
##    ## ## ### ## ##   ## ###### 
##    ## ##   ## ##   ##    ## 
##  ## ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ###### #### ##   ## #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі