Кредит без банківської карти: чи це можливо?

Життя дуже непередбачувана річ. Ніколи не знаєш, що чекає наступного дня, а іноді й наступної години. Особливо це стосується фінансових питань. Якщо потреба в додаткових грошах застала зненацька, звичайно, можна звернутись за банківським кредитом. Якщо немає часу на виконання всіх формальностей, тоді вибір падає на користь кредитних компаній, які видають миттєві кредити онлайн на карту. Але, якщо пластикова карта також відсутня, чи є можливість швидко отримати кредит готівкою?

Які кредитні компанії видають кредити готівкою?

Де можна отримати кредит без банківської карти?

До кредитів онлайн сьогоднi звикла більшість позичальників. Ця послуга досить зручна та доступна кожному повнолітньому громадянину України. Однак, для її оформлення є одна обов'язкова вимога, і це навіть не паспорт, адже в кредитних компаніях можливе отримання позики через iнтернет та замовлення онлайн кредиту на карту без фото паспорта, достатньо знати його дані або мати ксерокопію документу. Основне значення має наявність банківської карти.

Майже всі кредитні компанії здійснюють розрахункові операції саме за допомогою цього банківського інструменту. Це дозволяє обслуговувати клієнтів на відстані та швидко надавати якісні кредитні послуги. Крім того, кредитні компанії звільняються від необхідності орендувати офіси та наймати додаткових працівників.

Не зважаючи на вагомі переваги дистанційної роботи, деякі кредитні компанії вирішили не відмовлятись від стаціонарних відділень, і паралельно надають кредити онлайн та кредити готівкою. Найбільш відомі: Ваша Готівочка, Швидко Гроші, Глобал Кредит.

 

Швидко Гроші відгуки Швидко Гроші
Заповнiть заявку
   

  

Більш детальний список можна знайти на нашому сайті в розділі «Кредити готівкою».

Які документи для оформлення кредиту готівкою без карти потрібні?

Для отримання миттєвого кредиту готівкою в одній із кредитних компаній знадобляться всього два документи:

 1. Паспорт,
 2. Індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код).

Проте, тут треба бути готовим, що співробітники кредитної установи попросять надати оригінали документів для оформлення кредиту. Що стосується віку потенційного позичальника, то він повинен бути не нижчим, нiж 18 років та не перевищувати 60 або 65 років.

Будь-які інші формальності тут відсутні, жодних довідок з місця роботи та підтвердження кредитоспроможності не вимагається. Під час подачі заявки клієнта, звичайно, можуть запитати про місце роботи, але рішення кредитора від цього майже не залежить. Адже в кредитних компаніях надають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, а також кредити студентам, пенсіонерам та навіть безробітним.

Чи можливо отримати терміновий кредит без карти?

Процедура оформлення кредитів без карти?

Процедура оформлення кредиту готівкою без банківської карти максимально проста та майже ідентична з процедурою оформлення кредиту онлайн. Здійснити її можна в офісі вибраної компанії або на сайті кредитора, вказавши тільки спосіб отримання готівкою, замість безготівкового переказу на банківську карту. Умовно процес можна розділити на три етапи:

Перший етап: подача заявки. Заявка на отримання готівкового кредиту оформлюється у формі анкети. В ній треба вказати основну інформацію з паспорта, ідентифікаційний код, контактну інформацію та адресу проживання. У випадку подачі заявки в режимі онлайн, всі дані доведеться вносити самостійно. У випадку оформлення у відділенні, можна скористатись безкоштовною допомогою консультантів кредитної установи. Відповідь на заявку клієнт отримує майже миттєво, і в понад 90% випадків вона позитивна.
Другий етап: підписання договору. Спосіб підписання контракту залежить від форми подачі заявки. Якщо заявка подавалась в режимі онлайн, то підписання угоди також буде здійснюватися за допомогою електронного підпису. На номер мобільного телефону позичальника відправляється одноразовий код, який він повинен вказати в спеціальному полі на сайті кредитора. Як тільки код буде записаний, договір буде вважатись підписаним. В офісі процедура підписання договору носить стандартний характер й здійснюється в письмовому виді.

Третій етап: Отримання грошей. Якщо кредитний договір оформлювався дистанційно, для отримання готівки доведеться відвідати найближче відділення кредитора. З собою обов’язково треба взяти паспорт та попередньо дізнатись номер кредитного договору, адже ці дані можуть запитати перед видачою грошей. А якщо контакт укладався в офісі, то відповідно, гроші ви отримуєте відразу.

Де швидко отримати кредит готівкою?

Способи та терміни погашення готівкового кредиту

Головне правило користування будь-яким кредитом вимагає вчасного погашення. В кредитних компаніях термін кредитування в основному становить від 7 до 30 днів. Іноді також трапляються пропозиції отримати кредит терміном і до 60 або більше днів.

У випадку неспроможності позичальника вчасно повернути кредитні кошти та сплатити суміжні платежі, доступна послуга пролонгації. Оформити її можливо безкоштовно, погасивши нараховані відсотки. Проте, скористатись послугою можна тільки до закінчення дії договору, якщо до цього часу не внести жодних платежів, з наступного дня буде нараховуватись оплата за прострочення та інші штрафні санкції.

Що стосується способу погашення, то хоча кредит оформлюється в готівковій формі, майже всі кредитні компанії, які видають такі кредити дозволяють здійснювати оплати в будь-який спосіб. Це може бути:

 • погашення готівкою у відділенні кредитора,
 • у банківському відділенні,
 • за допомогою терміналів самообслуговування,
 • платіжною картою на сайті компанії 
 • оплата через інтернет-банкінг.

Статті

Як працює дострокове розірвання кредиту?

Зазвичай, кредитний договір може бути розірваний раніше...

Чому важливо знати що таке фішинг?

Мета фішингу - отримати доступ до вашої особистої інформації,...

Як платити за кредитом під час війни?

Воєнний конфлікт може мати серйозний вплив на економіку...

Фінансові компанії з видачі кредитів онлайн у 2023 році. Де звертатись?

Кредити онлайн в Україні в 2023 році є популярними...

Коментовані статті

Погашення кредиту: що потрібно знати? (6)

Без сумніву, кожен клієнт кредитної компанії або банку бажає мати найвигіднішу пропозицію. Однак, чи...

Як позбутись боргів? (5)

Борги – це серйозні проблеми, які постійно забирають наш спокій, додаткові кошти, а нерідко й здоров’я....

Кредит під 0 відсотків на картку (5)

Кредит під нуль відсотків – це пропозиція більшості небанківських кредитних компаній отримати перший...

Додати коментар

   ## ##  ## ########   ###   ###### 
   ## ## ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
   ##  ####  ##   ## ##  ## ##    
   ##  ##  ######## ##   ## ###### 
##  ##  ##  ##    #########    ## 
##  ##  ##  ##    ##   ## ##  ## 
 ######   ##  ##    ##   ## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Коментарі